Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Αννα περαστικά στον πεθερό σου και μενα μπαινωβαγιανει γαι επεμβασεις εχει τωρα κοντα μήνα πυ ταλαιπωρείται.

Υγεια μωρε σε ολους υγεια πανω από όλα.

Κοριτσαρες μου πως ήταν το Σ/κ σας με τα μπεμπουλινια σας;Εγω πολύ καλα απλα τωρα αρχισα ιγο και βαραινω και δεν μπορω και την ορθοστασια,αλλα κατα τα αλλα όλα καλά.

Ελενα μου με τα μωρακια σου τα γλυκά που αν σου μοιασουν οπως ειδα θα ειανι και για πολυ χαζεμα,μη στεναχωριεσαι για τις ραγαδες,εχεις και δυο νινιά βλεπεις τεντωσε η κοιλιτσα για τα καλά,συνεχισε με τις κρεμουλες και ρωτα και καμιά δερματολογο αλλα νομιζω ειναι θεμα δερματος.Μη στεναχωριεσαι ομως καθολου μετα ακόμηκαι να σου μηνουν υπαρχει και το λειζαρακι(ή κατι παρομοιο)...:silly: απο οσο ξερω ειναι ακακο και κανει και δουλεια..πρνα καλα εσυ τωρα με τα νινακια σου και μην στεναχωριεσαι εισαι τοσο κουκλιτσα που αυτο θα είναι εν απτισμα στην εμφανιση σου!;)

Κια γω εχω βγαλει μια κεφεμπεζ γραμμη και μαλιστα γερνει και λιγο και εχει πλακα...ραγαδες οχι ακομη...αλλα ειναι νωρις νομιζω..παντως νομιζω οτι λιγες την γλιτωνουν:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μοιάζει πολύ με αυτές που έχει το Λητώ αλλά δεν είναι.Η διαφορά είναι η εξής :

Της kitten & πολλών άλλων εταιρειών είναι ζωγραφισμένα στο χέρι με αποτελέσμα να έχουν πολλές αποκλίσεις η μία με την άλλη. Μία φίλη μου που πήρε από κατ/μα άλλο ήταν το δείγμα & άλλο της πήγαν με τι δικαιολογία ότι είναι χειροποίητα & ότι ούτε το χρώμα μπορεί να βγει το ίδιο κτλ.

Εμας αυτά είναι με μεταξοτυπία είναι πολύ ωραία ! Αλλά αυτό που μου είχε κάνει εντύπωση ήταν αυτό το μεγάλο προσκέφαλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ;ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ!!!ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ Η ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ;;ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙς ΝΥΧΤΕΣ, ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΞΕΒΡΑΚΩΤΗ!!!!!ΑΝΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑς ΕΥΧΟΜΑΙ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μικρη μου ζουζουνιτσα...καλη επιτυχια καταρχας και ενημερωσε μας ελα μπορει και να μην ειναι τόσο μπλιαχ!!

και γω αναψα χθες και προχθές αστα να πανε!!θα σιγοβρασουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα κοριτσακι και το πρωτο μου!!!!!!!!!!!!πωπω τοσα κοινα....Θεσσαλονικη που μενεις,περιοχη εννοω.

Ρε κουκλιτσα μη νομιζεις και γω ψιλοφοβαμαι...αλλα νομιζω οτι αδικα!!ολα θα πανε καλα...εξαλλου για αυτο ειμαστε εδω για να δινουμε η μια στην αλλη κουραγιο..εδω η παρεα εχει τετοια κοριτσια που δεν θα μα αφησουν στιγμη να αγχωθούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΝΩ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!ΕΣΥ;; ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕ!1ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!ΠΟΣΟ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ;ΕΤΩΝ ΕΝΝΟΩ!!!ΕΓΩ 34!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μενω Χαριλαόυ Ν Ελβετια και στις 11/8/9 κλεινω τα 31!!ΠΟυ γεννας;εγώ μαλλον 99% γενεσις αλλιώς 1% Γενικη κλινικη.πολυ χαρηκα που ειμαστε κοντα.σιγουρα θα τα πουμε.Σε αφηνω τωρα γιατι σχολαω και με περιμενει η μαμακα μου για να με βγαλει για μαμ!μιαμ!!πεινααααααααααωωωωωωωωωω!φιλακια και θα τα λεμε συχνοτερα!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΟΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ..

