Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΞΕΘΕΩΜΕΝΗ ΜΕ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑΣ ΜΟΥ.....ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙΑ Η ΟΧΙ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Marimari : ΟΧΙ δεν πάθαμε σοκ Μαντώ μου,

γιατί τα ίδια έγραψα πριν λίγο...

ΠΟλλοί άνθρωποι δεν πίνουν ποτό (καθόλου) αναψυκτικά (καθόλου)

και αναβράζων χάπια (καθόλου)!!! Δεν είμαστε οι μόνες............

Χαίρομαι που υπάρχουν & άλλοι γιατί εδώ & τόσα χρόνια δεν έτυχε να συναντήσω ποτέ κανένα!! :dry: & όλοι με κοιτάνε λες & είμαι από άλλο πλανήτη.. :huh: Η κλασική ατάκα που μου λένε : Μα είναι δυνατόν να μην πίνεις coca cola??? :woohoo: :woohoo:

Ενώ την άλλη παραξενιά μου ευτυχώς την έχω συναντήσει σε πάρα πάρα πολύ κόσμο.. & σε άσχετους αλλά & στους φίλους μας.

Στα 10 άτομα που κάνουμε παρέα οι 6 δεν τρώμε την φέτα!!! :woohoo:

Μόνο σε τυρόπιτες ,τρώμε γαλακτοκομικά είδη αλλά φέτα όχιιιιι :blink: ειδικά κάποιες από το χωριό που μυρίζουν κιόλας ..φεύγω από το δωμάτιο..

Νομίζω ότι ο καιρός μας τα χάλασε. :huh: Πάνω που τον είχα πείσει να με πάει εκδρομή -γιατί φοβάται , θέλει να είμαστε κοντά για να μην συμβεί τίποτα- δεν θα έχει τόσο καλό καιρό... :(

Εμείς σήμερα πήραμε τηλ για την κούνια & θα κανονίσουμε κατά τα μέσα Ιουνίου να μας τα φέρουν ..νωρίς είναι ακόμα...;)

dev256prs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λείπετε όλες??? Μπήκα & εγώ μια φορά από το σπίτι & δεν είναι καμία εδώ... :blink:

Εδώ στο Γέρακα έχει ομιλία η Λιάνα Κανέλλη & την ακούω ...γιατί εχω ανοιχτά για να αεριστεί το σπίτι & με έχει τρελάνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera sas!Mpika na sas xairethsw mia pou ksypnhsa prwi prwi shmera (thauma) :D

Mari tha ton rwthsw ton andra,den exei ksypnhsei akoma.

Anastasia sou irthan ta epipla?!Megiaaaaaaa

Me to kalo k stis epomenes.

Se kammia vdomada tha einai etoimo kai to diko mas.

Phga eida tis kounies sto Ikea pou sas elega.Re koritsia poia asprh kounia lete na agorasete (eseis pou eipate gia tou Ikea)?

Kammia kounia tous de katevainei to kagkelo :S

Eixe mia pou ekane 55 eurw k mia 99 an de kanw lathos (se aspro)

Eixe kai kati kounitses wraies se sxedio (psilostroggyles kapws)

alla evgaine se roz k mple mono.Kai de tairiazei sto dwmatio mas auto :(

Me eprikse h kouniada mou na parw autes.Tha tis epairna an tairiaze to xrwma ondws htan poly wraies.Timh:180

Epishs vrhka kati terasties wraies syrtarieres (sa ntoulapes re koritsia) se aspro mono me 150 eurw.Shmera tha paw na th parw.

Anastasia phra k zaketakia k rouxa eksodou kai kati fandastika papoutsakia poly koutsika :D Ti teleia!!!

Port bebe phrame opote lew na perimenw ligaki gia tis kounies...

Auta apo mena.Sas afhnw.Paw gia psonia pali :D

Olh mera sto podi eimai k de noiwthw kourash katholou (ektos apo kapoia fash xtes pou nomiza oti tha mou pesoun ta mwra apo katw :o )

Trelh eimai!

