Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Τί πάτωμα διαλέξατε Έλενα? Εμείς επειδή υπολογίζαμε ότι κάποια στιγμή το δωμάτιο θα γίνει παιδικό, βάλαμε laminate σε μπεζ με λευκοθαλασσι νερά για να είναι ψιλοουδέτερο κι ανοιχτόχρωμο ταυτόχρονα! Για τα αυτοκόλλητα που λέτε,υπάρχει μεγάλη ποικιλία σ'αυτά τα καταστήματα? Δεν είναι ταπετσαρίες,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Unique μου δεν ειναι ταπετσαρια ειναι αυτοκολλητα. και αυτα απο τα τζαμπο τα πηρα ενα πακετο εχει καμοια 20 αυτοκολλητα και κανει 2 ευρω!! Εγω πηρα 2 πακετα και αν χρειαστει θα παρω κι αλλα. Εχει και αλλα θεματα οπως φαρμα με ζωακια, διαστημα κτλ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!ΕΥΧΟΜΑΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ, ΤΗΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!:kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια ζουζουνιτσα!!

Ειδες ολα μια χαρα!! :)

Εμενα παντως κουβεντα δε μου ειπε η γιατρος για αυτη την εξεταση!! Το μονο που κανω καθε φορα που θα παω για υπερηχο ειναι να δινω ουρα για εξεταση! Μαλλον και απο τα ουρα θα φαινετε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ!!!ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΡΥΠΗΤΗΡΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον θα πρέπει να ξεκινήσω τις βολτίτσες στα μαγαζιά, ακόμα και μόνη μου! Ζουζουνίτσα ωραία! Έτσι να σου πάει μέχρι το τέλος και το μόνο γλυκό να είναι η κορούλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zouzounitsa mpravo kalh mou gia thn eksetash..Poso htan h timh ths kampylhs?

Unique de mporw na thimythw to pws legetai auto to ksylo..:S

Pandws phrame skouroxrwmo gt phgaine poly me ta xrwmata tou dwmatiou mas :)

Mporeis na vreis polla autokollita!Sto jumbo pou einai ligo poio oikonomika alla kai sto Leroy Merlin exei kataplhktika alla ligo poio akrivoutsika.Nomizw oti se auto to magazi aksizei na pareis tapetsaries pou exei poly wraies kai oikonomikes.

Exei kai polla sxedia gia tainioules :) 12 eurw ta 5 metra

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΙΝΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ!!!ΠΑΝΤΩς ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΛΕΜΟΝΑΔΑ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΟ ΟΣΑ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ !!ΤΩΡΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Anna_ έγραψε:

Θα συμφωνήσω μαζι σου γιατι και εγω αυτο θα κανω. Θα παρω μια ροζ σκετη κουνια και θα τη στολισω με αυτοκολλητα. Διαλεξε ενα θεμα που σου αρεσει και συνδιασε το δηλ. εγω μαλλον θα βαλλω αυτοκολλητο με τη daisy στην κουνια και εχω βρει στο Λητω προικα με daisy για να ταιριαζει και σκεφτομαι και στον τοιχο να βαλω κατι ιδιο. Οπως ειπες κατι που αλλαζει ευκολα δεν χρειαζεται να το πολυσκεφτεσαι. Αλλωστε οι αλλαγες ειναι και αναζωογονιτικες. Μήπως είσαι ζυγος στο ζωδιο?

Κριος ειμαι και μαλλον γι'αυτο βαριεμαι ευκολα!Γι'αυτο αποφευγω να κανω κατι μονιμο και δυσκολο στην αλλαγη!Απορω πως παντρευτηκα και μαλιστα παραμενω ερωτευμενη μετα απο τοοοοσα χρονια!Μαλλον επειδη με εχει στα σκωτσεζικα ντους ο αντρας μου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΕΡΟ, ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ!!!ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ 5 ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ!!!ΑΣΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανα κ ξανα!!!(καλιο αργα παρα ποτε ο χαιρετισμος :P;) )

Τομα το θεμα σου με το βυθο ειναι πολυυυυ ωραιο για το αγορακι σου!

Μαριαντα σου ευχομαι να τα χαρεις ολα αυτα που ψωνισες!!!!Με το καλο να τα απολαυσει κ η μπεμπα σου!!!

