Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

καλημέρα αυγουστομανούλες!εγώ είμαι μανούλα ιουνίου,ελπίζω να μη με μαλώσετε:P ,που μπήκα στην παρέα σας!!:cheer: αυτά τα πονάκια χαμηλά που έχετε madojohn k ζουζουνίτσα,τα έχω κ εγώ!ω,ναι!όταν περπατάω,μετά από λίγο είναι σα να έχω τον διαστολέα!!!αφού αναγκάζομαι να σταματώ κ να παίρωω ανάσες από τον πόνο..!!κ εμένα μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό,δε τον είδα να ανησυχεί καθόλου!!kider μου σίγουρα δε συμβαίνει τίποτα,η μήτρα σου σιγά σιγά ανοίγει,γιάυτό πονάει η κοιλίτσα σου!αύριο που θα κάνεις υπέρηχο θα ηρεμήσεις!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ !!!!!ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! γιατί να σε μαλώσουμε????????????

Χαρά μας ((όλων των Αυγουστομαμάδων!!!)) να μεγαλώνει η παρέα μας!!!

Με το καλό το μπεμπάκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ.ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΨΩ.ΧΙΧΙΧΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαααα!!κ τότε δε το βλέπω να ηρεμείς kider μου!!ρώτα κ τη δική μου μανούλα να δεις τί θα σου πει!κοτζαμ γαιδούρα 28 χρονών έγινα:P κ πιο πολύ ανησυχεί τώρα που παντρεύτηκα!ειδικά με την εγκυμοσύνη...δε το συζητώ!!!αν την άφηνα ,θα με έπαιρνε να μείνω σπίτι μαζί τους μέχρι να γεννήσω!!!:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΟΥΤΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.Ε ΚΑΛΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΣΕ ΣΟΥΙΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω αρχίσει & ανησυχώ πλέον γιατί η κατάσταση μου δεν έχει βελτιωθεί .

Ακόμα δεν έχω όρεξη για φαγητό ,ούτε γλυκά ιδιαίτερα.. Βάρος .. εκτός από τα 6-7 που είχα χάσει στην αρχή λόγω μη όρεξης ,αναγουλών έχω πάρει μόνο το 1,5 κιλό & μπαίνω στον 7ο σε λίγο..

Την κοιλιά μου δεν την λες μεγάλη σε καμία περίπτωση & σε όσους λέω πόσο είμαι ή μου δίνουν συγχαρητήρια & δεν το πιστεύουν ή αρχίζουν τις ειρωνείες... τι παιδί θα βγάλεις κτλ..

Ο γιατρός λέει ότι δεν το πειράζει..

Δεν έχω κάνει ραγάδες , ούτε αυτή τη γραμμή την κάθετη ,ούτε έχει πεταχτεί ο αφαλός..