Filia se oles :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελενακι!!!!!!!Εμ που να κουραστεις!!!Τωρα ειναι οι καλες στιγμες!!!ΨΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!χαχαχαχχαχχαχ Ολες ειμαστε ακουραστες οταν ξοδευουμε λεφτακια!!!!!!!!!!!!!!

Ηθελες να κατεβαινει το καγκελακι εεεε?Τι να πω...Εγω στην αρχη δεν το θεωρουσα αυτο βασικη προυποθεση αφου ελεγα πως μεχρι να χρειαστει να το κατεβασω...Θα κανω το 2ο!Τελικα πηρα κρεββατακι που βγαινουν κ τα 2 πλαινα καγκελα κ γινεται παιδικο κρεβατι....Οποτε στο τελευταιο μου παιδι...Δε θα βιαστω να φτιαξω αλλο κρεβατι....

Εσυ τωρα με τα διδυμακια σου....Θα σε βολευε εστω να κατεβαινει το καγκελο....Μηπως να ψαξεις κ σε μαγαζια αλλα????Βγαζουν καλες προσφορες μερικα (γυρω στα 200-250) και αν θα παρεις 2 ισως να κανουν κ καλυτερη τιμη... :huh:

Ψωνισες και ρουχαλακια!!!!!Μια χαρα!!!!Καλη συνεχεια σημερα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E pou na kourastoume oi atheofoves.Me kanoun toso eutyxismenh ta psonia gia ta mwra :D

Basikh proypothesh de to thewrw apla mou ekane entypwsh gt iksera pws se oles tis kounies ginete auto!

Skeftomoun na parw apto Ikea k meta apo 3 xronia na parw kala krevatakia.De kserw twra mperdeutika ligo :S

Vlepontas k kanontas,tha doume.

Exw psaksei mwre k se alla magazia,ksereis ta poio gnwsta.Alla den exw kouragio na psaxnoume k alla magazia pou de kseroume,einai kourash gia mena.Ande na mh vriskoume to magazi k ande psaksimo :P

Btw phra ena relax ths fisher prize apla TELEIO mpainei k neogennhto mesa k poio megalo mwro kai paidaki (ginete kareklaki meta) exei k donhsh. Kai mono 50 eurw :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως δεν κατεβαινουν ολα...Απλα σκεφτομαι πως ενα παιδακι 3 ετων κυριολεκτικα θα πηδαει πανω απ'το καγγκελο σαν τον ταρζαν!!!Ενω αν εβγαινε θα μπορουσες να το κρατησεις κ ως τα 5 του... :huh: Δε θελω νασ'επιρεασω..Απλα σκεψεις κανω!Οτι κι αν παρεις θα ειναι τελειο γιατι θα βαλεις τα τελεια μπεμπακια σου μεσα!!!!!

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Να σου ευχηθω κ απο εδω τα καλυτερα!Με το καλο η κορουλα σου!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia.De kserw apo pou na arxisw k pou na teleiwsw.

Zouzounitsa exeis genethlia?Xronia polla!

Loipon to ti epatha shmera de perigrafetai!!!!

To prwi opws sas eipa phgame Iketa gia ta teleutaia psonia,pali kala pou prolavame tis 3 teleutaies meres kai ta agorasame ta vasika!

De kourastika katholou!To thema einai oti eixa syspaseis (gennas!!!) k de to eixa katalavei.

To prwi hmoun sto spiti ths mamas mou otan aisthanthika ta mwra na kouniountai toso poly san plynthrio na fantastite(xwris plaka),enoiwtha th koilia mou sa mpaloni me nero,sklhraine k malakwne para poly synexeia.Phra to giatro kai mou eipe na paw Iasw na kanoume kardiotokografo kai na doume an exw syspaseis gt mporei na erxontan Wdines!!

H tromara mou de legetai mexri na ftasw sto nosokomeio,poly agxos k amfivolies gia to an tha ta kataferw.

