Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΕΣ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΗΓΕ Η ΓΛΥΚΟΖΗ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΙΙΙ;;;;ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ;;;ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΥΠΟΛΠΟΙΠΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεεεερααα σε ολεεεεεες!!!!

Ζουζουνιτσα χαχαχαχαχαχαχχαχα "κοιλαρουμπες"χαχαχχαχαχαχαχχαχχα πολυυυυυυ καλο!!!!!!!

Για τον καφε... Η γιουνικ δε φανηκε ακομη-μακαρι να θελει κ εκεινη!.Εσυ θελεις πρωι, η Λινα δουλευει το πρωι! :blink:

Εγω -οπως παντα(πλακα κανω!)- ειμαι η πιο βολικη κοιλαρουμπα!!!Μπορω κ πρωι κ απουγευμα!Δεν ξερω... Θελω πολυ να σας δω αλλα μαλλον πρεπει να κανονισετε οι δυο σας κ εγω να ακολουθησω!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιλαρουμπα μου εεεεε............αναστασουμπα μου ηθελα να πω κανονιστε οποτε θελετε και θα τα βολεψω κι εγω μακιααααααααααααααααααααααααααααα!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεε ζουζουνοκοιλαρουμπααααα!!!Μας μειναν 100 μερες!!!!!! :woohoo: :woohoo: Ασχετο!!!

Φοβαμαι πως θα κανονισω εγω κ επειδη οι Σαλονικιες ειμαστε λιγο "χαλααααρες" θα τον πιω μονη μου τον καφε!!!!!!!!Ειμαστε κ λιγες!!!!Καλα, θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε χαζουλα το πολυ πολυ παμε εμεις και μετα οποια θελει ξανακανονιζουμε!!!100 μερουλες ε;;;;;;αχ χριστε μου!!!ποτε περασε ο καιρος!!!απο αυριο μετραμε διψηφιο!!!χιχιχι:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παρεάκια! Τί μου κάνετε? Δυστυχώς τις ώρες που μπαίνεται εσείς εγώ ρίχνω κάάάάτι ύπνους:laugh: !χαχαχαχα! Οπότε μεσημεριανή, αλλά δε σας ξεχνώ.

Κατ'αρχάς να σας ευχαριστήσω όλες για τις ευχές και να ευχηθώ (κατόπιν εορτής...) κι εγώ στη dalia,στην Elena333 και σε όσες ξέχασα ή δεν μας αποκάλυψαν ονοματάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Ανήμερα της γιορτής μας, ξαπατώθηκα λιγάκι είναι η αλήθεια, γιατί περίμενα κόσμο το βράδυ. Εκτός το καθάρισμα έκανα 2 τάρτες (μπανάνα,φράουλα)μούρλια! Όλα δικά μου υλικά!Και το μετάνιωσα χ8ες! Εκτός του ότι εγώ δεν επιτρεπόταν να φάω...(ασχολίαστο,αλλά ΕΦΑΓΑ κορίτσια...:blush: ), είχα όλη μέρα πονάκια χαμηλά δεξιά και την έβγαλα ξάπλα στον καναπέ. Ο γιατρός είπε ότι δεν είναι τπτ,αλλά ρώτησε αν έβγαλα την σκωληκοειδίτη μου! Αχ,δε θα το αντέξω αν τύχει τώρα!Ευτυχώς σήμερα είμαι οκ.Πέρασε.

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ και Αναστασούλα(τσιφτετελομάνα) ναι να βρεθούμε! Όποτε θέλετε, χαλλλλαρή κι εγώ στο ωράριο! Να σας γνωρίσω επιτέλους κι από κοντά. Φαντάζομαι μια παρέα φουσκωμένες σε ένα καφέ, να μη βάζουν γλώσσα μέσα τους και να μην προλαβαίνουν να κοιτάξουν ούτε δεξια-αριστερά!χαχαχα!

Ελενα333 πως είσαι με τα δικά σου πονάκια? Ελπίζω να υποχώρησαν όσο γίνεται. Θυμάστε που σας έλεγα κι εγώ για τον οφαλό μου? Από τον 3ο μήνα κι ακόμα και τώρα ώρες ώρες τραβάει. Όσο για τον ύπνο, εμένα μουδιάζουν τα πόδια μου. Όχι κράμπες, παίρνω μαγνήσιο.Σας συμβαίνει?

