Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Xaxaxaxxaxa Elena pws mporeis me to laptop aporw!Egw sto stathero me th polythronara k pali den eimai apolyta ok.

To Anny poly wraio onoma Happy mom.

Pandws esy Elena exeis vrei k gia to prwto to onoma k gia to 2o to agennhto xaxxaxaxa.Pandws ola einai poly omorfa onomata :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καθως μιλαω κ διαβαζω αυτα που γραφετε..συνειδητοποιω οτι ολη μας η ζωη περιστρεφεται απο τωρα ...γυρω απο αυτα τα ζουζουνια μας...και που να γεννηθουν!!!

εγω εχω ενα παιδακι ..κι ομως προχθες δυο μερες που δεν ακουγα καλα τον μπεμπη το τι περασα...το τι μαυρες σκεψεις εκανα...........και τωρα αυτες τις μερες ..λες κ το παλιοπαιδο το εκανε επιτηδες για να με σκασει...εχει τρελαθει...κ με κανει κ μενα πιο τρελη..πιο χαρουμενη...

Φευγω τωρα κ σας στελνω πολλα φιλια κ περισσοτερες ευχες για τα μωρουλινια σας!!

μαριμαρι.......:( :( :( ακομη να μου μιλησεις.....ειναι ο αντρουλης εδω γιαυτο δεν σε παιρνω τηλεφωνο!Σε σκεφτομαι ομως συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεε Ελενααααακι!Η Happy mom εχει εναν αντρακλα με μια τσουτσουνα ΝΑ με το συμπαθειο!Εγω εχω την Αννυ!!!χαχαχαχαχαχαχχαχαχχαααα Σε πειραζω!!!!

Νταλλια μου με το καλο να γεννηθουν τα θαυματακια μας αλλα μεχρι τοτε εχουμε τοοοοσο χρονο για σκεψεις και ονειρα! ;)

Μαριανχελα!Πολυ ιδιαιτερο ονομα!Δεν το ειχα ξανακουσει αλλα μαρεσει! Ασε που οτιδηποτε σε-αντζελα θυμιζει την....λαιδη και θα ηταν καπως!χαχαχαχχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy Mom

an ksanapeis kakies leksoules

tha sou faw tin glwssitsa!

Einai pote dynaton

na mou kaneis kati esy? ESY??????

Gia onoma tou Theou!

Ston kosmo mou eimai , apla,

kai den exw dei kan ta mynimata.....

.....kserw: stin othoni deksia einai alla den exw dwsei

kamia simasia.....!

Xilia sygnwmi EGW!!!

Ta diavazw AMESWS

sou apantw

kai tha sou til k ligo pio arga ((elpizw na min

enoxlisw ta mathimata sas!)) na ta poume....!

Ksana-sygnwmi an se ekana na skefteis "kati kako"

alla na min ksana-symbei, happy happy mom!!!!!!!!!!!!

Anastacaki

symfwnw me tis "symboules" twn koritsiwn

kai ...eyxaristw

k gia ta kala sou logia....

Agapes mou......... FILIA POLLA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw mperdeutika e?!:S Sorry vre koritsia mou...Eixa pou eixa xalia mnhmh twra apoteleiwthike!

Ma ennoeitai pws mas trelainoun apo twra,kai tha mas trelainoun gia para polla xronia akoma!xaxaxxaxa

Happy mom to onoma sou kale Efh(gkafa ekana pali?)den einai?Egw toso kairo se lew me to nick...:P

An de to akous kammia meroula toso oso alles vale tou mousikh!Oxi apalh,ntapa ntoupa.Sygoura tote tha ksypnhsei:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εσκασες βρε.....:( εσενα περιμενα τοση ωρα κ δεν εφευγα!! λεω μπας κ ειπα καμια βλακεια?

ειπε κι η αλεξ να μου στειλει το τηλ της να δω τι θα κανω με τη φιλη μου τη μαια..κ δεν μου το εστειλε....κι οι ορμονες μου με κανουν ..βλαμμενη! σε εχασα το σαβ/κο λεω θα τρεχει..μετα δε μιλησες ...κ λεω ωχχχ τι εκανα? αχχχχχχχχχχχχχχ ειμαι τρελη!!

σε ευχαριστω!Νιωθω φοβερη ανακουφιση!παρε φιλακιααα

αναστασακι μου σε αγαπω κι εσενα πολυυυυ!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου για ακριβώς τον ίδιο λόγο δεν μου αρέσει πολύ το Άντζελα!! Μου θυμίζει την ...λαίδη! Βέβαια μου αρέσουν τα τραγούδια της, δεν το συζητώωωω αλλά να τώρα σε μωρό.. Άντζελα;; :laugh: Δεν θα πηγαίνει και πολύ!! Χαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

με εσκασες βρε.....:( εσενα περιμενα τοση ωρα κ δεν εφευγα!! λεω μπας κ ειπα καμια βλακεια?