HAPPYMOM,ΝΤΑΛΙΑ,ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,UNIQE, ΜΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!! Να'μαι και εγώ!! Μόλις ξεμπέρδεψα με τα του σπιτιού, μαγειρέματα.. και τέτοια!!

_Αννα_ μου και Ζουζουνίτσα ...Την καμπυλίτσα του ζαχάρου... Ααααχχχχ!! Πονεμένη ιστορία!! Πήγα την Παρασκευή και έκανα την μικρή δόση... 50 mg και μια αιμοληψία!! Βγήκε λοιπόν από 78 σε 200! Και μου είπε ο γιατρός να την κάνω ολόκληρη! 100 mg και 4 αιμοληψίες! Να είμαστε λέει σίγουρη! Ώστε αν είναι να κάνω ζάχαρο κύησης να το προλάβω!! :blink: Εντάξει, δεν είναι τόσο τραγική εξέταση!! Λίγο η ταλαιπωρία είναι που με προβληματίζει!! Η γλυκόζη πίνεται, κουτσά στραβά... αλλά πίνεται!! Οι αιμοληψίες είναι λιγάκι ζόρι.. Άντε να δούμε.. 4 που είναι την Πέμπτη + 2 που έκανα την Παρασκευή = 6 σύνολο!! :blink::S Ας είναι καλά το καψουράκι μου και δεν με πειράζει τίποτα!!

_Αννα_ μου και πάλι συμπεθερούλα μου!! Το είπα στον καλό μου και θα κανονίσουμε να βρεθούμε για καφεδάκι με την πρώτη ευκαιρία που θα είμαστε και εμείς κάτω Αθήνα... Περαστικά και για τον πεθερό σου.. και ταχεία ανάρρωση!!

madojohn τέλεια τα επιπλάκια!!! Πολύ όμορφαααα!! Αλλά όπως είπε και η _Άννα_ ας είναι καλά και το ΙΚΕΑ!! Και εμείς μάλλον από κει θα πάρουμε κι όταν μεγαλώσει και του πάρουμε για δωμάτιο που θα το κρατήσει πιο πολλά χρόνια θα κοιτάξουμε για κάτι καλύτερο!!

Αναστασία μου.. κουκλίτσα μου... σήμερα δεν ήσουν και πολύ ομιλητική!!Πως πάει;; Όλα καλά .. εύχομαι!!

Εφούλα, marimari... που είσαστε σήμερα;;;

Ελενάκι μου... μην στενοχωριέσαι για τις ραγάδες αγάπη μου! Σου εύχομαι να μην φαίνονται καθόλου μετάτην γέννα!!

Και εγώ βρε κορίτσια δεν κοιμάμαι πολύ καλά!! Έχει αφόρητη ζέστη... οι επισκέψεις στην τουαλέτα για πιπί...:P Λίγο έμεινε.. ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΝΑ ΦΑΕΙ!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ !!ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ,ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;ΧΑΠΙ ΜΟΜ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

νταλια μου για πες!!!ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ Η ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑς ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

Μη φοβασαι,το ιδιο ειναι,δεν πονανε,μην ανησυχεις!;)

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα κοπελιτσες μου!!!

Χαθηκα σημερα (σχετικα με τις αλλες μερες!)!Εκανα κατι μικρες δουλιτσες,τελειωσα επιτελους ενα βιβλιο που διαβαζα,πηγα για μανικιουρ-πεντικιουρ,εφαγα,ξαναεφαγα...

