Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Κοριτσια χρονια πολλα σε οσες γιορταζετε σημερα!!!!Οι μαμαδες να χαιρεστε τα παιδακια σας και οι μελουσες με το καλο να ερθουν τα αγγελουδια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!!

Λινακι μου δε γνωριζω για σαιτ...Ψαξε εδω σε θεματα για τα δωματιακια του μωρου...Κατι ειχε βαλει η Υβοννη πολυ ενδιαφερον αλλα...δε θυμαμαι...

Απ'οτι καταλαβα :unsure: η Μαρι μας πρεπει να ειναι αρρωστη αλλα....Δεν ξερ ω τιποτα παραπανω...Και επειδη ειμαι πολυ αγχωδης τυπος...Προσπαθω να κρατησω την ψυχραιμια μου μεχρι να επιστρεψει και να μας πει πως ειναι ολα καλα....

Εγω φταιω που δεν ζητησα καταλογο με τα τηλ ολων σας για να σας πρηζω στα τηλ καθε μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα μου ας ειναι ολα καλά και απλά ας μην μπορούσε να μπει...και γω μια από τα ίδια πλυ αγχωνομαι.Κυρίως οταν εμαπιναε σχεδόν καθημερινα.

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δινω τα σεβη μου..καλησπεριζω...φωναζω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,λεω οτι με τη μαριμαρι μιλησαμε κ ησυχαστε...κ ειμαι εδω!!!παωωω να σας γραψω ενα μεγαααααλο γραμμα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημενες αφρατουλες μου...

τιμης ενεκεν να αρχισω με τις ευχες μου στις μανουλες που γιορταζουν..

την σταρ κλαρα unique ελενη μας

την μις νουνου διδυμα ελενα μας

κ την μις γλυκυτητα νταλια ελενη μας(ελπιζω να πηγε τελεια η εξεταση σου!)

ναστε γερες κ ευτυχισμενες με τα μωρουλια σας κ τους αντρουληδες σας!με το καλο του χρονου να γιορταζετε ολοι μαζι με τραγουδια ,χορους και..αταξιες!!

Μην ανησυχειτε για το μαρακι μας..περασε μια αλλεργια ιωση ..της μιλησα προχθες ,θα της στειλω μηνυμα κ σημερα!εχετε σιγουρα τα φιλακια της ,αλλα επειδη τσουζουν τα ματακια της δεν μπορει να αντεξει το κομπιουτερ..

συμπεθερουλα μου τις εκανες τις αγορες σου ε?Καλα τα πηρες μην αγχωνεσαι!!με τη σκλεναρικοβα μπεμπα μεσα ολα θα φαινονται πανεμορφα!!Να χαιρομαστε κ τη γιαγια ελενιτσα με τα νοστιμα τσουρεκια κ τον παππου!εχουμε 2/6 τα ραντεβου με τους γιατρους μας ε?αντε λιγες μερες υπομονη..κ μετα κ μεις γλυκοζουλα.....ευχαριστω για την επαναληψη της λιστας!.

Τομα μου να τους χαιρεσαι ολους που γιορταζουν!!Καλα εκανες με τα ρουχαλακια..εκει κατω εχετε πολυ ζεστη κ τα βελουτε ειναι για ..μετα!τα 0-3 για αρχη τελεια..τα σκετο 0 με τιποτε!!θα παμε στο 3-6 χωρις να παρουμε χαμπαρι....τον πρωτο μηνα τα ζουζουνια βαζουν ενα κιλο κ παραπανω..οποτε καταλαβαινετε!!

φουλινακι μου μια απ τα ιδια ειμαι κ γω..οπως τα λες ιδια!! εκτος απο τη..δουλεια:P απολαυσε το φαγητο καλη μου τωρα γιατι μετα ...απ το τρεξιμο δεν θα προλαβαινουμε ουτε να φαμε!!Θα τρωμε δηλαδη αλλα..στο ορθιο!!!

Ειδα κ νεες μαμαδουλες στο θεμα μας!!!καλως ηρθατε κοριτσια!!!

Ζουζουνιτσα πατριωτισσα ολα καλα?

αννουλα μου κουραγιο..ακομη δουλευεις ε?αφου ειστε καλα δεν πειραζει..υπομονη γλυκια μου!!

κιντερακο κ ιφιγενεια σας εχασα κ σας!!συγχωρειστε με που την προηγουμενη φορα δεν σας εστειλα Φιλακιαααα !!τα εχετε με την αγαπη μου!

