Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Xaxxaxaxaxa otan eipa sta koritsia auto me to gala me eipa Elena-Klara afou exeis ta prwteia pia pairneis kai to titlo :P (ennoeitai kale oti einai gia to gala)

Gt kouklitsa posa kilakia exeis parei?:) Parapanw apo emena pandws oxi..stoixhma :P

Exeis dikio mallon aptis wres pou eimai spiti koitaw kai to paramikro.K twra pou de kanei na kanw douleies exw stravwsei ligaki.Gt panda kati ekana.De mporw na paloukothw katw.

A re mana twra se katalavainw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KΑΛΗΜΕΡΑ!! Χρονια Πολλα σε ολες τις μελλουσες μανουλες,τις ..παλιες μανουλες και τις μελλοντικες!!

Κοριτσακια μου σας ευχομαι με το καλο να ερθει αυτη η ευλογημενη στιγμη που θα βγουν τα ζουζουνακια σας...κ θα τρελλανουν τη ζωη σας!!!:)

Λογω ..καταγγελιων για νοθεια.... εχουμε μια αλλαγη στα καλλιστεια ..Γαλακτος..οποτε ο τιτλος αλλαζει χερια...ΜΙΣ ΝΟΥΝΟΥ πλεον η ελενα μας..και ΣΤΑΡ ΚΛΑΡΑ η Unique μας!! χειροκροτηστε παρακαλω!!:laugh:

η Ελενα βεβαια κατεχει κ τον τιτλο ΣΤΑΡ διδυμα καθως κ τον τιτλο..ΣΤΑΡ..ταχα βαζω βαζελινη..ορμηξε μου!!:laugh: :laugh:

ελπιζω να περασατε καλα χθες!!εγω πηγα εφηβικο θεατρο,βολτα για ψωνια κ περασα τελεια!!

εχω παει στο σεσουαρ για δολοφονους..να πατε ειναι καλο εργο!Πατε παντου τωρα..που μπορειτε!!

καλημερα μανουλες!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Σας γραφω απο ξενο πσ οποτε δε θα μεινω πολυ!!!!!!

Σας φιλω μια μια γλυκα!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις μανουλες και φυσικα,γιατι οχι, στις μελλουσες μανουλες!!!!

Συμπεθερα εισαι θεα στην απονομη τιτλων!!!!!Κι εκει που φορουσες τις κορδελες και τα στεμματα στα κοριτσια ησουν κουκλα!!!Τι χαρη?!Τι λεπτοι τροποι?Καλε γαλαζοαιματο το κονε μαζι σου!!!!χαχαχαχαχαχχα Φιλακια!

Κατι με ρωτησε η unique για πιεση στον αφαλο... :unsure: Δεν εχω ιδεα καλη μου!Δεν το εχω νιωσει αυτο που λες!!

Νταλλια μου τυχερο και ομορφο κοριτσακι!!!!Καλε που τους βρηκατε τετοιους αντρες?Και ο δικος μου μονος εμενε πολλααααα χρονια αλλα μονο το,,, κορμι του καθαριζε!!!Για τα υπολοιπα εβαζε αλλους!!!

Ελενακι δεν αντεξες τελικα????Αχ τετοιες ειμαστε και μεταααααα... Προσεχε γλυκουλα τρελλομαμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι κι εγω!!!!Θα τις κανουμε φιλεναδες!!!

Ευτυχως δεν εχεις αγορι γιατι θα ειχαμε "θεμα" με την happy mom!!!!Εχουμε ηδη κανονισει προικε,που θα μεινουν τα παιδια,τι χρωμα θα ειναι το δωματιο της εγγονας μας,πως θα την λενε (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ) χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα

Αααα καλα Ζουζουνιτσα μου εχω γκαβομαρα!Το τικερακι τωρα το ειδα!Ή μηπως τωρα το εβαλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ!!!ΨΡΑΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΦΙΛΕς ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΨΟΥΜΕ!!!!ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ;ΛΕΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zουζουνιτσα μου σε βρισκω αδιαβαστη κουκλιτσα μου!!Σας το λεω εδω κ καιρο οτι γεννατε μαζι στην..κυριολεξια αλλα δεν με ειδες...μαλλον το

μυαλουδακι σου το χεις στην κορουλα!!!

