Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Τομα το σκετο καροτσακι της peg perego ειχε περιπου 400-450.Ενα καθισμα αυτοκινητου περιπου 200-250ε

Το τριπλο της pegperego παλι (το απλο) γυρω στα 700.Το switch που πηρα εγω 750.Η διαφορα του απλου με το switch ειναι πως στο 2ο βγαινουν εντελως ολα τα εξαρτηματα με ενα κουμπακι-μοχλο ενω στο "απλο" πρεπει ή να το "ξεντυνεις" εσυ ή να βαζεις τα εξαρτηματα πανω στο βασικο καροτσι(και δε φαινεται καθολου ωραιο ετσι!) ;)

ΑΓΟΡΙΑ:

dallia

happy mom

marimari

elena333f

filos'ifigen

evoulaco

Toma

ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

_Anna_

Anastacia

Elena333f

marianda

Ζουζουνίτσα

Foulinaki

Θέμιδα

Unique

Φανη26

Μαντω?Bell?elenit?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΣΕ ΠΩ;;;;;ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ;;; ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ; ΑΝΣΤΑΣΑΚΟ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΗς PEG PEREGO ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑς ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΣΟΥ!!!ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600 700 € ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ!!!ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΜΙΑ ΚΑΡΗ ΕΧΩ ΧΙΧΙΧΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως γενικα τα αγορακια να ειναι περισσοτερα και να τυχαινει στο θεματακι μας το αντιθετο!

Ζουζουνιτσα μου οκ θα κανονισουμε απο Δευτερα!Το καροτσακι που λες εχει κ τα εξτρα καθισματακι-πορτ μπεμπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩς ΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΡΟΣΕΞΑ!!!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙΔΗΜΩΝ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sta katastimata Litw

(tou Kifisou k tis Agias Paraskevis)

exoun prosfora sta leuka eidi tou Aslani

((ta bebe))

me 2 proionta to 3o dwro . . . -San pizza-!

Apantw stin Anastacia

gi'auto "petaxtika" etsi sto thema..... sorry!

Isws sas endiaferei k esas.........

Pira pira pira . . . . . . Trelenomai!!!!!!!!!!!!

Ololeuka me mikra diakritika kentita sxediakia,,,,,,

toso teeeeeeleia!!!

Set proikas agorasa tis Guy Laroche

........ trelenomai KAI gia auta..............!!!

Diakritika, xwris arkoudia, k xwris emprime pou sixainomai!

Poly trendy!!!!!!!!!!

Kounia tha paroume tin leuki tou Ikea (89e)

pou episeis mou aresei poly.......

Dwmatiaki gia to mwro den exw, dystyxws!

Sto diko mas to ypnodwmatio

tha pername tis nyxtes (k tis meres) oi 3 mas . . . . !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνιτσα αφου εχεις κ την εμπειρη αδερφουλα σου θα κανεις τη σωστη επιλογη!

Μαρι μου σαν πριγκηπα θα τον εχεις!!!!Πολυ ωραια!!!!!

Φοβαμαι μηπως παραφορτωσω το δωματιο βρε κοριτσια... Γιαυτο σκεφτομαι να μην κανω ζωγραφια στον τοιχο....Αν βαλω και καμια χαρουμενη κουρτινα και χαλι και η παντα-κουνουπιερα κανα αυτοκολλητο και αρκουδακια κλπ...Εεεεεε μην πηξει το δωματιο...Ειναι και ροζ τσιχλοφουσκι!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: σας πηρα απο πισω....ηρθα εδω!!!!!:laugh:

Για τα καροτσακια που λετε,η Veni εχει ενα τελειο καροτσι για τον μπεμπη της,το τσουλησα και ειναι καταπληκτικο κοριτσια,οχι σαν το δικο μας της ανηψιας μου που μου βγαζει την Παναγια για να το κουμανταρω,δεν μπορω να το συνηθησω με τιποτα και ας λενε οτι ειναι καλο και τοχουν ακριβοπληρωσει κιολας!

Αχ Μαριμαρακι μου τα λευκα ειδη ειναι μεγαλη αδυναμια μου για την προικα των μωρων και για τα ρουχα τους!!!!καλοφορετα να ειναι κουκλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι ενα πτωμα....................:S ο βεγγος πως αντεχε τοσο τρεξιμο???? πω πω ευτυχως ερχεται η αδελφη μου κ θα παριστανει παλι τη φιλιπινεζα!!!!αχχχχ κατι ειναι κ αυτο!!!

εσας σας βλεπω αφρατουλες αλλα ακμαιοτατες!!!