2 wres hmoun ston kardiotokografw k vlepame k syspaseis arketes alla den htan syxronismenes(eutyxws dld).Eixa syspaseis ana 5,10,15 lepta.

Mou ekanan diplh enesh sto popo gia ta pneumonia twn mwrwn wste an genithoun prowra na einai kala k na apofygoume thermokitida.

Tha kanw allh mia diplh th Deutera pou tha ksanapaw!Twra pia pairnw kai prepar gia tis syspaseis.

O giatros eipe ksekourash,ksapla synexeia,kommenes oi voltes k h kathe eidous douleia.Piastika toses wres sto krevati kai eipa na sas ta pw gia na mhn anhsyxeite.Gia kapoies meres de tha mpw mammy.

Exw akoma syspaseis parolo pou pairnw ta xapia twra tis noiwthw!Den aisthanomai katholou pono pantws.

To ti klama eriksa de legetai,ta neura mou krosia me opoion einai dipla mou,agxos poly,FOVAMAI POLY re koritsakia mou.O andras mou prospathei na me kathysixasei oti ola tha pane kala.

To noiwthw koritsia kati exei allaksei,mou deinw perithoria 1-2 evdomades mexri na gennhsw.To noiwthw toso entona!Ta mwra erxontai kai tha einai toso mikroulia.

Kanw proseuxes apto prwi k olo staurokopiemai.

Exei pesei h koilia mou polu mesa se mono mia mera!Mou to eipan polloi.Epishs vgazw perissotero gala twra apo oti xtes.

Auta einai shmadia.

Pali kala pou mou ekopse kai phra thl. ton giatro amesws.

Eimai poly xalia psyxologika! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki μου γλυκο...Μη φοβασαι αγαπη μου...Μη στενοχωριεσαι!Καρδουλα μου εχω ανατριχιασει!Ολα θα πανε καλα!Τα μωρακια σου ειναι ηδη 30+ εβδ και αν κανεις αυτα που ειπε ο γιατρος θα παρουν κι αλλες βδομαδες!Ειναι ετοιμα ανθρωπακια καλη μου.Δεν τους λειπει τιποτα!!!Αφου με την ενεση αναπτυσσονται κ τα πνευμονακια ειναι σουπερ!!!!!Τι φοβασαι κοριτσακι μου?????

Τα διδυμα βιαζονται παντα-ετσι κι αλλιως!Αλλα η φυση εχει προβλεψει για τα αγγελουδια σου!!!Η γιαγια μου στα τοοοοτε χρονια γεννησε διδυμα στον εκτο!Ο θειος μου ηταν λιγοτερο απο 800γρ και τωρα ειναι ο ιδιος σαν εγκυος! :laugh:

Μικρουλα μου οτι χρειαστεις εμεις ειμαστε εδω!Λυπαμαι που δεν ειμαι Αθηνα να ερθω να σου κανω την αποκλειστικη!!!!!!!Σε φιλω και οπως ειπαμε!Ολα ειναι καλα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου ηρεμησε κοριτσι μου ολα καλα θα πανε ειναι συχνο φαινομενο στα διδυμα να γενιουνται πιο νωρις ο γιατρος σου πηρε τα καταλληλα μετρα και για τα πνευμονια τους και εγω στο γιο μου ειχα κανει αυτες τις ενεσεις και δεν χρειαστηκε καθολου οξυγονο, μην ανυσηχεις και κανεις περισσοτερο κακο στον εαυτο σου το θεμα ειναι να βγουν υγιει τα παιδακια σου τωρα αν βγουν με λιγο λιγοτερα κιλα δεν πειραζει θα στα κρατησουν απλα στη μοναδα ετσι ειχε γινει και με τον δικο μου και μου ειπε ο γιατρος τωρα που ειμαι εγκυος και φοβαμαι μη γινει το ιδιο ε και... το θεμα ειναι να ειναι υγιει τοσα γινονται αυτο δεν ειναι τιποτα αυτα ηταν τα λογια του και αν κρινω και απο τον γιο μου εχει απολυτο δικιο, εχω ενα υγιες παιδακι απλα στην αρχη ηταν πιο σαμιαμιδι απο τα αλλα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou de kserete pws anakoufistika me ta mhnymata sas.An oxi olo to varos pou enoiwtha mou efyge toulaxiston to miso :)