& τέλος η κοιλιά μου δεν είναι πολύ σφιχτή ! δεν την βλέπεις & νομίζεις ότι θα σκάσει όπως κάποιες άλλες.. χαλάρη θα την έλεγα ειδικά αν είμαι καθιστή ή ξαπλωμένη..:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn μου καλύτερα να χαίρεσαι,παρά να ανησυχείς!ακόμη κ τώρα που είμαι στις μέρες μου,δεν έχω καμιά ιδιαίτερη όρεξη για γλυκά ή αλμυρά,καμιά λιγούρα,ως τον 7ο δεν έπαιρνα κιλά κ τώρα που έχω βάλει δεκα,τα 3.400 ,μέχρι πριν δέκα ημέρες τουλάχιστον,είναι του μπέμπη μου κ τα υπόλοιπα υγρά ,κατακράτηση,άντε κ 2-3 δικά μου!!ούτε εγώ φαινόμουν έγκυος κ ακόμη κ τώρα δε με λες κ ετοιμόγεννη!!κ εμένα με κοροιδεύουν για το τί παιδί θα βγάλω,κ όταν τους λέω ότι είναι μεγάλο,κανείς δε με πιστεύει!εφόσον γλυκιά μου ο γιατρός σου βλέπει πως όλα πάνε καλά,μην ακούς κανέναν!!φιλάκιαα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! madojohn μου καλύτερα να χαίρεσαι,παρά να ανησυχείς!ακόμη κ τώρα που είμαι στις μέρες μου,δεν έχω καμιά ιδιαίτερη όρεξη για γλυκά ή αλμυρά,καμιά λιγούρα,ως τον 7ο δεν έπαιρνα κιλά κ τώρα που έχω βάλει δεκα,τα 3.400 ,μέχρι πριν δέκα ημέρες τουλάχιστον,είναι του μπέμπη μου κ τα υπόλοιπα υγρά ,κατακράτηση,άντε κ 2-3 δικά μου!!ούτε εγώ φαινόμουν έγκυος κ ακόμη κ τώρα δε με λες κ ετοιμόγεννη!!κ εμένα με κοροιδεύουν για το τί παιδί θα βγάλω,κ όταν τους λέω ότι είναι μεγάλο,κανείς δε με πιστεύει!εφόσον γλυκιά μου ο γιατρός σου βλέπει πως όλα πάνε καλά,μην ακούς κανέναν!!φιλάκιαα :kiss:

Ειλικρινά με ανακούφησες !! Τουλάχιστον ξέρω ότι υπάρχουν κ'άλλοι!!

Αντί να μου ανοίγει η όρεξη ,μου κλείνει ... φταίει & η ζέστη!

Πεθερά & μαμά μου λένε : Ρε χαζό φάε τώρα που μπορείς & έχεις δικαιολογία !! ;) Δεν την ευχαριστιέσαι έτσι την εγκυμοσύνη!! :lol:

& η μαμά μου που μένει από κάτω με ρωτάει συνέχεια : τι θες να σου φτιάξω ? Τι έχεις πεθυμήσει ? κτλ.

Σημείωση : & οι 2 μαμά & πεθερά έπαιρναν τουλάχιστον 30 κιλά!! Γιαυτό τα λένε :P

Αλήθεια έχετε πεθυμήσει φαγητά ? ΣΑς μυρίζουν & στέλνεται να σας τα φέρουν?? Η κάνετε περιέργους συνδιασμούς? Η αλλάξετε συνήθειες?? Δηλ. να τρώτε φαγητά που πριν δεν τα τρώγατε??

Μάλλον μύθοι είναι όλα αυτά ..

Βασικά πιστεύω ότι κάποτε ήταν ευκαιρία οι γυναίκες να <<εκμεταλλεύονται>> την εγκυμοσύνη για να μπορούν να απολαμβάνουν πράγματα & φαγητό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις με ενημέρωσε ο άντρας μου ότι παρέλαβε το σετ καροτσιού & τα υπόλοιπα πραγματάκια που είχαμε παραγγείλει μέσω Internet sto bimbomarket.!!!Είναι πολύ ωραίο & τώρα του είπα & το δοκιμάζει αν είναι οκ & δεν έχει κανένα πρόβλημα!!!

Οσες θυμάστε είχα αναφέρει ότι πήραμε το σετ reg perego pliko p3 σε λαχανί χρωματάκι!! ΑΧ τι ωραία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια Μαντώ μου...........

Με το καλό να "γεμίσει" το καροτσάκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πόσα χρήματα εξοικονομήσατε από την αγορά (με τα μεταφορικά)

απο το ΒΙΜΒΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πληρώσαμε 549€ για το σετ & 40€ μεταφορικά, είχαμε πάρει & άλλα μικροπραγματάκια .

