Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Elena333f έγραψε:

"...Leei auth exei ena shmadi epeish h mana ths sthn egkymosynh ligoureutike kotopoulo k den to efage k to evgale auth..¨."

...Δηλαδή η γετόνισσα σου είναι ...ΚΟΤΑ??????????????

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τόμα έγραψε:

Dallia για πες οντως ειναι αστειακια αυτα που γραφεις σωστα??

Μια φετα καρπουζι?? Ιδιως το καρπουζι...μισο καρπουζι και ενα πεπονι!!

Κερασια μονο 5-6 καλε δεν θα προλαβουν να κατεβουν στο στομαχι μου στα δοντια μονο θα κολλησουν!!!:) μισο κιλο και βλεπουμε...!![/quote

Nai kale ok alla gia meshmeriano fandazomai ta trwte auta :P Etsi?

H gia snak ?ixixixi Trelokomeia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Elena333f έγραψε:

"...Leei auth exei ena shmadi epeish h mana ths sthn egkymosynh ligoureutike kotopoulo k den to efage k to evgale auth..¨."

...Δηλαδή η γετόνισσα σου είναι ...ΚΟΤΑ??????????????

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...

Xaxaxxaxaxxaxa nai exei vgalei ena shmadaki panw sto kokkalo sto laimo kai to leei "kotopoulaki"

:woohoo: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ...ΚΟΤΟΠΟΥΛΆΚΙ ΚΑΙ Μ@Λ@ΚΙΕΣ???

Είναι απίστευτο το τι σκαρφίζεται κάθε έγκυος για να μπορεί να τρώει

ασταμάάάάάτητα!!!

(...βλέπε: Mari -ναι,εμένα- με τα ...φρουτάκια!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι καλά που δεν έχει ολόκληρο τατού κότα η γειτόνισσα!χαχαχαχα!:silly:

Εννοείται βρε Έλεν ότι τα φρούτα είναι σνααααακ!:P:P

Καλή επιτυχία στην επανασύνδεση, υπομονή με ό,τι κι αν ακούσεις και μ'άρεσε πολύ η "με το ζόρι κι αν σ'αρέσει πάσα του καινούργιου γιου"!!!

Μαριμαρι όντως πολύ εφευρετικότητα και οξυδέρκεια στην εγκυμοσύνη,ε?"Αχ,πρέπει να φάω αυτό για να σταματήσουν οι καούρες" "Πωπω,μόνο με παγωτάκι/κερασάκια/κρουασανάκι/γαρδούμπα θα ησυχάσει το μωρόόό"!!!!:woohoo:

Αν και καταλαβαίνω για ποιο λόγο να μην το παρακάνουμε με τα φρούτα,ε,δε γίνεται ρε κορίτσια! Και ειδικά μ'αυτή τη ζέστηB) ! Τί άλλο να κάνουμε? Να τρώμε όλη μέρα αγγούρι μήπως? Και για να σας προλάβω ορισμένες (ονόματα δε λέμε...), μη διαβάσω κανένα πονηρό σχολιάκι! Το νερό πάλι με το ζόρι το κατεβάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique μου

γιατί ...αγγούρι??? Τυχαία το ανέφερες ή κάτι ξέρεις?

Ελα πες για το ...αγγούρι! Εγώ δεν έχω πρόβλημα να τρωω και όλη μέρα ...αγγούρι . . . . . . αρκεί να τρωω "ΚΆΤΙ"!!!

Αλήθεια η έκφραση : " Αγγούρι είναι αυτή η δουλεία" από που βγήκε?

Μα, τι έχουν τα αγγούρια?!? Αδικά τα συκοφαντούν έτσι, μου φαίνεται!

Δεν πίνεις νεράκι ? Γιατί?

Κατεβαίνει και ...εύκολα!

Δεν έχεις ακούσει που λένε : "Κατεβαίνει σαν νεράκι"?

Καλά, σκάω.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααααααααααα!!!

Ειπα να ξεκινησω την αναγνωση των 4 σελ που μου ετοιμασατε αλλα δεν μπορω να μην σχολιασω την τελευταια "αγγουροκουβεντα" των Μαρι-Ελενη(γιουνικ).....

χαχαχαχαχαχχαχχχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχχαχαχα :P :laugh: :woohoo: :woohoo: :laugh:

Μαρι δεν ξερεις τι λενε για το αγγουρι????Αλλος το τρωει και δροσιζεται κι αλλος το "τρωει" και ζοριζεται!!!!χαχαχααχχαχχαχαχχαχχαχχα

Το αλλο? "που πας ρε μαλ*λ*κ* ξεβρακωτος στ'αγγουρια"???????????????

Το επιασες το νοημα!?!?!?χαχααχαχχαχαχχαχαχχααχχαχχαχαχχαχαααααααααααα

Αχ βρε Γιουνικακι τι μου κανες????Εχω πεθανει στα γελια!

Παω για διαβασμα και επανερχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου......Ψυχραιμία!!! Φυσικά και μπορείτε να φάτε λίγο παραπάνω... Συνήθως αυτές οι ποσότητες συνίσταται και για ένα φρούτο κάθε φορά για ανθρώπους που θέλουν να χάσουν βάρος! Απλά καλό είναι να προσέχετε τώρα λόγω 8ου μήνα που λένε και για το σάκχαρο! Κάντε χρήση... Όχι κατάχρηση!! Αυτό για όλα γίνεται ακόμα και για τα φρουτάκια!! Όπως και με το πορτοκάλι!! Η πολύ βιτ.C κι αυτή με την σειρά της σε περίσσεια δεν κάνει καλό!! Βέβαια φάτε τώρα που μπορείτε γιατί μετά... από το τρέξιμο και το ξεζούμισμα από τα μωρά... Θα μείνουμε μισές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δροσίζομαι.......... δεν ζορίζομαι (ίσα-ίσα)

......................και δεν κυκλοφορώ ξεβράκωτη!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα!!!

Καλώς το Αναστασάκι μου...

....Θα σχολάσω σε καμιά ωρίτσα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 'ξερα ότι δε θ'αποφύγουμε το συνειρμόόό!

Ναι βρε Μάρι μου!Λόγω δροσιάς και λίγων θερμίδων το αγγούρι πιστεύω είναι μια καλή λύση στις "στερήσεις" των εγγύων. Τώρα αν καλύπτουν κι άλλα κενά...:laugh: Αναστασία κι εσύ πλήρως ενημερωμένη για τα αγγούρια βλέπω!:P :laugh:

Ντάλια ευτυχώς δεν είμαστε ακόμα στον 8ο μήνα(μήπως κατάλαβα κάτι λάθος?:huh: )! Αυτό με την περίσσεια βιταμίνης C κάπου το διάβασα κι εγώ,αλλά όταν τρώω φραουλιτσες ούτε το σκέφτομαι.Ερώτηση: Οι φράουλες έχουν και σίδηρο απ'ότι άκουσα.Να τις προτιμάμε τελικά για το θέμα "τουαλέτα" ή όχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑς ΑΡΡΩΣΤΟς ΑΝΘΡΩΠΟς !!!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑς ΣΟΥ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΚΟΥ ΚΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ 25 %!!ΤΡΕΞΤΕ ΛΟΙΠΟΝ!!ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μην περνούσε απαρατήρητο ΑΓΓΟΥΡΙ

από εδώ μέσα................................!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Ζουζουνίτσα

τα κου-κου είναι μόνο Θεσ/κη , αν δεν κάνω λάθος εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique έγραψε:

Το 'ξερα ότι δε θ'αποφύγουμε το συνειρμόόό!

