Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Kalhspera se oles.

Shmera koritsia den eimai toso kala,psilozalizomoun sxedon olh thn hmera parolo pou ksekourasthka poly,koimithika kai to meshmeri.Se kapoia fash perpatousa kai phgaina deksia k aristera sa to methysmeno:P

Se ligaki paw pali na koimithw,de kserw ti me epiase :S

Kai emena koritsia mou exei dwsei h kouniada mou kalathouna,alaksiera-mpaniera,rilax kai tha mou dwsei kai argotera rouxalakia gia to agoraki mou.Einai ola se poly kalh katastash gt to mwraki ths einai molis 8 mhnwn.

Kai mias tha exw dyo mwrakia apo opou mpouroume na glitwsoume lefta kalo einai.Endaksei exw arketa pragmata na parw akoma :)

Kai egw Elenaki thelw na parw setaki kounia syrtariera ktl.

An oikonomika eiste ok kai mporeite na antapekselthete fysika na ta agoraseis ola kainourgia.Sth thesh sou oute egw tha koimiza to mwraki mou sth ksexarvalwmenh kounia apta anhpsia :P

Ok,mas voithane kai exoun olh th kalh diathesh alla mh mas deinoun kai xalasmena pragmata!

Sas kalhnyxtizw koritsakia!Filakia se oles sas!

K an eimai kalytera aurio isws na ta poume :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΥΒΟΝΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ.ΚΑΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΕΧΩ ΘΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ Η ΦΤΑΝΕΙ?ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΘΥΣΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ksexasa na sas pw oti vgikan kai alles treis ragades re koritsia.Tha trelathw sto telos!Ma na aloifomai me ta panda prwi vrady kai na vgainoun oi rhmades?!Eleos,tis sixathika.

Vgike mia komh sto plai kai dyo panw apton afalo MPROSTA! tha fenetai meta th genna.aaaaaaaaaa to derma mou to atimo ftaiei gia ola.<H koilia mou einai etoimh na kanei mpam sth kyrioleksia!

Eseis pws ta pate mexri twra?

KIDER etsi,ypomonh koritsi mou k gw mia apta idia alla exei ginei synhtheio pia kai de mou kanoun endypwsh pia :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου:laugh: σε λιγο καιρο που θα την κρατας αγκαλια,τιποτα απο αυτα δεν θα θυμασαι!Μια χαρα τα ειπες,αξιζει τα παντα η μπουμπου σου!:)

Ελενα περαστικα σου κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΑ.ΜΗ ΛΕΣ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ.ΑΝ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΕΣ.Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΕΙΚΟΝΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΜΗ ΓΕΛΑΣ ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nemi έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ...ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ..ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ...ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ..ΜΠΛΙΑΧ...

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΛΕΡΓΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΣΙ???ΧΑΧΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Nemi μου, καλή επιτυχία κούκλα μου!! Εγώ έκανα την Παρασκευή την μικρή, 50 mg και 2 αιμοληψίες, 1 πριν και μια μετά! Βγήκε 200 το σάκχαρο και τώρα θα πάω την Πέμπτη να κάνω την μεγάλη!! 100 mg γλυκόζη και 4 αιμοληψίες!! :blink::blush: Άστα να πάνε!! Τι τραβάμε για να κάνουμε ένα παιδάκι και να σου λένε: " Αχ ίδιος ο μπαμπάς του είναι!!" :angry:

Αστειεύομαι! Ας είναι γερά κι ας μοιάζουν όπου θέλουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι ξεχαρβαλωμένη δεν θα πει τίποτα... Και να λέω στο άτιμο το θηλυκό... Μην χοροπηδάς μωρή θα κοιμηθεί ο μπέμπης εκεί... κι όλο πιο δυνατά να το κάνει!! Χαχα!! :laugh: Τα ρούχα της νύφης μου, τα ουδέτερα που έχει ξεχωρίσει, γιατί 2 κόρες έχει.. φαντάζεσαι να έβαζα στον γιο φουστανάκια;;; Θα με τσάκιζε ο μπαμπάς!! :laugh: Τα ουδέτερα λοιπόν που ξεχώρισε.. θα τα κρατήσω στάνταρ και θα τα φορέσω! Της νύφης μου και ξέρω τι είναι.. και καλό γούστο έχει!! Εγώ μιλάω για κάτι άσχετους γνωστούς του άντρα μου.. που μου έδωσαν κάτι σαβούρες.. :blink: Τέσπα!!

