Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καλημερουδια αυγουστομανουλινες μου!! :)

Ολα καλα?? Μπραβο!! :)

Αννα μου καλο διαβασμα και ασε τους αλλους να μετακομιζουν για σενα!

Hoppy mom καλες δουλιτσες και καλα τρεχαματα. Οσο αφορα το τσουτσουνι μας εμας παντα ειναι ορατο διοτι εχει ανοιχτες τις ποδαρες του και ειναι ετοιμο για κατουρημα :laugh: :laugh: !!

Αναστασια, Dallia,Marianda, Ελενακι, Unique, Ιφιγενεια, Ζουζουνιτσα...ξεχασα καμοια?? sorry :) φιλια πολλα :kiss::kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσααααααρες μου!!!!Καλημεραααααα!Καλιο αργα παρα ποτε...γκουχου γκουχου ;) Που εισαστε βρεεεεε????

Αννουλα μου δεν πειραζει που χαθηκες ...Κανεις την υπερπροσπαθεια σου τωρα! Διαβασμα+δουλεια+ εγκυμοσυνη+ζεστη! :woohoo: Κανονικα θα επρεπε να στο δωσουν ετσι το πτυχιο!!!! :laugh: Σε θαυμαζω!!!! Καλη επιτυχια!!!

happy mom έγραψε:

ρε της τομα ειναι 1,5..τοο πουλι!!το δικο μας ειπε ο γιατρος οτι δεν μπορει να το μετρησει γιατι ο μπεμπης για να μην τον ενοχλει το εχει δεσει στο ποδι του!!!:laugh:

Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η!!!!!!!!!!χαχαχαχαχααχχαχαχαχαχα Το παραχε..ς το θεμα μεγαλοτσουτσουνας!χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχχχαχααχχα Τρελληηηηηηηηη! Ακους εκει το δενει στο ποδι!χαχαχαχαχχαχχαχαχαχχαχχαχαχαχχαα

Τομα μου ολο μαζι γραφουμε!Καλεεεε ακους τι λεει??Λασο το κανει το λιλι του ο γαμπρος μου!!!!!!Εσεις μπορειτε???χαχαχαχαχαχχαχαχχαχ

Τα νεα της τσαχπινομπεμπας μου: Επιτελους μας νιωθει κανονικα κ με τον νομο ο μπαμπας!!!!Κι εγω καθε φορα τον ρωταω απ'τη λαχταρα μου: Την ενιωσες????

Αφου τρανταζεται ολη η κοιλια σου!Πως να μην τη νιωσω!!!!!Απανταει!!!!

Η κοριτσαααααρα μου!!!! :) :laugh: :laugh:

Νομιζω μεγαλωσαμε κι εμεις,γιατι απ'το πολυ τσιφτετελι μαλλον ειμασταν αδυνατουλες!ΦΕΤΕΣ η μπεμπαααααααα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kider :ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΡΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ.ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΗΓΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ <ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ>?ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

& ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ :woohoo: & ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΕΙ Η ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Η ΟΡΕΞΗ...:dry: ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΡΙΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ & ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 1 ΚΙΛΟ.. ΓΑΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΩ..:S

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ...ΤΖΑΜΠΑ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ & Η ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ !!! ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ! ΣΕ 20' ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ..ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑΝΕ 10€ ΤΟ ΑΤΟΜΟ!!! ΕΜΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΣΤΕΛΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΡΣΙΠΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ SLINGS ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ... ΑΛΛΑ ΚΡΙΜΑ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ !! ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ BEBE ...ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ.. ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ & ΧΤΥΠΑΕΙ & ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!

ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ!!!

[file]

dev256pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντω....Μααααα 1 κιλο????Ενααααααααα?????Απιστευτο!!!!Ησουν γενικως μαλωμενη με το φαγητο?Τα κιλα σου πως ειναι για το υψος σου?Εισαι αδυνατουλα?

Η εκθεση δεν ηταν ενδιαφερουσα τελικα?Να πω την αληθεια ειχα κοιταξει τους εκθετες...Ουτε εμενα μου εκαναν "κλικ" αλλιως ειχα πεισει τον αντρα μου να κατεβουμε....Τεσπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!ΚΑΛΕ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΗς ΜΑΡΙ!!ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΓΜΤ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΩς ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΧΙΧΙ:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den sas διαβασα....δεν προλαβαινω!!!!διαβαζω ιστορια....

