Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!:laugh:

Κοριτσαρες μου καλοκαιρινες μου εκγυούλες σήμερα εχω πολύ κεφι.Δε ξερω γιατι ετσι απλά αν κια ειμαι στο γραφειο ειμαι πολύ καλά και χαιρομαι τη παρεουά σας αν και οι +ερισσοτερες κοιμαστε ή λειπετε και καλα κανετε.

Πρωτα από ολα θα καλωσοτίσω την διδυμμομανα νούμερο 2 glace και από τι καταλαβα ηδη μανα ενος κοριτσιού!!Να τα χαιρεσαι όλα καλη μου και όλα να σου πανε καλα!Εδω είμαστε φοβερη παρεα και θα το καταλαβεις συντομα..Λινα από Θεσσαλονίκη!

Διδυμομανα Ελενα ππως πανε τα μπεμπακια σου,?Πωπω βρεκοριτσια μου εδω εμεις με ενα και αγγομαχαμε!"Ειστε φοβερες όσες ειστε διπλα εγκυες...φιλακια Ελενακι 333 κουκλιτσα μελαχροινη!

Αναστασουλα σου ευχομαι να χαρεις τη βολτουλα σου αν και ο καιρός παλι μας παει για βροχή...και χαιρομαι που οι συσπασουλες σε ξεχασανε!

Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ τι κανει ακόμη κοιμαται?

Happy mom...........filakia!!!!!!!!!

Το Μαριαμαρακι μας που ειναι!!!!!!!!!!??????????????Σε πεθυμησαμε βρε!!!:kiss:

Μαριαντακι Νταλια καλημερουδια και σε σας!!

Ιφιγενεια κι συμφωνω γαι τα καινουρια..εγώ εχω τη ξαδερφη μου που από χαρα (αλλα πιστευω και επιδή δε θεελι να τα πεταξει,μετα από δυο παιδακια)μου εχι πολυ πραγμα ετοιμα..εως και ντουλαπα κρεββατι..αλλα ευγενικα της ειπα οτι δεν θελω γαιτ θελω να τα διαλεξω όλα από την αρχη οσον αφορα τα επιπλα και τα υπολοιπα αξεσουαρ ομως ειπα να τα παρω σαν δευτερα για να τα εχω στο σπίτι της μανας και της πεθεράς!Τωρα για ρουχα.......ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ κατι με ξετρελλανει και αυτο επειδη ειχε πολυ γουστο και ψωνιο με τις μαρκες και τα επώνυμα η ξαδερφη μου πραγμα το οποιο εκτιμω ιδιαιτερα σε ολες τις μαμαδες!!!:P

καλημεραααααααααααααααααααααααα και σε ολες οσες μπορει να ξεχασα!!!!!!!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τόμα έγραψε:

Σας ευχαριστω κοριτσια και εγω αυτο σκεφτηκα οτι τελικα δε θα παρω καθολου χοντρα ρουχαλακια. Θα παρω αρκετα κοντομανικα εσωρουχακια και 6-7 εξωρουχακια ελαφρυα βαμβακερα για τη βολτα το βραδυ.

Επισης ειπα οτι δε θα παρω τιποτα σε 0 αλλα θα τα παρω για αρχη 0-3. Νομιζω τα 3-6 θα ειναι αρκετα μεγαλα.

Ακομη επειδη στο σπιτι εχουμε κλιματισμο και δεν θα αντεχετε η ζεστη, το βραδυ θα πρεπει να φοραω στο μωρο λεπτο μακρυμανικο εξωρουχακι. Σωστα?

Επισης για τις ποσοτητες θα παρω καμοια 10 εσωρουχακια κοντομανικα και 6-7 εξωρουχακια μακρυμανικα βαμβακερα. Θα παρω καλτσουλες, 1-2 ζακετουλες και 1-2 καπελακια. Καλα ειναι?

Sorry για το πριξημο! :)

Λινα μου με το καλό το μωράκι σου!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Τόμα όταν ο χώρος κλιματίζεται καλό θα ήταν να του φοράς ένα μακρυμάνικο φορμάκι.Μην πάρεις μεγαλες ποσότητες ρούχων γιατί τα μωράκια μεγαλώνουν πάρα πολύ γρήγορα.6-7 εξωρουχάκια σε μέγεθος 0-3 μηνών θα είναι υπεραρκετά!Τα έχεις υπολογήσει μια χαρά:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glace μου σε ευχαριστω πολυ πολυ. :)

Καλως ηρθες στη παρεα μας.