Ναι βρε Μάρι μου!Λόγω δροσιάς και λίγων θερμίδων το αγγούρι πιστεύω είναι μια καλή λύση στις "στερήσεις" των εγγύων. Τώρα αν καλύπτουν κι άλλα κενά...:laugh: Αναστασία κι εσύ πλήρως ενημερωμένη για τα αγγούρια βλέπω!:P :laugh:

Ντάλια ευτυχώς δεν είμαστε ακόμα στον 8ο μήνα(μήπως κατάλαβα κάτι λάθος?:huh: )! Αυτό με την περίσσεια βιταμίνης C κάπου το διάβασα κι εγώ,αλλά όταν τρώω φραουλιτσες ούτε το σκέφτομαι.Ερώτηση: Οι φράουλες έχουν και σίδηρο απ'ότι άκουσα.Να τις προτιμάμε τελικά για το θέμα "τουαλέτα" ή όχι???

Να σου πω, εγώ πίνω 2 χαπάκια σιδήρου αλλά στην τουαλέτα... πάω και 1 και 2 και 3 φορές καμιά φορά! Στην αρχή είχα το αντίθετο! Δεν μπορούσα να πάω με τίποτα! Ενώ ένιωθα .. με ζόριζε το θέμα!! Συνήθως ο σίδηρος σε μεγάλες ποσότητες προκαλεί μια ελαφρά δυσκοιλιότητα κυρίως γιατί σφίγγει τα κόπρανα! Ο άντρας μου που έπρεπε να πάρει λόγω χαμηλού αιματοκρίτη , μου έλεγε: "Πίνω τον κουραδοσφικτήρα!!" Είναι ελεϊνός το ξέρωωωω!!

Γενικά, όλες οι βιταμίνες είναι καλές στις κατάλληλες ποσότητες! Αν δεν παίρνεις καθόλου βιταμίνες υπάρχει περίπτωση να πάθεις ζημιά από την έλλειψη, π.χ σκορβούτο αν δεν παίρνεις καθόλου βιταμίνη C, κι αν πάλι το παρακάνεις να πάθεις τοξικότητα προκαλέι νεφρικές διαταραχές!!

Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά στα παρακάτω! Είναι μια καλή πληροφόρηση!

http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=631

Σε αυτή την σελίδα είμαι ήδη μέλος, βρίσκω πολλά χρήσιμα για την δουλειά μου που μπορεί να μου διαφεύγουν!!

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%92%CE% ... E%BD%CE%B7

http://www.mednutrition.gr/content/view/1168/146/

http://gym-n-efkarp.thess.sch.gr/vitamines.htm

http://www.vita.gr/html/ent/163/ent.1163.asp

http://www.anew.gr/diet/article.php?aid=5&pno=2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα γεια σας λοιπον και επισημα!!!!

Σας λεω πρωτα τα νεα μου και μετα τα σχολια μου αγαπημενες μου φιλεναδες!!!

Βρηκα ΤΗΝ καταπληκτικη κουρτινα για το δωματιο της λατρεμενης μου!!!!!!!Τελεια σας λεω!Ακριβως οπως την ειχα στο μυαλο μου!!!!Δεν μπορω να σας την περιγραψω ακριβως...Αλλα θα ειναι 2 κουρτινες(σαν κουρτινα+τραπαρια) η 1 με υπεροχες ροζ-φουξ-πορτοκαλι πεταλουδες και λουλουδια(σε ασπρο φοντο)με λαχανι λεπτομερειες και η αλλη με ροζ κ λαχανι ριγες(παλι ασπρο φοντο)!!!!!!!!!!!ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ!!! Την αλλη βδομαδα θα παω να δωσω τα μετρα!!! :woohoo: :woohoo: :laugh:

Επισης της αγορασα μερικα φορμακια αμανικα+κοντομανικα(τζαμπο!) και διαφορα μικροπραγματα!!!!

Τελος.... :blush: ...Η ψιλο-φαλαινιτσα φιλη σας αγορασε μαγιω!!!Θα παω κανα απογευμα για βουτιτσα!!!!Σε ερημικη παραλια με ομπρελιτσα,ψυγειακι κλπ :P:P Φετος μακρια απο beach bar-μουσικες-ξαπλωστρες!!!!!!!!!!

Και τωρα η σειρα σας!!! :)

Μαντω συγχαρητηρια για τα καλα νεα!!!!Μεγαλωσε το ζουζουνι σου!!!!! :) Αχ τι θα σας κανουμε αγορομαμαδες!!!!Μαζεψτε τα τσουτσουνακια καλεεεεεεε!Θα σκονταψουμε σε κανενα!!!χαχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχ (πλακιτσα κανω!!!)

