Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

αναστασια μου , ο αντρας μου εμενα την μικρη την εχει νιωσει οταν κλωτσαει στο χερι του καθως εχει δει και τα σκαμπανεβασματα της κοιλιας μου χαχα!! ειναι πολυ ζωηρη η τσουπρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anastacaki

steile mou lista

me to ti exeis "valei sto mati"

kai tha sta psaksw.... Logika tha exoun kalyteres

times ekei! Sovara sto lew ,, den einai xioumoraki...

-tha sou steilw k pm-!

Oso gia ta tsourekia k ta trigwna NAIAIAI

thelw!!! Tha erthw panw na ta fame mazi...

Min xrewnomaste k courier!!!

Gia ta kila DEN kserw ti na sou apantisw...

Exeis dikio xwris "themataki" 9 kg.......

...........alla eipame: montela eimaste !!!

To diko mou to mwro to exoun dei, piasei, akousei,

katalavei OLOI! Den exei ntropes... Xtypietai synexeia!

Ennoeitai ta pio glyka tou paixnidakia ta kanei

ston mpampa..... Dynates klwetsies, oxi asteia!

Telika anastacaki, exeis dikio.... Poly zwiro sporaki!

Aaaax, mono pou sas to grafw

mou erxetai na klapsw!!! To latrevw to bebaki mou

kai....to agoraki mou ,, pou dimiourgisame tetoio

fantastiko bebaki.....! Mana-koukouvagia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ φευγωωω κ δεν σας χορτασα!!!! θα ξαναρθω ομως!!!

θελω να απαντησωωωωω!!!:P :P

φιλακιαααα

εμενα το ενιωσε κυριακη του πασχα..κ του χει του μπαμπα μαλλον αδυναμια..γιατι ανταποκρινεται ιδιαιτερα στα χαδια του!!!

:)

θελω πω κι αλλαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιαααα!3 στους 3 μπαμπαδες το νιωσανε,3 στα 3 μπεμπακια στριφογυριζουν ολη μερα,τα κιλα 3 μαμαδων ειναι μια χαρα(αν εξαιρεσεις ενα θεματακι στη Μαρια).......Μπραβο βρε κοριτσια!!!!!

Κι εμεις μπεμπα??? Τον μπαμπα τον "φτυνουμε"!

Χορευουμε μονο το πρωι και οταν τρωμε(γιατι νηστικο αρκουδι δε χορευει!)!

Και τσιμπησαμε κ 10 κιλα ετσι για πλακα!

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΠΑΑΑΑΑΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! :woohoo: :laugh: :woohoo:

Αντε Μαρακι ελα να πνιξουμε τον πονο μας στα τσουρεκια,τις κρεμες,τα σιροπια!!!!!!!!Εφηηηηηηη αντε ελα να πιασουμε την παρλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου τα μηλα οντως δε βοηθανε καθολου...

οταν ειναι να φαω κανω κανα 2-3 μερες μετα να παω για κ...α.

γι αυτο τα εκοψα!! Κριμα ομως διοτι μου αρεσουν πολυ...

οσο για τα κιλακια ξεκινησα με 61 και τωρα ειμαι 66.5. ΟΚ δεν εχω προβλημα καλα ειναι!! :) Βασικο οτι ο μπεμπης μου ειναι μια χαρουλα!!

Αααααα οσο για τις κλοτσιες με εχει τρελανει το μωρουλινι μου!! :)

πεινασα...ασχετο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Xaxaxaxaxa

. . . . poso gelasa Anastacaki mou!!!!!!!

Ta lete mia xara me tin beboula e?

Vre, apla einai ligo pio ...ysixoula

ligo pio ...fronimoula

kai den xtypietai synexeia............!

Min mou tin malwneis.........!

Mipws na tis diavazate kana paramythaki

i' na rixnate kana ...xoro?

Ta agapaw ooooola ta emvryakia mas!!!

Kai MIN me ksesikwneis...... Thelw na erthw twra twra twra!!!!!!