Κοριτσακια μου λειπω αλλα ετσι πρεπει...Ο μεγαλος μου γραφει εξετασεις..οποτε γινεται εδω χαμος..κι ο αντρουλης εχει αδεια..Αυτο ειναι καλο..κ κακο!!:laugh: καλο γιατι τον εχω διπλα μου..κ κακο γιατι δεν μπορει μοναχουλης του με μενα στο κομπιουτερ!!οποτε....

επειδη καποιες ζητησατε αυτοκολλητα τοιχου παραθετω μερικες σελιδες

..

το τελειο....http://www.cosycorner.gr/

http://www.funtosee.com/

http://www.decofun.com/

http://www.idealwall.gr/products6.php?w ... 169&open2=

http://shop.strato.de/epages/62086645.s ... F%CE%A3%22

ελενα με τα διδυμακια...κοιτα τι βρηκα για τα ροκακια σου!!! παιδια εχει μερικα που ξεφευγουν με τις νεκροκεφαλες :P αλλα εχει κ πολλα τελειααααααααα για κοιταξτε!!!

http://www.rockyourbaby.com/gallery.shtml και η αρχικη

http://www.rockyourbaby.com/shoponline.shtml σκετη αφασια!!:P

στελνω σε ολες τα φιλια κ τις ευχες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστο καλο σας ολες...τωρα βρηκατε να λειπετε??? τωρα που ηρθα?

θελω αυτο το λικνο το ασπρο ...κ την προικα ροκ σταρ!!!

σας αρεσει? δεν εμαθα ακομη τιμες....:P αν μαθω μπορει κ να το κοιμιζω στο κρεβατι μου!!!:laugh:

http://www.kafounis.gr/kids/epiplo/index.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalwsorisate hope_89 kai steisi :)

Geia sou Efh mou.Pws pame me to diavasma tou mikrou?Kouravio kai na paei teleia stis eksetaseis.

Xxaxaxaxa poso gelasa me ta rouxalakia apta site pou evales.Kale eipame rock alla oxi na valw maura k kokkina sta mwrakia mou.Eimai klasikh se auto theloume roz,mple,laxani ktl :D Sa kouklakia tha ta deinw..pws diname tis koukles mas mikres...etsi :P xaxaxxaxaxxa

Einai poly wraio!Akou rockstar axaxxaxa:D

Oufetero xrwmataki :)Poly voliko kai omorfo.Mathe times nte :)

Twra ti dyo teleutaies meres poly nekra peftei re koritsia.Pou eiste kaleeeeeeeee?

Koritsia noiwthw ena varos shmera apto prwi sth koilia eidika sto meros gyrw apton afalo!!!Me kaiei,tsouzei kai me trwei (sygoura tha ginw xalia apo ragades ekei mprosta)Noiwthw oti tha mou pesei h koilia!

Re seis fenetai les kai eimai etoimh na gennhsw me tetoia koilia..Megalwnei synexeia,e ws pou tha ftasei pia!!!

Me peire shmera o giatroulhs mou gia ta Xronia Polla kai mou edwse ligo kouragio,ligo emeine!!!Mou eipe na trww elafra mikra geumata kai kathe 2-3 wres.

Kai ti efaga?!Korn fleiks me froutakia k gala o prwi

To meshmeri mia kotoleta kai mia ntonatoula sketh!Auta.

K ti mou leei?Eeee h ntomata einai varia Oo

Ela xriste k panagia...mou einai adynaton na mh faw ntomata me to faghto mou.Akou varia...

Auta apo mena.

Filakia se oles.

Na xereste k pali osous dikopus sas giortazoun.

Toma na xairesai ton andra sou.

Dallia k Unique mou Xronia Polla k pali

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολη την αυγουστιατικη παρεα με τις κοιλιτσες της να σας χαιρονται οι αντρες σας!!! και εγω να χαιρομαι την μαμα μου και την μπεμπα που του χρονου θα γιορταζει και αυτη τετοια μερα!!!! φιλια πολλα

193365lv6dpdqm4h.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΜΟΥ!!!!ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ !!!!ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΓΙΟΥΝΙΚ ΝΤΑΛΙΑ!!!!ΝΑ ΣΤς ΓΕςΡΕΣ ΔΦΥΝΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ςΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ!!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΜΩΡΕΕΕΕΕ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΝΑΡΙΑ ΣΑΣ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!!:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