ΜΠΗΚΑ για να σας σκασω κ πιο πολυ την αναστασια!!!!!!!!!!!!!!!!

μιλησα με ΜΑΡΙ.............ξερω τι ειναι το μωρακι!!!!!!!!!!:P :P :P

:laugh: :laugh: αλλα δε σας λεωωωωω!!!

φιλακια παω πισω στον ιουστινιανο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mmmmmmm σιγα μη σκασω!!!Αφου ειδε τριτο ποδι...Αγορι θα ειναι!Η μονη μου απορια ειναι....Ρωτησε το γιατρο ή μηπως της το ειπε καταλαθος? :P

Και επειδη εκνευριστηκα τωρα...Να πατε να χεστ..ε και οι δυο σας.Ριξατε μαυρη πετρα.....Δε σας μιλαω αλλο. Ευτυχως εχω τις υπολοιπες φιλεναδιτσες μου εδω!

Ζουζουνοκοιλαρουμπααααααα!Ηρθες-εφυγες και δεν προλαβαμε να τα πουμε!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ CARE DIRECT.ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΤΗΣ NIVEA ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ SUDOCREAM Α ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ.ΟΥΤΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΝΙVEA ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΡΕΜΕΣ ΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 2 ΚΟΠΟΝΙΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΝΙVEA ΜΙΚΡΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΦΡΟΛΟΥΡΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΕ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΙΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.. Μαζεύτηκα επιτέλους.... Τι κάνετε;;; Από το λίγο που διάβασα.. ξεσαλώσατε πάλι με τα προσόντα των καμαριών σας!!! :laugh: :laugh: :laugh: Και καλά κάνετε... Κι εγώ μια από τα ίδια σκέφτομαι!!!

Λοιπόν..κι εμπνευσμένη από την Εφούλα μας και τον κανακάρη της που το "δένει" στο πόδι σου για να μην τον ενοχλέι.... έχω να πω μια αστεία ιστορία!!! Όταν ήταν μικρή μια φίλη μου.. ρωτάει μια εύλογη απορία τον μπαμπά της... " Μπαμπά, εσείς έχετε πουλάκι σωστά;" - "Σωστά ", απαντά γεμάτος απορία γι'αυτό που θα έσκαγε μετά!!! " Όταν βάζετε το βρακί σας, για να μην σας πέφτει, το κάνετε κουλούρα ή το βάζετε στο κ...λο σας;;;;" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Κοκκινίζει ο μπαμπάς... και παίρνει το αυστηρό του, μην έχοντας να πει κάτι απροετοίμαστος και της λέει: " πήγαινε στο δωμάτιο σου γρήγορα!!" Τελικά της εξήγησε η μαμά της... Ααααχ αυτές οι μανούλες!! Όλα από τα χέρια τους περνάνε!!!

Επίσης κοριτσάκια μου θέλω να σας ευχαριστήσω για τις ευχές! Ανταποδίδω για τα καλύτερα!!!

_Άννα_ μου καλή επιτυχία με τις εξετάσεις... Με το καλό και το πτυχίο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsares mou!

8emida kalws irthes sth parea mas.Na sou zhsoun oi mpoumpoudes sou kai me to kalo kai h trith.Mikroula mikroula arxises.San k mena,eimai 22 kai perimenw ta didymakia mou agoraki-koritsaki.

Gia th syndagh mallon isxyei,ta mwrakia mou exoun diafora kati hmeres :)

Zouzounitsa mou k gw exw trelathei sta LIPTON tsai me lemoni xaxxaxaa.

Proxtes eixan pristei kai ta podia mou.Me vlepw apo vdomada sth paralia,sth ksaplwstra (an xwraw axxaxaxa) me ena wraio milk sake yamiiiiiii :)

Oso gia tis zestes anavosvhnw to air contition synexeia.Ax ti wraia einai ta ksaplareis me to klimatistiko axxxxxxx drosoulaaa :D

Mono auto mas swzei!!!Koritsakia,YPOMONH!