Γιουνικ μου οι αντρες δεν τα πολυαντεχουν αυτα!Οποτε πηγα μονη μου,ειδα και μετα τον πηρα τηλ να ερθει!

Καροτσακι πηρα το κανονικο...Που εχει το νορμαλ καθισμα,και καλαθουνα κ καθισματακι-ριλαξ και ολα βγαινουν και προσαρμοζονται πανω στο σκελετο!

Καλοκαιρινο εννοεις εκεινο που κλεινει σαν ομπρελα,το ελαφρυ?Αν ναι,να ξερεις πως δεν ειναι ιδανικο για τους 1ους μηνες...Μαλλον του χρονου την ανοιξη θα σου χρειαστει αυτο!

Αληθεια κι εσυ Ελενη????Τεραστια γιορτη για το θεματακι μας αυριο!!!!!!!!!!

Ωραια Νταλλια!Μια χαρα σε βρισκω!!!Στη Θεσ/νικη πως θα ερχεσαι???χαχαχαχαχα

Ζουζουνιτσα μπραβοοοοοο!Μακαρι να εχουμε ολες καλα αποτελεσματα!!!

Ελενα μου διπλογεμιστουλα μου σε ξεχασα(φτου μου!)!!!Με το καλο να ψωνισετε κι εσεις κοπελα μου!Ολα θα τα κανουμε σιγα σιγα!Πως πανε τα μωρακια σου?Σ'αφησαν να κοιμηθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου... ας γεννήσουμε με το καλό... κι ας είναι καλά το internet!! Θα κάνουμε όλες μαζί για συμπαράσταση μια διατροφούλα μετά!! :laugh: Όντως πολλές Ελενίτσες!! Και μιας και είναι περασμένες 12.... ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!!!!!!!!!!!

Εγώ μιας και είναι η γιορτή μου, είπα να ξεκινήσω επικοδομητικά την μέρα μου! Θα πάω στην φίλη μου, να με κεράσει γλυκόζη και να μου πιει το αίμα!!! :laugh: Μια ψυχή που'ναι να βγει... ας βγει!! Εύχομαι τα αποτελέσματα να είναι καλά τουλάχιστον! Όχι σαν την 1η φορά!! :blink:

Ζουζουνίτσα.. ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες σου! Παρεπιπτόντως βγήκε πολύ καλή η εξέταση!! Μπράβο!! Με το καλό και τα υπόλοιπα!!

Άννα μου.. Την Παρασκευή που θα έρθει ο αντρούλης μου θα τηλεφωνηθούμε για ένα καφεδάκι... Μένουμε και κοντά οπότε μπορούμε να κανονίσουμε και Αργυρούπολη που έχει ωραίες καφετέριες εκεί!!

Αναστασία μου... Πολύ θέλω να έρθω Θεσσαλονίκη... Έχω ακούσει τόσα όμορφα πράγματα που θα ήθελα να μείνω και μόνιμα!! Όταν έρθω... θα κανονίσω να σε συναντήσω!! Όσο για τα κιλά... κουκλίτσα μου δεν έχεις ανάγκη εσύ!! Με το που θα γεννηθεί το ζουζουνάκι σου το τσαχπίνικο και όμορφο... θα είσαι πιο αδύνατη κι από πριν!!

Βρε κοριτσάκια μου... η happy mom και η marimari που είναι;;; Μου λείψανε.....:blush:

Έλενα μου γλυκειά διδυμομανούλα... τέλειο το δωματιάκι.. Άντε να βάλετε και τα έπιπλα.. και τα μωράκια μετά...

Unique....θεικό όνομα έχεις!! Ξέρεις αν δεν υποστηρίξεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει!! Πέρα από την πλάκα όμως.. το λατρεύω.. τ'όνομα μας!!

Και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ κι όλες μαζί, εορτάζουσες και μη... να έχουμε υγιέστατα μωράκια στις αγκαλίτσες μας σύντομα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΙΣ ΓΛΥΚΕΙΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΕΛΕΝΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια να χαιρονται οσους δικους τους γιορταζουν σημερα. Εγω εχω τον αντρουλη μου που γιορταζει και το πρωι του ειπαμε χρονια πολλα και εγω και η μικρη μας ζουζουνιτσα που του εχωσε μια γερη κλωτσιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!! Τι μου κανετε??