Νομίζω ότι θα πληρώναμε έτσι & αλλιώς τα 40€ λόγω όγκου. Βέβαια θα αναγκαστούμε να ξαναπάρουμε γιατί ξεχάσαμε πράγματα πάνω στην χαρά μας .. Είχαμε κάνει τόσες δοκιμαστικές παραγγελίες & τελικά στην τελική παραγγελία ξεχάσαμε πράγματα.:silly:

Ξεχάσαμε την isofix βάση για το αυτοκίνητο, ένα φοβερό θερμόμετρο της chicco που εδώ δεν το έχω βρει είμαι με υπέρυθρες ακτίνες ακίνδυνες & μπορείς να μετρήσεις θερμοκρασία από τα 10 εκ. χωρίς να ακουμπήσεις το παιδί! & διάφορα άλλα πραγματάκια. Μπορείς να κάνεις λογαριασμό με τα στοιχεία σου & να κάνεις υποθετική παραγγελία , προσθήκη στο καλάθι κτλ όταν θεωρητικά τελειώσεις θα κάνεις τέλος αγορών & βάλεις χώρα Ελλάδα να δεις πόσα θα είναι τα μεταφορικά.

Εμείς στις προηγούμενες δοκιμαστικές που είχαμε βάλει πολλά πράγματα σετ καρότσι-μπανάκι-ενδοεπικοινωνία-θερμόμετρο-βάση αυτοκινήτου-αποστειρωτή-θήλαστρο & πολλά άλλα μας είχε βγει 60€.

Το σετ εδώ μας το πουλούσαν 660-700 & ουσιαστικά μας βγήκε 589€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου καλοκαιρινές μανούλες.... Γειά σας... I'm back!!!!

Λοιπόν... μιας και διάβασα πολλά.. κράτησα και σημειώσεις για να θυμάμαι τι θέλω να γράψω... στην καθεμιά σας ξεχωριστά!! :P

_Άννα_ μου, πρώτα απ'όλα σε σένα κορίτσι μου... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στον αντρούλη σου!! Και μ'ετρωγε να σε πάρω να δω τι κάνεις!! Γαιδούρα κι εγώ που δεν έκανα ένα τηλεφωνάκι!! Ότι χρειαστείς να μου πεις! Αν μπορώ να μοηθήσω με μεγάλη μου χαρά!! Και επίσης σου εύχομαι καλή επιτυχία για τα Γερμανικά σου!! Θα μιλάς αν είναι με τον άντρα μου και τον γαμπρό σου αύριο μεθαύριο!! Λέμε να του τα μάθει ο Βασίλης από μωρό που θα είναι!! Να μιλάει και με το σόι του.. στην Γερμανία!! :laugh:

Φουλινάκι μου... πως πήγες με την καμπύλη;; Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!

Marimari... τι να πω κ εγώ!! Σταμάτησα το άθλημα ( sex ) από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος!!! Ο γιατρός μου το έχει επιτρέψει κι ακόμα μου το επιτρέπει αλλά επειδή κι εγώ φοβάμαι.. πρωτάρα(!!)... άστα!! Ξέχασα και τι χρώμα έχει... χιχι :laugh:

Αναστασία μου... συμπάσχουμε στο θέμα s-e-x!!! Μας βάζουν φυτιλιές.. οι κακούργες εδώ!! Πάνω που σταματήσαμε να το συζητάμε και να βλέπουμε και περίεργα όνειρά..ε;; Μας προκαλούν παιδί μου... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

madojohn... περαστικά για τον αυχένα σου κορίτσι μου!!

Lucky... καλώς μας ήρθες... Εδώ είμαστε Αυγουστιάτικες μαμάδες κι όχι μόνο!! Εννοείτε πως είσαι ευπρόσδεκτη στην παρεούλα μας!! Έχουμε και μια διδυμομανούλα, που ΠΗΤ είχαμε μαζί 6 Αυγούστου.. και τελικά τα ζουζούνια της αποφάσισαν να βγουν 8 Ιουνίου!! Την περιμένουμε να γυρίσει και να μας πει την εμπειρία της.. και φυσικά να δουμε τα πρώτα ζουζουνομωράκια της Αυγουστοπαρέας!!