Να σου ζησει το κοριτσακι σου και με το καλο τα διδυμακια σου!

Ελπιζω να τα λεμε συχνα!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω την όλο και αυξανόμενη μελλοντομαμαδοπαρέα!

Glace με το καλό και τα δικά σου διδυμάκια :woohoo: Καλοσόρισες!

Έλενα έχασες το μονοπώλειο:P :laugh: :kiss: Τί κάνουν τα ζουζούνια σου? Τουλάχιστον έχουν παρεούλα το ένα το άλλο εκεί μέσα!!!

Τόμα γειά σου!Κι εμείς ακόμα δεν πήγαμε για ψώνια, αλλά βρέθηκαν κάποιες καλές φίλες που μας έδωσαν ορισμένα πολύ όμορφα κομμάτια! Βέβαια, για τα εσώρουχα και τα καθημερινά ρουχαλάκια συμφωνώ να είναι καινούργια,αν κι όχι απαραίτητα πανάκριβα!Πόσο θα τα φορέσουν? Εγώ έχω ΠΗΤ 14-17 Σεπτεμβρίου (αν και δεν νομίζω να φτάσουμε μέχρι τότε!) και σκέφτομαι να πάρω περισσότερα καλοκαιρινά εσώρουχα κι εξώρουχα σε Νο 0. Τα 0-3μ θα είναι μακρυμάνικα και λίγο χοντρούτσικα.

Anastacia, Happy Mom, dalia, ZOUZOUNITSA, Foulinaki, Ιφιγένεια (ποιες ξέχασα?) φιλάκια πολλά, συχγωρέστε με, αλλά επειδή δεν έχω τη δυνατότητα να επισκέπτομαι το φόρουμ κάθε μέρα, δεν μπορώ να διαβάσω και τα 93 προηγούμενα μνμτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάναμε την β'επιπέδου χθες!!! Επιτέλους!

Αχ,κορίτσια, τί εμπειρία! Να βλέπεις το ζουζούνι σου τί κάνει, πώς χασμουριέται, πώς είναι αραχτό εκεί μέσα! Όλα καλά με την 100% πλέον κορούλα μου! Αν και στην αρχή έκανε γιόγκα να μη δούμε το πιπί της, χθες άνοιγε τις 2μετρες ποδάρες της για να σιγουρευτούμε να της πάρουμε ροζ βρακάκια!

Ζυγίζει 611γρ κι ο γιατρός την έβγαλε 3-4 μέρες μεγαλύτερη για τις νορμάλ μετρήσεις.Πάλι καλά! Τις προηγούμενες φορές ήταν 1-2βδομάδες μεγαλύτερη! Είδαμε οργανάκια, κοκκαλάκια,μυτούλα, μετρήσαμε δαχτυλάκια,απόσταση σε ματάκια, αλλά εσείς τα ξέρετε ήδη όλα αυτά. Είμαι μάλλον αυτή που έχει την τελευταία ΠΗΤ της παρέας, τί να κάνουμε:).

Το DVD της εξέτασης το είδα πάλι σήμερα το πρωί, γιατί χθες δεν πρόλαβα. Μετά την εξέταση πήγαμε για φαγητό έξω, μετά από πολύύ καιρό! Να το γιορτάσουμε (το παραγιορτάσαμε μάλιστα ;) ) .

Φιλούρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ!!!ΜΟΛΙς ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ!!!ΛΕΠΟΝ: ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ!!!!ΕΚΑΝΑ 75 ΓΡΜ ΓΛΥΚΟΖΗΣ ΣΕ 5 ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ!!!ΜΟΥ ΣΚΙΣΑΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗς ΚΟΥΚΛΑΡΑς ΜΟΥ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ, ΧΑΠΙ ΜΟΜ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και σένα KINDER!

Glace για να μην πονάει η μέση, πόδια ψηλά! Και δε θέλω πονηρά γελάκια!! Ξέρεις,μαξιλαράκι κάτω από αστραγάλους και ξάπλα. Άσε την καθαριότητα για την πεθερά!Ουάχαχαχαχαχα!

ZOYZOYNITSA για πες! Σίχαμα,ε? Πώς είναι? Σιρόπι,παχύρευστο ή νεροσελμπέτι? Εγώ σκέφτομαι μη μου 'ρθει προς τα πάνω και γίνω και ρεζίλι με τόσα που άκουσα γι'αυτή την εξέταση! Ποια τυχερή είπε ότι δεν χρειάζεται να την κάνει? Εύχομαι καλά αποτελέσματα, να μη στερηθείς τπτ τώρα που καλοκαιριάζει (παγωτάκια, καρπουζάκι μιαμ μιαμ!)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ 30ΛΕΠΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera se oles tis koukles :) Ti kanete vre koritsia?Pali arghsa kai vgikate oles :P Diavazw ta "persina ksina stafylia" :D

Foulinaki kai egw exw mia xara shmera de legetai..perimenw pws k pws na plhrwthei o androulhs na pame na psonisoume epitelous!