τρελη συμπεθερα αντι να ρθεις να ανοιξεις ,να καθαρισεις το θεμα μας εχεις τρελαθει με τα κονδυλωματα!:P αχχχ λιγο ελλειψα με απατας και με ξεχασες!!!!:dry:

λοιπον μεγα αποφαση......επειδη ρωτησα για το λικνο που μου αρεσε στην προηγουμενη σελιδα...κ κανει 350 ευρω με την εκπτωση....κ επειδη πηρα την ωραια μου κρεβατοκαμαρα κ δεν εχω μια......πηρα την αποφαση να κοιμιζω το μωρο στο....πατωμα!!! θα εχει ασφαλεια κ δεν θα μπορει να πεσει,θα εχει δροσια,θα κανει ωραιο σωμα,κοστος μηδεν...κ οταν σηκωθει δεν θα σκαρφαλωσει πουθενα..αλλα κατευθειαν θα περπατησει!!!!:laugh:

νταλια μου τι εγινε με την εξεταση????

ζουζουνιτσα καλημερα κ σε σενα!!

μαριαντακι φιλιαααααα

παω να σηκωσω με γερανο το γιο μου..γιατι εχει ιδιαιτερα!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera se oles! Kale me to pou mpika se auto to thema akoustike ena sataniko gelio apta hxeia (pou eixa k terma anoixta h atheofovh)

Kondepsa na gennhsw apth tromara xaxaxaxxaxa.Ti htan auto kale,de pame kala!

Efh pane ta leftakia sth krevvatokamara e?Thn phres kiollas?Megia!!Kalous ypnous xixiixixi.

Gelasa poly me auto pou eipes gia to mwraki oti tha to valeis na koimithei sto patwma xaxaxxaxaxaxa

Ondws Elena ti egine me thn eksetash ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxaxaxaxxa eleos re paidia...auth pou anoikses thema?

Kalhmera k se sena Ifigeneia.

Egw shmera de noiwthw toso kala.Me to pou mpika sthn 29h evdomada de mporw na koimithw kala.Koimamai sto plai kai allazw pleuro kathe fora kai otan to kanw noiwthw ena tromero varos sto plai kai ponaei poly.Kai enw exei stamathsei o ponos ths plaths kai twn pleurwn arxisan alla.

Noiwthw th koilia mou na paei na skasei!Einai tsita.Tis kinhseis twn mwrwn olo kai poio endones apo prin,me gargalane :P

Arxisan ta dyskola...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!

Ζουζουνιτσα καλημερα!!

happy mom καλους υπνους και καλα πιτσι-πιτσι;) στη καινουργια κρεβατοκαμαρα!

Ελενα μου καλημερα και υπομονη μεχρι να γεννησεις με το βαρος που νοιωθεις!

Ιφιγενεια μου καλημερα και σε ευχαριστω για την απαντηση σχετικα με την ΠΗΤ και το μεγεθος του μωρου σε αλλο ποστ!! :)

Λοιπον σημερα θα παω να δω το ΓΙΟ μου μετα απο ενα μηνα και εχω αγωνια!! Μακαρι να ειναι ολα καλα!! Τωρα ειμαι 25 εβδομαδων και παμε στο γιατρο μια φορα το μηνα απο ποτε θα αρχισουν να πυκνωνουν οι επισκεψεις? Δηλαδη ποτε θα πηγαινω να βλεπω το μωρο μου καθε 2 εβδομαδες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera Toma kai Zouzounitsa (se ksexasa :P)

Nomizw meta tis 30 h 32 ecdomades tha phgaineis poio syxna.

Egw mexri twra pou eimai 29 phgainw kathe mhna.Otan tha eimai 31 evdomadwn tha ksanapaw k meta tha me vlepei poio syxna.

Ande koukla mou na deis to mwraki sou na to kamarwseis!Tha exei megalwsei poly apth teleutaia fora :) Ti kala! Kai gw anypomwnw na ta ksanadw :D

Kalo yperhxo :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!

Ουφ κουραστηκα...Βρε Ελενακι μου....Εσκασα.Καλα να μην τρομοκρατηθει η κοπελα αλλα πριν καλα καλα μας πει το αποτελεσμα της ειπαν να μην ανησυχει κλπ???Ας μη φτανουμε σε κανενα απ'τα δυο ακρα!