Kider μου, δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν κρίνω κι εγώ από την δικιά μου μανούλα... ούτε μετά την παντρειά της θα ηρεμήσεις!! Lucky... τι μέχρι να γεννήσεις;; Εδώ εμένα μου λέει να φτιάξει το δωμάτιο μου το παλιό να μπει λέει η κούνια του μπέμπη και να πάμε να κοιμάμαστε εκεί μαζί της!! Δεν πάμε καθόλου καλάαααααα!! Και να φανταστείς ότι το σπίτι που μένω όταν έρχομαι Αθήνα είναι 2 ορόφους πάνω από το δικό της!! Όταν λέει λείπει ο άντρας μου Εύβοια για την δουλειά του, να μην είμαι μόνη μου!! Επειδή είναι μικρό το σπιτάκι εδώ! Έχει μια κραβατοκάμαρα και κουζίνα σαλόνι κι ένα μπάνιο! Είναι σαν δώμα, για ένα Σ/Κ που έρχομαι Αθήνα ότι πρέπει!! ..

Madojohn.. κι εγώ τώρα που μένω παραπάνω στην Αθήνα για τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και για να κοιτάξω να ψωνίσω για το μωρό... τα ίδια μου λέει!! Τι να σου φτιάξω να φας;; Σου μύρισε κάτι;; Να πάρω συκώτι που σου έπεσε ο αιματοκρίτης;; Και μπλα μπλα μπλα... Όσο για τις ορέξεις.. Τα ίδια ! Κι εγώ τώρα με την ζέστη δεν μπορώ να φάω και πολύ! Ευτυχώς! Εχώ ήδη πάρει 13 κιλά!! Ούτε έχει αλλάξει κάτι! Παρατήρησα ότι στο 1ο τρίμηνο ήθελα πίτσες... στο 2ο μακαρόνια με κιμά και τώρα πατάτες τηγανητές!! Ενώ τα έτρωγα και πριν αλλά δεν τρελενόμουν κιόλας!!!

Ουφ... είχα καιρό να γράψω και έγραψα πάλι έκθεση κι εγώ!!

Εφάκι... πως πάει;; Ο μικρός με τις εξετάσεις;; Καλή σας επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η bimbomarket είναι φοβερή κορίτσια! Κι εμείς αρχίσαμε να κοιτάμε.. Ο άντρας μου κοίταγε και σε κάτι γερμανικά site αλλά οι τιμές ήταν 20 ευρώ λιγότερα από τα mothercare της Ελλάδας! Ενώ στην bimbomarket το καρότσι το βρήκαμε 150 ευρώ λιγότερα κι αν βάλουμε 40 ευρώ τα μεταφορικά πάλι συμφέρει!! 110 ευρώ λιγότερα! 100 από δω 100 από κει.. μαζεύονται!! Λέμε να δούμε και για έπιπλα από κει!! Θα δείξει.. Κάνουμε προς το παρόν την έρευνα μας και θα σας πω τα νεότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia Η bimbomarket είναι φοβερή κορίτσια! Κι εμείς αρχίσαμε να κοιτάμε.. Ο άντρας μου κοίταγε και σε κάτι γερμανικά site αλλά οι τιμές ήταν 20 ευρώ λιγότερα από τα mothercare της Ελλάδας! Ενώ στην bimbomarket το καρότσι το βρήκαμε 150 ευρώ λιγότερα κι αν βάλουμε 40 ευρώ τα μεταφορικά πάλι συμφέρει!! 110 ευρώ λιγότερα! 100 από δω 100 από κει.. μαζεύονται!! Λέμε να δούμε και για έπιπλα από κει!! Θα δείξει.. Κάνουμε προς το παρόν την έρευνα μας και θα σας πω τα νεότερα!!

dalia μου θα σε στεναχωρήσω... Δυστυχώς το bimbomarket δεν στέλνει εκτός Ιταλίας έπιπλα.. Ολα τα υπόλοιπα νομίζω τα στέλνει κανονικά.. Εμείς παραλάβαμε σήμερα & είναι όλα ΟΚ. Γιαυτό & εμείς πήραμε από αλλού έπιπλα. Η κούνια είναι αυτή που έχω προφιλ φώτο & η συρταριέρα ανάλογη με looney toones .. τα χρυσοπληρώσαμε αλλά μας αρέσαν πάρα πολύ.. Θα τους πω να μου τα φέρουν μέσα Ιουλίου , μην σκονίζονται άδικα..