Βλεπω ομως το θεματακι μας δουλεψε!!!Διαβασα γρηγορα τις σελιδες!Το μυαλο μου ομως δε λειτουργει καλα σημερα!(για τις αλλες μερες δεν το συζητω!χαχαχαχα)

Νταλλια μου εισαι πρωτη που το τραβας το λουκι της καμπυλης...Αλλιως ειμαι σιγουρη πως .... η μια θα παρηγορουσαμε την αλλη!!!!Βλεπω οι Αυγουστομαμαδες να μην τη βγαζουν "καθαρη" με τη βρωμοκαμπυλη!!!!Αφου ολες σχεδον τα κατεβαζουμε τα παγωτα-σοκολατες-μερεντεςκλπ!!!!Αν και το θεμα ειναι πιο πολυ οργανικο...Νομιζω!

Βρε κοριτσια οκ....Δεν ειπα ποτε πως εχω το πιο ομορφο παιδι,ουτε καν το ΠΙΟ εξυπνο.....Αλλα....Σας παρακαλω....Αφηστε με να λεω(και μη με παρεξηγειτε) πως εχω το πιο τσαχπινικο!χαχαχαχαχαχ :P

Μα...Τι να πω γι'αυτο το πλασμα.....Εχω παθει ΧΟΝΤΡΗ ΖΗΜΙΑ!!!!!ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Πειτε μου τι κανετε για να μην τρελλαθειτε απο αγαπη...Βοηθηστε με να ξαναπατησω στη γη! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου... σαφέστατα και έχεις το πιο όμορφο παιδί!! Είναι το παιδί σου!!!! Και εγώ έτσι νιώθω για τον σβουράκο-καψουράκι μου!! Ένα σου λέω... τον έχω καψουρευτεί πριν καν δω το προσωπάκι του!! Με τρελένει το μωρόοοοοοοοοοο μου!!!!! Γι'αυτό...

ΕΚΦΡΑΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχαχαχα Νταλλια παλι δικιο εχεις!ΦΥΣΙΚΑ και εχουμε τα πιο ομορφα παιδια του κοσμου!!!!

Αν εκφραστω ελευθερα.....Δε θα μιλαω ποτε για τιποτα αλλο!!!! :laugh:

Τι αλλα νεα?Πως ειναι το καψουρακι σου σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

elena333f Αν θυμάμαι καλά επειδή κάναμε κάτι ψιλοαλλαγούλες συσταράκι- χρωματάκια κτλ πάνε 1250€ . Στο συννημένο αρχείο μπορείς να δεις τη συρταριέρα βέβαια οι φωτογραφίες τα αδικούν !

Εσύ με τα 2 ... όλα διπλά !! Εμένα που είναι ο μπαμπάς μου δίδυμος υπήρχαν πιθανότητες για δίδυμα & έλεγα ότι ίσως θα είναι καλύτερα γιατί ξεμπερδεύεις... Αλλά στο θέμα εξόδων.... Που μένεις ? γιατί είχαμε βρει από κάποιο γνωστό ξυλουργείο στο Μενίδι που προμηθεύει μεγάλα κατ/τα & σου κάνει ότι σχέδιο & χρώμα θες... Νομίζω 400-500€ κουνια+συρταριέρα!!

Εγώ αυτήν την γραμμή της κοιλιάς που λέτε δεν την έχω βγάλει ακόμα.. Είμαι 23 εβδομάδων πότε τη βγάζουμε?

H συσταριερα :

drawer_700030112_white_big.jpg

Axouuu kale h syrtariera einai oneiro!Ti wraia,me ta looney mwrakia :D

Athina menw.Pes mou dieuthinsh tou magaziou :)

De thymamai pote evgala th grammh.Megalwne siga siga apo katw pros ta panw.Panw apthn hvh kai katw apton afalo nomizw thn evgala nwris.20 evdomadwn mallon,kapou ekei.Siga siga megalwnei alla k pali den einai se olh th koilia.Egw pou paw gia th 29h evdomada fenetai ligo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα έγραψε:

Λενε οταν εχεις αγορακι η γραμμη ειναι πιο εντονη ενω αν ειναι κοριτσι η γραμμη ειναι πιο ανοικτοχρωμη. :)

Kai gw pou exw kai agoraki k koritsaki?!:woohoo:

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki έγραψε:

Αννα περαστικά στον πεθερό σου και μενα μπαινωβαγιανει γαι επεμβασεις εχει τωρα κοντα μήνα πυ ταλαιπωρείται.

