Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

χαχαχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: γεια σου ρε Μπελ μας εφτιαξες για τα καλα την μερα!! Οπααααα Αναστασια ...ελα...δωσε...!!

Και για να σοβαρευτω και λιγο Μαριαντα και εμενα με επιασε κραμπα στο ποδι ενω κοιμομουν και ξυπνησα απο το πονο! Και εσενα στα ποδια σε επισε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι στο ενα ποδι με επιασε η κραμπα τα ειχα κουρασει τα ποδαρακια μου αφου την μια μερα βγηκαμε για ψωνια και χτες πηγαμε στο παρκο να παιξει ο μικρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ναι στο ενα ποδι με επιασε η κραμπα τα ειχα κουρασει τα ποδαρακια μου αφου την μια μερα βγηκαμε για ψωνια και χτες πηγαμε στο παρκο να παιξει ο μικρος.

Ααα μαλιστα! Σε ευχαριστω Μαριαντα μου. Παντως και εγω μαλλον απο την κουραση επαθα την κραμπα διοτι κανω περπατημα μια ωρα καθημερινα. Υπομονη!

Λοιπον Μαριαντα μαμα και γιος ειστε τελειοι!! ΦΤΟΥ σας! Αντε και του χρονου με το καλο θα πηγαινεις με δυο μωρα στο παρκο!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου δεν ειναι καθολου μικρη η κοιλια μου η καλυτερα το στομαχι μου, αυτη η μπλουζα και αλλη μια παρομοια που εχω τα κρυβουν αμα φορεσω κανονικη θα δεις μια καρπουζαρα να!! αλλα δεν τολμαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και κατι ακομα απο τον εβδομο μηνα οι κραμπες στα ποδια ιδιαιτερα την ωρα που κοιμομαστε ειναι κατι φυσιολογικο και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα, φταιει το βαρος που εχουμε παρει, το κυκλοφοριακο μας, αν δεν περναμε μαγνησιο θα ηταν πιο συχνες, οταν σας πιασουν καντε λιγο ελαφρυ μασαζ στο σημειο και τεντωστε το ποδι σας τεντωνοντας και την πατουσα, ευτυχως που διαρκουν λιγα δευτερολεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου ξεκ*λ*θηκα εγω στο χορο ειπα να ξανακαθισω να το απολαυσει κ η μπεμπα!!!!χαχαχαχαχαχαχααχαχ

Μαριαντα μου εισαι τοοοοοοοοσοοοο ομορφη εγκυος!!!!Και τι κουκλι κ ο γιος σου!!!!!!!

Και ξανα-οπααααααααααααααα μπεμπαααααααααααααααααααααα!!!!χαχαχαχχαχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ελενα μου δεν ειναι καθολου μικρη η κοιλια μου η καλυτερα το στομαχι μου, αυτη η μπλουζα και αλλη μια παρομοια που εχω τα κρυβουν αμα φορεσω κανονικη θα δεις μια καρπουζαρα να!! αλλα δεν τολμαω

Xixixiixixi etsi k gw eixa dyo mplouzes mou th psiloekryvan alla twra de mou kanoun k autes.H koilitsa mou fenetai ligo apo katw apth mplouza xaxxaxaxa.

Na 'nai kala ta mwrakia mas mwre :D

Pandws egw tolmaw kai foraw kai kollita akoma foustanakia h mplouzes.Mou aresei poly pou fenetai h koilitsa (sorry koilara sth dikh mou periptwsh) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ;;;ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΟΡΠΑΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΘΟΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΚΕΦΤΕς ΜΕ ΠΟΔΙΑΑΑΑΑ!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΕΙΤΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ!!ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΜΟΝΟ!!ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ Ο ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗς ΜΑΙΜΟΥΔΙΝΑς ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑς ΣΠΙΤΙ!!! !ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!ΣΑς ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ;;;;;:P;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΚΡΑΜΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΑΦΝΙΣΗ ΤΟΥΣ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗ ΓΑΜΠΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΤΕΙ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΝ ΤΡΙΨΕΤΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΑΜΕΣΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥΕΔΩΣΑΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 8 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ..ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ.ΤΑ ΒΑΖΩ ΨΙΛΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΛΙ 7 ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΥΠΟΟΜΟΝΗ ΑΥΤΟ ΛΕΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ 20 ΜΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ Μ ΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Π[ΟΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ 15 ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ιφιγενεια μου..εφτασες στην πηγη!!τωρα το ονειρο θα παρει σαρκα κ οστα!!με το καλο!!!μαγνησιο βρε γιατι δεν σου εδωσαν?εγω παιρνω απο τον 4 ο δυο την ημερα...Ακομη δεν εχω παθει κραμπα..