Μόλις με ενημέρωσε ο άντρας μου ότι παρέλαβε το σετ καροτσιού & τα υπόλοιπα πραγματάκια που είχαμε παραγγείλει μέσω Internet sto bimbomarket.!!!Είναι πολύ ωραίο & τώρα του είπα & το δοκιμάζει αν είναι οκ & δεν έχει κανένα πρόβλημα!!!

Οσες θυμάστε είχα αναφέρει ότι πήραμε το σετ reg perego pliko p3 σε λαχανί χρωματάκι!! ΑΧ τι ωραία!!

Καλές αγορές.. Εμείς θα κάνουμε & συμπληρωματική γιατί ξεχάσαμε πράγματα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε αυγουστομανουλες; εχει πιασει η ζεστη για τα καλα!! εγω αλλαξα λιγο την διαρυθμιση της κουζινας για να χωραει και το καρεκλακι του μωρου στο τραπεζι και να τρωει και ο γιος μου στην κουζινα να συνηθισει πριν γεννηθει το μωρακι, εγλυψα ολη την κουζινα και θελω να κανω και το υπολοιπο σπιτι, αυτο ειναι κατι που με ανυσηχει πολυ γιατι λενε οταν θες να καθαρισεις ολο το σπιτι σημαινει οτι θα γεννησεις συντομα:ohmy: ελπιζω να βγει λαθος γιατι ειναι νωρις ακομα!! και εμεις αυριο μεθαυριο θα κανουμε την παραγγελεια μας απο το bimbomarket το καροτσι που θελω αργει να ερθει γιατι παλι εχουν ελλειψη στο μοντελο γαμωτο, εγω θα παρω το aria one της pegperego και το καρεκλακι αυτοκινητου της pegperego που το εχει σετακι ασορτι.Αντε τα τελευταια που μας μειναν ειναι α θα παρω και τον παρασκευαστη φαγητου της chicco, γιατι με τον γιο λερωνα αλλη κατσαρολα για το φαι το μουλτι για να τα αλεσω ειχα κουραστει ενω αυτο στο ιδιο μπολ τα ψηνει και τα αλεθει και ολας.Αντε να περασει και ο ιουνης να κοντευουμε πια να γεννησουμε δεν αντεχω αλλο την κοιλια μου και την ζεστη. φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΣ ΤΟΝ ΜΗΝΙΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΖΥΓΙΖΕΙ ΑΙΣΙΩΣ 1.303 ΓΡΜ!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ !!!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΖΕΣΤΗ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γω!!! Μολις γυρισα απ το γιατρο!!ευτυχως παχυναμε λιγακι..μεσα σε δεκα μερες εβαλε 300 γρ!οποτε φτασαμε τα 1.113!απο τα 833......Λοιπον ειναι οντως μικρουλης κ κοντουλης αλλα ειναι η μητρα ετσι..γιαυτο κ τον νιωθω να κουνιεται χωρις τις τελευταιες μερες να κλωτσαει ..ο χωρος ειναι στενος μωρε..κι ο καημενουλης στριμωχνεται...ειναι το διαφραγμα στη μεση κ προσπαθει να χωρεσει κι αυτος!!τραχηλος 37..αμνιακο οκ..πλακουντας οκ...κ λεει να παω να κανω κ την καμπυλη...κ γω νομιζα οτι τη γλυτωσα!!!:P

