Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Μαντώ μου

πολλά περαστικά στον αυχενούλη σου..............

.........Ταλαιπωρία, πράγματι, καταλαβαίνω, αλλά με τα voltaren

θα γίνεις περδίκι (νομίζω)!!!!!!!!!!!!!

Θαυματουργό φάρμακο (για μένα...)!

Υπομονή και θα νιώσεις καλύτερα,,,, θα δεις!

Εφάκι μου,

χάρηκα πολύ που έρχεται ο άντρας σου

και συμφωνώ τόόόόσο πως ο πραγματικός έρωτας ΔΕΝ πεθαίνει

με το πέρασμα του χρόνου,

απεναντίας ...δυναμώνει

Δεν έχω την δική σας πολυετή(!) εμπειρία βέβαια αλλά

είμαι τόσο ερωτευμένη 7 χρόνια

που δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε έναν λόγο που αυτό θα αλλάξει...!

ΖΗΤΩ Ο ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκι μου

μααααααααααααααααααααααααααάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣΣΣΣΣΣ!!ΜΑΝΤΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΕΙΔΕΣ ; Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ!!ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕ ΛΕΜΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙς ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΗς ΥΠΟΘΕΣΗς!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙς ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΕΕ;;ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ!!ΤΟΣΑ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ;;;:laugh: ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μσντάρα τα καν Αναστασακι, ευτχώς που είσαι καλά,μα τι ξανθιά που είμαι βρε παιδι μου..κατευθειαν να φανταστω σπασιμο!!:woohoo:

Βρε τι μαι γω...παπαπαπ!!!

Μαρι Μαρακιμου και γω με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 7 χρονια 21/6/9 τα κλεινουμε και ειμαστε τοσο δεμενοι και ερωτευμενοι που και γω καμιά φορα λεω πως ουτε να το φανταστω δε θελω να γινει κατι...οτιδηποτε..μπρρρρ νομιζω οτι θελει δυναμη και κατανοηση και απο τους δυο για να περνανε ηρεμα ολες οι δυσκολίες και πολυ φορτσα και ΟΙ ΚΑΛΕς ΣΤΙΓΜΕς πολλα χαμόγελα και πραξεις αγαπης και επιβαιβαιωσεις και από τους δυό για να συνεχίζει το ονειρο να ζει........πολύ ρομαντικό αλλα μακακρι να μπορουμε στην πορεια ων ετών που θα ερθούν να μαστε ετσι και μαζι με το νεο μας μελός στην αγαπη να φουντωνουμε τον ερωτα μας..ΜΑΚΑΡΙ!!!!:)

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ και γω τότε με βλέπω Ποτιδαια..θα βρεθούμε σιγουρα και πιο μπροστα..

madojohn δοκιμασες και κανα εμπλαστρακι?Εγω υποφερω πολύ από τον αυχενα μου εδω και χρονια λόγω τραβατισμού και τα πιασιματα ειναι πολύ συχνά με βοηθανε πολύ τα salonpas από το φαρμακειο..αλλα καλυτερα το γιατρό σου..καυμενουλαμου περαστικά!

dallia μου γλυκεια εχεις δικιο αλλα να ειναι λγιο δυσκολο η μαμα μου ειναι εργαζομενη και με προβληματα υγειας πολλα η πεθερουλα μου η καλη ναι μεν γερη και νεα και νοικοκυρα αλλα ....ντεν ντεν μα ντεν τιπτις αντε κανα φαγητο στη χαση και στη φεξη.Η μανα μου που δεν εχει χρονο εχει κανει ηδη αρκετα!!

τεσπα ας ειμαστε καλα και χωρις παρεξηγησεις και ας μην μου κανει τιποτα!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΤΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ..;)

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιούνιος 2002

δηλαδή έγινε το "κακό" και με εσάς , Φουλινάκι μου,,, ε????????

Τι τέλεια..............!!!

Και εμείς................................!!!

Να ζήσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ μας πάω

που ταιριάζουμε όλες σε τόσα θέματα.... όσο το ψάχνουμε και κάτι ακόμα ανακαλύπτουμε!!! Μπράβο μας.... Γι'αυτό οι Αυγουστιάτικες μαμάδες

είναι ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!! (...καλά, μην βαράτε,, μια μ@λ@κία είπα , να περάσει η ώρα...!)