Ta mpempakia einai mia xara kai poly drasthria,oso pane kai dynamwnoun oi klotsies-mpounies-kefalies xaxaxxaxa.Mou rixnoun kai kati dynates apo katw kai tromazw :D Skeftomai fandasou na vgei kanena podi apo katw mou.PWPW :P

Toma mia xara ta rouxalakia pou tha pareis :)Eisai kala enhmerwmenh.H Efh eixe kanei kai mia lista gia ta pragmatakia pou tha xreiastoume alla einai.Psakse ligo stis pisw selides,tha to vreis.

Faih geia sou k sena!Emeis tha ta paroume dipla :)(esy exeis rouxalakia k apth koroula sou arketa fandazomai) glitwneis ta polla polla opote. :P

Ponaei h mesoula e? :( Pwpw einai zori to kserw.Apo pleura pws pame?Ponane k auta?Prin dyo-treis evdomades me ponage k mena para poly h mesh k ta pleura akoma poio poly.Alla twra hremhsa de kserw gt.Eipe o giatros oti mporei na katevei kanena mwro kai na mh ponane ta pleura alla gia th mesh de kserw.Vale ton andra sou na sth tripsei ligaki. :D

Me ta kilakia pws ta pas esy?Egw prin 2 evdomades eixa parei 10,e twra tha exoun paei 11 :P

Unique mouxalali to monopwleio :P tha exw pareoula k allh didymomanoula na leme pws ta pane ta didymakia mas :D

Teleia h eksetash e?Kale to diko sou xasmouriotan kiollas?Emena fenetai erixnan ypnous :) Me to kalo na vgei h korh!!Ande ande anypomwnw k gw.

Filakia se oles...Pou eisai vre Efh me tis ektheseis sou ?xaxaxxa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου απο ροζ ρουχαλάκια άλλο τίποτα!Τα έχουμε όλα:laugh:Καταλαβαίνεις ,πρώτο παιδί τα παίρναμε με τα τσουβάλια:P

Για τις μικρούλες απο ρούχα δεν θα χρειαστώ τίποτα,καθώς όσα έχουμε φτάνουν για δυο μωρά και βάλε:blink:

Μου μένουν ακόμα να αγοράσω:

-καρότσια για δίδυμα

-1 ριλάξ

-2 κούνιες

-1 αλαξιέρα/συρταριέρα γιατί η ήδη υπάρχουσα δεν νομίζω να μας εξυπηρετήσει και πολύ:P

-καθισματάκια αυτοκινήτου

-1 μάρσιπο

Χμμ...Μας λείπει τίποτα άλλο;:silly:

Με πονάνε και τα πλευρά,και τα πόδια,και δνε μπορώ να βολυετω στον ύπνο.Αχ αχ αχ:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ψωνια κοριτσια!!

Λοιπον εχω μια ερωτηση.

Επειδη μου αρεσει πολυ η ιδεα του μαρσιπου και θα ηθελα να παρω θελω να ρωτησω αν ξερετε τα μωρα με το μαρσιπο δεν μαθαινουν στα χερια? :ohmy: !!

Ρωταω πολλα τωρα τελευταια αλλα βλεπετε πρεπει να αρχισω να ετοιμαζομαι ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα μου εγώ την λουλουδένια μου την είχα πολύ καιρό σε μάρσιπο.Δηλαδή όταν θέλαμε να πάμε μια σύντομη βόλτα δεν παίρναμε καροτσάκι.Την βάζαμε στο μάρσιπο που το φόραγα εγώ ή ο μπαμπάς μας:laugh:

Επίσης στο σπίτι ήταν πολύ πρακτικό.Πχ μαγείρευα με την μπουμπού στο μάρσιπο χιχι:P