μαρι μου ειδες το χθεσινο βιντεακι που σου αφιερωσα?:) περαστικουλια κ φιλακια στο μπεμπακο τον ζυμαρουλη μας!!

κι εγω θα παρω λικνο τελικα ...Το θελω..μου κανει παραμυθι κ μενα!!το καροτσι quinny buzz με το maxi cosi το καθισμα-ριλαξ που ταιραιαζει στο καροτσι...

αναστασακι τι θα κανει η τσαχπινα σου?? θα παιζει το ματακι της??θα της φορεσουμε γυαλια ηλιου!!!κ μετα θα την τυλιξουμε στο λασο μας κ δεν θα μπορει να το κουνησει ρουπι!!αααα ειμαστε σαλονικιοι εμεις!!αντρες οχι μονο με προσοντα αλλα κ με αρχες!!!!κ συμφωνω με τοπο διαμονης σαλονικα...γιατι θαρθω και εγω πανω...φυσικα!!!!!!!

μωρε φουλινακι..δεν θελω να δουλευεις...στεναχωριεμαι!σου αρεσει τουλαχιστον οπως τη μαριμαρι μας?

κοριτσακια μου πολλα πολλα φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΆΨΕΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ 20 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 30 ΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΧΩ 3-8-09.ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ,ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ.ΟΛΑ ΕΊΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΌΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΣ PEGPEREGO ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΚΔΟΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤ/ΤΟΥ.ΕΙΧΕ ΤΙΜΗ ΑΡΧΙΚΗ 770 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ 630 ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ-ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ GELLINO.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΛ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΥΟ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗς ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑς ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΑς ΣΠΙΤΑΚΙ!!!!ΑΝΤΕ ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΠΡΩΤΟΔΙΑΛΕΞΩ!!!!ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax wraia!Tha paroume k alla valitsakia dld :D

Anna mia xara partida petyxa..endaksei mwre kalouli einai.Mono pipilitsa den eixe.

Marimari siderenia kalh mou!O mpempakos sou einai megaloutsikos twra pia :D

Madojohn ande na kamarwseis k sy to nini sou.To kserw anypomoneis!!K GW :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι διπλοεγγυουλα μου τι κανεις αγαπη μου?Πως την παλευεις με τη ζεστη?Κανατε καμια βολτα-ερευνα αγορας?

Ζουζουνιτσα σου προτεινω το χρωμα που εβαψα εγω της μπεμπας μου: ροζ-τσιχλοφουσκι στην αποχρωση big babol!!!!!!!!

Μαρι καπου πισω στις σελιδες ειναι το βιντεο......

Χαπυ μου ηρθες εφυγες κ εγω με το κολλημενο το μαμμυ ή το νετ μου ουτε γεια δεν ειπα!Φιλακια

Μπουμπιτσα το ιδιο πηραμε!(καροτσι) Εσυ ποιο χρωμα διαλεξες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasoula mou th paleuw koritsi mou me to klimatistiko alliws asta.Eidika ta meshmeria ginetai xamos apo zesth.Esy pws ta pas?

Ax pws tha ithela k gw na evafa to dwmatio rozouli kai ta panda na einai se auto to xrwmma :D Ti na kanoume omws pou exoume k enan agoraro :P

Kortitsia egw den exw k polles epiloges gia karotsi.Tha parw to diplo.Ksexwrista 1 relax(exw hdh ena),2 kathismatakia autokinhtou kai 1 port bebe (kalathounes de legondai k alliws?pou koimountai stis arxes ekei?)

Mia erwthsoula...ta neogennhta de mporoun na koimountai kateuthian sth kounia tous?Lew na ta valw amesws sto dwmatiaki tous k mesa stis kounies k gw tha koimamai ekei se ena kanape-krevati.Ti lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΣΩΣΤΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ ΛΙΚΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΣΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΣΤΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΔΗΛ.ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΛΟ ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΛΕΥΡΟ.ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΒΑΡΙΑΝΑΣΙΑΝΩ ΣΑΝ ΑΓΕΛΑΔΑ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΠΟΠΟ...ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ....ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΘΕΣ ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΨΟΦΗΣΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΞΑ.ΑΧ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΛΚΩΝΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΗΣΥΧΗ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δόξα το Θεό μέχρι στιγμής στον ύπνο δεν έχω κανένα παράπονο! Ίσως ευθύνεται ότι και πριν το νινί κοιμόμουν πάντα πλάι ή δεξιά ή αριστερά σε εμβρυική στάση! Κουλουριασμένη κοινώς! Σηκώνομαι για τουαλέτα περισσότερο πλέον... Πολλές φορές πεινάω σαν το δαίμονα και τσιμπάω κάνα σαλαμάκι από το ψυγείο αλλά συνεχίζω ακάθεκτη τον ύπνο μου!!