Elenaki epeteio exete me ton andr5oulh?De to eida.Na zhsete koukla mou kai na erthei kai to nini na sas oloklhrwserei :)

Sas filw oles glyka!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ CARE DIRECT.ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΤΗΣ NIVEA ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ SUDOCREAM Α ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ.ΟΥΤΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΦΙΛΙΑ.

KIDER me phran shmera apo thn ELTA kai mou eipan oti tha to feroun aurio meshmeri...Opote tha sou pw.Kai apo oti fenetai tha mou steiloun dyo telika :D

Kala pipilitsa den eixe mesa?Kati san enhmerotiko-odhgo egkymosynhs?

:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f έγραψε:

Axxxxxxx ELENA TI GELIO ERIKSA KALE!!!!!!!!!DE LEGETAI.MA AKOU ERWTHSH....PWPW SE KALO NA MOU VGEI :D

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Άστα Έλενα!! Είχα κάνει και εγώ κάτι γέλια άλλο πράγμα!! Ήταν απίστευτη ερώτηση!! Τι σου είναι τα πιτσιρίκια!!! Γι'αυτο.. ας είμαστε προετοιμασμένες να ακούσουμε τα πιο κουφά κι απ'τα δικά μας τα ζουζούνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f έγραψε:

KIDER έγραψε:

KIDER me phran shmera apo thn ELTA kai mou eipan oti tha to feroun aurio meshmeri...Opote tha sou pw.Kai apo oti fenetai tha mou steiloun dyo telika :D

Kala pipilitsa den eixe mesa?Kati san enhmerotiko-odhgo egkymosynhs?

:S[/quote:3cl7mmfe]

Βρε κορίτσια... τι είναι αυτό;; Κι εγώ θέλω!! Πως θα γίνει να μου το στείλουν κι εμένα;; Στείλατε κάπου τα στοιχεία σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου, η care direct εχει 2 βαλιτσακια. Εχω συνεργαστει μαζι τους για 2 χρονια και ξερω τι γινεται. Εχουν ενα για πριν τον τοκετο και ενα αφου γεννησεις. Αν βρουνε τα στοιχεια σου μεσω του γιατρου σου (οσοι συνεργαζονται μαζι τους)ή αν τους τα στειλεις εσυ σου στελνουν ενα κουτι με διαφημιστικά προιοντα. Το ιδιο γινεται και αν γεννήσεις. Εκει στο φερνουν στο μαιευτήριο. Στο μαιευτήριο σου δινουν και ενα καρτελακι για να γραψεις τα στοιχεια σου (αν θες). Αν τα δωσετε θα σας στελνουν κατα καιρους διαφημιστικά και δειγματα αναλογα με την ηλικια του μωρου. Το κακο ειναι οτι θα σας πρηξουν και στα τηλεφωνα γιατι τα στοιχεια τα νοικιαζουν σε εταιρειες ασφαλιστικές (οπως και εμεις), τραπεζες κλπ και σας παιρνουν για να σας πουλησουν διαφορα. Οσον αφορα τα προιοντα που εχει μεσα συμβαινει το εξης: Ο κύριος συνεργατης της care direct είναι η Procter& Gamble. Συνήθως εχει μόνο δικά της προιόντα (οχι τα ιδια καθε φορα αλλα οτι θελουν να προωθήσουν καθε φορα). Καποιες φορες βαζουν μεσα και αλλες εταιρειες προιοντα τους. Επειδη ο χωρος στο κουτι νοικιαζεται απο την care direct (αρκετα ακριβα)οπως καταλαβαινεται δεν βαζουν μεσα ολες οι εταιρειες παντοτε πραγματα. Οποτε αλλες κοπελες ειναι τυχερες και το παιρνουν γεματο και αλλες οχι και εχει μονο 2 πραγματακια μεσα.

Γιαυτο dallia μου μη βιαζεσαι. Καλυτερα να το παρεις στο μαιευτήριο. (δε χρειαζεται να σε πρηζουν απο τωρα στα τηλεφωνα). Συνήθως το pre birth ειναι αδειο απο πραγματα. Για περισσοτερες πληροφοριες πειτε μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά διαβασα τωρα την ερωτηση dallia μου και επεσα κατω απο τα γελιααααααααααααααααααααααα. Τελικά μόνο οι μανουλες μπορούν να απαντήσουν στα παντα. !!!!!!!!