για την πιεση στον αφαλο...δεν ξερω αλλα μαλλον ειναι αραγμενο το μωρακι καπου εκει...

για τη μαρια την γυριστρουλα τι να πω?? θα χει τρελαθει σε βολτες κ επισκεψεις!!!

οσο αφορα την συμπεθερα μου την ΣΤΑΡ γκαστροπαρλα κ την σταρ Μονικα..τι να πω? σε ξενο υπολογιστη μωρε πηγες κ στηθηκες? εθισμενο κοριτσακι? περασες καλα χθες?

με ειδες στην απονομη ε? με εκεινο το θεοστενο σατεν ξωβυζο....Θεα δεν ημουν?:laugh: :laugh: :laugh: και η κλαρα γιουνικ ομως κι η νουνου ελενα ,κουκλαρες με τα στραπλες μινι τους!!!:laugh: :laugh: :laugh:

η Δαναη μας ηδη δημιουργειται στο..οσχεο του γιου μου!!!:laugh:

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κ παλι...Σημερα μπηκα κ βγηκα 3 φορες!Τωρα μολις εφαγα κ ηρθα με εμπνευση.. σε λιγο παω να μου πει ο γιος μου τα ...Θρησκευτικα του!:P

Τεμπελα γραμματεα Αναστασια -Μονικα ολο βολταρεις κ τη λιστα τη διορθωσες κ την παρατησες!!Προστιμο για πρωτη φορα..μειον ενα παγωτο!ξαναβαλτην με χρωματιστα ωραια γραμματακια παρακαλω!!

Λοιπον σημερα εκανα τη λιστα με πραγματα για το δωματιο..γραψτε ,αλλαξτε ,συμπληρωστε!!

ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

ΠΡΙΝ να ακουσω τις γκρινιες οτι ξεχασα..γραφω τη σημειωση οπου διευκρινιζω......

Σημειωση:Aυτα είναι χονδρικα μονο για το παιδικο δωματιο…οσο αφορα το ρουχισμο ,καροτσια ρηλαξ κ λευκα ειδη,μπιμπερο,αποστειρωτες κτλ ..σε άλλο ποστ!!!

Καταρχην αδειαζουμε το δωματιο απο γραφεια ,ποδηλατα γυμναστικης που εγιναν καλογεροι ρουχων κτλ, κι οτι αλλη μπουρδα το εχουμε φορτωσει.. (ΟΧΙ ΜΟΝΕΣ!) μετα το βαφουμε ,βαζουμε μπολντουρες ,ταπετσαριες ,αυτοκολλητα..και την αγαπη μας..

και ΜΕΤΑ...αρχιζουμε τις ..αγορες.............

το κρεβατάκι + στρωματακι -- μερικες κ λικνο ή καλαθι

ένα έπιπλο -συρταριέρα για τα ρούχα κ.α

μια αλαξιέρα ή αλαξιερα μπανιερα …οποια θελει(κάποιοι αλλάζουν τα μωρά και πανω στο κρεβάτι),

έναν κάδο απλύτων (σιγα να μη τα βαλουμε τα ζουζουνορουχαλακια με τα ..βρωμοσλιπακια:P ),-καδο για τις πανες(εχει τελειους!)

ένα φωτάκι νυκτός— φωτιστικο δωματιου

ενδοεπικοινωνία,

μια πολυθρόνα για τον μεταμεσονύκτιο θηλασμό..οποια θελει,

θερμομετρο δωματιου

χαλακι καλοκαιρινο

διακοσμητικα ειδη..ραφιερα ,καδρακια κτλ

:) παιχνιδακια για την κουνια!