ειπε κι η αλεξ να μου στειλει το τηλ της να δω τι θα κανω με τη φιλη μου τη μαια..κ δεν μου το εστειλε....κι οι ορμονες μου με κανουν ..βλαμμενη! σε εχασα το σαβ/κο λεω θα τρεχει..μετα δε μιλησες ...κ λεω ωχχχ τι εκανα? αχχχχχχχχχχχχχχ ειμαι τρελη!!

σε ευχαριστω!Νιωθω φοβερη ανακουφιση!παρε φιλακιααα

αναστασακι μου σε αγαπω κι εσενα πολυυυυ!:kiss: :kiss: :kiss:

Μπααααααααααααααα μας θυμηθηκες?Μπουχουουουου!!!! Παλι πλακα κανω! :P

Νταλλια δε λεει!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα ημουν σιγουρη αναστασια παλιοκοριτσακι οτι θα σχολιαζες!!κ θα κλαιγοσουν...γιαυτο κ δεν σε ξεχασα..μετα αλιμονο μου!!Παρολαυτα το σχολιακι μας το καναμε !!:P

Ελενακι μου ναι Εφη με λενε..Παρολαυτα καλα εκανες κ με ρωτησες για το Αννυ γιατι σαν συμπεθερα πρεπει να εχω αποψη για το ονομα της αγεννητης νυφουλα μου!!!

και καποια να προσεξει..γιατι τη βλεπω...να γινει ιδια με τα μουτρα αυτης ....με την οποια εχει νευρα!!!:laugh: :laugh: :laugh:

επισης βρηκα σε ποια μοιαζει εκπληκτικα η αναστασια!!Δωροθεα ΜΕΡΚΟΥΡΗ!!συμφωνειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχααχα τι λες μαρη τρελλη συμπεθερα!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχααααα

Για την ιστορια να πω πως η αγαπητη μελλουσα συμπεθερα happy mom αν εκανε κοριτσι θα το βαφτιζε επισης Ελενη-Αννυ!!!!!Εγω ειμαι η καλη πεθερα!χεχεχεχεχεχχεχεχεχεχε

Μπα δεν τη μοιαζω αυτην που λες...Ισως στη φωτο που φαινομαι σαν ζαβλακωμενη!!!Αν με δεις απο κοντα να μιλαω και προ εγκυμοσυνης δε θα σου θυμιζα αυτη!Αντε ποτε θα ερθεις γμτ!Οταν γινουμε φαλαινες???Κανονισε να εχεις λιγο χρονο.... ΟΤΑΝ!!!!

Μαρακι μου φιλακια ομορφουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φευγω......το βραδυ θα μπω να σας χαρω λιγακι...Θα δουμε γιουροβιζιον χωρις σακη σημερα? με χοτ ντογκ ,πατατες και παγωτο???

:P:kiss:

θα παρω στα παιδια σπιτι....αλλα μακρια απο σενα συμπεθερα!!!Η νυφη σα γεννηθηκε την πεθερα θα μοιασει..λεει ο λαος μας..οποτε κι αφου ξερω την ...πεθερα σου...καηκε ο γιοκας μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΑΡΟΣ ΥΨΟΣ ΚΤΛ.ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Μπηκα νωρις να μαζεψω τα συντριμια της βομβας μου(βλ.αναστασια)αλλα τι συντριμια...αυτη ουτε πυρηνικος ολεθρος την κουναει!!!:laugh: Αναστασουλα μου..ΚΑΙ κοκκινακια?αμαν πια σε ολα ταιριαζουμε?Γραψε μου οτι θες ειμαι ολη αυτια!!Ο γιοκας μου ειναι β γυμνασιου..κ ηδη αρχισε μικρες εξοδους μονος με τους φιλους του..:P Γιαυτα εχουμε μυαλο..για διαβασματα οχι!!

οταν συναντηθουμε θα μαι αλλιως...Καθε μερα με βρισκω κ πιο χοντρη!!ΕΜΜ χθες κατεβασα πιαταρες με μακαρονια με κιμα κ φετα..και πολλα αλλα...Θελω κι εγω βραστα κολοκυθακια..αλλα ο μπεμπης ουτε να τ ακουσει!!!