Κατα τ'αλλα...Υπομονη κοριτσακι μου.Σε βαραινουν πολυ τα μωρακια σου εεε?Ετσι ειναι τα διδυμακια μωρε..Η γειτονισσα μου ηταν μια πολυ αδυνατη κοπελιτσα.Στην εγκυμοσυνη της(διδυμα αγορι -κοριτσι κι εκεινη) ειχε κανει μια κοιλια ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ σαν βαρελι.Εκεινα τα μεγαλα βαρελια που χωρας να μπεις κ μεσα!χαχαχαχαχχα Τωρα επανηλθε εντελως!Οποτε εσυ εισαι καλα αγαπη μου!Ενας μηνας εμεινε και κατι!!!!Και μη σε στενοχωρουν κ οι ραγαδες σοκολατακι μου εσυ!!!!!Στα 2α Χριστουγεννα των μωρων θα τα βγαλεις να πουν τα καλαντα και να μαζεψουν λεφτα για να κανει η μανουλα τους λειζερ!!!!χαχαχχαχαχα ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Ζουζουνιτσα μου που εισαι????Πηρες τους δρομους χθες?Ελπιζω να περασες καλα!Ασχετο αλλα το σκεφτομουν.Μηπως να πιουμε κανα καφεδακι οι Σαλονικιες αυγουστομανουλες?Νομιζω ειμαστε εγω,εσυ,η unique και η Λινα..Ξεχναω καμια? Πειτε κι εσεις κοπελιτσες...Θελετε????????

Μαριαντα να χαιρεσαι τη μανουλα σου και απ'του χρονου την κορακλα σου! :)

Εφη μου χαχχαχαχαχααχα!!!Θα μεινει μεσα ο γαμπρουλης!Σιγα μη βγει να τον βασανιζεις!!!!

Το λικνο ειναι πολυυυυυ ωραιο.Η τιμη ειναι μονο για το επιπλο ή κ για προικουλα-κουνουπιερα κλπ???

Να χαρεις κ την πανακριβη πλην ομως μαγικοθεραπευτικη κρεβαταρα σου!Στο δρομο θα μεινουν τα παιδια(αχ-βαχ)- αρχιζω απο σημερα να μαζευω λεφτα!

Καλο διαβασμαααα!

Αννα,Μαρι,Νταλλια,Λινα,Ελενη(γιουνικ),Ιφιγενεια καλημεεεεεραααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα μου σε ξεχασα γλυκια μου!!!!!Καλημερααααα!!!

Τυχερουλα θα δεις το αγορακι σου!!!!Να μου το φιλησεις!!!!!

Κι εγω θα ηθελα να πηγαινω απο τωρα καθε 2 βδομαδες!!!!Και καθε μερα αν γινοταν!!!!

Κοριτσια....

Η τσαχπινα μου χορευει ασταματητα απο τοτε που της εμαθα το τσιφτετελι!!!!!!!Ή μεγαλωσαμε ή γουσταρουμε το χορο της κοιλιας!!!!!Που θα βρω στολη για χανουμακι-μπεμπε??????Εεεε με τι νομιζετε πως θα την βγαλω απ'το μαιευτηριο????χαχαχαχχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasaki nomizw pws h kopelia an ekshgouse th katastash ths apthn arxh kai de rwtouse apla kai gnk gia to HPV tha ypirxan alles apandhseis.Oute akraies gt eida k autes,oute endaksei den egine tpt tou styl.

Egw ths eipa na mhn panikovlithei gt eida kati post poly ekswfrenika (efoson omws de mas ekshghse pws exei h katastash...ti na poune k ta koritsia)

Ax s'euxaristw gia to kouragio.Re sy einai apisteuto pws allazoun ta pragmata mesa se mia-dyo meroules!APISTEUTO!Ma hmoun teleia k eksw evgaina synexeia...twra dyskoleuomai kai na perpathsw afou exw shkwthei apth ksapla.Kai auto to terastio varos pou noiwthw na me travaei deksia aristera..SA VARKA NOIWTHW PIA! xaxaxaxxaxa. Mpas se kalo mou.

Elpizw na mh ginei h koilia sa vareli krasiou :P

Am...to allo pou mou eipe o giatros na apofeygw tis ntomates gt einai varies?!

Tis ragades pros stigmh tis ksexasa edw exoume poio sovaro thema....pws tha kanw ta psonia kale???Tha andeksw?