Υγεια μωρε σε ολους υγεια πανω από όλα.

Κοριτσαρες μου πως ήταν το Σ/κ σας με τα μπεμπουλινια σας;Εγω πολύ καλα απλα τωρα αρχισα ιγο και βαραινω και δεν μπορω και την ορθοστασια,αλλα κατα τα αλλα όλα καλά.

Ελενα μου με τα μωρακια σου τα γλυκά που αν σου μοιασουν οπως ειδα θα ειανι και για πολυ χαζεμα,μη στεναχωριεσαι για τις ραγαδες,εχεις και δυο νινιά βλεπεις τεντωσε η κοιλιτσα για τα καλά,συνεχισε με τις κρεμουλες και ρωτα και καμιά δερματολογο αλλα νομιζω ειναι θεμα δερματος.Μη στεναχωριεσαι ομως καθολου μετα ακόμηκαι να σου μηνουν υπαρχει και το λειζαρακι(ή κατι παρομοιο)...:silly: απο οσο ξερω ειναι ακακο και κανει και δουλεια..πρνα καλα εσυ τωρα με τα νινακια σου και μην στεναχωριεσαι εισαι τοσο κουκλιτσα που αυτο θα είναι εν απτισμα στην εμφανιση σου!;)

Κια γω εχω βγαλει μια κεφεμπεζ γραμμη και μαλιστα γερνει και λιγο και εχει πλακα...ραγαδες οχι ακομη...αλλα ειναι νωρις νομιζω..παντως νομιζω οτι λιγες την γλιτωνουν:S

Egw mia xaroula perasa to S/K eksw hmoun :) me filous.

Kai ennoeite to Savvato gynaikoparea kai sxoliazame th eurovision xaxaxxa.

Foulinaki mou edwses kouragio,s'euxaristw mwle :silly: :kiss:

Ax tha tis ypostw mporw na kanw k alliws :D

Kai mena einai stravh h grammoula :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι! Εχθές άλλαξε πλευρό! Ήταν στην αριστερή μεριά και πήγε στην δεξιά!! Είχε πολύ γέλιο! Νομίζω ότι ξανάλλαξε πριν από λίγο!! Προσπαθεί να βολευτεί το πουλάκι μου εκεί στα στενά!! Να μιλάμε συνέχεια για τα μωράκια μας... Γι'αυτό ανοίξε η συμπεθερούλα σου το ποστ!! :laugh: Εμ, δεν έχουμε και τίποτα άλλο τώρα πια.. Αυτά πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou vre Anastasaki!Kale ta poio omorfa,tsaxpinika,eksypna paidia tha exoume.Tha ta paroun kai sth NASA! xaxaxaxxaxa

Amfivaletai? :P

Twra pou lete gia to IKEA kai tis kounitses pou evgalan fetos (mia mple k mia roz) mou eipan k mena na paw na tis dw,oti einai poly omorfes.Alla mwre exw vapsei to dwmatiaki tous Laxani-Portokali an parw mple k roz kounia mono o Tamtakos tha leipei apo kei mesa:P xaxaxxaxaxaxxaxaxa

Elena gyrizei pleuro o mikroulhs sou e!Emena na deis ti ginete.Nomizw to koritsi exei katevei me to kefali katw kai to agori exei meinei sth thesh tou me to kefalaki panw.To ti klotsies-mpounies trww de legetai.

Autes tis meres exoun arxisei k otan vazw to daxtylaki mou kapou panw sth koilia mou to sprwxnoune.Paizoume box xaxaxxa :)

Ti kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...