Κοριτσια χθες κατα τις 4 το βραδυ..δεν μπορουσα να βολευτω..Μολις εκανα στο πλαι αριστερα κλωτσουσε ο μπεμπης..δεξια το ιδιο..ανασκελα..αστα να πανε!! Μετα απο αρκετα λεπτα κοιμηθηκα..γελωντας!!Θυμηθηκα βραδιατικα την Ελενα με τα διδυμακια ..:laugh: και λεω ..καλα εισαι μην μιλας καθολου!!!Ευτυχως βρε ελενακι που ηρθες στον υπνο μου..μηπως φτερνιζοσουν κατα τις 4 τα ξημερωματα?:laugh:

marimari μου το μονο που με κραταει να μην κανω αγορες..ειναι η εκθεση...Αντε να περασει ο καιρος!!! Θα παρω και αντρουλη μαζι,οποτε μπορει να γινει εκει η μεγαλη συναντηση!!

DALLIA μου με το καλο η εξεταση ζαχαρου...ολα ειναι μια ιδεα..Απλα ξερω οτι την κανουν περιπου στις 27 εβδομαδες γιαυτο σς θυμηθηκα!!:kiss: καλη επιτυχια!!!

που ειστε κοριτσακια μου? πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοπελιτσες!!! Σημερα ξεκιναω το αραλικι μου στο μπαλκονι μου...με ενα μπουκαλι νερο προς το παρον!

Αρχισαν οι εφιαλτες παλι....Καλα ειμασταν με τα πονηρα...

Εφη μου καπως πρεπει να αμυνθω απ'τα χτυπηματα κατω απ'τη ζωνη της μελλουσας συμπεθερας μου!Θα υιοθετισω λοιπον την τακτικη "κινεζος"!!!!!χιχιχιχιχιχιχ

Οταν συναντηθουμε δε θα φτανουν τα χερια μας να αγκαλιαστουμε!!!!!Σημερα στεναξε η ζυγαρια αλλα το χαιρομαι!!!Αφου η ψυχουλα μου διασκεδαζει με το φαγητο...Γιατι να της στερησω τη μοναδικη της διασκεδαση!Κριτσινι τρωω-τσιφτετελι χορευει....Για να μην πω για τα υπολοιπα πολυθερμιδικα!!!! :laugh: Ετσι κι ο μπεμπης σου!Ειναι μερακλιδικα μωρα!!!!! :cheer:

Ελπιζω να εχουμε ολες μια ομορφη,ηρεμη,πεθερα-free μερα!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera k ....edw!!!

Polla mazeutikan simera:

1) Ta mila prokaloun dyskoiliotita?

Kati tetoio ypopsiazomai...

2) Stin ekthesi me ta agoria mas, naiaiai!!!

Kratisou liiigo akoma... To epomeno s/k einai...

3) To Anastacaki einai poly pio omorfo

apo tin ...Merkouri, eilikrina!

4) Possa kila exeis parei Anastacia mou?

Egw 14 !

5) Happy Mom giati kapou egrapses

pws tha vazoume 1 kg tin ebvomada?

Isxyei i' itan asteiaki.....?

6) To sporaki-bebaki mou klwtso/xtypaei

synexeia synexeia SYNEXEIA !!!!!!!!

Eimai poooooly xaroumeni!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΕ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΤΙ ΚΙΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΤΛ.ΕΓΩ Π.Χ ΕΙΜΑΙ 8ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 11 ΚΙΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου φιλακια!! οχι βρε ετσι το ειπα για το κιλο..επειδη πηρα δυο μαζεμενα..υπολογισα το πιο...ασχημο..:P σεναριο!!

η Ιφιγενεια(τελεια τα κιλακια σου!!) μας τα λεει σωστα!!Καθε γυναικα ειναι διαφορετικη..επισης καθε εγκυμοσυνη..ακομη κ στην ιδια γυναικα διαφερει..οποτε..εχει ο Θεος!!

μηλα ναι .. την προκαλουν την ατιμη!!φαε μακαρονια με κιμα ..:laugh: :laugh:

πορτοκαλακι φαε ή χυμο πορτοκαλι πιες..δαμασκηνα αποξηραμενα ή βανιλιες..και καλη επιτυχια!!

κ μενα το μωρακι μου χτυπαει συνεχεια...:) :) Τι ειχε παθει πριν μερες κ δεν...δεν ξερω ..υπνηλια το χε πιασει? χθες μαλιστα νομιζω οτι καταλαβα κ το πρωτο του λοξυγκακι!!! κ μετα θυμηθηκα παλι την ελενα!:laugh:

Ζητω η εκθεση!!!!!!Κατσε να αρχισω να μαζευω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα μηλα....Δεν ξερω...Λες?

Για την εκθεση...Ζηλευω-λιγο ομως!

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!