Αναστασακι μου μη στεναχωριεσαι που δε σε παιζουν η marimari και η happy mom. Θα βρουμε δικο μας μυστικό που δεν θα τους το λεμε χιχιχιχι (πχ. τη μυστική συνταγη του Τερκενλή για τα τσουρεκια με το καστανο και τη λευκη σοκολαταααααααα)

Ελενακι, σιγουρα θα σου δερουν 2 κουτια. Ευχομαι να εχεις πεσει σε καλη παρτιδα και να ειναι πιο γεματο. Αν και παντα το after birth που δινουν στο μαιευτήριο είναι καλύτερο. Εχει και εναν οδηγο εγκυμοσυνης για τον πρωτο χρονο. Αν δεν το εχει πες μου να στο στειλω. Εχω κανα δυο ακομα.

Κοριτσαρες μου, οπως σας ειπα επειδη μετακομιζουμε στο γραφειο (αλλαζουμε οροφο δηλαδη)εχω καθησει στον υπολογιστη ενος συναδελφου ο οποιος με κοιταει και γελαει γιατι εκανα σαν την εθισμενη να μπω για λιγο να σας γραψω τις καλημερες μου και οταν ειδε σε τι site μπηκα εχει ξελιγωθει και με λεει χαζομαμα!!!!! Λοιπον, φευγω για να δουλεψει (τροπος του λεγειν) και τα λεμε αυριο. Σας φιλω γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΑΧ Πς ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΕΕΕΕ;;;;ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΟΝΙΚ, ΕΛΕΝΙΤΣΑ(ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΑΣΑ) ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;ΑΝΣΤΑΣΑΚΟ ΕΣΤΕΙΛΑ PM ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΣΟΥ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΚ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΦΥΡΙΞΕΙ :woohoo: :P :laugh: ΚΛΕΦΤΙΚΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΟΥΜ CARE DIRECT ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΘΡΑ ΠΡΕΠΕΙ 3 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΧΑΡΤΙ.ΕΝΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΧΡΟΝΩΝ.ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Edw eimai k egw... Epestrepsa meta apo 10-imeri

anarrwtiki adeia (!)

kalytera apo prin. . . . xixixi!!!

Exw ena poly super mwro stin koilia mou....

..... Stin 27 ebvomada zygize 1085 gr

k eixe ypsos 36 ek. . . . . !!!!!!!!!!!!!

Exei dynata xtypimatakia

k par'oli tin talaipwria mas (iwseis-farmaka ktl)

auto to fovero bebaki mas synexizei na einai zwirouliko!!!!!!

Doksa ton Theo!!! To latrevw!!!!!!!!!!!!!

Thymaste k to... "3o podi"?????????

E, o kaimenos o giatros DEN mas apokalypse to fyllo

((opws eixame symfwnisei))

alla to sporaki eixe anoixta podarakia

k.......... mas edeikse to "3o to makrytero"!!!!!!!!!!!!!!!

Bebakos einai... O bebakos mas!!!!!!!!!!!

O ygeiestatos bebakos mas!!!!!!!!!!!!!!!!

Doksa ton Kyrio......!

Na einai kala OLA ta mwrakia twn Augoustiatikwn mamadwn

k OLA ta mwrakia tou kosmou...........

.......Mas voithaei i Panagitsa!

Filia polla koritsia mou, sta emvryakia sas...........!

KALIMERA MAAAAAAAS!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου super ειναι το μωρακι σου!

Εμας στην 25η εβδομαδα συγιζει 900γρ! τους καλοταιζουμε φαινετε! :cheer:

Και εγω αγορακι εχω...με το καλο!! :):)

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια Iφιγενεια, Αναστασια, Ελενα, Αννα, Dallia happymom, zouzounitsa, unique,marianda ποια ξεχασα? καλημερα με τρελλα και ακουστε ερχετε πιο ομορφο καλοκαιρι ever ερχοντε τα μωρουλινια μας!!! :):) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααα!!!

Πω πω πωωωω!! :woohoo:

Γεμισε ο τοπος "τσουτσουνιαριδες"!!!! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Χαρα σε μας με τις κορες!! :P

Σε ποιον θα τις πρωτοδωσουμε!! :laugh: :laugh:

Τα φιλια μου σε ολες σας.