κοριτσια ηπια ουζακι..:P Σημερα ειχαμε ψαρο νοστιμιες!!με μπολικο παγο ..το κατεβασα!! τι να κανω? ο μπεμπης ειναι μαγκας!!Αλλιως δεν θα τα βγαλει περα με την χανουμισσα της αναστασιας!:laugh: Οποτε τον ποτισα λιγακι...Η αληθεια ειναι οτι μολις ειδα τα τσιφτετελια της νυφης μου..ενιωσα οτι ο γιος μου το χρειαζοταν!!!το χρυσο μου εχει απο τωρα ....υψηλη την τεστοστερονη του!!!:laugh:

Απο βδομαδα βαφω κρεβατοκαμαρα..ο μπεμπης θα κοιμαται κατω..το λικνο που μου αρεσε ηταν πανακριβο...το ερχομενο σαββαατο ερχεται η σαλονικια αδελφουλα μου γιατι φευγει ο αντρουλης μου για κατι σεμιναρια...οποτε οι αδελφες ΤΑ ΤΑ θα αρχισουν τις εξορμησεις!!!το μονο που θα καταλαβει ο αντρουλης μου οταν γυρισει..ειναι οτι κακως εφυγε...(λογαριασμος τραπεζης...:blink: )οποτε θα με στειλει για σεμιναρια κ μενα.....οικονομιας!!!!:P

Τα χριστουγεννα θα φτιαξω το δωματιο του..μεχρι τοτε θα κοιμαται μαζι μας...μετα απο 6 μηνων που θα φερνει κ κοριτσακια στο σπιτι θα τον βαλω στο δωματιακι του να χουν τα παιδια την ησυχια τους!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ,ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΛΑΡΕΣ ΜΟΥ,ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ (ΠΛΕΟΝ)ΚΑΙ από μέν ασημερα μολις καταφερα να μπω ετσι για μόνο για να δω τι κανετε και να σχολασω.Τωρ αφυγανε οι δρακουλες,που λεει ο λόγος μωρέ,προς το παρον ειναι καλοι.Δε ξερω πως αθ ειναι μολις τους πω οτι θα καθησω παραπανω απο αυτο που περιμένουνε...Τελος παντων!!

happy mom καταρχας ευχαριστω για τα νεα της ΜαριΜαρι..ρε μαγνησιο ουτε και μενα μου εχει δωσει γατι το δινουν αυτο,για τις κράμπες?Καλα εγω ουτε ασβεστιο παιρνω...τι να πω ..μονο σιδηρο και φολικό..αλλα κανω καλη διατροφη απο γαλα και γιαουρτια και φετα!Τωρα γαι το μαγνησιο????????????:huh:

ζουζουνιτσα μου τωρα που σαι εσυ???????????????:( Μπήκα για λίγο...καλαα τον καφε και γω μεσα ...αλλα πρωιπρωι??????Δουλευω ακόμη..θελω ενα μηνα.ΥΠΟΜΟΝΗ!

τΩΡΑ ΣΑς ΑΦΗΝΩ ΣΑς ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Σ/Κ!!!:silly:

:P :laugh:

Το ιδιο και οσε ολες σας ευχομαι ...πολλα πολλα φιλακια και χαμογελακια σας στελνω!!!!!!!!!!!!!:kiss: :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααααααα κι από μένα!! Μιας και χθες ξύπνησα πρωί πρωί.. είπα σήμερα να ξυπνήσω μεσημέρι μεσημέρι... :laugh: :laugh: Λοιπόν αφού έλιωσα στον ύπνο... κι έβλεπα ένα όνειρό... Αααααχχχχ ένα όνειρο!! Δεν ήθελα να ξυπνήσω... Είδα τον άντρα της ζωής μου!! Εννοώ τον γιό μου!! Ήταν ένας μικρούλης μπόμπιρας, με μαλλάκια μαύρα και άσπρο δερματάκι.. είδα ότι του άλλαζα πάμπερς και πείναγε και τον έβαλα στο στήθος μου... κι εκείνος ρούφαγε .. ααχχ τι συγκίνηση ήταν αυτή!! Απλά ήταν τέλειο!! Και ήταν κούκλος!! Έχω πάθει έρωτα μαζί του!!

Ας πάμε και στην καμπύλη λοιπόν... Μετά από μια όμορφη μέρα με τέσσερα τριπήματα στο χέρι... και 100 γραμμάρια γλυκόζης... ( μη μασάτε... πίνετε!! Δεν είναι κάτι τραγικό! Για όσες δεν την έχετε κάνει.. )

Τα αποτελέσματα λοιπόν είναι τα εξής:

1η αιμοληψία: 75 mg/d ( 60-110 mg/d)τιμή αναφοράς

Έλαβα 100 γραμμάρια γλυκόζης.... :P

Στην 1η ώρα : 192 mg/d και με τα 50 γραμμάρια είχε φτάσει 200!!