Na gemisoume siropia

k leuki sokolata......... mmmmmmiam!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω που μοιαζει εμφανισιακα το κοριτσακι μου αλλα σε χαρακτηρα ειναι ΙΔΙΑ εγω!Ταισε με,ποτησε με ,κανε μου χαδακια και γλυκες και σου χορευω και ...μπαλαλαικα αν θελεις!!!!!Αν μ'αφησεις νηστικια και χωρις κουβεντουλες μες στην ξινια ειμαι!χαχαχαχαχαχαχα

Ας ειναι καλα τα μωρακια μας κι ας κανουν οτι θελουν εκει μεσα στο λυχναρακι τους!!!Αληθεια τωρα...

Ετσι την φανταζομαι!

Εχετε δει στα παιδικα πως ειναι ενα λυχναρι απο μεσα???

Φανταζομαι την τσαχπινα με τη ρομπιτσα της,ξαπλωμενη σε ανακλιντρο με μεγαλες ροζ,φουξια,μοβ μαξιλαρες...Πιατελες με σταφυλια,αναναδες,φραουλες.......Παστιτσιο,μακαροναδες,μπριαμακια και οοοολα τα καλα!Να πινει χυμους σε ψηλα ποτηρια στολισμενα με λουλουδια!!!!

Μαρακι αν μπορω να κανω κατι για να σε ξεσηκωσω...Πες το μου!!!!!Ποσο θα το'θελα δε λεγεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα ομορφούλες μου ....εκπληξη!μπηκα και γω μια φυσιολογική ώρα!ειμαι σπιτι σημερα πηρα ρεπό-αδεια μια μέρα και απολαμβανψ τις ανέσεις του σπιτιού!Κουκλιττσες μου διαβασα και τα νεα σας χθές από το γραφείο καιχαιρομαι που πανε ολα καλα σε όλες μας!

ΜαριΜαρι μου εχεις πολύ γελιο και είσα και χαρα θεού και πλύ σε παώ!:)

Και μαρέσει που εισαι και κουλ!και μενα η μικρη μου κάνει χαρές σε όλους και φαινεται πολύ κοινωνικό παιδί(σαν τη μανα του,τη ψωνάρα)Επίσης ο καλός μ ου τη βαζει και ακούει lady gaga και αυτη το πως ανταποκρινεται κοριτσια...πολύ γελιο.Όταν μου το λεγανε οτι θα γινεται αυτό και οτι το μωρο αντιδραει σε μουσική,ελεγα από μεσα μου'μανούλες μωρέ τι να πεις:silly: !'Αλλα τώρα που το ζω , και ευτυχως το μοιραζομαι και μαζι σας...ειναι φοβερή εμπειρια!

Χθες πηγαμε και στη γιατρό και ηταν πολύ ευχαριστημενη από τη κορακλα!ήταν πολύ φαγανού και ειπε και οντως δε σταματησε να ανοιγωκλεινει το στοματακι της,ήταν με το κεφαλι στον αφαλό και τα πόδια κάτω(εξού και το τρελλό κατούρημα)και μου ειπε οτι για αυτό το λόγω τη βγάζει μολίς 590:( ,λιγο στεχανωρεθηκα μου φανηκανε λίγα,αλλα μου ειπε οτι ειναι πλύ καλα 1ον γιατι δεν ειναι αυτα αλλα περισσοτερα γιατι η μετρηση οταν γινεται σε αυτη τη θεση ειναι παντα χαμηλοτερη και 2ον γιατι αυτα σε μια εβδοδα μπορούν να αλλαξουν τους ρυθμούς τους!

Βεβαια και γω τον τελευταιο μηνα δεν πηρα πανω από κιλό αλλα δεν φταει αυτο μου ειπε και να μην αγχωνομαι.κατα τα αλλα ολα πολυ καλα,ανεβασα και λιγο την αιμοσφαιρινη και τοναιματοκριτη μου..και μου επερεψε και ταξιδι στα γιαννενα τελη του μηνα!

Αναστασακι μου διαβασα τρελλα νευρα με πεθερα...υπομονη οσο αντεχεις και αν δεν ....βαλε και τις φωνες εγκυος εισαι οτι θες κανεις!Απο κακια πεθερα ξερω από κολλητη μου που πραγματικα νομιζεις οτι βγηκε από σεναριο η γυναικα..στο γαμο των παιδιών εδωσε ρεστα με τη κακία και την κατινιά της:angry:

Η φιλη μου, εγκυος τωρα στον 2ο εχει περασει στη φαση ...σε εχω πολύ γραμμενη ομως!Λεει οτι ειναι πολύ καλυτερα.μακαρι.Εγω παντως θα τη σκοτωνα:woohoo:

happymom επειδη διαβασα πολλα και τα χω κανει κουλουβαχατα ολα καλα με το γιατρό?