Στη γιατρο ζυγιστηκα 9 πανω...Σημερα στη δικια μου....10!!!

Ασε την Εφη να βαζει 1 τη βδομαδα...Βρε αυτη οσα δεν εβαλε μεχρι τωρα εχει σκοπο να τα βαλει σε εναν μηνα!

Καλα το μπεμπακι σου ειναι σουπερ!!!Δλδ ολη μερα???Δεν ηρεμει ποτε???Συνεχεια στην κουβεντουλα ειστε???Τελικα η δικια μου ειναι ησυχη...

Φιλακια κουκλιτσα!

Ιφιγενεια καλημερα!Εχεις ιδανικο εξτρα βαρος νομιζω!Εμεις ξεφυγαμε αλλα το απολαμβανουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacaki mou

min zileveis..... An sou vroume stin ekthesi

kati apo auta pou se endiaferoun,

tha sta parw egw k tha sta steilw,,,,

min mou anysixeis!

Gia ta kila, koritsia, to kserw pws einai ...sxetika

apla ithela na kserw to extra varos pou exei to Anastacaki mas!

...Den ekana gkalop.... xixixi!

Happy mou, eimai ok apo ...toualeta ((sygnwmi))

alla prepei na stamatisw ta palio-mila

giati einai "kako-frouto" telika.....

Zitw i ekthesi!!!!!!!!! Anarwtiemai omws:

an einai moufa k exoume faei tosi agwnia adika,

poion tha plakwsoume??? Ta agorakia mas

eeeeee?!?! Ok!

.......Perito na sou pw to poooso tromokratithika

me to kg/week......!!! Ouf!

Simera trwme mono frouta, gala k tost

((oti k exthes dil. oti k aurio))............

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Αρχικά με λένε Μαντώ & το john -Γιάννης- είναι από τον άντρα μου..Είμαστε μαζί από το 1999 σπουδάζαμε μαζί! Είμαστε 28 χρονών..& περιμένουμε αγοράκι!

Δεν το επιδιώξαμε καθόλου για το παιδί ,ούτε το περιμένα ,αφού όταν είδαμε το τεστ έπαθα σοκ!! Ο πατέρας κατενθουσιασμένος & εγώ άφωνη...ήθελα λίγο πιο μετά γιατί είμαστε σε καινούριο σπίτι & τα έξοδα ήταν ήδη αρκετά..

Η αλήθεια είναι ότι προτιμούσα κοριτσάκι -με τα φουστανάκια,κοκκαλάκια κτλ ..

Αλλά έχουμε ένα καλό ! Είναι & οι 2 παππούδες Βασίλιδες οπότε έχουν ευχαριστηθεί & οι 2 & έτσι γλίτωσα με την πρώτη το πρόβλημα του ονόματος..

Θα γεννήσω στο Ελενα & τις αυχενικές τις έκανα στο Εβρυο στο Κολωνάκι με τον Μαλλιγιάννη.

Ευτυχώς που δεν έχω πάρει ακόμα κιλά γιατί λόγω ορμονικού θέματος έχω τρομερά κακό μεταβολισμό & δεν χάνω κιλά εύκολα..Ασε που ήδη έχω αποθέματα...πολλά ..είμαι 79 κιλά! Αρα αν είχα πάρει 6-7 μετά που θα έφτανα..

Τώρα μπαίνω στον 6ο!!

Αλήθεια αναφέρετε για μία έκθεση ,τι έκθεση είναι αυτή????

dev256pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΟ ΜΗΝΑ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΤΑΝΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΦΙΛΙΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ..ΤΡΕΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου τι καλη φιλη που εισαι!!!Κι εγω θα σου στειλω......Τι να σου στειλω???ααααα το βρηκα!Θα σου στειλω τσουρεκι(το γνωστο με τη σοκολατα κ το αλλο με το καστανο) και τριγωνα πανοραματος!!!!!

Σκεφτομαι πως εγω βαζω σχεδον οσα κιλα κι εσυ και δεν εχω και κανενα "θεματακι"!!!!Στο λεω μετα τη γεννα εσυ τσιουαουα εγω μπουλντογκ!χαχαχαχαχα

Καλα για την εκθεση...Κατηστε "μικρο καλαθι" που λεει κ η παροιμια!Μακαρι βεβαια να ειναι σουπερ και να την αδειασετε!!!! :)

Κοριτσια ο μπαμπας το ενιωσε(στο χερι) το μωρο???Εμενα η μικρη δεν εχει ακομα το... θαρρος!! :unsure:

(καλα,της Ιφιγενειας ειναι μεγαλο παιδι :) πλεον!) Τα δικα μας τα μικρουλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...