Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Toma

fysika k ...ta kalo-taizoume!!!!!!!!!!!

......Kai ta kalo-anathrefoume.............

...Kai tha ta kalo-megalwsoume!

Aaaaaaax, xairomai toso me ta mwrakia mas,

ta sporakia mas, ta paidakia mas................!!!

Fani mououou,

treksimo e? Kouragio....!

Filia polla k apo mena

se sena k stin beboula sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KIDER : ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ CARE DIRECT.ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΤΗΣ NIVEA ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ SUDOCREAM Α ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ.ΟΥΤΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΦΙΛΙΑ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

& ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ & ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!! :blink: ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ :blush: .ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΤΗΣ CHICCO..

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ & ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ??

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.. ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ BEBE ΜΟΥ , ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ..ΣΤΙΣ 05/05/2009 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΗΜΟΥΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ & ΗΤΑΝ 391GR:dry: . ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ & ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ..

dev256pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Αυγουστομανουλες!

Βλεπω τη φωτο της μαυρισμενης Μαρι, διαβαζω και τα νεα του μπεμπουλη-πλεον και πολυ χαιρομαι!

Αυτο το βαλιτσακι που λετε...Ειναι ενα που εχει απ'εξω ενα αρκουδακι κ γραφει η πιο γλυκια αναμονη? Εμενα παντως ενα τετοιο μου εδωσε η γιατρος μου.... Ειχε μεσα ενημερωτικο υλικο,και σε δειγματακια κρεμα για ραγαδες,απορρυπαντ.για βρεφη(υγρο+σκονη),μια πιπιλα-καοτσουκ,μωρομαντιλα,κρ.για συγκαματα.

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΙΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ.ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΗΝ CHICCO ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ..ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΟΥΠΟΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι! :)

ρε κοριτσια αυτο το βαλιτσακι το δινει καπιοια συγκεκριμενη εταιρεια ή ειναι απο διαφορες εταιριες διαφιμηστικα μαζι?? Εμας εδω κατω(Κυπρο) δεν δινουν τιποτα πριν τη γεννα. Ξερω ομως οτι οταν γεννησεις ερχοντε στη κλινικη και σου δινουν διαφορα διαφιμηστικα: κρεμες για συγκαμα, κρεμα για μετα τη γεννα για τη χαλαρωση, παννες για τα μωρα, αφρολουτρα, γαλακτομα κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marimari μου καλώς ήρθες... Και με το καλό ο μπεμπάκος σου!! Άλλαξε και το τικεράκι σου!!! Με το καλό....

Κοριτσάρες μου.... καλημέρααααααααααααα.... δλδ καλησπέρα από δω και πέρα........... Πολλά φιλάκια σε όλεςςςς....

Συμπεθερούλα...(_Άννα_) ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Δεν σας έχουμε ξεχάσει... Με την πρώτη ευκαιρία θα πάμε για καφεδάκι!! Ήταν το Σαββατοκύριακο που πέρασε λίγο δύσκολο.. ήταν η επέτειος μας, κάτι δουλειές σε εκρεμότητα ... Άστα!!

Ζουζουνίτσα... Αναστασία... Ιφιγένεια... Έλενα... όλες κορίτσια μου ... σας σκέφτομαι συνέχεια... και εσάς και τις κοιλίτσες σας!!

Και να σας πω.. χθες είδα ένα μπεμπάκι 5 ημερών κι έπαθα την πλάκα μου!! Ζημειά σας λέω έπαθα!! Θέλω και εγώωωωωωωω να δω το νινί μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΕΧΕΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΙΩΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΑΣ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 3 ΑΛΛΑ 4 ΕΝΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΑΣ ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗ LANSINOH U.S.A. ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ KITE ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ 2-3 ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ.WWWW.KITE.GR KAI AΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΑ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗ LANSINOH U.S.A. ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ KITE ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ 2-3 ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ.WWWW.KITE.GR KAI AΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΑ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ

Thanks Ιφιγενεια μου!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΜΑΡΙΜΑΡ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 5 ΡΠΙΝ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΤΡΟΠΛΑΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΜΑΣ ΚΡΥΒΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΛΙΓΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μανούλες μου....τι κανετε εγκυουλες του καλοκαιριού..

ΜαριΜΑρι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τον παιδαρο...να ναι γερός και ψηλος και ομορφος και εξυπνος και με χιουμορ και πολύ αντρακλας και πολύ τυχερός και να σε γεμιζει παντα χαμογελα!!:P

Χαρηκα πολυ που επεστρεψες και ευχομαι να σαι καλα..

Αναστασουλα μου η κορουλα σου βαλθηκε να γεμιζει συγκινησεις και χαρα και το πατερουλη της τωρα...φιλακια στη χορευταρου σου...

happy mom:laugh: eisai kala? ετσι σε θελω..