Kider από το προφίλ σου θα πας εκεί που λέει επεξεργασία και θα διαλέξεις επεξεργασία εικόνας. Θα πας εκεί που λέει αναζήτηση και θα βρεις στον υπολογιστή σου που έχεις την μπουμπού σου και θα κάνεις ανέβασμα! Να μην είναι πολύ μεγάλη γιατί δεν θα την δεχτεί! Θέλει περίπου μια μέρα για να εγκριθεί από το mammyland και θα μετά θα βρίσκεται κάτω από το nickname σου!! Καλή επιτυχία.. Αν θες κάτι άλλο .. ρώτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αυγουστομαμαδες και Αυγουστοζουζουνια!!!!!

Περασατε ομορφο ΣΚ?Μακαρι!!!!!

elenit kai nemi ξανα-καλως ηρθατε στην παρεα!!!Μη χανεστε!!! :) Ολες οι κουκουβαγιομανουλες να λεμε για τα μικρακια μας!!! :laugh:

Νταλλια μου συμφωνω με τις σκεψεις σου για τα επιπλακια κ ρουχαλακια!Δε μου λες,αν της την επιστρεψεις την κουνια θα παρεξηγηθει?Πες της πως τελικα αποφασισες να τα παρεις σετ...Και για τα ρουχα που σου δινουν οι ασχετοι ή γενικα αυτα που δε σ'αρεσουν βολεψε τα καπου αν εχεις χωρο και μετα τα επιστρεφεις(αν και απ'οτι θυμαμαι ειχες πει πως το σπιτι ειναι μικρο :unsure: )... Αλλιως δωστα απο τωρα πισω και πες πως σου εχουν δωσει πολλα και δε θα τα χρειαστεις!!! :P

Ειδικα οταν ειναι το πρωτο σου παιδι ειναι λογικο να τα θες ολα καινουρια!!!

Ελενα τι επαθες κοριτσακι μου?Μηπως σε ενοχλησε η ζεστη?Τωρα πια τραβανε και τα παντα τα μωρα(εννοω βιταμινες κλπ) και χρειαζεσαι ξεκουραση!Ελπιζω να νιωσεις συντομα καλυτερα καλη μου!

Ραγαδουλες καινουριες δεν εκανα ακομα...Αλλα εχω κατι παλιες μικρες στο στηθος και τη μεση(αναπτυχθηκα γρηγορα η ατιμη!)...Τι να κανουμε κοριτσια...Αυτα δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε....Να μην ξεχνατε να πινετε πολυυυυυ νερο και σχεδον καθολου καφεδες...Οσο πιο ενυδατωμενες (εσωτ. κ εξωτ.) τοσο το καλυτερο!

Και αν κανω ραγαδες μεχρι το τελος θα γραψω(τατου) Αννυ και βελακι προς τις ραγαδες!!!!χαχαχααχαχχαχα Να θυμαμαι πως αξιζε τον κοπο που τις απεκτησα!!!!!!

Τι αλλα νεα?Δε χορτασα να γραφω σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Λοιπον μιας και ειπατε για ψωνια εγω δεν πηρα τιποτα ακομα για το μωρακι μου.

Το μονο που μου εχουν φερει ειναι η κουνια της ανιψιας μου που θα κοιμηθηκε μεσα σε αυτη πανω κατω 10 φορες. Ειναι ολοκαινουργια σε ουδετερο χρωμα- ειναι καφε σκουρο. Ευτυχως ειναι κοριτσακι και απο τα ρουχα της θα μου φερει πολυ λιγα και αυτα που θα ειναι σε αριστη κατασταση της εχω εμπιστοσυνη σε αυτο. Αλλα ρε κοριτσια και εγω θα νειριαζα με σαβουρες :angry: ! Αν μου φερει κατι και δεν μου αρεσει θα το πεταξω ή θα το επιστρεψω.

