Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΑΧ ΜΑΡΙ ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ!!!ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΤΕ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΘΑΡΡΟΣ !!ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marimari μου εγω ειμαι απο τις τυχερες φαινετε, δεν το εχω σταματησει ακομη το σεχ αν και η κοιλια ειναι τουμπα. Και μη μου πειτε υπαρχουν πολλες αλλες στασεις και τασεις :side:;) !

Λοιπον εγω ρωτησα τη γιατρο σεχ μεχρι την 34 εβδομαδα ισως και λιγο περισσοτερο :silly: για τα 'αλλα' που λες σιγουρα θα ειναι ΟΚ ;) εδω το σεχ επιτρεπετε σχεδον μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης τα 'αλλα' θα μας κοψουν! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ......ΠΑΜΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΛΟΓΦΓ ΚΟΙΛΙΑς ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΛΙΓΟ!!!ΠΑΝΤΩς ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΟΡΜΑΤΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΤΣΙ;;;ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τόμα μου σε ευχαριστώ!

Εχεις δίκιο , δεν το έθεσα σωστά... Το δικό μου πρόβλημα δεν είναι το μέγεθος (της κοιλιάς) αλλά.... πως να το πω(?) ...το μέγεθος "γενικά"

που μου προκαλεί πονάκια επιπλέον των ήδη υπάρχον...

Ναι, στο θέμα μας τώρα... Τα "άλλα" επιτρέπονται και σε ευχαριστώ (ξανά) για την απάντηση! Και τα "υπόλοιπα" αυτά μιααα χαρααα είναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΕΡΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!ΟΥΤΕ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙς ΚΟΙΛΑΡΕΣ ΜΑΣ:woohoo: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Αννα μου τι να πω εισαι θεα που τα αντιμετωπισες ολα με ψυχραιμία..να βαλετε κανα ματοχαντρο γιατι μαλλον σας ζηλεψαν κουκλιτσα μου.Ευτυχως που δεν επαθε καιτ χειροτερο ο ανθρωπος, καλη υπομονη και στους δυό σας και με πολυ χαμογελο και αισιοδοξία ολα θα φαινονται κομματι πιο ευκολα...!Περαστικουλια και ολα να πανε πολυ πολύ καλά!Καλη ξεκουραση στην αδεια σου και πολλα φιλακια!

Αναστασουλινακι...τι ειπαμε!!!Θετική σκεψηηηηηηηηηηηηηηηη!!!Αληθεια πιο ειναι το χωριο σου δε θυμαμαι....?

Μαριαμαρακι εισαι σουπερ...εννοειται κοπελα μου πως αν εισαι καλα ειδικα τα παιχνιδακια επιτρεπονται και παραεπιτρεπονται...αλι σε μενα που αν και μπορουσα τουλαχιστον μεχρι προσφατα ο καλος μου μόνο στα χαδακια εως τη μεση...περιοριζοτανε..ουφ!!Τελειωσε εγώ θα ξεχασω πως ειναι,νομίζω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΤΑΝ θα ξαναγινει θα ναι σα τη πρωτη μου φορα...:blink:

:unsure:

Μαριαντακι,happymom,Zoyzoynitsa ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Εγω εκανα καμπυλα το Σαβ. και σημερα θα παρω τα ποτελεσματα..αντε να δούμε...:huh:

Η μικρη μου συνεχίζει να χορευει σα τρελλη και να μου δινει επιδεξιες κλωτσιες και σουτια τοσο δυνατα που νομιζω οτι σηκωνεται ορθια για να το κανει..τι να πω λες να μας βγει θηλυκος Ροναλντινιο????????????:woohoo:

Παντως και γω οσοναφορα τις συσπασεις λες ν ατις παθαινω και να μην χαμπαριαζωωωωωωωωωωωωωω;;;;;;;Με εχω ικανη...

8 εργασιμες και σταματαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τη δουλεια!;)

Αντε σας χαιρετω για σημερα αφου ευχηθω ξανα ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ....και Ζουζουνιτσα οχι φοβος!!!!................Ακομη τουλαχιστον:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω Εβινακι μου...Εγω απεχω απ'το σπορ!!!Καπου στο Δεκεμβρη η τελευταια μου φορα!!!!!

Αν εχεις κ συσπασεις δεν κανει!

Και επειδη με ειχες ρωτησει...Λεω να μη σου απαντησω για το πως ειναι οι συσπασεις!Δε θελω να ψαχνεσαι χωρις λογο!Αν παρατηρησεις κατι θα το πεις στο γιατρο!Συνεχισε να εισαι μες στην τρελλη χαρα γιατι τελικα οσο περισσοτερα μαθαινεις κ ακους τοσο φοβασαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΚΑΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ!!!ΕΓΩ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΝΙΩΘΩ!!!ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!!ΠΟΥ ΤΙς ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ;;;ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι

θα βγεις σε αδειούλα???

