Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Θέμιδα καλώς ήρθες στο mammy!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου, υγεία πάνω απ'όλα και με το καλό να υποδεχτείτε και το τρίτο!! Εγώ περιμένω το πρώτο μου παιδάκι, αγοράκι.. και έχω αρχίσει ήδη να νιώθω χαζομαμά!! :laugh:

Αναστασία μου σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου Για τις ευχές! Η αλήθεια είναι ότι το λουλουδικό μου το εισέπραξα!! Μια πολύ ωραία ανθοδέσμη με τριαντάφυλλα ροζ και φούξια!! Είναι και το αγαπημένο μου χρώμα!! Ο καλός μου.... Πολύ με συγκήνισε!! :P

Ελενάκι.... Υπομονήηηηηηηηηηηη με την ζέστη!! Δε παλεύεται με τίποτα!! Είναι αφόρητη!!

Και στα υπόλοιπα κοριτσιάαααα ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Dallia ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα με το καλο να φερεις και εσυ το αγγελουδι σου στον κοσμο .Καλα κανεις και νιωθεις χαζομαμα και που να το κρατησεις στην αγκαλια σου θα νιωσεις 100 φορες χαζομαμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΜΙΔΑ έγραψε:

Κοριτσια γεια σας ειμαι η Θεμιδα και ειμαι καινουριο μελος, τα θεματα σας εχουν πολύ ενδιαφερον μιας και ειμαι ηδη μανουλα 2 κοριτσιων και περιμενω το τριτο κοριτσακι μου με ΠΗΤ μεχρι 10 ιουλιου .Οπως και τα αλλα δυο θα γεννησω με καισαρικη .Ηθελα να αναφερθω στο θεμα με τα κιλα της εγγυμοσυνης και να πω τη δικη μου εμπειρια .Ανεκαθεν ημουν αδυνατη 53 κιλα και υψος 1.67, με το που μενω εγγυος θελω να φαω οτι βρω μπροστα μου στην πρωτη και δευτερη εγγυμοσυνη πηρα απο 30 κιλα αντιστοιχα. Τωρα ειμαι 32η εβδομαδα και εχω αισιως αγγιξει τα 79 και μαλλον θα την πιασω την τριανταρα ελπιζω μονο να μην τα ξεπερασω .Παντως αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι μετα απο καθε γεννα επανερχομαι στα κιλα μου τα αρχικα και μαλιστα πολυ γρηγορα εχοντας βεβαια υποστει την ταλαιπωρια του μπαλονιου οπως τη λεω εγω με τις αναλογες συνεπειες ,ραγαδες και χαλαρωση δεν μπορουμε ομως να τα εχουμε ολα ειμαστε μανουλες και ειναι η πιο ομορφη εμπειρια του κοσμου .

Θέμιδα να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!:P

Βρε αφού τα χάνεις τα κιλά μια χαρά!Όσο για κυτταρύτιδα,ραγάδες,χαλάρωση προτείνω να μαζευτούμε όλες οι μανούλες και να πάνε να κάνουμε ομαδική..θεραπεία!:laugh: Θα μας κάνουν και καλύτερη τιμή!

Ε,τι λέτε;:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna γεια σου βρισκω την ιδεα σου καταπληκτικη ασε που υπαρχει και το ενδεχομενο να μας λυπηθουν και να μας κανουν τις θεραπειες δωρο χα χα φυσικα αστειευομαι .Να σου πω την αληθεια το πρωτο πραγμα που με απασχολει ιδιως σε αυτη τη φαση ειναι να πανε ολα καλα στο υπολοιπο της εγγυμοσυνης και στον τοκετο ολα τα αλα περι κιλων ειναι κατι που σιγουρα θα με απασχολησει μετα τη γεννα γιατι κακα τα ψεμματα πιστευω οτι πρεπει να νιωθουμε ωραια με το σωμα μας και κατα συνεπεια με τον εαυτο μας και επειδη εχω περασει αυτη τη φαση αλλες 2 φορες πιστευω οτι οταν κατι το θελουμε πραγματικα πολυ το καταφερνουμε.Μπορει με τη χαλαρωση και με τις ραγαδες να μην ειδα θεαματικη βελτιωση αλλα προσπαθησα οσο μπορουσα με κρεμες πιστευω αν δεν με προλαβαινε η τριτη μπουμπου κατι καλυτερο θα γινοταν αλλα δεν πειραζει χαλαλι .Μετα τον Ιουλιο καινουριες προσπαθειες ξανα και να σου πω και κατι τελικα εχει πλακα αν το δεις αλλιως βαζεις στοχο και προσπαθεις να τα καταφερεις αντιλαμβανεσαι οτι καπως ετσι το εχω δει εγω γι αυτο και τα 3 παιδακια σε ηλικια 28 εγω 32 ο συζυγος .