Δεν κακόμαθε πάντως.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα θα σε βολέψει πάρα πολύ!:) Σε πολλά σημεία τα καροτσάκια δεν είναι προσβάσημα και πολλές φορές σε βλέπουν με το μωρό και δεν κάνουν καν στην άκρη!:angry: Όσο το μωρό είναι μικρό το μάρσιπο είναι η καλύτερη λύση.Άσε που λογικά θα αρέσει και σε εκείνο να είναι σε επαφη με την μανούλα του:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ /!!!ΓΙΟΥΝΙΚ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΣΜΠΥΛΗ ΑΛΛΑ ΠΙΝΕΤΑΙ!!!ΜΕ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!ΕΙΝΑΙ ΝΕΡΟΥΛΟ!!!ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΨΩΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!ΕΧΩ ΑΣΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ!!!ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ!!!!ΑΑΑΑ!!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!1ΚΑΛΕ ΕΙΧΕ ΥΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΠ ΕΞΩ!!1ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΩ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ!!!1:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες!!!Μ'αρεσει πολυ το μπιρι-μπιρι σας!!!!

Λοιπον...σημερα ειπα να παω μια 2η βολτα στο Λητω και στο bebe home ωστε να παρω κ τιμες!(την 1η φορα απλως τα ειδα) και να αποφασισω ...

Ειχα ηδη κολλησει σε μια πανακριβη ασπρη(καποιες θα θυμαστε) αλλα μου καθοταν καπως ασχημα να δωσω 800 για κουνια και 600+ για συρταριερα :woohoo: (ηταν και ασπρα οποτε δε θα μπορουσα να την αφησω αργοτερα στο δωματιο γιατι η ντουλαπα ειναι στο φυσικο του ξυλου!)....

Να μην τα πολυλογω....Ξεκιναω απ'το Λητω και.... εκει τελειωσα κιολα! :P

Σημερα και για λιγες μερες(απ'οτι μου ειπανε) εχουνε εκπτωση 30 % :woohoo:

Και λεω...Βρε Αναστασια...Μια φορα εκμεταλλευσου επιτελους μια προσφορα!Ολο τον κωλο σου πιανουν! :blush: χιχιχιχιχιχ

Διαλεγω 4 σετ(κουνια-συρταριερα) παιρνω τηλ τον αντρα μου,ερχεται με βρισκει,αποφασιζουμε και τελος!!!!!Τα πληρωσαμε και τα παραγγειλαμε! :woohoo: Μπαμ-μπαμ!!!!!!!!!!!!!Ουτε θυμαμαι ποιας εταιρειας ηταν!!!!!

Στο πολυ ανοιχτο χρ του ξυλου(σχεδον μπεζ δλδ),γινεται κ καναπες-παιδικο (αν χρειαστει),διαλεξαμε στρωμα κοκκο-λατεξ,πηρα λικνο στο σκουρο ξυλο για να ταιριαζει με την κρεβατοκαμαρα οπου θα το εχω,λατεξ στρωμα για λικνο,και τελος καροτσακι!!!!Τελικα πηρα το peg-perego switch στο λαχανι του!!!!Πως με βρισκεται?Μια χαρα??????

Φυσικα τα υπολοιπα-χωρις βιασυνες- στο μελλον!!!!!!!

Κατα τ'αλλα κουκλες?

Γιουνικ συγχαρητηρια για τονβ επιπεδου!!Ηταν τελεια οπως σου λεγαμε εεε???!!!

Ζουζουνιτσα μου το ηπιες το γλυκο-φαρμακι!!!!Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!!

Φαιη και Ελενακι διπλογεμιστουλες μου καλο κουραγιο με τα διπλοθαυματακια σας!!!!

Τομα επειδη γενναμε ιδιες μερες...Εγω θα παρω (εσωρουχα)1-2 με μανικι βαμβακερα(ποτε δεν ξερεις αν θα φυσαει ή αν θα βρεχει κα κανει δροσουλα),1-2 αμανικα και τα υπολοιπα κοντομανικα(μαλλον καμια 10ρια)...Θα δω περιπου ποσο μεγαλη θα ειναι η μπεμπα στον ενατο(μετο καλο) και αν ειναι νορμαλ,δε θα παρωτιποτα 0...Ολα 0-3!

Εξωρουχα...Εχω ηδη παρειενα 2 φορμακι-ζιπουνακια και ενα φουστανακι με μπλουζιτσα(τελειο) αμανικα-ραντακια!!!!!!Σιγουρα 2-3 ζακετουλες,καλτσακια κλπ κλπ!!!!Επισης παπουτσακια(μην μας πουν και πως μας παιρνουν ξυπολητες τα συμπεθερια!!!!