Ηappy mom μερακλήδικος ο μαγκάκος σου,ε? Ακούς εκεί,ουζάκι! Έτσι,από τώρα να του μάθεις το νόημα της ζωής!:woohoo: :laugh:

dalia χαίρομαι για τα καλά σου αποτελέσματα! Τη γλίτωσες καλή μου με μια διαιτούλα,ε? Πωπω... όσο σκέφτομαι τη σειρά μου...:S Είμαι ,ξέρετε,και πολύ τυχερή με κάτι τέτοια...:P

Φιλούρες σε όλες!

Α!Είδατε ότι η hope που μπήκε χθες προχθές,γεννάει? Έσπασαν τα νερά της πριν καμια ωρίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαρα -ελενη-unique μου τι μου κανεις? ελπιζω να περασαν τα πονακια..Βρε μηπως απ τη μασα..ηταν το εντερακι σου? να μην ξαναρθουν ποτε!!!Μονο στη γεννα !!

Καλα κοριτσια..δεν ειμαι της παλιας σχολης αλλα δεν θελω κ να τρελαθω στα ψωνια απο τωρα....Παω σιγα σιγα..βουταω πρωτα το κουλουρακι στο γαλα...ξαναβουταω κ μετα πεφτω ολη η μουρη μεσα!!!σαν το σεξ κ τα προκαταρκτικα του!!!(δε το αναλυω για να μην σας ξεσηκωσω..μερικες μερικες!!):laugh: Ετσι λοιπον αρχισα με ντουλαπες ,βαψιματα κ βολτιτσες με κρυφοκοιταγματα σε βρεφικα.....Εχω παρει μεχρι τωρα ενα μπλουζακι στο μπεμπη..κ μου χουν φερει ενα μπιμπερο κ κατι καλτσακια..Τωρα ομως με τα νερα της hope μου ηρθε κατι....:blink:

ταμπλας!!!λεω πωωωωωωωω πωωωω το σπιτι ανω κατω..ρουχα δεν εχω ,κρεβατι,βαλιτσουλα,βρακια κ νυχτικιαααααααααααα!!!τα ειδα τα ραδικια αναποδα!!!!:side: :woohoo:

το Σαββατο ερχεται η αδελφη μου...οποτε οταν λειπει ο γιος μου κ δεν εχω διαβασμα....ΕΧΩ ΨΩΝΙΑ!!!!!!

κοιλαρουμπες χαζουλες χαλαρες σαλονικιες μην πιειτε καφε..αλλα μια παγωμενη γρανιτα φραουλα!!!σας κερναω εγω!!Τωρα που εχω να πληρωσω.....γιατι μετα ...μαλλον θα βγω στον ερανο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!!!

Τι κανετε ολα καλά??

Εμεις χτες πηγαμε στη γιατρο ολα τελεια το μωρακι μου ζυγιζει σχεδον 900 γραμμαρια!!!!! :)

Για μενα μη ρωτατε...πηρα 4!!! κιλακια!! Η γιατρος μου ειπε οτι αν συνεχισω ετσι θα πρεπει να παω σε διατροφολογο! :blink: Τελοσπαντων μεχρι τωρα εχω παρει 8μιση ωραιοτατα κιλακια!! :blush:

Μακαρι να ειναι καλα το μωρο μου και ας παρω 88 κιλα!!

Αυτα φιλακια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy η μάνα μου μ'έχει πρήξει!"Μόλις κλείσεις τον 6ο μήνα, να ετοιμάσεις τη βαλιτσούλα σου!Ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται!" Κι η αλήθεια είναι ότι μάλλον έχει δίκιο.Μια φίλη μόλις μπήκε στον 7ο πήγε έβγαλε μια κοράκλα... Και ναι, καλά κάνεις να μη μας ξεσηκώνεις, γιατί πιάσαν κι οι ζέστες, λίγο τα ελαφριά ρουχαλάκια,λίγο τα κοντομάνικα μπλουζάκια...σαν μπισκοτολούκουμο τριαντάφυλλο τον βλέπω τον αντρούλη μου!:woohoo:

Τόμα μου μη στεναχωριέσαι για τα κιλάκια! Είναι το πρώτο καλοκαίρι πάντως που ούούούτε με νοιάζει.Για του χρόνου βλέπουμε.Ας βγουν γερά τα ζουζουνια μας και ποιός τα .... τα κιλά. Είπαμε, θα μας αναλάβει η Ντάλια μετά:laugh: :laugh: Για το νινί σου είπε οκ το βάρος του? Να έχω να συγκρίνω όταν ξαναπάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα μου μια χαρά είσαι αγάπη μου με τα κιλά σου!!! Εμείς τι να πούμε που τα πατήσαμε τα 12;;; Αλλά κι ένα ευχάριστω στην υπόθεση, εδώ και 3 εβδομάδες δεν έχω παρει δράμι.. παραπάνω!!