συγγνωμη αν σας κουρασα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελαρες-και παλι!!!

Θεμις καλωσηρθες στην παρεα!Να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο και το τριτο!!!Πωπωωω χαρα ο μπαμπας με 3 κορες!!!Πασας θα αισθανεται!Και με τα κιλα σου...Μας δινεις κουραγιο!!!!!

Τα υπολοιπα γεμιστουλια μου τι κανουν?Ζεστηηηηηηη!!!Βραζουμε ολες μαζι!!!Εχω να ριξω ξαπλες στο αιρκοντισιον και παγωμενο καρπουζακι το καλοκαιριιιιι!!!Θα παρω και μια μικρη στρογγυλη πισινουλα και θα βουταω την φαλαινισια μου ουρα....τα ποδια μου εννοουσα!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!

Θεμιδα καλως ηρθες στη παρεα μας να σου ζησουν τα κοριτσακια σου και με το καλο το τριτο μωρακι!!

Ελενακι υπομονη με τη ζεστη τι να κανουμε θα το περασουμε και αυτο!

dallia τωρα ειμαστε και facebookoφιλεναδες!! :laugh: :laugh: Ααα να ζησετε και να ειστε παντα χαρουμενοι και ευτυχισμενοι με το συζηγο!

Αννα μου καλησπερα!! :kiss:

Αναστασια ενα καρπουζι θα το τσακισω το βραδυ :woohoo:

Αν ξεχασα καμοια sorry...

φιλουρες πολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia σε ευχαριστω για το καλωσορισμα και για τις ευχες σου .Χαιρομαι που σας δινω κουραγιο ξερεις τα λεω για να τα ακουω περισσοτερο εγω γιατι αν με παρει απο κατω βλεπω τον Ιουλιο να με παιρνει γερανος απο το σπιτι για το μαιευτηριο .Τωρα ειμαι στη φαση που ξυπναω με ποδια γατουλας και κοιμαμαι με ποδια ελεφαντα .Σε οτι αφορα τον αντρα μου σιγουρα νιωθει πασας το κακο ομως ειναι οτι θελει χαρεμι .Δεν νομιζω να του κανω το χατιρι αυτο το μωρακι και μετα τερμα,να περνουν αλλοι σειρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσε πολυ η παρομοιωση σου!Γατουλα-ελεφαντας!!!χααχαχχαχα

Ωστε θελει κι αλλο παιδακι ο αντρουλης????Μηπως προσπαθει για τον γιο????

Αληθεια απο που εισαι?Και τωρα διαβασα πως εισαι 28?????Και σε λιγο θα εχεις αγκαλια κ το τριτο σου????Μπραβο κοπελα μου!!!!!

Τομααααααααααααα απο που ειναι το καρπουζι κοπελαρα μουουου?????????Με ξεσηκωνς!Μ'αναστατωνς!χαχαχαχχαχαχαχαχα

Στην αρχη της εγκυμοσυνης μου ερχοταν τεραστια λαχταρα για ροδακινο...Δοκιμασα τσιχλα και κομποστα αλλα φυσικα δεν καλυφθηκα!Μου φερνει λοιπον ο θειος μου απο ενα μαναβικο στη Σαλονικα 2 μικρα ροδακινακια κ 2 νεκταρινια...

Τα βλεπω που λετε και απ'τη μια χαιρομαι απ'την αλλη δε μου γεμιζουν το ματι... :blink:

Δαγκωνω και.......απογοητευση!!!!Εγω φανταζομουν εκεινα τα καλοκαιρινα μεγαλα ροδακινα που δαγκωνεις και τρεεεεεεχουν τα ζουμια!!!!!~!!Απο τοτε ειπα πως θα φαω φρουτα μονο στην εποχη τους!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου το καρπουζι το αγορασε ο αντρας μου απο την αγορα!! Τωρα τι σοι πραγμα ειναι θα το δουμε αποψε...λες αντι για καρπουζι να του πουλησαν κολοκυθα βαμενη πρασινη?? χιχιχι :laugh: !!