Marianda Elenh tha to vgaleis to mwraki?! Ax kale teleia Xronia Polla sth mama h pethera :P

To mwraki megalwnei grhgora,pernaei poly grhgora o kairos.

Les na vgei kai na mas kanei belly dance h mikrh?xaxaxxaxaxa ti gelio.

Eixa dei kati mikra koritsakia sto youtube na xoreuoun anatolitika kai to thymithika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλη μου καλημερα!!

ναι ναι ναι θα παω στο μωρουλινι μου και αγωνιω να το δω ποσο μεγαλωσε!

Μακαρι να μπορουσαμε να πηγαιναμε και καθε μερα οπως λες και εσυ!

Εμενα ολη την εβδομαδα ηταν πολυ ζωηρουλης σημερα μονο δε χτυπαει! Μαλλον κοιμαται το γλυκουλη μου!

Οσο για τη στολη χανουμακι-μπεμπε θα παμε στην καλυτερη ραφτρα για να την κανει στα μετρα και στα χρωματα που θελουμε εεεε???? ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε; εγω κοιμηθηκα χαλια, τι το ηθελα να φαω σουβλακι το βραδυ δεν καταφερα να κλεισω ματι, ειχα και τον μικρο που βουλωνε λιγο η μυτουλα του και με σηκωνε για χαρτομαντηλο, επαθα και την πρωτη μου κραμπα, δεν μπορω να πω ειχα ποικιλια ολο το βραδυ!! καλα αν συνεχισω ετσι δεν θα κοιμαμαι τα βραδια δεν βολευομαι με τιποτα!! και εγω νιωθω οτι αρχιζω και σκαω δεν ξερω πως θα αντεξω μεχρι τον 9ο νομιζω οτι θα εκραγει το στομαχι μου τσιτα ειναι που θα βαλει τα υπολοιπα κιλα απορω και πιανουν και οι ζεστες σιγα σιγα καλο μας κουραγιο, θα περασουμε ενα δυσκολο καλοκαιρι αχ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Τομα μου σε ξεχασα γλυκια μου!!!!!Καλημερααααα!!!

Τυχερουλα θα δεις το αγορακι σου!!!!Να μου το φιλησεις!!!!!

Κι εγω θα ηθελα να πηγαινω απο τωρα καθε 2 βδομαδες!!!!Και καθε μερα αν γινοταν!!!!

Κοριτσια....

Η τσαχπινα μου χορευει ασταματητα απο τοτε που της εμαθα το τσιφτετελι!!!!!!!Ή μεγαλωσαμε ή γουσταρουμε το χορο της κοιλιας!!!!!Που θα βρω στολη για χανουμακι-μπεμπε??????Εεεε με τι νομιζετε πως θα την βγαλω απ'το μαιευτηριο????χαχαχαχχαχχαχαχ

Αφιερωμένο στην τσαχπινα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να σου πω...Μπορει σε λιγες μερες να νιωθεις καλυτερα.Αλλες φορες φουσκωνουμε κ πρηζομαστε αλλες σαν να λασκαρει λιγο το συστημα...Οκ τα κιλα αλλα μπορει το πρηξιμο-κατακρατηση να σε κανει να νιωθεις τοσο "δυσκολα"!Παντως αν καποια μερα νιωθεις λιγακι πιο αναλαφρη πιασε τον αντρουλη κ βγειτε για ψωνια!Μη ζεστανει κι αλλο ο καιρος και μας παθεις τπτ!

Τομα σωστα!!!Παραγγελια θα την κανω!!!!Εννοειται με ροζ-φουξ τουλια!!!χαχαχαχχαχα ΕΕΕΕ και να βγαλω καμια μαυρουλα-τριχωτη μπεμπα!!Θα θελει πρωτα αποτριχωση κ μετα χανουμοστολη!!!!χαχαχαχ

Μαριαντα μου....Δυσκολα κι εσυ εεεε?Ολες σιγα-σιγα αρχιζουμε τα ζορια στον υπνο... :( Τι να κανουμε?Χαλαλι!

Κραμπα που επαθες???Στα ποδια?

Bell σ'ευχαριστουμε παρααααααααααα παραααααααααα πολυ!!!!!Θα το χορεψουμε μεχρι τελικης πτωσης κ οι δυο!!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχχχαχαχα

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μας εφτιαξες!!!

Οπαααααα μπεμπααααααααααααααααααααα! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...