Μαρι μου...τα μαθες ολα τωρα!!το καροτσι το ειδα..εχει φοβερες ευκολιες και κολπα..αλλα ειναι πανακριβο ,δεν ειναι μοντερνο τριροδο..δεν μου αρεσε το χρωμα..κ μου θυμισε λιγο σκετο...χεχε τη μηχανη του γκαζον!!!:laugh: Προτιμω το κιτρινο για το golden σπορακο!!

dallia μου αλλα τρια μαθηματα κ τελος....εχω σκασει πια!!!Στο θεμα σεξ..κι εγω σου κανω παρεα..τρεμω μονο κ στην ιδεα!!!:huh: πως ειναι η ελενα μας ?βγαινει μαλλον ε? εσυ ολα καλα?

Ζουζουνιτσα χαιρομαι για τη μπουμπου σου!!ολα καλα με τη μετακομιση ε?

αναστασουλι μου που εισαι?αντε καλεεεεε ...θελω να μαθω αν χανεις!!!!

marianda μου αυτο μετην καθαριοτητα με εχει πιασει κ μενα που ειμαι κ λιγο τεμπελιτσα...νιωθω οτι πρεπει να προετοιμαστω..να βιαστω..να τα κανω ολα!!!!Ειδες στα αλλα δυο σαιτ που εχουν φθηνα καροτσια κ κανουν γρηγορες παραδοσεις?

αννουλα μου μολις πηγες να ευχαριστηθεις κ συ καημενουλα μου!!Φανταζομαι την τρομαρα σου...Περαστικα του καημενουλη..κ καλη δυναμη σε σενα στο σπιτι...Μαλλον θα σου κανει παρεουλα λιγες μερες...Να ευχαριστηθειτε την παρεουλα σας κ ναναι το τελευταιο κακο πια!!!!

φουλινααααακιιι χαθηκαμε πια!!!!ευυχως σε διαβαζω!!!

Μαντω μου καλως τα δεχθηκες τα πραγματακια σου!!!ω ρε χαρες!!!

Lucky..σε θελουυυυμε!!!!εδω αν και χοντρουλες χωραμε ΟΛΕΣ!!!ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ και ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!

Κοριτσακια ζεσταινομαι.........:S

αλλα παλι υπομονη!!!

λοιπον η ελενιτσα με κολλησε με την γλωσσοδιαρροια!!!!!οποτε στοπ!!!

αυριο θα απαντησω στη Μαρι ...................................για κατι πονηρο που ρωτησε!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΟΙΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ BIMBOMARKET?ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΔΕ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΠΩΣ ΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕ PAYPAL?ΤΙ ΚΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ madojohn μη μου το λες...!!Κρίμαααααα... Θα δω... Τι να κάνω;;; Θα πάρω από δω...

Marianda μου... μην ανησυχείς.. και μένα η αλήθεια είναι πως μια μανία για καθαριότητα μ'έχει πιάσει... !!

Η Έλενα λογικά θα βγει αύριο μεθαύριο! Τα νινάκια της θα μείνουν ακόμα μέσα! :( Θα την πάρω ένα τηλεφωνάκι να δω τι κάνουνε!!

Εφάκι.. με το καλό να τελιώσετε τα μαθήματα και καλά αποτελέσματα να'χετε!!