Ακούστε και το πετυχημένο της εβδομάδας! Με πήρε ένας φίλος του άντρα μου τηλέφωνο να ευχηθεί! Εργένης!Δεν έχει παιδιά! Δεν έχει πείρα απο εγκυμονούσα!! Και με ρωτάει: " Πως πας;; Φουσκώνεις; Πόσα κιλά έφτασες;;" γιατί πάντα ρωτάνε για τα κιλά δεν μπορώ να το καταλάβω! Του λέω κι εγώ: " έφτασα τα 10 με 12" κι απαντάει: " Αααα! Θα τα φτάσεις τα 20 κιλά!!" :dry: Κι απορώ;; Το ξέρει από την δική του εγκυμοσύνη;;;

Κορίτσια το συζήταγα με μια ξαδέρφη του άντρα μου κι είχαμε πεθάνει στα γέλια!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αναστασία, καλά δεν παίζεσαι με τις εκδόσεις... Κορυφαίο!! Άσε... φουλ ευχάριστη διάθεση μετά!! Δεν σου λέω τίποτα!! Κι όσο κουνιέται.. τόσο με τρελαίνει!!

Εφούλα, συγνώμη που άργησα να μπω για νέα!! Αλλά το τηλέφωνο χτύπαγε σαν τρελό, λίγο που ήθελα να ξαποστάσω στον καναπέ μιας κι ήμουν ξύπνια από τις 7... το χέρι μου ακόμα και τώρα σαν να'μαι πρεζάκι φαίνεται.. :laugh:

Unique μου γλυκειά μου Ελενίτσα, να δούμε αν θα παραμείνουμε στην διατροφή γιατί η 3η μέτρηση μας τα χάλασε λιγάκι!! Αλλά ότι και να γίνει... ας είναι καλά το παληκαράκι μου και δεν με νοιάζει τίποτα!!

Βέβαια συνεχίζω απτόητη!! Και τα παγωτάκια μου έφαγα 2 μέρες τώρα και το παστίτσιο σήμερα της πεθεράς που το κάνει ωραίο! Από Δευτέρα είπαμε.. δίαιτα!! :laugh: Μου θυμίζω την παροιμία: "ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΚΡΑΤΑΓΕΣ!!" Είμαι και διαιτολόγος τρομάρα μου!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Στέλνω όλη μου την αγάπη και τα φιλιά μου σε όλες σας κοριτσάρες μου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσια,τί πράγμα αυτό με τις ερωτήσεις? Ορισμένοι ή είναι πολύ αδιάκριτοι ή εμένα μου φαίνεται έτσι. Γιατί αλλιώς θα μου φανεί αν με ρωτήσει κάτι μια άλλη εγκυμονούσα κι αλλιώς αν το κάνει ένας άσχετος! Πριν μείνω έγκυος, ποτέ δεν ρώτησα τέτοια πράγματα.ΠΟΤΕ."Πόσα κιλά έβαλες?""Κάθε πότε αλλάζεις μήνα?""Έχεις αναγούλες/εμετούς/κράμπες/δυσκοιλιότητα:woohoo: ?". Ένα "Είσαι καλά?-Πώς πάει η εγκυμοσύνη?" πιστεύω φτάνει! Άλλο αν θέλει μια άλλη κοπέλα να ρωτήσει για εμπειρίες για την πάρτη της! Συγχίστικα, πάω προς ψυγείο μεριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Unique μια από τα ίδια!! Πήραμε σήμερα από τα Lidl προσούτο και μπαγέτα.. είπαμε από Δευτέρα δίαιτα.. κι έφαγα λίγο και γίνεται μέσα στην κοιλιά ... "Ο χορός των λύκων!!" Μάλλον ξαναπάω... χαχαχαχα