Στην 2η ώρα : 180 mg/d λιγάκι υψηλό...

Στην 3η ώρα : 92 mg/d φυσιολογικό...

Στην μαμά μου είπε η αφεντικίνα της φίλης μου που έχει το μικροβιολογικό ότι ίσως χρειαστεί να πάρω ινσουλίνη! Εγώ μόλις είδα τις τιμές λέω ότι θα μου πει να κάνω μια διαιτούλα ο γατρός για κανα δυο βδομάδες! Κι ετσι κι είπε κορίτσια στο τηλέφωνο! Όλα καλά δηλαδή!! Δόξα το Θεό!! Ευτυχώς!! Οπότε.. από Δευτέρα δίαιτα.. να γίνω και κορμάρα!! :laugh:

Επίσης να σας ευχαριστήσω όοοοοολεεεες εσάς που μας ευχηθήκατε... Και να χαίρεστε τα αγαπημένα σας πρόσωπα που γιόρταζαν εχθές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κ μας εσκασες!!!ολα καλα!!Λιγο προσοχη τα φαγητακια κ τα φρουτακια σου κι ολαααααα θα πανε τελεια!!!κι ο γιοκας ολα τα λεφτα!!!γλυκητατος ο ατιμουλης!!εχω δει και εγω το ιδιο ονειρο.......μαλλον η καρδουλα μας δινει σημα στο τι εργο θελουμε να ..παιξει!!:)

αχχ βρε ελενακι μου αντε με το καλο να τον υποδεχθεις τον λεβεντη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia said.....Tωρα αν ειναι απο εκεινες που θα αρχισει τα "εσυ δεν ξερεις" κ "αν ειναι ετσι δεν ξαναπαταω το ποδι μου εδω" κλπ εςεεεεεεε τοτεεεεεεεεεε?Την θελει την αγριαδα της!!!!Τοτε πρεπει να υψωσεις το αναστημα σου καλη μου!!!!!

Υγ.Εγω ειμαι μια ζωη στις φωνες κ την αγριαδα(ειμαι ο φοβος κ ο τρομος-στραβοξυλο στην οικογενεια ) αλλα προσπαθω να σου δωσω μια πιο ηπια συμβουλη!!!

A πα πα.....καημενε λεβεντη μου ,γιοκα μου ,καμαρι μου... τι σε περιμενει παιδακι μου....Στο στομα του λυκου σε στελνω!!!

Το βρηκα!!!!!! θα μενω κ γω μαζι με το παιδι μου!!! Και ετσι θα περνανε καλα τα παιδια χωρις την στριγκλα την συμπεθερα που ειναι ο φοβος ..ο τρομος...κ το στραβοξυλο!!!!ασε που αν υψωσει κ το ηδη πανυψηλο αναστημα της καηκαν τα... νιονυφα!!!!α πα πα ιδια η πεθερα της ειναι!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλλια μου μπραβο βρε κοριτσακι μου!!!!Καλοπερασες στη γιορτη σου αλλα τουλαχιστον πηγαν ολα καλα!!!!

Τι ωραιο ονειροοοοοο!Θα ξυπνησες με καταπληκτικη διαθεση!!!!Πες μου κι αλλα για το αντρακι σου!!!!Οπως θα εχεις καταλαβει μ'αρεσουν τρελλα οι φαντασιωσεις-ονειρα για τα μωρακια μας!

Νιωθω σαν να βλεπω τηλ.σειρα!!!!

Επεισοδιο.1-Η μπεμπα στο λυχναρι της

Επεισοδ.2-Η τσαχπινα μαθαινει τσιφτετελι

Επεισοδ.3-Η μπεμπα γνωριζει τον Γιωργακη(αυτο ειναι για μεταμεσονυχτιες προβολες χαχαχχαχχαχαχα) κλπ

Λινακι τι ωρα τελειωνεις απο δουλεια??Εγω δεν εχω προβλημα ειτε πρωι ειτε απογευμα...Αντεεεεεε βρειτε μια κοινη ωρα να συναντηθουμε!

Συμπεθερα...δεν μπορει,καποια στιγμη θα συναντηθουμε(στο μαμμυ εννοω-προς το παρον)!!!!!!!

Τι αλλα νεα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχααχαχχααχαχαααααααα με παρακολουθεις ατιμηηηηηηηηηηηηηηηη!Και σιγα μη σ'αφησω να εισαι μαζι με τα παιδια!!!!!!!Και οι δυο απο μακρια θα ειμαστε!Ας βγαλουν τα ματια τους!!!!!