Ti kales pou eiste :)

Kserete me vrike aproetoimasth olo auto!O giatros eixe pathei plaka pou eixa mia teleia egkymosynh,varia mwra,eksetaseis teleies!Poios me matiase gmt ? :(

Eixa sto pisw meros tou myalou mou pws isws gennithoun prowra alla thn wra ekeinh tremeis apto fovo k thn anasfalia.Htan 50-50 to an tha gennousa shmera kai sth diadromh to katalava!K elega synexeia DE THELW NA GENNHSW!!! Klamakako ktl.

Elpizw ola na pane kala ti ki an gennithoun aurio ta mwra pou leei o logos eite se ena mhna.O theoulhs na valei to xeri tou.

Re koritsia eixe dei ena oneiro h mama tou antra mou.

Eixe dei ton antra mou na psareuei kai epiase dyo psaria,ta afhse kai tous eipe na erthoun argotera.Makari na erthoun k ta mwrakia argotera.

(Kanei douleia pandws to xapaki!Twra den exw katholou syspaseis)

De kserw pote tha ta ksanapoume sygora.Nea tha mathete pantws

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου γλυκό μην στενοχωριέσαι καρδούλα μου! Όλα θα πάνε καλά!! Η νύφη μου, γέννησε την Ανδριάνα στην 31η εβδομάδα και 3 ημέρες, γεννήθηκε 2300, βέβαια ήταν πρόωρη λόγω θρομβοφιλίας της νύφης μου και γενικά κάποια παθολογικά προβήματα που είχε. Μην ανησυχείς! Και εγώ ξέρω ότι τα διδυμάκια βιάζονται λιγάκι περισσότερο μιας και δεν έχουν πολύ χώρο τα δόλια εκεί μέσα! Εδώ ο δικός μου που είναι και ένας.. το νιώθω ότι δεν χωράει πολύ εκεί μέσα... κι όλο τσιτώνει! Μου τουρλώνει δεξιά η κοιλιά σκάει μια από τα αριστερά!! Άστα!! Συνέχεια κουνιέται!! Κι είναι ένας! Φαντάσου τα δυο τους! Όλα θα πάνε καλά! Θα δεις! Μην φοβάσαι! Εμείς είμαστε δίπλα σου κι ότι χρειαστείς... να μας το πεις!!!

Κορίτσια μου... κι εγώ από το πρωί ξεχύθηκα για ψώνια σήμερα!! Πήρα κάποια ρουχαλάκια για το μπουμπουκάκι μου κι ένα φορμάκι με το Γουίνι! Καλά έχω πάθει τρελό έρωτα με αυτό το αρκούδι!! Αγόρασα κι ένα φόρεμα μιας κι έχω κι ένα γάμο σε 2 βδομάδες... το οποίο δεν είναι εγκυμοσύνης! Είναι στυλ ριχτό και στανταράκι θα μπορώ να το φοράω και μετά... την καρπουζοκοιλίτσα μου!! :P

Ξύπνησα πρώι σήμερα κι όλη μέρα ήμουν σαν το ζόμπι!! Εν το μεταξύ είχα και κάποια ραντεβού για δίαιτες... Μετά πήγαμε με τον αντρούλη μου και φάγαμε σουβλάκι... κι είχα καιρό να φάω...μιαμ μιαμ... τέλειο ήταν!! Κι ο μπέμπης το ευχαριστήθηκε!!:P

Τώρα το μόνο που μένει είναι να πάω κι εγώ στα ΙΚΕΑ, μάλλον από βδομάδα... να κοιτάξω κι εγώ γι'αυτά τα καθέκαστα!! Άστε που χρειάζομαι και κουρτίνες για το σπίτι!! Ακόμα!! Πλάκα έχω! Θα ξανακάνω μετακόμιση και κουρτίνες δεν θα έχω βάλει έτσι όπως το πάω!! Χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες!!!!