Όσο για τις ερωτήσεις.. πιστεύω πως παίζει ρόλο ο τρόπος που ρωτάς ή λες κάτι!! Το να ρωτήσει μια κοπέλα μια άλλη.. το θεωρώ φυσιολογικό! Θέλει να μάθει! Το να το παίζει ξύπνια η μια στην άλλη... είναι κομπλεξικό! Το να ρωτάει ο άντρας την γυναίκα του ναι! Νορμάλ!! Ο πλέον άσχετος... από το πουθενά που εκφέρει και σίγουρη άποψη... ε τι να πώ!! Ξεφύγαμε!! Δυό μήνες έμειναν!! Μπορεί να φτάσω τα 20 , μπορεί να τα ξεπεράσω μπορεί και να πάρω μόνο 3 κιλά ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique έγραψε:

Τόμα μου μη στεναχωριέσαι για τα κιλάκια! Είναι το πρώτο καλοκαίρι πάντως που ούούούτε με νοιάζει.Για του χρόνου βλέπουμε.Ας βγουν γερά τα ζουζουνια μας και ποιός τα .... τα κιλά. Είπαμε, θα μας αναλάβει η Ντάλια μετά:laugh: :laugh: Για το νινί σου είπε οκ το βάρος του? Να έχω να συγκρίνω όταν ξαναπάω.

υnique μου η γιατρος ειπε οτι ο μπεμπης ειναι λιγο μεγαλουτσικος για την εβδομαδα που ειμαι. Γι αυτο λιγο πανω λιγο κατω να ειναι το δικο σου νινι μια χαρα θα ειναι!! :) Ααααα επισης μου ειπε οτι απο τωρα και στο εξης σχεδον θα διπλασιαζει το βαρος του καθε μηνα!

Το επομενο ραντεβού στις 22-06-2009!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,΄κορίτσια μου! Εμφανίστηκα ξανά... Σαν κομήτης... Τσουπ... Το πρωί δουλεύω και δεν μπορώ να στείλω απάντηση (μόνο να διαβάζω), το απόγευμα τρέχουμε για να ετοιμάσουμε τα πράγματα του μπέμπη και το καινούριο μας σπίτι, οπότε καταλαβαίνετε τι γίνεται... Το 2009 θα φέρει πολλά καινούρια πράγματα στη ζωή μου... Να ρωτήσω κάτι... Όταν πήγα για το β' επιπέδου, μου έκλεισαν και ραντεβού (έτσι γίνεται εδώ, σου κλείονουν αμέσως και το επόμενο ραντεβού) για μια εξέταση doppler... Πάνω κάτω έχω καταλάβει τι είναι, ο γιατρός μου βέβαια μου είπε ότι θα μου πει εκείνος αν χρειάζεται να πάω ή όχι... Εγώ, όμως, σκέφτομαι να πάω, ανεξάρτητα από τη γνώμη του... Εσείς τι λέτε??? Κι επίσης, έχετε αποφασίσει τι θα κάνετε με τα βλαστοκύτταρα??? Ίσως έχουν ξανασυζητηθεί αυτά τα θέματα, όμως συγχωρήστε με...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok Τόμα μου,γιατί κι εμένα μου είπε ο γιατρός ότι είμαστε λίγο μεγάλες για την εβδομάδα μας. Έχω ραντεβού στις 3/6 και θα μελετήσουμε και την β'επιπέδου. Αν και ο γιατρός που μου την έκανε είπε ότι όλα είναι φυσιολογικά, κοιτούσα προχθές τα χαρτιά που μου έδωσε και παρατήρησα ότι σε κάποια σχεδιαγράμματα που δείχνει τις νορμάλ τιμές και πάνω κάτω αποκλίσεις, η δική μου κουκιδίτσα ήταν κατά πολύ έξω από τα όρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΠΕΑ ΜΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΝΤΟΠΛΕΡ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.ΕΠΕΙΤΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 8 ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΤΟΠΛΕΡ ΠΑΛΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΛΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΡΤΗΣΩ ΣΕ ΙΔΩΤΙΚΗ ΒΛΑΚΕΙ ΞΕΒΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑ 1700 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΒΛΑΚΕΙΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ....ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΚΕΦΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΕΘΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σου elenit και χρόνια πολλά αν γιόρταζες προχθές (μάλλον!:) ).

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω κι εγώ αν γίνεται τπτ παραπάνω σ'αυτή την εξέταση,αλλά έχω την εντύπωση ότι όταν έκανα τη δική μου β'επιπέδου,μου έκανε κι αυτό το doppler που λες.Νομίζω...