Καλε πως το'κανες αυτο?ΠΟυ πηρες απο αλλου κομματι και το παρεθεσες εδω????

Επισης...Πως μπορω να παραθετω κομματια απο διαφορα ατομα κ να απανταω στο ενδιαμεσο>????Ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην πρεπει να εισαι ΠΟΛΥ εξυπνη!!!Εκτος αυτου...δεν εχεις την εμπειρια της ...σεβαστης μου ηλικιας!!:laugh: :laugh:

βρε χαζοοοο αντιγραφη επικολληση κ πλαγια γραμματακια!!!

με διαβασες κ πιο πανω που ηπια ουζακι? ατιμο κοριτσακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε τρελλομπεκρου!!!!χαχαχχαχαχαχαχα

Νομιζα πως εκανες κατι αλλο γιατι μου κοτσαρησες εκεινο το "Anastasia said:" και με παραπλανησες!χαχχαχαχχαχαχαχχαχχαα

Ψωναρα μου τι κανεις???Μου ελειψες!Το γαμπρουλακι μου?Σε βαραει οσο σου χρειαζεται???? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ηταν για να δειξω τις γνωσεις μου εις την αγγλικην διαλεκτο!!!:laugh:

καλος ειναι ο ζουζουνουλης μου!οταν κανω δουλειες κ κουραζομαι δεν κουνιεται ο καημενουλης!παιζει βεβαια να νανουριζεται κ να κοιμαααααται!οταν ξαπλωνω ...:laugh: ξυπναει!!!ολα ειναι υπεροχα κ εχω αρχισει τις προετοιμασιες...Αποφασισα να μην παρω το ακριβο λικνο αλλα ενα απλο ασπρο..θα στο δειξω καποια στιγμη...και ξετρελαθηκα με κατι επιπλακια χθες στο λητω..........:dry: κ ενω εχω κ κρεβατι κ συρταριερα εχω αρχισει τα ονειρα....Ενα απλο εκρου με ψαθα ολλανδικο με ασορτι τελεια συρταριερα με κατι καλαθακια πλεχτα τα ειδες???αχχχχ τα ατιμα!!!

ειμαι σιγουρη οτι θα πεινασουμε στο τελος!!!!!!!!!!

εσυ πως τα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα κ το ειδα!Ηταν μεσα στις 4 επιλογες που παρουσιασα στον αντρουλη αλλα επικρατησε το αλλο που ηταν κ καναπες-κρεβατι και ηταν πιο κλασσικο-μπεμπε!

Τα απωθημενα μας θα τα βγαλουμε σε προικες,ρουχαλακια κλπ γι'αυτο καλυτερα αστο το 350ε λικνο!!!!Εγω πηρα ενα απλο κλασσικο(που κουνιεται σαν κουνιστη πολυθρονα)-οχι τα αλλα τα καινουρια.180 ε και μειον 30% εκπτωση!Μια χαρα νομιζω...Ααααα το στρωμα εκτος τιμης!Μηπως η τιμη που λες περιλαμβανει και τα εξτρα?Παντα κλπ????????

Να προσεχεις μην κουραζεσαι εεεεε???!!!

Κι εγω καλα ειμαι...Να!Τα συνηθισμενα!Τσιφτετελια και τετοια!χαχαχαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τα απωθημενα μου τα εβγαλα στο πρωτο μου παιδακι!τωρα θελω πιο απλα ας πουμε λιγο κλασσικα...οχι καφε σκουρα κ τετοια...

το λικνο των 350 ηταν σκετο!!!!!!:blink:

το steif ειναι..http://www.letoshop.gr/?pID=39&ct=1080307&la=1

αλλα το ξεχασα ηδη...........

μαλλον θα παρω αυτο.....

http://www.oneira.gr/index.php?target=c ... gory_id=20

σκετο κανει γυρω στα 150 ε

σε ασπρο με την προικα κ την κουνουπιερα που θα διαλεξω ωστε να ταιριαζει με την υπεροχη κραβαταρα μου!!!!!!θελω μια κουνουπιερα ονειρεμενη...ναναι σα παραμυθι!!!!

εσυ κουραζεσαι σκατουλι? δε νομιζω......τωρα που σταματανε /σαν οι συσπασουλες σου...μην ξεχαστεις κ ξαναρχισεις!!!!!

καληνυχτα αγαπημενη μου συμπεθερουλα!!φιλια στη νυφουλα μου!

κοριτσαρε ςμου καληνυχτα σε ολες!!!!παω να δω ευτυχισμενοι μαζι!!!την κολλησαμε και θα μεινει εγκυος κι αυτη !!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...