Τι αγχος ειχα στον υπνο μου!Ελενακι διπλογεμιστο σε σκεφτομουν!Και ξυπνησα θελοντας να σου πω: Να κατσεις στον πωπουδακο σου,να πινεις τα χαπακια σου και να αφησεις φοβιες στην ακρη!Στο καλο σου "σου" εδωσΕΣ κ διορια...Οποτε θελουνθα βγουν τα παιδια!Εσενα θα ρωτησουν?Δλδ ενα κολπακι δεν μπορουν να κανουν?Μια προβα? :P Φιλακια πολλα!

Νταλλια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!Να σε χαιρεται η οικογενεια σου(αντρας+γιος) κ ολοι οι υπολοιποι!Κι εμεις φυσικα!!!!!!Η ευχη για πολυ σεξ μεταφερεται και για τωρα!χαχαχαχαχαχαχα Θα'θελα πολυ να σου στειλω μια κατα-σοκολατενια τουρτα και να την φας μονη σου(με τον μπεμπη) και με τα χερια!!!!Να γουσταρεις!!!!Στη στελνω νοερα!!!!! :)

Φιλακια σε ολες!!!Σημερα παω στη συναντηση!!Γιουνικακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΚΑΤΑΡΧΗΣΝ ΓΙΑ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΕ ΔΟΝΗΣΗ ΚΤΛ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΑ 3 ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΕΛΕΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ 2 ΝΙΝΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΗΣΥΧΑ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΑΣ ΒΓΟΥΝ...ΧΙΧΙΧ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΓΙΑ ΧΥΜΟ ΠΛΕΟΝ ΧΙΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ ΕΞΟΓΚΩΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΗΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΟΔΑΡΚΙΑ ΚΩΛΙ ΚΑΙ ΟΛΟΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΜΕΣΗ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΧΑΛΙΑ..ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΟ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΕΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ .....ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΤΣΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΟΥΈΣ ΣΑΣ ΚΙ ΕΣΕΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!ΠΗΡΑ ΚΑΡΟΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΤΟ PEG PEREGO PLICO SWITCH!!!!EIXE EKΠΤΩΣΗ OPΩΣ SAS EIXA PEI STA KOYKOY 25%!!!!APO 440 TO ΠΗΡΑΒ :woohoo: :kiss: 330!!!KALO EEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια ζουζουνιτσααααααααααα!!!!!

μπηκα για λιγο γιατι μετα διαβαζω ..φυσικη........:S μπλιαχχχχ!!!

αλλα απο αυριο εχουμε δυο ευκολα οποτε θα μπω για.....εκθεση!!!!

σας διαβασα !!!εχω σχολια..(σιγα να μην δεν ειχα!!:P )

φιλακια σε ολες!!!!και................τα επειγοντα..

ελενιτσα μη φοβασαι!!!τα πρεπαρ κανουν θαυματα!!!!στο λεω απο πρωτο χερι!!

μαρι μου πονας ακομη???

αυριο το βραδακι θα μπω για να σας πω νεα..θα ...σχολιασω....και θα σας πω κ για το νεο μου στρωμα!!!:)

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνιτσα μεγεια!!!Αντε να τα βγαλουμε βολτα-τα καροτσακια μας και ολοι να ψαχνουν τα μωρα!!!!Θα δειχνουμε τις κοιλαρουμπες!!!! :P

Βρουμ-βρουουουμμ!!!Παμε μια κοντρα?χαχαχαχαα

Εφακι μου ανυπομονω να τελειωσεις τις εξετασεις σου(να τα πας καλα σε ολα τα μαθηματα :laugh: ) και μετα να σκασουμε στην κουβεντουλα!!!!! :) Την παλευει το αγορι μας ή εχει...Καψει φλαντζα?χιχιχιχιχι