ασε και εγω εχω απογοητευτει με τα ροδακινα πολυ ξινα ειναι ρε παιδακι μου λεμονια τα ποτιζουν?? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα ναι...Αηδιες φρουτα!

Καρπουζια βγηκαν ακουσα τα πρωτα αλλα ειναι ψιλομαπα!Ελπιζω το δικο σου να ειναι τελειοοοο!!!!

Λιγος καιρος εμεινε ομως!!!Ερχονται τα καλα καρπουζια,πεπονια,ροδακινα,νεκταρινια,δαμασκηνοβανιλιες!!!

Ανυπομονωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Ε μα ναι...Αηδιες φρουτα!

Καρπουζια βγηκαν ακουσα τα πρωτα αλλα ειναι ψιλομαπα!Ελπιζω το δικο σου να ειναι τελειοοοο!!!!

Λιγος καιρος εμεινε ομως!!!Ερχονται τα καλα καρπουζια,πεπονια,ροδακινα,νεκταρινια,δαμασκηνοβανιλιες!!!

Ανυπομονωωωωωω!!!!!!

μακαρι να ειναι καλο να το ευχαριστηθω! Θα σε ενημερωσω παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι απο Πειραια .Μπα ο αντρας μου θελει κοριτσια .Στην αρχη ηθελε γιο μολις ομως γεννησα την πρωτη μου κορουλα ξετρελαθηκε ξερεις τωρα τι ναζιαρες και τσαχπινες ειμαστε τα κοριτσακια ,απο τοτε λοιπον θελει κορες.Εγω ηθελα τον γιο αλλα τωρα παει .Δεν πειραζει γερα να ειναι κι οτι θελει ας ειναι κοινοτυπο αλλα νομιζω οτι συμφωνειτε μαζι μου....Α ξεχασα να αναφερω η πρωτη μου κορη ειναι 7 χρονων και η δευτερη 5 ειμαι περιεργη να δω πως θα υποδεχτουν την αδερφουλα τους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πωωωω παρλα μεσα στη ζεστη?? καλε γλιστριδα φαγατε?

θεμιδα μου καλως ορισες!!!!!:) θελω την συνταγη σου!!ειμαι εγκυος στον 2ο μου γιο κ δηλωνω οτι ....--μαλλον το ξερετε απ τους ανδρες σας--- τα αγορακια ειναι χαζα..και κοιμισμενα!!!!:P οι ξεδελφες του γιου μου στην ιδια ακριβως ηλικια τον πουλανεκ τον αγοραζουν το χαζοπουλι μου το αγαθιαρικο!!! ουτε ο πανω ουτε ο κατω ο εγκεφαλος λειτουργουν φυσιολογικα!!!!!!!!!

φιλακια κουκλιτσες μου...ειναι διπλα μου ο αντρας μου κ μου κανει παραπονα που μιλαω μαζι σας κ οχι μαζι του!!!

εχω να πω πολλα...............γμτοοοοοο!!! ρε τομα..ο αντρας σου ειναι τρελος!!!χαχχαχαχχχαχχχα .....ποσο ηταν??:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

πω πωωωω παρλα μεσα στη ζεστη?? καλε γλιστριδα φαγατε?

θεμιδα μου καλως ορισες!!!!!:) θελω την συνταγη σου!!ειμαι εγκυος στον 2ο μου γιο κ δηλωνω οτι ....--μαλλον το ξερετε απ τους ανδρες σας--- τα αγορακια ειναι χαζα..και κοιμισμενα!!!!:P οι ξεδελφες του γιου μου στην ιδια ακριβως ηλικια τον πουλανεκ τον αγοραζουν το χαζοπουλι μου το αγαθιαρικο!!! ουτε ο πανω ουτε ο κατω ο εγκεφαλος λειτουργουν φυσιολογικα!!!!!!!!!

φιλακια κουκλιτσες μου...ειναι διπλα μου ο αντρας μου κ μου κανει παραπονα που μιλαω μαζι σας κ οχι μαζι του!!!