μαμα των δυδυμων καλα?Αννα μου.Νταλια.Σημερα θα ειμαι εδω!

φιλακια σε ολες δεν σας ξεχνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ!!! Να μαι και εγω!!!!!

Foulinaki τι κανεις? Ζηλευω!!!! Θελω και εγω φαγητογλυκοπαρτυ!!!. Ειμαι στο γραφειο και με εχουν πηξει.....αλλα δεν αντεχα να μην σας καλημερισω.

Αναστασακι μου αμα πεις λιγο ακομα για σιροπιαστα και τσουρεκια παιρνω ρεπο και ερχομαι αμεσως επανω. Μου τρεχουν τα σαλια.....!!!!!!!

Marimaraki φοβερος ο μπομπιρας σου. Εχω λυθει στα γελια.

Happy mom πολλα φιλακια σου στελνω. Σας διαβαζω συνεχεια αλλα μονο απο τη δουλεια μπορω συνηθως να απαντησω και αυτο οχι παντα. Παντα σας σκεφτομαι!!!!!!

Τoμα μου, φιλακια και στη δικη σου κοιλιτσα

Dallia μου να μου φιλησεις το γαμπρουλη μου.

Κοριτσακια μου περιττο να σας πω οτι απο την ωρα που διαβασα για μακαρονια με κιμα ήδη τα παρήγγειλα στη μανουλα μου και ετοιμαζονται για το μεσημερι. (γιουπιιιι)

Και εμενα η μπουμπου μου του κραταει μουτρα του μπαμπα της και οποτε εκεινος βαζει χερια να την καταλαβει εκεινη σταματάει. χιχιχιχι. Ξεροσταλιαζει ο κακομοιρης πανω απο μια κοιλια για ωρες περιμενοντας χιχιχιχιχι. Πιστευω σε λιγο καιρο να τη νιωσει γιατι εχει περασει πολλες ωρες να μιλαει σε μια κοιλια και φοβαμαι θα μου χαζεψει στο τελος.

Ουπς με φωναζουνε...... see you later sweeties

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacaki

me trelanes me to lyxnaraki......

Bravo koritsaki mou,,, teleia fantasia!

Kai...... otan pate ston giatro gia ypetixo,

pou kryvei i beba tous kanapedes,

tis piateles, k ta maksilaria????????

..........I' mipws ta vlepeis stin othoni !?!

Einai katapliktiko to oti exoume ksefygei entelws.......

Sygxaritiria MAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Foulinaki,

na apolauseis to spitaki sou, tin parea mas

kai ton ilio,, efoson den douleveis simera!

Min afiseis lepto na paei xameno....

Se eyxaristw k gia ta kala sou logia...

....eisai poly glykeia!!!

Na mas filiseis to trelo-bebaki sou

k na min anysixeis gia tipota afou to leei I giatros....

OLA EINAI OK........ Xamogelame koritsia,

xamogelame!!!!!!!!!!!!

Poso xairomai me ta emvryakia mas DEN legetai......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου μακαρόνια με κιμα εκανα και γω εχθές και τα παραφορτωσα για να εχω και σημερα...σλπουρπ..με μπολικο τριμμενο τυρι...και αγγουροντοματα με φετα!!!!!!!!!!μιαμ!

Μαριμαρι μου αυτο κανω απολαμβανω...ειναι ξεχωριστο πραγμα η εγκυμοσυνη στο σπιτι!!Οποια μπορει λοιπόν να μην το σκεφτεται καθολου!!αχ!!!

να μιλαμε στις κοιλιτσες μας,και να μην φοβομαστε μην μας ακουσει κανας ασχετος και πει...αντε αντε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΝΙΩΘΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΝΩ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ 2ο ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Η ΚΛΩΤΣΑΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ.ΝΙΩΘΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΕΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ?Α ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΕΡΗΧΟ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kideraki μου καλημερα και καλως την.βαλιτσα οχι δεν ετοιμασα ειναι νομιζω νωρις,αλλα γενικα δεν ειμαι και το πιο οργανωτικό ατομο..αλλα νομίζω εκει γυρω στον 7ο καλό είναι να την εχεις.αν δεν κανω λαθος.