Σήμερα έφτιαξα τις ντουλάπες, έβαλα τα χειμωνιάτικα επάνω, έφτιαξα τα συρτάρια και κορίτσια ξεπατώθηκα! Δεν την παλεύω! Αισθάνομαι λες κι έσκαψα 40 μέτρα!! Πονάει πλάτη, μέση, πόδια... όλα!! Ερείπιο... Ο μόνος λόγος που βιάζομαι να γεννήσω πλέον είναι επειδή έπεσαν πολύ οι αντοχές μου!!

Τι άλλα εσείς κατά τ'άλλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΚ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΜΗΝΕΣ...ΕΓΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΜΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΞΕΠΛΕΝΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ...ΑΦΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΟΙ ΠΑΧΟΥΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ 11 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 55 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 35Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 40 ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΑΣΤΑΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΘΕΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πλησιάζεις τυχερούλα!!Με το καλό...Εγώ έχω ακόμα μέλλον!! Την Πέμοτη θα μπω 30η εβδομάδα!! Μια χαρά είναι!! Και εγώ έβαλα 12 κιλά κι απορώ κι εγώ πως μπορούν συνεχώς με τέτοια κιλά! Θα πρέπει να είναι μαρτύριο, χωρίς πλάκα! Οι μύες μου, νομίζω ότι έχουν ατροφήσει.. Ότι δεν με κρατάνε!! Περπατάω 15 δευτερόλεπτα και λαχανιάζω! Σήμερα μου έφαγε σχεδόν όλη τη μέρα για να φτιάξω τα ρούχα μου μόνο!3 πληντύρια έβαλα και έφτιαξα και μακαρόνια με κιμά! Σιγάτην δουλειά! Σε άλλη φάση θα πέταγα.. Αααα περπάτησα και λίγο γιατί έψαχνα Δέλτα παγωτά να πάρω το Νιρβάνα με την σοκολάτα... και πήγα σε 3 ψιλικατζίδικα για να το βρω! Ήταν κάνα χλμ περπάτημα περίπου!! Είπα να μην πάρω αμάξι για να κάψω θερμίδες πριν φάω λιγάκι παγωτό!! :laugh: Τελικά 3 κουταλιές μικρές έφαγα! :P

Ούτε εγώ κάθομαι σε ησυχία! Δεν μπορώ.. Θέλω όλο να κινούμαι.. και μάλλον και το μωρό από μένα πήρε σε αυτό γιατί όλο κουνιέται εκεί μέσα!!

Έκανα ένα χαλαρωτικό μπανάκι... και έχει τρελαθεί ο μικρός εκεί μέσα! Τον ψόφησα σήμερα τον κακομοιρούλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΣΤΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΔΗΛ.ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΛΟ ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΛΕΥΡΟ.ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΒΑΡΙΑΝΑΣΙΑΝΩ ΣΑΝ ΑΓΕΛΑΔΑ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΠΟΠΟ...ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ....ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΘΕΣ ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΨΟΦΗΣΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΞΑ.ΑΧ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΛΚΩΝΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΗΣΥΧΗ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ...

Οταν αρχισε να μεγαλωνει η κοιλιτσα μου ειχα ενα θεμα διοτι παντα κοιμομουν μπρουμητα. Σηκωνομουν τη νυχτα γα πιπι και νερακι και μετα δεν μπορουσα να κοιμηθω μεχρι το πρωι! Τωρα ομως εχω συνηθισει και σπανια μετα την τουαλετα μενω ξυπνια...περισσοτερο αγχος εχω και δεν κοιμαμαι ;) ! Οσο για δουλεις δεν αντεχω κανω μονο τα βασικα πλενω πιατα βαζω πλυντηριο στρωνω το κρεββατι και κανενα ξεσκονισμα....τα υπολοιπα τα εχει αναλαβει γυναικα που την προσελαβε ο αντρας μου :P !

Κανω ομως μια ωρα την ημερα περπατημα με τον αντρουλη μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλεναδες!!!! Πως μου ειστε σημερα??? Εμεις μια χαρουλα!!!!

Κοιμηθηκαμε ολο το βραδυ σερι και τωρα ειμαστε ξεκουραστες και οι δυο!Ουτε τσισακια, ουτε νερο ουτε τιποτα δε μας ξυπνησε!!!!!! :) Τελειο!!!!! Τι καλο κοριτσακι εχω βρε παιδια!!!! :P Οτι κανει η μανουλα ακολουθει κι αυτη η μπουρμπουλιθρα!!!!