Οσο για τις αγορες ειπαμε τελος του μηνα θα μπογιατισουμε το δωματιου του μωρου γαλαζιο-λαχανι. Πηρα και κατι αυτοκολλητα-ψαρακια απο το τζαμπο θα γινει πολυ ωραιο. :) Ψωνιο :P !!

Απο τον αλλο μηνα θα παω να παρω τιμες για τα επιπλα, καλαθουνα, μπανακι, αλλαξιερα, καροτσι, καθησμα αυτοκινητου, ριλαξ κτλ.

Τελος Ιουνιου θα αποφασισω και θα δωσω παραγγελια απο οπου τελικα θα τα παρω. Αρχες Ιουλιου θα αρχισω με την προικα, ρουχαλακια, σεντονακια, κουβερτουλες, κτλ. θελω μεχρι τελος Ιουλιου αρχες Αυγουστου να ειμαι ετοιμη μιας και εχω ΠΗΤ 03-09-2009 και ποτε δεν ξερεις τι θα γινει, θα εχει και ζεστες αστα γμτα!!

Αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΕΝΤΟΝΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ?ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα & από εμένα.Ευτυχώς σήμερα είναι λίγο καλύτερα από θέμα ζέστης..:lol: Οι γιατροί σας επιτρέπουν τα μπάνια γιατί εγώ δεν τον έχω ρωτήσει ακόμα αλλά νομίζω ότι σιγά σιγά την αναζητώ τη θάλασσα.B)

Οσο για τα έπιπλα ..η αλήθεια είναι ότι είχα βρέι πολύ οικονομικά ,δηλ. κρεββατάκι+συρταριέρα όλα μαζί 500€ & αρκέτα όμορφα & είμασταν έτοιμοι να τα κλείσουμε όμως ψάχνοντας στο internet βρήκα κάτι πανέμορφα :laugh: (που θα προσπαθήσω να τα επισυνάψω) & δεν κρατήθηκα!!!

Παρόλο που είχαν παραπάνω από τα 2πλάσια χρήματα... Πήγαμε με τα πεθερικά που είχαν πει ότι να πάρεις ότι θες αρκεί να σου αρέσει & τα κλείσαμε!!! Θα μας τα φέρουν Ίούνιο & είμαι πολύ χαρούμενη! :laugh:

Οσο για ρούχα & εμένα μου έδωσε η συνυφάδα μου -ο ανιψιος είναι 15 μηνών- & μία φίλη μου & είναι σε πολύ καλή κατάσταση... Αλλα σίγουρα θα πάρω & εγώ !! Δεν πρόκειτε να κρατηθώ ήδη πήρα 5 φορμάκια τρέλλα 0 μηνών!!!:side:

http://pregnancy.baby-gaga.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mado εγω ηδη εκανα το πρωτο μου μπανιο σε πισινα ομως.

Δεν εχει πει τιποτα η γιατρος για τα μπανια. Παντως δεν νομιζω να σου πει να μην πας για μπανιο. Το μονο που θα σου πει ειναι τα κλασσικα οχι στον ηλιο και οχι πολυ ωρα με βρεγμενο μαγιο.

Παντως μετα το μπανιο που εκανα στην πισινα νοιωθω τον μπεμπη μου πολύ περισσοτερο απο πριν!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν το πρώτο πράγμα που ρώτησα το γυναικολόγο με το που μπήκε ο Μάιος! Ήταν κατηγορηματικός: μπορεί το κολύμπι να είναι η καλύτερη άσκηση, αλλά πρέπει να βρεις και την τέλεια θάλασσα... Είμαστε ιδιαίτερα ευαίσθητες σε μολύνσεις! Θέλω πάρα πολύ να κολυμπήσω αλλά δεν ξέρω αν αξίζει το ρίσκο:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

& εγώ νομίζω ότι το μονό που θα πουν είναι να προσέχουμε τον ήλιο κτλ, αλλά για την πισίνα θα σου έλεγα να ρώτησεις το γιατρό γιατί είναι πολύ πιο επικύνδυνα από θέμα μικροβίων ... & εγώ τις λατρεύω τις πισίνες & γενικώς τα μπάνια αλλά για τις πισίνες για την περιόδο της εγκυμοσύνης έχω ακούσει πολλά!!