οσο για τον υπνο..χτυπησες Αχιλλειο πτερνα..και γω το πρωτο τριμηνο αυπνιες και εμετούς τωρααααααα αχ!νυσταζω και μια ποναω απημια μια από τη αλλη, μπρουμιτα δεν μορω αν και ειναι η καλυτερη λενε θεση καθως και από την αριστερη πλευρα.οσο για το οταν γυρνας στο πλαι μου ειπε η γιατρός μου οτι αιματωνεται καλυτερα το εμβρυο και επιδη το αισθανεται εντονα κινηται...πραγμα πολύ καλό!

Ανασκελα μου ειπε να το αποφευγω!από καμια αποψη δεν ειναι καλό.

ΕΚΤΟς ΑΠΌ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΙΕΡΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ που αμα αρχισει δεν τελειωνει!!Το πρωι στη δουλεια σερνομαι και ειδικα το μεσημερι γυρω στις 3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ena drama einai o ypnos telika, e?

Egw an kai me terastia koilia

(San etoumogenni eimai....

Oloi mou len oti eimai stis meres mou....

.......an k akoma dianyw tin 26 ebvomada!)

.....koimamai mproumyta!!!

Latrevw to mproumyta

kai o giatros mou den exei kamia antirrhisi....

((gi'auto xreiazomai to strwmw me tin trypa!))

Telika einai pws tin vriskei o kathenas

kai poso agxwtikos einai I giatros mas...

((oxi deksia, oxi aristera, oxi apo edw, oxi apo ekei....

.... Ai sto kalo tous pia!!!))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΓΙΑΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!!ΧΘΕς ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΑΣΤΙς 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΡΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ !!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΣΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΗΡΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΓΙΑΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!!ΧΘΕς ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΑΣΤΙς 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΡΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ !!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΣΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΗΡΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΑΠΟ ΤΟΝ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΔΕΝ ΒΟΛΕΒΕΣΑΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΠ ΜΩΡΟ ΚΑΤΟΥΡΙΕΣΑΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΥΠΝΟ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΠΕΤΑΞΕ..ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ 7 ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ....ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΝΑΒΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΗΡΑ?ΓΙΑ ΒΡΑΔΥΝΟ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑ..ΤΙ?ΡΟΔΑΚΙΝΑ ΒΕΡΥΚΟΚΑ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΙΑ(ΑΟΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ,ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ....ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΔΑΚΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑ.ΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΝΑΔΕΣ ΤΑ ΕΧΩ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΛΥ ΓΕΛΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!!ΕΝΑ ΓΙΟΓΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΟ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!ΑΡΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΚΙΖΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ!!!ΧΑΜΟΣ Ο ΚΑΗΜΕΝΟς Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ !!ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΛΗ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα γεια σας κοπελιτσες!!

Λινακι ρεπο??!!!!Τελεια!Απολαυσε το παρεουλα μας και κανε κ καμια βολτουλα αν και....Τι ζεστη βρε κοριτσια...Εβρασα εξω!Ευτυχως το σπιτακι μου ειναι δροσερο!

Αννουλα εγω το δηλωνω!Ανεβειτε Σαλονικα και θα σας πηξω στο τσουρεκι-τριγωνο-μπουγατσο φραπε(ντικαφ! :P ) χαλαρααααα!!! :)

Βρε Μαρακι...Βρε Μαρακι!!!!!!Ακου να σου εξηγησω πως εχει η κατασταση!!!Εξω απ'το λυχναρακι μας βρισκεται το...δωματιο επικοινωνιας!!!Οταν φτανει η ωρα του υπερηχου,βγαινει το τσαχπινακι απ'τον παραδεισο του,πεταει τη ρομπιτσα(ειναι τσιτσιδι απο μεσα γιατι ειναι και πολυυυυ σεξουαλα :laugh: ) και εισερχεται στο δωματιο... Απλωνει την κορμαρα της και αφηνεται στα χερια της γιατρου και στα ματια των γονιων της για να την καμαρωσουν!!!!! :laugh:

ΥΓ.Ε ΝΑΙ λοιπον εχω παθει παρακρουση με τη μικρη!