Κider, ακόμα δεν το έχω ψάξει να σε βοηθήσω! Λογικά με paypal δεν είναι δύσκολο! Βάζεις τον αριθμό της κάρτας εκεί που σου ζητάει και κάποια νούμερα που έχει , νομίζω πρέπει να έχει εικόνες αν θυμάμαι καλά!! Αλλά αν είναι περίμενε τις κοπέλες που ήδη παράγγειλαν να σου πουν αύριο!! Καλή συνέχεια... και καλή παραγγελία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχήν,σας ευχαριστώ όλες για το καλωσόρισμα!νυστάζω πολύ,αλλά θα επανορθώσω το πρωί κ θα αναφερθώ σε καθεμιά ξεχωριστά!!;) όσο για το bimbomarket,με βάλατε κ εμένα σε σκέψεις..θέλω να πάρω το plico switch peg perego,εδώ το βρήκα 453ε κ στο bimbomarket 299,χωρίς έξοδα αποστολής!είναι δυνατόν να είναι τόσο μεγάλη η διαφορά;;κ γίνεται να πληρώσει κανείς χωρίς χρήση πιστωτικής;;:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μεταφορικα πανε στα 35 ευρω αν εχεις πολλα στα 40 οποτε ειναι μεγαλη η διαφορα, μπορεις να βγαλεις καρτα οχι πιστωτικη προπληρωμενη που σημαινει οτι της βαζεις μεσα τα λεφτα που χρειαζεσαι για τα ψωνια σου και τα παιρνουν απο εκει ετσι εχεις το κεφαλι σου ησυχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είδα λάθος το ρολόι για 6 αντί για 5 που ήταν και βρικολάκιασα! Με βάση την εφαρμογή περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή, έκανα ένα τεστ σήμερα από αυτά τα 6 μέρες νωρίτερα και αρνητικό. Συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου, πόνος στη μέση και ελάχιστα πρησμένο στήθος. Μάλλον κουβάς και αυτός ο μήνας Εν τω μεταξύ στην αρχή μου φάνηκε ότι κααααατι ψιλοεβλεπα αλλά δε νομίζω τελικά, λογικά κάνουν γραμμουλες τα μάτια μου
    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
    • Τώρα κατάφερα να μπω σορυ γτ αργοπορημένη απάντηση μου .. Έχω κάνει ορμονολογικες και ήταν καλές μου είπε! Τώρα αν όντως έγινε ωορρηξία όπως είδε στον υπέρηχο σε μια δυο μέρες πρέπει να αδιαθεσω σήμερα είναι 29η ημέρα! Μίλησα με την γυναικολόγο και μου είπε αυτή η μέτρηση δείχνει η ότι τελικά δεν έγινε ωορρηξία ή ότι έχω έλλειψη...με μπέρδεψε λίγο γτ ενώ στον υπέρηχο είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε μετά μου είπε αυτό! Πφφφ
    • Όντως ρε συ τι κάνει η @Girly?τώρα θα έχει μάθει και φύλο μωρού σίγουρα!!!!!! Ναι ρε αγάπη αδιαθετησα......και μάλιστα ακριβώς στην ώρα της!!!!!το περίμενα μετά το χθεσινό τεστ!!!
    • Εγώ στο είχα πει από την αρχή...μην το κάνεις αυτό θα έχεις μεγάλο θέμα!!!! Θυμάσαι εγώ στη δεύτερη απόξεση με είχε αφήσει λίγο υπολλειμα μέσα με την δικαιολογία να μην σε ξυσω πολύ και δεν μπορέσεις να ξανακάνεις παιδί...και άντε να έχω αίμα 2 μήνες και να με πιάσει μια αιμορραγία στην βόλτα μας με τα παιδιά ξαφνικά    .και άντε να τρέχω μετά με ασθενοφόρα σε κλινική για απόξεση γιατί δεν σταματούσε με τίποτα η αιμορραγία!!!!και μετά που ξαναέκανα εκεί ησύχασα!!!! Είπαμε θέλουμε  και άλλα παιδιά αλλά εμείς που έχουμε ήδη παιδάκια  και ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε ικανές να τα φροντίσουμε,γιατί να υποστούμε όλο αυτό;;;;;;;; Αν ο γιατρός είναι ΚΑΛΟΣ κάνεις παιδιά και απόξεση να σε κάνει...δεν παθαίνεις τίποτα! Εγώ θα σε έλεγα να αλλάξεις άμεσα!!!εγώ πάντως άλλαξα μετά από αυτό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...