Μην κολλήσουμε & τίποτα γιατί δεν θα μπορούμε να πάρουμε φάρμακα.

Καλό καλοκαίρι & καλό μας κουράγιο με τις ζέστες που θα φάμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι σας λενε οι γιατροι σας και ποσο σας επιτρεπουν ή σας απαγορευουν πραγματα. Εμενα η γιατρος μου ειναι πολυ χαλαρη σε πολλα θεματα.

Μερικες φορες ακουω πολλες υπερβολες, οχι το ενα μη το αλλο...

στο κατω κατω ρε παιδια εγκυος ειμαι και οχι αρρωστη!!!!!!! Φυσικά και προσεχω που θα κολυμπησω δε θα παω σε βαλτους, αλλα αυτα τα κατηγορηματικα νοιωθω οτι με πνιγουν!!

Ειμαι σιγουρη οταν τη ρωτησω θα μου πει οτι μπορω να κολυμπησω και σε πισινα και σε θαλασσα. Της εχω απολυτη εμπιστοσυνη και χαρη σε αυτην απολαμβανω την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης μου!!! :)

Φιλακια :kiss: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia :)

Eutyxws shmera eimai kalytera alla de koimithika kala.Me empodizan ta mwra mia phgainan deksia k mia aristera :D Poly zesth eixe kai to vrady.Kai egw koimamai xwris skepasmata k me anoixth th mpalkonoporta kai pali ydrwnw!

Oso gia tis pisines kai mono pou skeftomai tosa atoma mesa k gw mazi ahdiazw :P Ta kalokairia den yparxei periptwsh na mhn arpaksw mhkytes opote makrya.Den exw rwthsei to giatro alla oti kai na pei de mpainw se pisina.

Vevaia thelw na paw sth thalassa gia mpanaki alla kai mono pou skeftomai th zesth...to psiloskeftomai.

mado h kounitsa fenetai omorfh me wraia xrwmatakia alla einai mikrh h photo kai de fenaite toso kala.Dld ta diplasia lefta mazi me syrtariera 1000 eurw?Kala einai gia ena mwraki :P

Egw me ta dyo de kserw ti na kanw..apth mia skeftomai na parw set opws les k sy alla me ntoulapitsa mazi an vrw h dyo kounitses ksexwrista k syrtariera.Alla ta thelw kai ligo oikonomikoulia.Kai ande twra na trexw na psaxnw...variemai!!!! :D

Ax autes oi ragades,egw agaph mou evgala sth koilia,sto stithos pros to paron den exw vgalei.

Kai nomiza re koritsia oti htan h maurh grammh pou leme panw apton afalo enw htan ragades!! :( Kai ponaei re koritsia :( Me ti mporoun na fygoun?Akoma einai kokkines.Synexizw na vazw kremes alla tpt.Olo vgainoun kai poio polles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΤΡΕΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ, ΠΟΛΛΑ, ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.

Κοριτσακια μου χαθηκα αυτες τις ημέρες γιατι ο πεθερος μου μπηκε για μια σοβαρη εγχειρηση και Πεμπτη - Παρασκευη πήρα αδεια για να κρατησω ενα ζουμερο μπομπιρα 8 μηνων (της αδελφης του αντρα μου) γιατι η πεθερα μου θα ηταν στο νοσοκομειο και η κουνιαδα μου δεν μπορούσε να παρει αδεια. Επισης η ρημαδοσυνδεση στο σπιτι παλι ΔΕΕΕΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

Το τι ωραια προβα εκανα 2 μερες με το μωρο... δεν λεγεται. Περασα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!

Καλα απο το πρωι προσπαθω να διαβασω ολα τα post σας αλλά ειναι απειρες σελίδες και ακομα δεν τα εχω καταφερει.