Νταλλια,Αννα,unique Elena δυδυμού?μακια μακαι ..

Ζουζουνιτσα μου τη κανεις;ποτε πας Ποτιδαια;

εγραψε και η αναστασια για τη τωρινη συναντηση αλλα δεν ξερω αν θα μπορεσω.Αντε ναυπομονω να σας δω!!!

Καλε γιατι εμενα δεν μου εχουν στηλει τιποτα κανενα δωρακι διαφημηστικό?..:( ..ΣΤΟ ΠΗΓΑΔΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ;;;;;;;;;;

kATA TA ALLA...Τεχω κωλοπαιξει..στο γραφειο αν και δεν εχω τρελλη δουλεια νιώθω τρελλη κουραση και ειδικα υποφερουν τα πόδια μου..πονανε ειναι κατακοκκινα και μοιαζουν με της παπιας...:unsure:

Στο σπιτι αν και ο καλός μου με βοηθαει το παραμικρό με κανει και αγγομαχαω..κυριως τις καθημερινες ..γυρναω στο σπιτι 6 και ειαμι σαν να με πατησε τρακτερ..

εχω να μαγειρεψω και να φαω και μετα ψιλοδουλιτσες καθημερινες..που εμενα μου φαινονται ΒΟΥΝΟ!!!

Αλλα υπομονη στις 20-26/6 ΤΕΛΟΣ!!!Σταματαω τη δουλεια κα ΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΑΘΟΜΑΙ B)

μΑ ΣΑς ΛΕΩ ΤΑ ΧΩ ΔΕΙ ολα!!!:silly:

φιλακια σε ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ,,,sorry!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου αξιαααααααα!Και εσυ κ οσες δουλευετε και μετα κανετε και ψιλοδουλιτσες!!!!!Να μου προσεχεις ομως!!!!Κι αν μπορεσεις ελα στη συναντηση μωρεεεεεεε!!!!

Ιφιγενεια τι εννοεις "ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..."????Σου φαινεται πως ακουμε περισσοτερο για αγορακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyxaristw Filos mou

Eyxaristw Dalia mou......

Eiste glykes poly!

Foulinaki mou, eyxaristw k sena.......

......Ypomoni me ta "trakter"!

Kana mina akoma tha se "patane"

k telos.......... Meta mono klammata!!!!!!!!!

Anastacaki mou

oi dikes sou statistikes ti lene?

Agorakia i'koritsakia, pio polla?

.......Asteio e? To kserw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μακαρι να ειναι πολλλλλλαααααααααααααα τα αγορακια!Γιατι ναι μεν εγω το εκλεισα το συμπεθεριο με τη χαπυ αλλα....Τι τσαχπινα θα ειναι η τσαχπινα μου αν δεν εχει γυρω της πολλλλλλλααααααααα αντρακια να κανει τα τσαλιμακια της?????????????Δεν θα αγγιζουνε αλλα....Να μην εχουμε κοινο??????? :laugh: :laugh: :laugh:

Παντως στο κουτσοχωρι μου ειμαστε περιπου 13-15 μανουλες που γενναμε αυτη τη χρονια....4 εχουν αγορια και οι υπολοιπες κοριτσια!!!! :woohoo: Μαλιστα μια(η κουμπαρα μου) περιμενει διδυμα κοριτσακια!!! :woohoo: :side:

Θα μαλλιοτραβηχτουν τα κοριτσια μας!!χαχαχαχαχχααααα(ευτυχως η δικια μου θα ειναι η πιο τσαχπινα-κουκουβαουουου!!!!!!!)

Πρεπει να κανουμε μια λιστα των Αυγουστομαμαδων να δουμε τι παιζει!!!Ετσι απο περιεργια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ 2009 ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΙΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΑ...ΕΓΡΑΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΩΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ..ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΦΙΛΟΥΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες απο οσο βλεπω ετοιμαζομαστε ολες σιγα-σιγα. Επειδη απο αυτη την εβδομαδα θα παω για προσφορες θελω τη γνωμη σας για κατι. Με προβληματιζει πολυ το θεμα καλαθουνα-λικνο-πορτμπεμπε! Στην αρχη ειπα θα παρω καλαθουνα μετα ειπα να παρω πορτμπεμπε που ειναι μαζι με το καροτσι...ΑΛΛΑ δεν θα μου αρεσε η ιδεα να εχω το καροτσι με το πορτμπεμπε διπλα μου στο υπνοδωματιο...δεν μου αρεσει η ιδεα...

Εσεις που πηγατε και ειδατε διαφορα για να ακουσω...εγω σκεφτηκα αν το πορτμπεμπε μπορει να μπει πανω σε βαση καλαθουνας.