Ευτυχως φευγει σιγα σιγα και αυτη η εβδομαδα!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ UNIQUE, DALLIA και ELENA333f sorry αν ξεχασα καμοια!!

Σημερα γιορταζει η πεθερα μου ο νονος μου ο θειος μου ο ανιψιος μου ο εξαδελφος μου και δυο συναδελφοι μου!! Το γλυκο που εχω να φαω σημερα δεν περιγραφετε!! :laugh: :laugh: !! Μαλλον με βλεπω για καμπυλη ζαχαρου!! :P :laugh:

Φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsares :)

Euxaristw gia tis euxes.XRONIA POLLA UNIQUE KAI ELENA!Na eiste panda eutyxismenes kai akoma poio poly me ta mwrakia sthn agkalia sas :D

Anna kai sy na xairesai ton androulh sou.

Na xaireste osous aptous dikous sas giortazoun shmera.

Toma h mish Ellada giortazei shmera.Twra pou eipes ti glyko exeis na fas shmera thymamai tatoia mera ti ginotan sto sxoleio otan hmoun mikrh.Oloi giortazan kai trwgame apth mish taksh glyka kai xaname kai mathimataki :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσεεεεεες μου!!!!Καλημεεεεερα :):):) !!!!

Ελενα με την πλυντηριο-κοιλιτσα σου,Ελενα με τη διπλογεμιστουλα και Ελενη (σταρ κλαρα 2009!!!) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!Και ευτυχισμενα και μετο καλο τα θαυματακια σας!!!!!

Αννα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!Τον "βοηθο" στην ευτυχια σου!

Τομα να τους χαιρεσαι οοολους!!!Πωπωωωω πανικος!!!χαχαχα

Και οι υπολοιπες οποιους αγαπημενους εχετε!!!!!!! :)

ΥΓ: Να χαιρομαι τους αγαπημενους μου γονεις!!!!!Που μου χαρισαν τα ΠΑΝΤΑ-αδερφια,αγαπη,αξιες....!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!B)

ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΓΛΥΚΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΝΙΤΣΕΣ!!!ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!:laugh:

ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΛΟΓΩ ΨΕΥΔΩΝΥΜΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ !!ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΣ Ή ΚΩΣΤΙΔΕΣ ΝΑ ΟΤΥΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ με συγκινησες με αυτο που εγραψεσ γιατουσ γονεισ σου...να τους χαιρεσαι και αυτοι ...ΕΣΕΝΑ!

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ!

τι κανουν τα υπολοιπα φουσκακια μου?Ειναι ολες καλα?

Πραγματι η MAri Marι με εχει ανυσηχισει..ξερει καμια νεα της?ειναι καλα;Που εισαι κοριτσαRα μου;;;;;;;;;;:(

Happy mom...εσυ;...φιλακια!!!!

Εγω κοπελιτσες μου ειμαι σε μια πολυ καλη φαση,αν εξαιρεσουμε το οτι βαριεμαι αφορητα την δουλεια και μετραω αντιστροφα για την αδεια μου απο τωρα..ολα τα αλλα καλα.

Τρωω καλα, το φχαριστιεμαι ,ανυπομονω και γω για τη καμπυλη θα την κάνω σε 2 εβδομαδες,γιααυτο και κανω υπομονη και δεν καταβροχθιζω παγωτα...(τρελλη αδυναμια λεμε!!!!!!!!!!!!:woohoo: )το πως καρατιεμαι δε λεγεται και τρωω μόνο 1-2 φορες τη βδομαδα...

ακόμη δεν εχω ξεπεράσει τα 7,5 καιλα +,αν και τρωω πολυ καλα..δηλαδη ΤΑ ΠΑΝΤΑ, βεβαια ολοι μου λενε οτι τωρα ερχεται το κυμα των κιλων...:woohoo: και οτι τωρα ανοιγει η ορεξη:dry: ....δηλαδη...ποσο ακόμη ρε κοριτσι α να ανοιξει...πλεον δεν θα συμφeρω οικονομικα!!οπως λει και ο ανδρας μου...καλυτερα να με ντυνουν παρα να μου δινουν φαγητο:P

(ΠΩΠΩΠΩΠΩ.......ΤΡΕΛΛΗ ΒΑΡΕΜΑΡΑ)...

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ Ο ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΙΤ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΙΔΔΕΣ Ή ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΌ?

ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΑ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ?:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...