Dallia μου συμπεθερουλα μου!!!! Γιατι θα ξανακάνεις την καμπύλη? Δεν την είχες κανει την προηγούμενη εβδομαδα? Επισης, καλα θα κανεις να επιστρεψεις την ξεχαρβαλωμενη κουνια (και τη βιδα μαζι) και να παρεις ωραια καινουργια πραγματακια για τον πριγκηπά σας. Δε λεω ενταξει να μας δωσουν καποια πραγματα, αλλα να ειναι σε αριστη κατασταση ( και να εχουμε πει οτι τα εχουμε αναγκη)

Επισης να σας πω οτι ζεσταινομαι τρελα, και κοιμαμαι με ανοιχτα παραθυρα, ξεσκεπαστη με ενα καλοκαιρινο νυχτικακι. (Βεβαια αυτο δεν ειναι υπνος γιατι καθε τρεις και λιγο σηκωνομαι για τουαλετα). Εγω κοριτσακια μου για να σας παρηγορήσω εχω ραγαδες εδω και 15 χρόνια οταν αρχισα να παχαινω. Εχω παντου οι οποιες ασπρισαν με τα χρονια και φαινονται μονο οταν μαυρισω πολυ το καλοκαιρι. Οταν παλι εκανα την εγχειριση και εχασα 60 απο αυτα τα κιλα εμφανιστηκαν λιγες ακομα οι οποιες επισης ασπρισαν. Τωρα λοιπον που ξαναφουσκωνω εχουμε καλογνωριστει με τις ραγαδες μου και με αγαπανε τοοοσο πολυ που δεν αυξηθηκαν (ακομα δηλαδη, who knows)

Anastasaki, Happy mom , ΚIDER, Toma, Ελενάκι και σε οοολλλααα τα υπολοιπα κοριτσακια στελνω πολλα, πολλα, πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena333f Αν θυμάμαι καλά επειδή κάναμε κάτι ψιλοαλλαγούλες συσταράκι- χρωματάκια κτλ πάνε 1250€ . Στο συννημένο αρχείο μπορείς να δεις τη συρταριέρα βέβαια οι φωτογραφίες τα αδικούν !

Εσύ με τα 2 ... όλα διπλά !! Εμένα που είναι ο μπαμπάς μου δίδυμος υπήρχαν πιθανότητες για δίδυμα & έλεγα ότι ίσως θα είναι καλύτερα γιατί ξεμπερδεύεις... Αλλά στο θέμα εξόδων.... Που μένεις ? γιατί είχαμε βρει από κάποιο γνωστό ξυλουργείο στο Μενίδι που προμηθεύει μεγάλα κατ/τα & σου κάνει ότι σχέδιο & χρώμα θες... Νομίζω 400-500€ κουνια+συρταριέρα!!

Εγώ αυτήν την γραμμή της κοιλιάς που λέτε δεν την έχω βγάλει ακόμα.. Είμαι 23 εβδομάδων πότε τη βγάζουμε?

H συσταριερα :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου περαστηκα στο πεθερο σου και γρηγορη αναρωση!!

Οσο για τη ζεστη και εγω χθες το βραδυ περασα μια κολαση!!

Πολυ ζεστη ουφ...

Οσο για ραγαδες ακομα δεν εχω δει καμοια και μακαρι να μην εμφανιστουν ΠΟΤΕ!!!

Τη μαυρη γραμμη εγω την εκανα απο την αρχη του τεταρτου μηνα και μηνα με το μηνα ειναι και πιο σκουρα. Λενε οταν εχεις αγορακι η γραμμη ειναι πιο εντονη ενω αν ειναι κοριτσι η γραμμη ειναι πιο ανοικτοχρωμη. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα μου σε ευχαριστώ για τις ευχές σου. Εγω τη γραμμουλα δεν την εχω κανει ακόμα (και ευχομαι και ποτε δηλαδη).

madojohn η συρταριερα και η κουνια ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Την εχω δει τη σειρα αυτή στο ΛΗΤΩ και με την Λαιδη και τον αλήτη και με το Αρκουδακι τον Pooh και επαθα πλακα. Αλλα πραγματικα τρελλα λεφτα, οποτε εμεις καταληξαμε στο δοκιμασμένο ΙΚΕΑ απο το οποίο εκανα και οοοολο το υπολοιπο σπιτι. (Ευτυχως φετος εφερε και ροζ κουνια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...