εχω να πω πολλα...............γμτοοοοοο!!! ρε τομα..ο αντρας σου ειναι τρελος!!!χαχχαχαχχχαχχχα .....ποσο ηταν??:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεμιδα δλδ εκανες το πρωτο σου στα 21!!!Μια χαρα!Και τωρα ειναι "μεγαλες κοπελες"!Δε νομιζω να αντιμετωπισεις προβλημα!

Συμπεθερα(Θεμιδα με την χαπυ μαμ εχουμε κανονισει το συμπεθεριο!!!) χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!Αυτο με τα χαζα αγορια πολυυυυυυ μ'αρεσε! :P

Ο συμπεθερος δεν ειναι πολυ της τεχνολογιας εεε???Εμεις τα βρισκουμε σ'αυτο!Τωρα το αγορι μου (σκεφτεται να...) καει δουλειες στην αυλη κι εγω στ μπαλκονι παρακολουθω!Απ'οτι καταλαβα περιμενει να πιασει βροχη ωστε να το αναβαλλει για....του χρονου!!!χιχιχιχιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνταγη δεν εχω να σου δωσω γιατι δεν ακολουθησα καμμια .Για να ειμαι ειλικρινης το πρωτο μου παιδακι ουτε που το περιμενα το τριτο μου ουτε που το ειχα φανταστει μονο το δευτερο ηρθε προγραμματισμενα για να κανει παρεα στο πρωτο -κλασσικα-.Ομως πλακα-πλακα ενας γυναικολογος καποτε μου ειχε πει μια συνταγη ως εξης .

Τα θηλυκα σπερματοζωαρια ειναι πιο αργα αλλα επιβιωνουν περισσοτερο τα δε αρσενικα ειναι πιο γρηγορα αλλα δεν επιβιωνουν πολυ ωρα αρα το συμπαιρασμα ειναι αν θελετε γιο να προσπαθειτε τις ημερες της ωορηξιας αν κορη τις υπολοιπες .Εγω δεν το εφαρμοσα για να σος πω με σιγουρια τα αποτελαισματα.Πολλα λεγονται τωρα τι να σας πω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΡΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ.ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΗΓΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ <ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ>?ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ.ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΑΡΤΙΟ ΜΗΝΑ ΖΟΥΜΕΡΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΚΑΙ ΠΕΠΟΝΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΜΑΝΑΒΗΔΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom ειδες τι κανει ο τρελλαρας μου ΕΛΕΟΣ δηλαδη αυτος ο ανθρωπος να δουμε τι αλλο θα κανει...1.3cm μας μετρησε χαχαχαχαχα :laugh: :P

KIDER μου υπομονη και εμενα τα ποδια μου σαν ψωμια εχουν γινει αφρατα αφρατα...κανε οτι σου λεει η Ιφιγενεια βαζε τα καπου ψηλα και κανε και κανενα μασσαζ ;) !

Οσο για τα φρουτα Ιφι μου και εγω εχω φαει τα παντα φετος καποια ηταν πεντανοστημα καποια ηταν καπως :unsure: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΑΝΣΣΤΑΣΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΚΑΦΕΔΑΚΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ!!!ΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕς ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΒΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!!ΕΧΩ ΦΑΕΙ Τ Α ΠΑΓΩΤΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΤΣΑΓΙΑ ΑΛΛΑ ΡΙΠΟΤΑ!!!ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!!!ΠΩς ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΙΟΥΛΙΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;:P :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πολυυυυυυυυυυυυ βαρεμαρα σημερα!!!Με ζαβλακωσε κ η ζεστη...Δεν ξερω τι να κανω για να γεμισω τις ωρες μου....Και ο αντρουλης το ιδιο...Κουτουλαμε παρεα!!Τωρα παιζει κ η Παοκαρα!!!

Ζουζουνιτσα και οι υπολοιπες γεμιστουλες απο Θεσσαλονικη...Εχουμε γενικη συναντηση το σκ που ερχεται.Κανονιστε αν μπορειτε να τα πουμε κ εκει και μετα βρισκομαστε και πιο πριβε...Οκ???????