Τον λυπαμαι τον καημενουλη!!!Η χειροτερη του θα ειναι-θα εχει μπαφιασει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΙΧΙΧΙΧ!!!ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΓΕΛΙΟ ΕΕΕΕ;;;;;;ΘΑ ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕς ΤΟ ΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ Η ΣΚΕΤΟ.ΜΕ ΓΡΑΨΑΤΕ............ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 7,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΘΕΣ ΕΤΡΕΧΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΙΣ 4.30.ΤΙ ΕΠΑΘΑ?ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ.ΦΙΛΙΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιντερ για τους εμετους δεν εχω ιδεα....

Για το καροτσι... Πχ αυτο που πηρε η Ζουζουνιτσα(χωρις καθισματακι-πορτ μπεμπε) αρχικη τιμη 440(αν υποθεσουμε πως ειναι χωρις προσφορα).Ενα καθισματακι αυτοκινητου καλο κανει 200-250.Φτασαμε τα 650-700!

Εεεε εγω πηρα το τριο switch pegperego(σκελετος χωριστα+κανονικο καθισμα καροτσιου+καθ.αυτοκ+πορτ μπεμπε που ολα κουμπωνουν με ενα κλικ πανω!) που εκανε 750!!!Αν παρεις το τριο(οχι switch) κανει 700 αρα....Συμφερει να παρεις πολυκαροτσι αν δεν εχεις καθισματακι!Και εχεις και το πορτ μπεμπε! ;) (που μαρεσει πολυ οταν το βαζεις για καροτσι τους 6 1ους μηνες!)

Ετσι σκεφτηκα εγω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΑΣΡΑΣΟΥΛΑ !!!ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΤΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΝ 700 ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΛΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΙΤΣ;ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΣ Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΛΑΤΗ ΜΟΝΟ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνιτσα μου αν θυμαμαι καλα γιατι ακομα δεν το εβγαλα απο την κουτα :P εχει ως εξης το συστημα:Το καθισματακι του καροτσιου κοιταει τον κοσμο.Το ριλαξ(καθ αυτ) και η καλαθουνα κοιταει τη μαμα!Ετσι τους πρωτους μηνες θα την βλεπω κ μετα θα χαζευει γκομενακια!!!!(σορρυ συμπεθερα Εφη αλλα το ματινγκ επιτρεπεται!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααααααααααααα!! :)

Τι κανετε κοριτσια??

Λοιπον πηρα προσφορες για τα επιπλακια του μωρου!!

Λοιπον κοριτσια δεν ξερω τι εγινε τελικα αλλα με επισαν και δε θα παρω πορτμπεμπε. Θα παρω καροτσι με το καθισματακι αυτοκινητου και ξεχωριστα καλαθουνα. Μη με ρωτησετε πως ακριβως με επισαν και με ποια επιχειρηματα ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ :blink: !

Τελοσπαντων παμε στη προσφορα η οποια περιλαμβανει καροτσι inglesina που εφαρμοζει πανω σε αυτο το καθησματακι αυτοκινητου, καλαθουνα, σετ quilt cover, μπανακι με αλλαξιερα μαζι, στρωμα παρκοκρεβατου, αποστηρωση, καλαθι για τις πανες(αυτο που τις σφραγιζει για τις μυρωδιες) και ριλαξ 1270 ευρω. Μου δινουν δωρεαν το παρκοκρεβατο μαζι με μια τσαντα και 2 cover παρκοκρεβατου και στρωματος κουνιας!

Κουνια δεν θα παρω διοτι μου εχουν φερει! Επισης στο συγκεκριμενο καταστημα κανουν εκανα λιστα γεννας(οπως λιστα γαμου) και ηδη τα περισσοτερα θα μου τα παρουν οι γνωστοι μου! :):)

Τι λετε καλη η τιμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...