Μου αρεσει πολυ το πορτμπεμπε διοτι μπορεις να μεταφερεις το μωρο ευκολα χωρις να το μετακινεις απο το κρεβατακι στο καθησμα αυτοκινητου και απο εκει στο ριλαξ κτλ... δεν ξερω αν εχω δικαιο γι αυτο καλες μου φιλεναδες θελω τις γνωμες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εvoulaki... και βέβαια είσαι ευπρόσδεκτη στην τρελοπαρέα μας!! Περνάμε super εδώ!! Έχουμε πολύ πλάκα!! :laugh: Είμαι η Έλενα, αν και εδώ μέσα με αναφέρουν με το dallia γιατί είμαστε πολλές Ελενίτσες και μπερδευόμαστε!! :laugh: Με το καλό να υποδεχτείς το μπεμπάκι σου! Πότε έχεις ΠΗΤ;;;; Εγώ 6 Αυγούστου και έχω και εγώ μπεμπάκο!! :P

Αναστασία μου, συμφωνώ να κάνουμε μια δημοσκόπηση εδώ να δούμε πόσα μπεμπάκια είναι αγοράκια και πόσα κοριτσάκια!! Αν και εδώ στην Αθήνα, όσες κοπέλες είμαστε, οι περισσότερες έχουμε αγοράκια! Ας ενωθούμε .. θα βγάλουμε εμείς για φέτος τους γαμπρούς και εσείς τις νύφες από την όμορφη Θεσσαλονίκη.. και σε λίγα χρόνια που θα πάμε για τα επόμενα θα κάνουμε τ'αντίθετα!! Νύφες εμείς και γαμπρούς εσείς!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα εγω τελικα αποφασισα και πηρα καροτσι με πορτ-μπεμπε(καλαθουνα) και καθισματακι(ριλαξ) και ενα λικνο για τους πρωτους μηνες!

Θα σου αναλυσω τη σκεψη μου!

Καταρχην τα λικνο τα λατρευω...Μου φαινονται παραμυθενια!!!!Οποτε ειχα πει πως και κρεβατακι να μην παρω,ενα λικνο θα το παρω οπωσδηποτε!Θα το εχω στην κρεβατοκαμαρα διπλα μου και επειδη ειναι και ελαφρυ μπορω να το μεταφερω κ στο σαλονι αν θα ειμαι εκει κατα τη διαρκεια της μερας!

Επισης...Ειπα πως χρειαζομαι οπωσδηποτε καθισματακι αυτοκινητου για τις μεταφορες μας + ενα ριλαξ.Οποτε με βολευει νομιζω αυτο του καροτσιου!Και ασφαλεια και πας καπου και το εχεις να καθεται μεσα το νινι!

Για το πορτ μπεμπε δεν το θεωρουσα απαραιτητο αλλα αφου κ αυτο(του καροτσιου) δενεται με τη ζωνη στο αμαξι και ειναι τελειο εμφανισιακα οταν το χρησιμοποιεις στο καροτσακι....Εεεεε μ'αρεσε κ αυτο σαν ιδεα ειδικα για τον πρωτο καιρο!

Ασε που ενα σκετο καροτσι(χωρις τα αλλα δυο εξαρτηματα) και ενα σκετο καθισμα αυτοκινητου βγαιναν σχεδον στην τιμη του τριο καροτσιου!

Σε μπερδεψα ή σε βοηθησα??????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλλια μου πολυ ωραια η ιδεα σου!!!!Οποτε οταν παντρευτουν τα παιδια μας να "κρατησουμε" κοντα μας τις κορες με τους γαμπρους και οι γιοι να πανε στις πεθερες!!!!!(θα παθει σοκ η χαπυ μ'αυτο που μολις εγραψα αλλα...ΤΟΛΜΩ!)

Δε λενε πως οι κακες πεθερες ειναι αυτες που εχουν το γιο στο ζευγαρι....Μ'αυτον τον ΠΑΝεξυπνο τροπο καμια μας δε θα ειναι κακια πεθερα στο μελλον!!!!!!!!

Αντε κανε λιστα!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ifigeneia ή όποια άλλη θυμηθεί για τις εταιρείες με κουπόνια-δείγματα μπορείτε να απαντήσετε σε νέο θέματα που ανάρτησα , με θέμα Δωρεάν δείγματα - κουπόνια.. Τηλέφωνα-site για να γραφτούμε να μας στέλνουν ενημερωτικά κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλόοοο Αναστασία!!! Έτσι είναι!! Αν και έχω γιο και με πονάει που θα γίνω "πεθερά" εύχομαι να μην γίνω σαν τις πεθερές που είναι προς αποφυγήν....

Λοιπόν... μου διαφεύγουν μερικά... Κοριτσάκια μου συμπληρώνετε και εσείς....