ΕΙΜΑΣΤΕ από τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααααααααααααααααααααχ,

τι τέλεια!

Μόνη μου χάρηκα τώρα... (όπως το Αναστασάκι είχε χαρεί μόνη της το πρωί...)!

Καλά τα πάμε , κορίτσια μου!!! Ξανά- ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΙς ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΕς ΚΟΙΛΟΥΜΠΕς ΜΑς ΚΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!ΠΟΥ ΣΑΙ ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγραψα ενα μνμ εντελως ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΙΑΚΟ και (αχ τυχερουουλες!) με το που πατησα υποβολη ειχε μια διακοπη το ιντερνετ μου!!!!Ουτε το πσ δεν ηθελε να σας στειλω μνμ!χαχαχαχχαχαχαχχα Την γλιτωσατε!!!!

Εριξα που λετε κατι υπνους!!!!Και καποια στιγμη ξυπνησα απ τα τσαλιμακια της μπεμπουλας! :)

Εβινακι μου μεγεια τα επιπλακια σααααας!Οταν ετοιμασουμε τα δωματια θα βαλουμε φωτο εεεε!

Λινακι σ'ευχαριστω για τις στιγμες γελιου που με εκανες να μου χαρισω!!!!!χαχαχααχχαχααχχα

Καλεεε Μαριμαρακιιιιι κι εγω 7 χρ φαγουρας εχω...Αλλα με διακοπες!Δλδ τα βρηκαμε αρχες Ιουλιου το 2000...Μετα χωρισαμε για 2 χρ περιπου(02-04) και μετα ξαναερωτευτηκαμε!!!!! :P:P

Τι αλλα νεα????φυγατε ολες?Αργησα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ(ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΑΥΤΌ)!!!ΑΝΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΛΕΜΕ!!!!ΠΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου τρελοκόριτσο... χαίρομαι που έκανες την καμπύλη επιτέλους.. Άντε και καλά αποτελέσματα!!

Κοριτσάρες εγώ ακόμα δεν τα έχω φτάσει τα 7 χρόνια φαγούρας! Προς το παρών κλείσαμε τα 4 τον Απρίλιο!! Είμαστε ακόμα στις γλύκες... :laugh:

Βέβαια δεν εγκυόμαι όταν δω τον γιο μου πως θα νιώσω για τον 2ο πλέον άντρα της ζωής μου... γιατί 1ος θα είναι ο καψουράκος μου!! :laugh:

Κορίτσια σήμερα αλλάξε και μήνα ο μπόμπιρας στο τικεράκι!! Και να πω την αλήθεια... φοβάμαι λιγάκι...

Ελενάκιιιιιιιι.....ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις απο τον αυγουστο του 2002 ειμαστε μαζι τα φτασαμε τα 7 χρονια πως περασαν ουτε που το καταλαβα. καλε dallia μου τι ανχωθηκες κοντευεις πρεπει να το παρεις αποφαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ 97 ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2002 ΑΡΡΑΒΩΝΙΣΑΤΗΚΑ 2005 ΚΑΙ ΠΟΛΤΙΚΟ 2006 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ 2007 ΚΑΙ 2009 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ifigeneia και εγω απο το 99 τον ξερω τον αντρα μου αλλα τοτε του ειχα ριξει μια ωραια χυλοπιτα διακριτικα βεβαια για να μην τον πληγωσω τελικα μετα απο τρια χρονια καταληξαμε μαζι και μουτζωνω τον εαυτο μου που δεν ειμασταν μαζι απο τοτε, ασε που μου το κοπαναει οτι θα ειχαμε παντρευτει πιο νωρις χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η καλαθουνα της μπεμπας θελει βεβαια λιγο σιδερο το γυρω γυρω και τα σεντονακια για να δειξει πιο ομορφο αλλα μια γευση θα την παρετε, ειναι αυτη που παρειγγειλα απο αγγλια και πληρωσα μαζι με το σταντ 48 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα marianda ... Ο φόβος της πρωτάρας!!! Καλέ τι τέλεια καλαθούνα!! Πολύ όμορφη!! Λέμε κι εμείς με τον Βασίλη να παραγγείλουμε απ'έξω γιατί είναι πιο φθηνά τελικά!! Συγκεκριμένα για καροτσάκι της peg perego που θεωρώ ότι είναι τα καλύτερα αλλά και πανάκριβα εδώ στην Ελλάδα!! Είδα σε ένα ιταλικό site που έβαλαν τα κορίτσια εδώ 3 σε 1 καροτσάκι με 400 ευρώ!! Εδώ στάνταρ θα έχει πάνω από 600! Είναι εύκολο να ξαναβάλεις το site όπου παρήγγειλες την καλαθούνα;;