Γιουνικακι εσενα σε ειδα που δηλωσες παρουσα!!!!!Θα τα πουμε οπωσδηποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου οντως πολυ ζεστη σημερα να δω πως θα καταφερω να κοιμηθω; βαζω και το μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια και σκαω πιο πολυ στον υπνο μου, πωπω δεν θελω να σκεφτομαι οτι θα ζεστανει και αλλο ο καιρος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερουδια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγνωμη που χαθηκα αλλά ειπα επιτελους να στρωθω στο διαβασμα γιατι την αλλη Κυριακή δίνω τις εξετάσεις και καταλαβαίνετε........

Ηρθα στη δουλειά σήμερα στις 08¨00 και εχω αρχισει και διαβαζω τις τρέλες σας και γελάω μόνη μου . Καλά με το τσιφτετελι της Αναστασίας έχω ξελιγωθει στα γελια.

Dallia μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ και με το καλο να μεγαλωσετε την υπεροχη οικογενειά σας.

Happy mom, Anastasaki, Toma, Zouzounitsa, Marianda, Unique, Elena, Ifigenaki και σε όλες τις άλλες τρελομανουλες στελνω πολλα φιλακια. Σήμερα και αυριο εχουμε μετακομιση στη δουλεια(γιατι δεν μας εφτανε απο μονη της η ζεστη.....) και δεν θα εχω υπολογιστή 2 ημέρες, οποτε τα λεμε την Τετάρτη. Σας λατρευω, να είστε όλες καλά.

Θεμιδά μου καλως ήρθες στην τρελοπαρεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!βαζω ξανα επαναληψη το βιντεακι της Μαρι για να μας φτιαξει τη μερα!!!Μαριμαρακι μου περαστικουλιαααα!!!

Αννουλα μου κουραγιο κουκλα μου!!Μονο η μετακομιση σου ελειπε!!Μην τυχον κ τους βοηθησεις!!Εσυ ..διαβαζεεεε!! καλη επιτυχιαααα!!!Κ γω διαβαζω ιστορια με το γιο μου..Αχ εχω ξαναθυμηθει το σχισμα ,τις σταυροφοριες..τον ιουστινιανο κ ολα τα αλλα!!Σε λιγο θα γινω ιδιος ο βυζαντινοτετοιος απ την γνωστη σειρα με τη γκαρσονα!!!

Dallia μου να ζησετε κ να στε τριπλα ευτυχισμενοι με το καμαρι σας!!

παιδακι μου αρχισαν οι ζεστες..ολο ουφ κ ουφ σας ακουω...κ ειμαστε ακομη στην αρχη........

Αυριο βαζω το air κ πεμπτη βαφω...παρασκευη φευγει ο αντρουλης κ μετα ερχεται η κρεβαταρα...πολυ ατυχια:P !!τεταρτη εχω να παω σε μια ορκομωσια,στο μητερα,εχει ιδιαιτερα ο γιος μου και γραφει συνεχεια(κ ΜΕ γραφει,,),πρεπει να φτιαξω βαλιτσα αντρουλη,να παω τραπεζα,ικα,leroy merlin,super market,συνεργειο το αυτοκινητο,θεραπεια για το ποδι του υιου...θελω καμια βερμουδιτσα με φαρδια λαστιχαρα..αχχχχχ....ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ?? χθες εκανα ολο το σπιτι....κ μετα τεζα η χαζη!!!

κ μεσα σε ολα με τσιμπησε και ενα παλιοκουνουπι στην κοιλιτσα μου δυο φορες!!!:( την ειδε κοιλουμπα κ ειπε ωραιες μασες!!!!!:angry:

αναστασια η παοκαρα τα εκανε σαλατα κ χθες...Πολλοι περιμεναμε κατι καλυτερο..αλλα..........Δεν πειραζει!!!ρε της τομα ειναι 1,5..τοο πουλι!!το δικο μας ειπε ο γιατρος οτι δεν μπορει να το μετρησει γιατι ο μπεμπης για να μην τον ενοχλει το εχει δεσει στο ποδι του!!!:laugh:

κοριτσακια μου καινουρια κ παλια..καλη μερα κ καλη εβδομαδα!!!Ψηλα τα ποδια(δεν θελω πονηρες σκεψεις!!:blink: )ξεκουραση οσες κ οταν μπορειτε..αντηλιακο..χυμους με παγακια και..ξαπλες για να απολαυσουμε τα χτυπηματακια μας!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...