Όσο για τα βλαστοκύτταρα, μ'όλα αυτά που άκουσα και διάβασα, πιστεύω ότι προς το παρόν αξίζει να τα κάνεις μόνο δωρεά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Ε ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΣΑΙ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΣΩΣΤΑ?ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ 720ΓΡ.ΚΑΙ 27 ΗΤΑΝ 1055 ΚΑΙ 32 ΗΤΑΝ 2060...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΗΜΟΥΝΑ 62 ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 7 ΚΙΛΑ ΤΟΤΕ(ΣΤΗΝ 24Η)27Η ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ 9 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 34Η ΕΧΩ 11.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές σου, Unique! Εμείς σκεφτόμαστε να τα στείλουμε στο Ιασώ.. Συμφωνώ ότι δεν είναι για να παίζεις με αυτά τα πράγματα για €1700. Όσο για τα κιλά, τι συζητάτε,βρε κορίτσια... Αξίζει τον κόπο? Απολαύστε το... Οι ενοχές ας ξεκινήσουν την πρωτη μέρα μετά τον τοκετό... Εγώ αυτό που έχω πει στον άντρα μου είναι ότι όταν με το καλό γεννήσω, φεύγοντας από το νοσοκομείο θα πάμε στη διαιτολόγο μου και μετά στο σπίτι..΄. (Είναι και κοντά στο νοσοκομείο το γραφείο της). Στην 30η εβδομάδα είμαι κι έχω βάλει 12 κιλά... Το απολαμβάνω, όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

unique μου και εμας στο σχεδιαγραμμα της Β επιπεδου οι κουκιδιτσες ειναι πανω απο το μεσο οριο. Φαινετε οτι θα γεννησουμε γουρουνακια!! :laugh:

Ιφιγενεια μου τοσο γρηγορα μεγαλωνουν ε? Νομιζω οτι τα μωρακια μας θα εχουν περιπου το ιδιο βαρος!! :)

Οσο για τα δικα μου τα κιλα τον προηγουμενο μηνα εφαγα οσο για 3 μηνες για αυτο εβαλα τοσα κιλα. Η γιατρος μου ειπε για διατροφορολογο διοτι μου μενουν αλλοι 3 μηνες μεχρι τη γεννα και φοβατε μην παρω αλλα 12 κιλα. Ειναι λιγο αυστηρη με τα κιλα :dry: ! Ηδη απο προχθες αρχισα να προσεχω απο μονη μου ιδιως τα γλυκα και τα πολλα ψωμια. Θα διξει!!

Κοριτσια δε θα το πιστεψετε τι εκανε ο αντρας μου...εβαλε τη γιατρο και μετρησε το τσουτσουνακι του μωρου ο τρελλοςςςς :P !! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΕΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ !!ΗΜΟΥΝ ΟΜΩς ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ !!ΤΩΡΑ ΑΙΣΙΩΣ ΕΙΜΑΙ 88 ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΜΩς ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ !!!64 ΚΙΛΑ!!!ΣΝΙΦ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκιες μου κουκουβαγιες!!!

Με συγχωρειτε κοριτσια αλλα ειμαστε οι μεγαλυτερες ψωναρες του σαιτ!!!!!

Η μια εχει το πιο ψηλο,η αλλη το πιο ανεπτυγμενο,ή το πιο ομορφο,ή το πιο δραστηριο,ή το πιο προικισμενο(μεγαλοτσουτσουνο),ή το πιο τσαχπινικο(δε με βγαζω απ'εξω!)...Της αλλης θα γραφτει στο γκινες :P !!!!Και ακομα δεν τα ειδαμε!!!! ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ εχουμε παθει!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Να ευχηθω στη φιλεναδιτσα την Νταλλια να ζησετε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι!Να υποδεχτειτε με το καλο τον ομορφουλη σας!Επισης...Να κανετε μια ζωη πολυυυυυυ σεξ!!!!! :woohoo:

Ελπιζω να παρεις ενα δωρακι ή ενα λουλουδικο σημερα!Το λεω γιατι περσυ στη δικια μου 1η επετειο πηρα....Θα'λεγα τωρα!χαχαχχαχαχαχχαχαχα

Ζουζουνιτσα,Γιουνικακι κ Φουλινακι θα σας στειλω πμ αυριο-μεθαυριο να κανονισουμε τα του καφε μας!Φιλακια στα μπεμπακια σας!!!!Εχουμε ολες κοριτσακια σωστα????? :woohoo:

Τομα μου τον χαρηκατε βλεπω τον μπεμπη σας!!!!!Μετρησατε κ τα προσοντα του?χαχαχαχαχαχαχα Να τα συγκρινετε με τη χαπυ μαμ!!!!Να βγαλουμε τον μιστερ μεγαλοτσουτσουνο των Αυγουστιατικων μαμαδων!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχχα

Ελενιτ να μας ερχεσαι πιο συχνα!!!!Ξεχασα κι εγω να σου ευχηθω για τη γιορτουλα σου!Χρονια πολλαααα!!!!