Παρεπιπτώντος ο γιος σου είναι ΚΟΥΚΛΟΣ στην φωτογραφία!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το site ειναι www.olivers-baby-care.co.uk/ και εγω καροτσι απο το bimbomarket θα παραγγειλω, α στο ολιβερς εχει και ωραια σφηνα με στρωματακι παχυ απο κατω λες και εχεις στρωμα ειναι πολυ ωραιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΚΛΑΘΟΥΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.ΑΧ ΤΟΤΕ ΤΟ97 ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΕΠΕΙΤΑ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΗΔΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ..ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΟΥΜΕ ΤΟ 2002 ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΩΡΙΜΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

το site ειναι www.olivers-baby-care.co.uk/ και εγω καροτσι απο το bimbomarket θα παραγγειλω, α στο ολιβερς εχει και ωραια σφηνα με στρωματακι παχυ απο κατω λες και εχεις στρωμα ειναι πολυ ωραιο

Σ'ευχαριστώ!! Η bimbomarket έχει καταπληκτικά πράγματα!! Σκέφτομαι και για μάρσιπο να πάρω από κει! Μας έδωσαν έναν αλλά είναι πολύ βλακεία! Δεν με βολεύει καθόλου και δεν είναι αυτός που θέλω! Και έχει και φοβερά προσιτές τιμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕςΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ;;;;;ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΕΣΥ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!Α ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΑΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ!!!ΦΡΕΣΚΟΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΛΙΑΑΑΑΑ ΧΙΧΙΧΙ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!ΚΑΙ ΔΡΟΣΕΡΟ!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες! Πως μου ειστε?

Μαριαντα πολυ ωραια η καλαθουνα σας!Μεγεια!!!!Με το καλο να ερθει η κορουλα σου να την χαρει!Καλα ο γιος σου απιστευτο μουτρακι!Μας αφιερωνει κ τη φωτο???? :laugh:

Η καμπυλη μου βγηκε αρκετα καλη απ'οτι ειπε ο βιοπαθολογος.Στη γιατρο δεν τα ειπα ακομα...0'-91(λιγακι ψηλοτερο απ'οτι συνηθως!)

30'-121 60΄-125 90'-146 120'-138(με οριο το 140 :unsure: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΡΤΑ Η ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ.ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΕΡΕΓΚΟ ΤΟ ΣΟΥΙΤΣ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastacia mou μπραβο για την καμπυλη, μπορει να σου πει ο γιατρος να μην τρως γλυκα αλλα μικρο το κακο.;)