Γιουνικακι μου αρχικα θα ελεγα να κανεις γρηγορα τη βολτα σου γιατι το 30% στα Λητω ειναι καλη εκπτωση!Κριμα ειναι να μην την εκμεταλευτεις!Ειδικα αν στο τελος καταληξεις και παλι εκει!!! :P

Δευτερον ανυπομονω να τα πουμε την Κυριακη.Εχε το νου σου μην αλλαξουμε τοπο συναντησης...Αν θελεις εκεινη τη μερα το πρωι στειλε πμ το τηλ σου!

Εφουλα μου καλο κουραγιο!Αντε και καλα αποτελεσματα για το αγορι μας!

Και.... Γιατι κυρια μου κλαφτηκα για το καρμακι??? :P Κλαφτηκα λιγακι που με αποδοκιμασε η φιλεναδα μου αλλα σημερα βλεπω μου το πηγε εκει ηθελε εξαρχης!!!Το δικο σου που ειναι????Τζαμπα υποσχεση???Αχ ρε μπεμπα που μπλεξαμεεεεεεε!!! :laugh:

Και... ΝΑΙ στις 2 του μηνα τα μικρουλια μας θα δωσουν παρασταση κ εμεις πρωτη θεση θα τα ξανακανουμε πανω μας απ'τη χαρα μας!!!!!! :kiss::)

Μαρι μουουουουουου αγαπουλα μου!Σε περιμενα χθες... με εφτυσες!!!Ολα στα συγχωρω ομως!!!!! Κανα γκαλοπακι θα κανουμε σημερα???? :P

Κιντερακι εχεις δικιο!!!Που να μπορεσεις να κοιμηθεις....Ας ελπισουμε να κανουμε υπναραδικα μπεμπε για να χορτασουμε μαζι τους υπνο!(λεμε τωρα!):P

Ζουζουνοκοιλουμπαααααα!!!!!! Ελα ρε κοπελιτσα μου την Κυριακηηηηηηη!Θα ειναι και το γιουνικακιιιιιιιι να γνωριστουμεεεεε!!!!Ελα για καμια ωριτσα!

Eldo να προσεχεις πολυ κοπελα μου!Εξαντλουμαστε σιγα σιγα!Εσυ εχεις και το αγορακι σου και οσο να πεις η κουραση θα ειναι μεγαλυτερη! :)

Ελενα διδυμομανουλα το χειριστηκες πολυ καλα το θεμα με το μπαμπα!Η συμβουλη μου ειναι...Να πατε,να ειστε κ οι δυο χαμογελαστοι και ασε το πραγμα να κυλισει μονο του!Αν νιωσεις αμηχανια πιασε την κουβεντα με τη μανουλα σου για τα μπεμπεδακια σου!!!!!Μην βαλεις γλωσσα μεσα!Ολα καλα γλυκια μου!

Αντε και καλα ψωνια!!!!!

Νταλλιαααααααααααααααααα τι να πω φιλεναδακιιιιιιιιιιιι!!!???? Τα ειπαν ολα τα κοριτσια!!!!χαχααχαχαχαχχαχαχα Μια φετα πεπονι???Με πληγωσες ατιιιιιιμηηηηηηηηηηηηηηηη!!!χαχαχαχαχ 5-6 κερασια???Εγω γεμιζω ενα πιατο και το γλενταω!χαχαχχαχχααχχα Δικιο εχεις αλλα.....Μαλλον δε θα τα καταφερω!!!!!

Τεσπα!!! Το αγορακι σου τι κανει???Εχεις μερες να μου πεις για τα πλυντηριοπαιχνιδια σας!!!!!!