Μην αγχωθεις με το doppler ομως...Εγω λεω να κανεις αυτο που σου λεει ο γιατρος σου.Εμενα μου το κανανε στη β επιπεδου κ μετα ξανα η γιατρος μου στην μηνιαια επισκεψη....Εεεε και?Ξερουν οι γιατροι μας! ;)

Για τα βλαστοκυτταρα...Κι εγω θα τα κρατησω αλλα ακομα δεν εχω σκεφτει λεπυομερειες..Θα δω τον επομενο μηνα....

Οσα κιλα κι αν εχουμε παρει ειμαστε κουκλες!Γιατι δλδ....Ολες οι αρκουδες,φαλαινες,γουρουνιτσες ειναι ασχημες????Αντε στο καλο!!!!Εγκυουλες ειμαστε!Εγω ειμαι στα 9,5 εξτρα!ΕΥΤΥΧΩΣ που ειμαι ψηλη ομως(1,78)...Μεχρι τις 2/6 που εχω επισκεψη λεω να βαλω ενα κιλακι ακομα....Ετσι....Για πλακα μωρε!χαχαχαχχαχαχαχα

Η Νταλλια μας να'ναι καλααααααααααααα!!!!!Μηπως να ξεκινησεις απο τωρα να βγαζεις διατροφες κοπελια???Μετα με τον παιδαρουλη σου δε θα μας προλαβαινεις!Φτιαξε μου σε παρακαλω μια ωραια διατροφη βασισμενη σε λαδερα φαγητα,βουτες με ψωμι-τυρι και μπολικα γλυκα!!!!!!!!!Ζηταω πολλα??????Υποσχομαι να κοψω τα γιαουρτακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :woohoo: :silly: :side::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou!Pws eiste ola kala?De prolavainw shmera na diavasw ola ta mhnymata sas:P

Eimai se spiti filwn kai psinoume paidakia ktl.

Re koritsakia th zesth einai auth?40 vathnous exei shmera?!Panagia mou tipota de mou kanei to air condition.

Unique mou mia xara ta ponakia.Kapoies mono fores eimai psiloxalia alla ola kala.Alles me ena kai gkriniazoun,mia xara eimai egw me ena.

Mexri twra 2-3 fores moub exei symvei.

Aurio tha katsw na diavasw ta mhnymatakia sas k ta leme aurio.

Oti k an kanete shmera na perasete teleia!

Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας ειμαι η Θεμιδα και ειμαι καινουριο μελος, τα θεματα σας εχουν πολύ ενδιαφερον μιας και ειμαι ηδη μανουλα 2 κοριτσιων και περιμενω το τριτο κοριτσακι μου με ΠΗΤ μεχρι 10 ιουλιου .Οπως και τα αλλα δυο θα γεννησω με καισαρικη .Ηθελα να αναφερθω στο θεμα με τα κιλα της εγγυμοσυνης και να πω τη δικη μου εμπειρια .Ανεκαθεν ημουν αδυνατη 53 κιλα και υψος 1.67, με το που μενω εγγυος θελω να φαω οτι βρω μπροστα μου στην πρωτη και δευτερη εγγυμοσυνη πηρα απο 30 κιλα αντιστοιχα. Τωρα ειμαι 32η εβδομαδα και εχω αισιως αγγιξει τα 79 και μαλλον θα την πιασω την τριανταρα ελπιζω μονο να μην τα ξεπερασω .Παντως αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι μετα απο καθε γεννα επανερχομαι στα κιλα μου τα αρχικα και μαλιστα πολυ γρηγορα εχοντας βεβαια υποστει την ταλαιπωρια του μπαλονιου οπως τη λεω εγω με τις αναλογες συνεπειες ,ραγαδες και χαλαρωση δεν μπορουμε ομως να τα εχουμε ολα ειμαστε μανουλες και ειναι η πιο ομορφη εμπειρια του κοσμου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...