Με το καλό να ξεκουραστείς αγαπούλα

..........και μην ξεχάσεις στο μέλλον να μας ενημερώσεις για ...την πρώτη σου φορά! χαχαχαχαχαχα!!!

Φιλιά στην ...Ροναλντίνιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ!!!!!ΩΡΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΕΚΕΙ!!!ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΙς ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ!!ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμαααααμαι? 3ωρο χτυπησα!!!Κι αν δω πως συνεχιζεται το αγχος-συσπασεις θα παω να ξαναπεσω!!!Θα ξυπναω μονο για χαπια,φαγητο κ τουαλετα!!!!!

Ζουζουνιτσα η συσπαση ειναι σαν ενταση ή κραμπα σε καποια περιοχη της κοιλιας.Εμενα δυστυχως χαμηλα!Καποιες το αντιλαμβανονται σαν να "μαζευεται κατα εκει το μπεμπε".Αλλα εσυ φαε τις κλωτσιτσες και απολαυσε το!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!!!ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΕΣΥ ΕΝΤΑΞΕΙ;;;ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!!!ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΘΕΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Επιτέλους κατάφερα να μπω & να γράψω.. Τι κολλήματα είναι αυτά που τρώει το mammy ?? Σέρνεται συνέχεια η σελίδα. :angry:

Κάθε μέρα -εκτός Σ/Κ - προσπαθούσα διάβαζα μία σελίδα & μετά κολλούσε!!!

Ταλαιπωρήθηκα πολύ με τον αυχένα μου , αλλά το voltaren όπως είχε πει & η marimari είναι θαυματουργά!! Με χάλασε βέβαια το γεγονός που ήταν υπόθετα .. ο αντρούλης μου βοήθησε κατάλληλα! Ακόμα φοράω το κολλάρο ,αλλά είμαι πολύ καλύτερα!

Έχω κάνει & τα μπανάκια μου & είμαι μια χαρά!

Συγχαρητήρια στην ELENA 333F !! Να σου ζήσουν!!! Τώρα θα είναι & Διδυμάκια στο ζώδιο!!

Αννα λυπάμαι για το σύζυγο , περαστικά του & χαρά στο κουράγιο σου! Ήσουν πολύ ψύχραιμη μπράβο σου! Υπομονή .. πάλι καλά να λές που δεν σας βρήκε τίποτα χειρότερο.. Ολα με το καλό & σύντομα να γίνει καλά!!

Εγώ την Πέμπτη θα πάω για την πολυπόθητη καμπύλη ζαχάρου!! :( Πάντως επειδή ξαναξεκινήσα να μετριέμαι με το μηχανάκι ..ή το μηχανάκι είναι χαλασμένο :P ή τελικά ακόμα δεν έχω τίποτα & μακάρι να μην έχω ποτέ!! Το πρωί έχω συνήθως 62-65!! & το βραδάκι μετά από κανά παγωτό & καμια meredoula έφτασα 92. Μια χαρά είμαι -μάλλον-.. Την merenda την ληγουρεύτηκα από την marimari !! Συνέχεια την αναφέρει & έτσι εχθές έφαγα 2 φέτες με μπόλικη merenda!!!

Εχω & εγώ συσπάσεις τελικά ..σύμφωνα με αυτά που γράφετε το κατάλαβα γιατί θεωρούσα ότι είναι το bebe απλά..

Εγώ όμως έχω & κάτι άλλο & θα ήθελα να μου πείτε αν το έχει καμία.

Κάτω χαμήλα στο... πονάω αρκετά .. είναι σαν να μου έχεις βάλει ένα διαστολέα & να ανοίγεις τα κόκκαλα.. Με ενοχλεί κυρίως στο περπάτημα .:unsure:

Καλήμερα & πάλι στις <<αυγουστιάτικες μανούλες>>!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΟΤΖΟΝ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΑΚΡΙΒΩς ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΟΝΑΩ!!Ο ΓΙΑΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΗΤΡΑ!!!ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΨΩ ΓΙΑ ΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ.................. ΧΙΧΙΧΙΧ!!!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΜΑς!!!ΜΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA Θεωρούσα ότι το έχω μόνο εγώ & φοβόμουν.. ο γιατρός μου είπε ότι γενικώς οι αρθώσεις & τα κόκκαλα πονάνε αλλά αυτό το πράγμα ...είναι πολύ ενοχλητικό! & στο περπάτημα με ενοχλεί αρκετά .. & στην οδήγηση όταν αλλάζω ταχύτητες* δυστυχώς δεν έχω αυτόματο!!:silly: -

Νομίζεις & εσύ ότι σου ανοίγουν το ... ??? με διαστολέα ?? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντώ μουουουουουουουουουοουουου

στο "ανοίγουν" κοριτσάκι μου? Αααααααααααααααααααααχ, τι τραβάτε!!!

Βρε Ζουζουνίτσα και εσύ τα ίδια? Εγώ , ευτυχώς, αυτό ΔΕΝ το έχω.....