KIDER μια ιστοσελιδα που εχει pegperego ειναι το www.bimbomarket.it/en

ο τροπος που πληρωνω εγω ειναι με προπληρωμενη εβγαλα μια στην κυπρου και βαζω λεφτα μεσα οσα θελω και πληρωνω με αυτην, απο εκει και περα δεχονται και κανονικη καρτα για αντικαταβολη δεν ξερω πρεπει να εχει αλλα θα σου φαει χρονο να τρεχεις στις τραπεζες,:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσι μου γλυκό...πως είσαι εσύ;;  Ναι έχω δύο μεγάλα κορίτσια σωστά θυμάσαι!  Αυτή είναι η καινούργια γυναικολόγος που πήγα....είναι σε αυτή δύο κύκλους και πάω στον τρίτο ( έλειπα κ εγώ εκτός νησιού αρκετό διάστημα και όσο καταφέραμε να ελέγξουμε)  Σου ανεβάζω τις εξετάσεις του Φλεβάρη που έκανα να δείς προλακτίνη! Μου είπε είναι εντάξει ο ενδοκρινολόγος μου και η γυναικολόγος! Υγρό βγάζω  ακόμα αλλά έχω κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις στείλαμε μέχρι και υγρό να γίνει κυτταρολογικη εξέταση και ήταν καθαρή....δεν ξέρουμε που οφείλεται! Αλλά αφού όλα είναι οκ δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω μου είπε η γιατρός!!!  Πήγα στην γιατρό 19η μέρα κύκλου και κάναμε έναν υπέρηχο και εκεί είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε η ωορρηξία αλλά δεν μπορούσε να προσδιορισει το πότε μου είπε λογικά δύο τρεις μέρες πριν!  Έκανα την εξέταση και όταν της την έστειλα μου είπε ή έχω έλλειψη ή τελικά δεν έγινε!! Θα το δούμε από την αρχή του Κύκλου όταν έρθει περίοδος!! Πφφφ εκεί μπερδεύτηκα ( βέβαια πάλι θα φύγω εκτός για οικογενειακούς λόγους και δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβω! ) τώρα θα κάνει κ εξετάσεις σπέρματος ο σύντροφός μου να δούμε τι γίνεται ( εκείνος θα της κάνει εκεί που θα είμαστε αναγκαστικά για να μην το αφήσουμε κ άλλο πίσω) μου είπε ότι ανάλογα το σπέρμα θα προχωρήσουμε με φάρμακα για ωορρηξία κτλ!! 
    • Τώρα κατάφερα να μπω σορυ γτ αργοπορημένη απάντηση μου .. Έχω κάνει ορμονολογικες και ήταν καλές μου είπε! Τώρα αν όντως έγινε ωορρηξία όπως είδε στον υπέρηχο σε μια δυο μέρες πρέπει να αδιαθεσω σήμερα είναι 29η ημέρα! Μίλησα με την γυναικολόγο και μου είπε αυτή η μέτρηση δείχνει η ότι τελικά δεν έγινε ωορρηξία ή ότι έχω έλλειψη...με μπέρδεψε λίγο γτ ενώ στον υπέρηχο είδε ότι είχα εικόνα πως έγινε μετά μου είπε αυτό! Πφφφ
    • Όντως ρε συ τι κάνει η @Girly?τώρα θα έχει μάθει και φύλο μωρού σίγουρα!!!!!! Ναι ρε αγάπη αδιαθετησα......και μάλιστα ακριβώς στην ώρα της!!!!!το περίμενα μετά το χθεσινό τεστ!!!
    • Εγώ στο είχα πει από την αρχή...μην το κάνεις αυτό θα έχεις μεγάλο θέμα!!!! Θυμάσαι εγώ στη δεύτερη απόξεση με είχε αφήσει λίγο υπολλειμα μέσα με την δικαιολογία να μην σε ξυσω πολύ και δεν μπορέσεις να ξανακάνεις παιδί...και άντε να έχω αίμα 2 μήνες και να με πιάσει μια αιμορραγία στην βόλτα μας με τα παιδιά ξαφνικά    .και άντε να τρέχω μετά με ασθενοφόρα σε κλινική για απόξεση γιατί δεν σταματούσε με τίποτα η αιμορραγία!!!!και μετά που ξαναέκανα εκεί ησύχασα!!!! Είπαμε θέλουμε  και άλλα παιδιά αλλά εμείς που έχουμε ήδη παιδάκια  και ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε ικανές να τα φροντίσουμε,γιατί να υποστούμε όλο αυτό;;;;;;;; Αν ο γιατρός είναι ΚΑΛΟΣ κάνεις παιδιά και απόξεση να σε κάνει...δεν παθαίνεις τίποτα! Εγώ θα σε έλεγα να αλλάξεις άμεσα!!!εγώ πάντως άλλαξα μετά από αυτό 
    • Για ποιο λόγο ζητάς συγνώμη. Εδώ είμαστε να τα λέμε. Δεν είμαστε μόνο για τράλαλα και τριλαλο.  Άδραξε όταν είσαι μόνη και κλάψε. Ναι βγάλω το από μέσα σου. Ξέρω πως είναι και θα σου πω πολλές φορές έκλαψα βουβα αν το μαξιλάρι μου μιλούσε θα σου έλεγε πολλά . Προσπάθησε να έχεις στιγμές με τη μικρή σου. Για να ξεφύγεις αλλά όταν νιώθεις ανάγκη για ηρεμία να πηγαίνεις στο μπάνιο είναι δύσκολο και πρέπει να έχεις τον χρόνο σου . α
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...