Τομα μου καλη δουλεια!Πως μου εισαι σημερα?Ειδες τι πληγη ανοιξες με το μετρημα του τσουτσουνιου?????χαχαχαχαχχαχαχαχ

Αααα και....Λογια δικα μου: "Η μπεμπα τρελαινεται για λαδερα φαγητα!", "Οταν βουταω το ψωμι στη χωριατικη την κανω ευτυχισμενη την κορακλα!", "Σηκωσε της καλτσες σου απ'το πατωμα!Η μπεμπα στενευεται οταν σκυβω! :blink: ","Μη μου μιλας ετσι! Η τσαχπινα εκνευριζεται!" ΝΤΟΙΝΓΚ!χαχαχααχχαχαχαχαχαχα

Λετε το ποστ μου να μπει στο γκινες λογω μεγεθους????? :blush: :silly: :lol: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγουρια?? Εφαγα σημερα μια κοτοπουλοαγγουροσαλατα ωραιοτατη και δροσιστικη :P

Οντως το αγγουρι εκτως απο ολες τις αλλες ιδιοτητες του ;) εχει πολυ νερο και δεν εχει ουτε πολλες θερμιδες!!Και δεν κανει καλο μονο στις εγκυους αλλα σε ολες τις γυναικες και στους αντρες...εξαρτατε απο το τυπο :side: ...

Οσο για το θεμα τουαλετας εγω δεν παω με τιποτα οταν τρωω μηλα :blink: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΥΣΩΝΑ ΙΣΩς ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΗ ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Κ....ΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΩ.ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΜΩς ΝΑ ΠΑΜΕ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ:" ΜΗ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ" " ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ:woohoo: ΠΛΥΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ ΕΓΩ ΔΕ ΦΤΑΝΩ ΠΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΣΤΡΙΜΩΧΝΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΑς" ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙΝΑ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου ειδες τελικα μεγαλο κεφαλαιο με πολλες πτυχες εχει το τσουτσουνοθεμα-που εγινε τελικα αγγουροθεμα!! :silly:

Σημερα που λες ειμαι πολυ καλα ερχετε Παρασκευη και θα παω να δω επιπλακια και μπογιες για το δωματιο του μωρου μου!! Γενικα σημερα αν και ειχα δουλεια περασε καλα η μερα μου!!

Φιλουρες!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ !!!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩς ΒΑΨΑΝΕ Ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΙ ΒΑΦΙΑΔΕΣ!!!!ΚΑΙ ΟΤΑΝΤΕΓΝΩΣΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΣΤΕΝΣΙΛΣ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα πραγματι!!!!Τσουτσουνο-αγγουροκουβεντα!!! :blush: χαχααχαχχαχαχαχαχαχαα

Πρωτη φορα ομως που δεν την προκαλεσα εγω !χαχαχαχαχαχαχχαχ :P

Ζουζουνιτσα μου ολα τα λεφτα σου λεω!!!Καλα ψωνια κ σε σενα!Στενσιλς πηρες τελικα???Ή ΘΑ τα παρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κάνατε και ζήλεψα με τα κεράσια... ευτυχώς είχα πάρει το Σάββατο και τα είχα ξεχάσει στο ψυγείο!! :laugh: Πολύ φαν φρούτων.. είμαι και διαιτολόγος τρομάρα μου!!

Κορίτσια η αλήθεια είναι ότι δεν τρώω εύκολα φρούτα! Αλλά κεράσια και σταφύλια... αν αρχίσω να τρώω δεν σταματάω!! Είμαι αυτό που λένε: "Δάσκαλε που δίδασκες και λόγο δεν εκράταγες!!!!"

Το σβουράκι μια χαρά είναι!! Η αλήθεια είναι ότι κυματίζει συνέχεια η κοιλιά μου!! Είναι από τώρα ζόρικος ο μικρός!! :laugh: Αλλά είπαμε!! Χαλάλι του!!

Εσάς τι κάνουν τα ζουζούνια σας;;;;

Βλέπω κάνετε κι αγορές!! Εγώ ακόμα δεν έχω παρει κουρτίνες για το σπίτι!! :laugh: Πρέπει όμως... να δραστηριοποιηθώ και να κουνήσω την μεγάλη μου κοιλιά ..που έχει γίνει σαν καρπούζι πια!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...