Ειμαι λιγο στο τρεξιμο αυτες τις μερες γι' αυτο δεν

εδωσα σημεια ζωης..

Να εχει ο θεος γερα τα μωρακια μας και με το καλο να τα

φερουμε στον κοσμο.

Σας στελνω ολη την αγαπη μου..

Καλημεεεεερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κρίμα βρε κορίτσι μου, πολύ δύσκολο αυτ΄ο που περιγράφεις, αλλά πιστεύω θα σταματήσει κάποια στιμγή, δε μπορεί! Πάντως είναι για καλό, αυτό να σκεφτεσαι όσο μπορείς ❤️ Εγώ έκανα όλο κι όλο 4 εμετούς μεταξύ 6η-9ης εβδ, μετά υποχώησαν αρκετά οι ναυτίες και επανήλθαν κάπου στην 11η εβδ με αποκορύφωμα χθες που ήμουν 12+1 έκανα εμετό μετά από τόσο καιρό και ήταν ο χειρότερος μέχρι στιγμής.... δλδ σα να έβγαλα και την ψυχή μου ένα πράγμα 😅 δε ξέρω τι φάση... και στο μεταξύ ενώ είχα ψιλοεπανέλθει και με την ενέργεια, από χθες είμαι ένα κουρέλι, σήμερα να φανταστείτε, κατά τις 4μμ λέω ας ξαπλώσω λίγο έτσι 30 λεπτά, μιας και δεν είχα άλλα μιτιγκς, και κορίτσια ξύπνησα στις 6+μμ!! πάλι καλά δε μ' έψαξε κανείς απ τη δουλειά 🤣🤣🤣  και χθες τα ίδια, είχα πάρα πολύ κακή διάθεση και τρομερή εξάντληση... πιστεύω όμως ότι σε 1-2 εβδ να είναι πάλι καλύτερα τα πράγματα. Τλχ τώρα που είδα το μωρό να χοροπηδάει σα βατράχι την περασμένη Δευτέρα, ξέρω γιατί επανήλθαν οι αναγούλες  🤣🤣🤣 
    • Όχι καλε τι μόνη είμαιστε πολλες εδώ 😂 Εεε και εγω λόγο παλινδρομήσεις είχα πολύ άγχος και με έβαζε κάθε εβδομάδα δεν μου πήρε σε όλες τις επισκέψεις λεφτά  εεε συνήθως οι αναγούλες μετά την 7-8 εβδ αρχίζουν αλλά μπορεί και να μην έχεις βέβαια 
    • Κορίτσι μου, μην μπαίνεις σε αυτη τη διαδικασία. Ακου τον γιατρό σου που έτσι κι αλλιώς τον εμπιστεύεσαι!! Μια χαρα ειναι τα νούμερα. Εγω δεν ρισκαρα αμνιο ουτε οταν είχα ζήσει αυτά που σας έγραφα χθες... Ολα καλα!
    • Ναι είναι! Εμείς πηγαίναμε για αποξεση κι με το που μπαίνω για υπέρηχο δεν μίλαγε ο Γιατρος και λέει καλε αυτό μεγάλωσε..και όχι μόνο μεγάλωσε αλλά ακούμε και καρδιά!!!! Λέω έλα παναγια μου!!!! Τι να πω! Μακάρι όλα να πάνε καλα! Σε καμία μας δεν αξίζει να χαιρόμαστε και μετά να μας παίρνουν τη χαρά!🫶🙏🙏🙏🙏🙏
    • Νομίζω πως πλέον μπορείς να αφήσεις στην άκρη τις χοριακες! Αν και σίγουρα κι εγώ στη θέση σου θα χαιρομουν βλέποντας ότι αυξήθηκε (μπορεί να είχε θέμα το μικροβιολογικό που πήγες τις άλλες φορές)! Υπομονή μια βδομάδα για να πας στον γιατρό σου ξανά για υπέρηχο!! Το σπορακι σου έχει βγάλει σε όλους τα γυαλιά!! 😊😎Να ξέρεις ότι είναι πολύ σημαντικό που ακούσατε καρδούλα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...