κάτι απόόόό όλα τα συμπτώματα ας ΜΗΝ το έχω,,,, χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Περαστικά στον αυχένα σου και γρήγορη ανάρρωση......

Τα voltaren , στο σπίτι μου, υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ! Όσο μ@λ@κι@ και αν ακούγεται (πριν μείνω έγκυος) με κρατούσαν "όρθια" για πολλά χρόνια !

Θαυματουργά !!!

Όσο για την ΜΕΡΕΝDA, θα πω μόνο πως και εγώ έφαγα εχθές (μετά από πολύύύ καιρό) 2 φετούλες ισχνές(!)

.........αλλά με την ποσότητα που είχα απλώσει, στην πραγματικότητα άλοιφες 10 φέτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Αυγουστομαμάδες φοβερές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΖΕΣΤΗ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΧΑΜΗΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΑΙ!!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΗΜΕΡΑ !!!!ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΠΟΛΥ ΜΕ ΒΑΡΑΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΙ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΜΑΚΙΑ!!!ΜΑΡΙ ΜΑΡΙ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εγω ειμαι εγκυος εχω ενα κοριτσακι 3 χρονων και τωρα ειμαι 6 μηνων ειναι αγορακι .Μην φοβαστε ανοιγουν οι αρθρωσεις για να κατεβουν τα ζουζουνια σας γιαυτο πονατε.Κι εγω μια απο τα ιδια.υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κίντερ μου καλημέρα!

Μην αγχώνεσαι , παιδί μου, ότι και αν είναι εφόσον έχει ενημερωθεί ο γιατρός σου,

θα το αντιμετωπίσετε..................... Δεν είναι να σκας!

Πονάκια πιο έντονα θα έχουμε συνέχεια από εδώ και μπρος....

....ας μην ανυσηχούμε κάθε φορά χωρίς λόγο!

Θα δεις και το μπεμπεκάκι σου,,, τυχερούλα!!!

Πολλά φιλιά.........................................!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
    • Τώρα κατάφερα να μπω σορυ γτ αργοπορημένη απάντηση μου .. Έχω κάνει ορμονολογικες και ήταν καλές μου είπε! Τώρα αν όντως έγινε ωορρηξία όπως είδε στον υπέρηχο σε μια δυο μέρες πρέπει να αδιαθεσω σήμερα είναι 29η ημέρα! Μίλησα με την γυναικολόγο και μου είπε αυτή η μέτρηση δείχνει η ότι τελικά δεν έγινε ωορρηξία ή ότι έχω έλλειψη...με μπέρδεψε λίγο γτ ενώ στον υπέρηχο είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε μετά μου είπε αυτό! Πφφφ
    • Όντως ρε συ τι κάνει η @Girly?τώρα θα έχει μάθει και φύλο μωρού σίγουρα!!!!!! Ναι ρε αγάπη αδιαθετησα......και μάλιστα ακριβώς στην ώρα της!!!!!το περίμενα μετά το χθεσινό τεστ!!!
    • Εγώ στο είχα πει από την αρχή...μην το κάνεις αυτό θα έχεις μεγάλο θέμα!!!! Θυμάσαι εγώ στη δεύτερη απόξεση με είχε αφήσει λίγο υπολλειμα μέσα με την δικαιολογία να μην σε ξυσω πολύ και δεν μπορέσεις να ξανακάνεις παιδί...και άντε να έχω αίμα 2 μήνες και να με πιάσει μια αιμορραγία στην βόλτα μας με τα παιδιά ξαφνικά    .και άντε να τρέχω μετά με ασθενοφόρα σε κλινική για απόξεση γιατί δεν σταματούσε με τίποτα η αιμορραγία!!!!και μετά που ξαναέκανα εκεί ησύχασα!!!! Είπαμε θέλουμε  και άλλα παιδιά αλλά εμείς που έχουμε ήδη παιδάκια  και ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε ικανές να τα φροντίσουμε,γιατί να υποστούμε όλο αυτό;;;;;;;; Αν ο γιατρός είναι ΚΑΛΟΣ κάνεις παιδιά και απόξεση να σε κάνει...δεν παθαίνεις τίποτα! Εγώ θα σε έλεγα να αλλάξεις άμεσα!!!εγώ πάντως άλλαξα μετά από αυτό 
    • Για ποιο λόγο ζητάς συγνώμη. Εδώ είμαστε να τα λέμε. Δεν είμαστε μόνο για τράλαλα και τριλαλο.  Άδραξε όταν είσαι μόνη και κλάψε. Ναι βγάλω το από μέσα σου. Ξέρω πως είναι και θα σου πω πολλές φορές έκλαψα βουβα αν το μαξιλάρι μου μιλούσε θα σου έλεγε πολλά . Προσπάθησε να έχεις στιγμές με τη μικρή σου. Για να ξεφύγεις αλλά όταν νιώθεις ανάγκη για ηρεμία να πηγαίνεις στο μπάνιο είναι δύσκολο και πρέπει να έχεις τον χρόνο σου . α
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...