Μου λενε καποιοι να περιμενω τις εκπτωσεις του Ιουλιου...Αν αντεξω,ισως....!!! ;)

Εφουλα,Μαριμαρακι,Λινακι,Μαριαντα,Νταλλια,Αννα φιλακιααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυ!!:)

ειμαι εδω!! ειμαι καλα! Ελειπα χθες εκτος Αθηνων με αντρουλη..Σημερα εγραφε το παλιοπαιδακι μου πρωτο μαθημα..παραγγειλα αιρκοντισιον ,πληρωσα τραπεζες:( και συνεχιζω αλα Βεγγος!!

μπηκα χθες αργα..ειδα οτι εισαστε καλα! Η μαρι μας ειναι αρρωστουλα με ιωσουλα κ αλλεργια!οποτε τσουζουν τα ματακια του κοριτσιου μας!Σας στελνει φιλακια!!

αναστασια μου ελπιζω να σου ελλειψα....παω να σας διαβασω κ θα επανελθω...διαβασμενη!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημενες μου εγκυουλες μου λειψατε αφρατουλες μου!!

κ βλεπω κ ενα νεο κοριτσακι στην παρεουλα μας με διδυμα!!!Καλως ηρθες glace μου να χαιρεσαι τις κουκλιτσες σου!!

Ελενα μου τωρα μπορεις να ρωτησεις ....αν οι διπλες ορμες ορεξεις ειναι αποτελεσμα των ....διπλων μωρων!!:laugh: :laugh:

σου βρηκα κατι ρουχαααααα ροκαδικα θα τρελλαθεις!!!θα σας τα δειξω μετα..τις ιστοσελιδες εννοω!!

Unique μου περασατε κατα πολυ το μισοκιλο!!Κ διμετρες ποδαρες διαβαζω!!

τι εγινε ρε κοριτσια ΟΛΑ τα πανεμορφα μωρα - σκλεναρικοβες εδω μεσα ειναι??

Ζουζουνιτσα μου..κατι μου θυμιζει αυτη η γλωσσιτσα ...μαλλον κ στο μπιρι μπιρι σου μοιαζει εκτος απο το φυλο!:P

Μαρι μου γλυκουλα μου περαστικουλιααααα

αναστασουλα μου καμαρι μου,συμπεθερουλα μου μονικα,ψωνισαμε???Μηπως εκει ειδες κ ενα λικνο ασπρο ξυλο με ενα αρκουδακι? αχχ αυτο θελω!!Συγχαρητηρια για τα ψωνια σας..κ εις ανωτερα!!και να γεμισει το κρεβατακι σας με το καλο γερο μωρακι σας!!

Δεν ξαναβαζεις τις λιστες καλη μου να ξαναδιαλεξουν τα κοριτσουδια μας τι να παρουν?

Τομα μου αρχισες σιγα σιγα κ συ ετοιμασιες?Εκει κατω βρε εχετε πολυ ζεστη!!δεν θελεις ακομη βελουτε...αλλα κ να ηθελες δεν θα ειχανε τα μαγαζια!!τα ζακετακια κ τα μακρυμανικα βαμβακερα ειναι τελεια !Κ μην παρεις καθολου 0..μονο 0-3 και 3-6!μεγαλωνουν τοσο πολυ γρηγορα που δεν θα το καταλαβεις!!Τραβα συνεχεια φωτο κ βιντεο!!!!!

Φουλινακια μου επωνυμα ρουχαλακια απ την ξαδελφη? τελειαααα!

μαριαντα μου φιλακια...

νταλια μου ποτε επαναλαμβανεις την εξετασουλα?πεμπτη?αντε να τελιωνουμε κ με αυτο!!

αννουλααα που χαθηκες παλι καλε?

Υβοννακι κανε κ συ ενα μωρακι..για παρεα μας..:P

βρε κοριτσακια τα βιντεο που ειχα βαλει την κυριακη τα ειδατε ή να τα ξαναβαλω?

πολλα πολλα φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ!!!ΜΟΛΙς ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ!!!ΛΕΠΟΝ: ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΣΙΧΑΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ!!!!ΕΚΑΝΑ 75 ΓΡΜ ΓΛΥΚΟΖΗΣ ΣΕ 5 ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ!!!ΜΟΥ ΣΚΙΣΑΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗς ΚΟΥΚΛΑΡΑς ΜΟΥ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ, ΧΑΠΙ ΜΟΜ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;:P

:( Εγώ θα πάω Πέμπτη!! Την ημέρα της ονομαστικής μου εορτής... Θα με κεράσουνε γλυκόζη και θα μου πιουν το αίμα!! :laugh: Για 2η φορά..κλαψ κλαψ.... Αλλά τι να τον κάνω!!! Χαλάλι του άντρα που μεγαλώνει μέσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...