Κιντερ εγω στον υπνο ειμαι μια χαρα(αν εξαιρεσεις τα ονειρα!).Η μπεμπουλα κλωτσαει λιγο μονο το βραδυ και οχι τοσο δυνατα ωστε να με ενοχλησει...Ισα να με κανει να την δω στον υπνο μου! :woohoo:

Τη βαλιτσα οχι ακομα...

Υπερηχο κανω κατα μεσο ορο καθε 3 βδομαδες (λιγες μερες αργοτερα ή νωριτερα!) εκτος απροοπτου!

Φιλεναδες οταν ακουω τα νεα απ'τα μωρακια σας(εστω και τα καθημερινα) νιωθω περισσοτερο......μανουλα!Δεν ξερω πως να το εξηγησω...Σαν να μεγαλωνουν ολα μαζι παρεα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εντελως καθυστερημενη???Ποση ωρα κανω να γραψω?χαχαχαχαχαχα!

Ζουζουνιτσα και Ιφιγενεια...Τωρα σας ειδα!!!!!!

Ααααα τωρα που ειπατε για φρουτα!Το πρωι ανακαλυψα πως τα κερασια ειναι ετοιμα!Και εννοω απ'την κερασια που εχουν πισω ο παππους και η γιαγια!!!!!!!Μιαμ μιαμ!!!!Χωρις λιπασματα κ χημικα και πεντανοστιμα!!!!! B):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ έχω ευχάριστα νέα από την αυχενική μου και το NIPT, αλλά πραγματικά έχω στεναχωρηθεί απίστευτα με τα κορίτσια μας που ζορίζονται τόσο. Παρ' όλη τη δυσκολία της κατάστασης, οφείλουμε να κρατάμε την αισιοδοξία μας και τη θετική μας διάθεση γιατί όπως φαίνεται το ταξίδι της μητρότητας είναι γεμάτο εμπόδια και δυσκολίες. Προσπαθώ να κρατήσω τα θετικά και να σας πω ότι η αυχενική μου ήταν όπως πρέπει, το NIPT που κάναμε ήταν το πιο πλήρες και δεν έδειξε κανένα πρόβλημα στα γονίδια του μωρού και ο κίνδυνος για προεκλαμψία είναι χαμηλός. Το μόνο που ανησύχησε λίγο το γιατρό μου ήταν το μήκος του τραχήλου (29,9 χιλιοστά) και θέλει να με δει ο ίδιος διακολπικά (την αυχενική την έκανα σε ειδικό εμβρυομητρικό) για να βεβαιωθούμε αν υπάρχει πρόβλημα ή όχι. Μου είπε ότι δεν είναι και μικρός ο τράχηλος αλλά δεν είναι και "χορταστικός" και γενικά αυτό αυξάνει τον κίνδυνο προωρότητας.... Τη Πέμπτη θα ξέρουμε και ελπίζω να πάρω καλά νέα και να μην κινδυνεύουμε από κάτι τέτοιο γιατί με τρομάζει πολύ....
    • Κορίτσια μου διάβασα τα όσα συνέβησαν και λυπάμαι τόσο πολύ.... @Elli13 είναι τόσο άδικο καρδούλα μου, ότι και να σου πω δε φτάνει.... Εύχομαι να βρεις δύναμη και κουράγιο και κάποια στιγμή να το ξεπεράσεις (όσο βέβαια γίνεται). @Tonia. μου σε έχει πάρει από κάτω και σε καταλαβαίνω... εύχομαι όμως ολόψυχα τις επόμενες μέρες ο γιατρός σου να  σε διαψεύσει κορίτσι μου γλυκό. Στέλνω και στις δυο μια αγκαλιά και όλη τη στήριξη...
    • Καλημέρα κορίτσι μου ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου ευχαριστώ για την απάντηση  εγω έχω Ο θετικό αλλά όταν γέννησα την κόρη εκείνη είχε Α θετικό αλλά αυτό το εμαθα μετά που γέννησα τώρα το έμβρυο δεν γνωριζω τι ομάδα αίματος έχει αν πήρε την δίκη μου ή του αντρα μου 🤷‍♀️
    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...