ΑΓΟΡΙΑ:

dallia

happy mom

marimari

elena333f

filos'ifigen ( νομίζω)

evoulaco

Toma

ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

_Anna_

Anastacia

Elena333f

marianda

Ζουζουνίτσα

Foulinaki

Θέμιδα

Επίσης μου διαφεύγουν... Κορίτσια συγνώμηηηηηηη αλλά έχω απώλεια μνήμης.... Συμπληρώστε με !!

madojohn

Unique

Bell

Φανή26

Και όποιες εχω ξεχάσει τελείως... Βάλτε ονόματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον καθολου δε με μπερδεψες... :blink:

Βασικα θελω να παρω το καροτσι που εχει μαζι καθησματακι αυτοκινητου και πορτμπεμπε.

Αλλα αν οπως λες η τιμη για το τριο καρουτσιου ειναι σχεδον η ιδια με ενα σκετο καροτσι και ενα καθησματακι αυτοκινητου(Ποσο περιπου θυμασαι??) τοτε θα το σκεφτω και εγω να παρω εξτρα λίκνο ή καλαθουνα! :woohoo:

Οντως ειναι πολυ τελειο εμφανισιακα το πορτμπεμπε γι αυτο το θελω! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Περαστικά σας και ελπίζω να μην σας ταλαιπωρήσει!! Καλε εγώ 5 μέρες έκλεισα και έκανα ήδη 😂😂😂 και μάλιστα όχι με πρωινά ούρα. Απλά είχα πολύ έντονο λαχάνιασμα και ταχυπαλμία, που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη και λέω μήπως τελικά έκανα νωρίτερα ωορρηξία κ συμβαίνει τίποτα; Προφανώς αρνητικό και μάλλον πρέπει να πάω σε άλλο γιατρό 🤣🤣
    • Θελει ψυχραιμια κοριτσι μου και υπομονη. Επερνα προγεστερονη ολο το πρωτο τριμηνο προκληπτικα και το τριτο τριμηνο γιατι κοντενε ο τραχηλος για να αποφυγουμε τον προωρο τοκετο. Και εννοειται ξαπλα. Υπομονη και ολα θα πανε καλα.
    • Χρονικά υποτίθεται πως ναι, αλλά εγώ δεν έχω δει κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Γι'αυτο ρώτησα. Βέβαια το υπολόγισα με βάση την ΠΗΤ, όχι την ημερομηνία γέννησης. Αλλά γενικά ξέρω πως μπορεί να έχουν απόκλιση τα άλματα.
    • Έλα ρε!!! Είναι σούπερ ο μικρός σας!!! Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!! Τέλεια!! Οπότε ούτε ανησυχία για να γεννήσεις νωρίτερα ούτε τίποτα! Όλα καλά θα πάνε!! Μακάρι ολόψυχα να συνεχίσουν έτσι να έχεις ένα ήρεμο τοκετό όπως τον θέλεις χωρίς απρόοπτα! ❤️❤️❤️❤️ Σα χυμένη πλαστελίνη λέει το παιδί..🤣🤣🤣 κλαίω!!  @Kallia.Geoμου εσύ Doppler πότε έχεις; Μαζί με την @_piripiri_πήγαινες σχετικά θυμάμαι..  @lahesis και εσένα σε χάσαμε κοριτσάκι μου..! Πες μας τα νέα σας!!!   
    • Ναι σε εμβρυομητρικό, διαφορετικό από τον γιατρό μου. Μας δίνει ένα report που έχει όλες τις μετρήσεις, και κάποιες φωτογραφίες. Έχει καμπύλες ξεχωριστά για κεφάλι, κοιλιά, πόδια, κτλ τα οποία όπως βλέπω είναι όλα στο 50%.  Μας είπε κιόλας ότι θα είναι μικρότερος λογικά από τον πρώτο. Ο μεγάλος μου ήταν 2150 στο Doppler στην αντίστοιχη εβδομάδα. Φοβόμουν κιόλας ότι θα κάνω πάλι μεγάλο μωρό 😅 Και ο πλακούντας πολύ καλά! Από 2,8 εκ που ήταν, ανέβηκε στα 6 εκ! Οπότε όλα καλά! Δεν έχω το άγχος ότι δε θα έχω την επιλογή φυσιολογικού τοκετού! Θα δούμε τώρα πώς θα πάει μέχρι το τέλος. Επίσης, πάλι δεν καθόταν, ούτε στις 3D φωτογραφίες βγήκε καλά, είχε κολλήσει τα μούτρα κάτω, είχε βάλει και τον λώρο μπροστά στα μάτια του, δεν κάθησε στιγμή, πάλι σα χυμένη πλαστελίνη βγήκε 😆 αλλά μου φαίνεται ότι μοιάζει κάπως στον πρώτο!  😊😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...