Κοριτσια στον υπνο ειμαστε μια χαρα-εκτος απο λιγα βραδια αυπνιας!Εν τω μεταξυ,ο μπαμπας μας κοιμαται πλεον στο σαλονι-θυμαστε μια γονατια που μου'χε ριξει στον πωπουδακο????Ε αυτοεξοριστηκε απ'την τρομαρα του!!! :laugh:

Εγω λοιπον βασιλισσα στην κρεβαταρα μου!Ενα μαξιλαρι στο κεφαλι,ενα δεξια κ ενα αριστερα μου!!! Αναλογως που βολευομαι,τσουπ!Ετοιμο το μαξιλαρι!!!!!χαχαχαχαχαχαχααχαχα

Νταλλια εχεις πολυ πλακα!!!χαχαχαχα Διαβαζω:Ααααα περπατησα κ λιγο..... Λεω εκανε τη γυμναστικουλα της η κοπελα! Συνεχιζεις:....γιατί έψαχνα Δέλτα παγωτά να πάρω το Νιρβάνα με την σοκολάτα... και πήγα σε 3 ψιλικατζίδικα για να το βρω! Ήταν κάνα χλμ περπάτημα περίπου!! Χαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχα!!! Ωραιααααααα!Κι εγω αυτο το παγωτο χλαπακιαζω! :woohoo: Δε μου λες...Καποια στιγμη ειχαν βγαλει ενα με μπραουνις....Δεν το βρισκω αλλο... ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ?????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θελει ψυχραιμια κοριτσι μου και υπομονη. Επερνα προγεστερονη ολο το πρωτο τριμηνο προκληπτικα και το τριτο τριμηνο γιατι κοντενε ο τραχηλος για να αποφυγουμε τον προωρο τοκετο. Και εννοειται ξαπλα. Υπομονη και ολα θα πανε καλα.
    • Χρονικά υποτίθεται πως ναι, αλλά εγώ δεν έχω δει κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Γι'αυτο ρώτησα. Βέβαια το υπολόγισα με βάση την ΠΗΤ, όχι την ημερομηνία γέννησης. Αλλά γενικά ξέρω πως μπορεί να έχουν απόκλιση τα άλματα.
    • Έλα ρε!!! Είναι σούπερ ο μικρός σας!!! Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!! Τέλεια!! Οπότε ούτε ανησυχία για να γεννήσεις νωρίτερα ούτε τίποτα! Όλα καλά θα πάνε!! Μακάρι ολόψυχα να συνεχίσουν έτσι να έχεις ένα ήρεμο τοκετό όπως τον θέλεις χωρίς απρόοπτα! ❤️❤️❤️❤️ Σα χυμένη πλαστελίνη λέει το παιδί..🤣🤣🤣 κλαίω!!  @Kallia.Geoμου εσύ Doppler πότε έχεις; Μαζί με την @_piripiri_πήγαινες σχετικά θυμάμαι..  @lahesis και εσένα σε χάσαμε κοριτσάκι μου..! Πες μας τα νέα σας!!!   
    • Ναι σε εμβρυομητρικό, διαφορετικό από τον γιατρό μου. Μας δίνει ένα report που έχει όλες τις μετρήσεις, και κάποιες φωτογραφίες. Έχει καμπύλες ξεχωριστά για κεφάλι, κοιλιά, πόδια, κτλ τα οποία όπως βλέπω είναι όλα στο 50%.  Μας είπε κιόλας ότι θα είναι μικρότερος λογικά από τον πρώτο. Ο μεγάλος μου ήταν 2150 στο Doppler στην αντίστοιχη εβδομάδα. Φοβόμουν κιόλας ότι θα κάνω πάλι μεγάλο μωρό 😅 Και ο πλακούντας πολύ καλά! Από 2,8 εκ που ήταν, ανέβηκε στα 6 εκ! Οπότε όλα καλά! Δεν έχω το άγχος ότι δε θα έχω την επιλογή φυσιολογικού τοκετού! Θα δούμε τώρα πώς θα πάει μέχρι το τέλος. Επίσης, πάλι δεν καθόταν, ούτε στις 3D φωτογραφίες βγήκε καλά, είχε κολλήσει τα μούτρα κάτω, είχε βάλει και τον λώρο μπροστά στα μάτια του, δεν κάθησε στιγμή, πάλι σα χυμένη πλαστελίνη βγήκε 😆 αλλά μου φαίνεται ότι μοιάζει κάπως στον πρώτο!  😊😊  
    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...