αυτα για τωρα ..παω τα φιλησω--ταισω αντρουλη που μολις κατεφθασε!

Στασα...διορθωνε κ περιποιησου το ποστ μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

οσο αφορα την συμπεθερα μου την ΣΤΑΡ γκαστροπαρλα κ την σταρ Μονικα..τι να πω? σε ξενο υπολογιστη μωρε πηγες κ στηθηκες? εθισμενο κοριτσακι? περασες καλα χθες?

με ειδες στην απονομη ε? με εκεινο το θεοστενο σατεν ξωβυζο....Θεα δεν ημουν?:laugh: :laugh: :laugh: και η κλαρα γιουνικ ομως κι η νουνου ελενα ,κουκλαρες με τα στραπλες μινι τους!!!:laugh: :laugh: :laugh:

η Δαναη μας ηδη δημιουργειται στο..οσχεο του γιου μου!!!:laugh:

φιλακια

Τους τσακωσα κι εγω τους τιτλους μου!!!!

Κουκλα ησουν στην απονομη με το ξωβυζο...Μονο που...Δε σε ενημερωσαν? Ειχα νευρα μαζι σου και καθως εφευγες σου το ξηλωσα λιγακι απο πισω!!!!Καλα,μεγαλυτερη βρακαρα δε μπορουσες να βαλεις???Ρεζιλι εγινες!(Ακους εκει ΔΑΝΑΗ!)χαχαχχαχαχχαχαχαχ

Καλα περασα γενικως αλλα η παρασταση δε μου πολυαρεσε...Με κουρασε πολυ αν και οι ηθοποιοι ηταν ολοι αστερια!

Εχω δουλεια τωρα εεεε?Να βαλω χρωματακι(το ειχα σκεφτει αλλα ειπα μην το κανω μπας και με κοροιδεψετε! :P ),να φτιαξω τη λιστα και να περιμενω κ την επομενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!! :)

ΧΑΡΤΟΜΑΝΙ

-Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης

-Ληξιαρχική πράξη γάμου πραξη προσδιορισμού επωνύμου τέκνων

-Α.Τ του πατερα(επειδη αυτος θα δηλωσει) ..παρτε κ τη δικη σας..αχρειαστη ναναι!

Σημειωση:Τα χαρτια δεν ληγουν...οποτε καντε τα απο τωρα στα ΚΕΠ...ληγουν μετα απο 6 μηνες!

Η ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ

Για εσας:

- 2-3 Νυχτικά,πιτζαμες Πάρετε νυχτικά με άνοιγμα μπροστά, αν σκοπεύετε να θηλάσετε. Νυχτικια για τις πρωτες 2 μερες ειναι καλυτερα..κ για ΦΤ και για καισαρικη ,λογω ευκολιας ανεβοκατεβασματος!!

- 2-3 Σουτιέν θηλασμού και επιθέματα στήθους

- Εσώρουχα κανονικα ή/και μιας χρησης που δεν θα σας πειράξει να τα πετάξετε, αν λερωθούν!!

- 1 Ρόμπα ...πως θα βολταρουμε ? θα φαινεται...η σερβιεταρα!!

- Παντόφλες κανονικες και πλαστικες για το μπανιο!

- Νεσεσέρ, στο οποίο θα έχετε οδοντόβουρτσα, οδοντόκρεμα, αποσμητικό(με προσοχη..μη χαθει η μωρουδιλα ή πειραξει το μωρουλακι, σαπούνι, βούρτσα μαλλιών, σαμπουάν, τα είδη για το μακιγιάζ σας. (εε λιγο λιπ γκλος θελω..κ μασκαρα!!)

- Σερβιέτες (δινουν κ εκει)

- Ρούχα για την επιστροφή σας στο σπίτι...ανετα κ ευκολοφορετα..

- Λίγα μετρητά...αν δεν θελετε παιρνουμε απ τους..συγγενεις!!

- 1 παλιό νυχτικό ή ένα φανελάκι για να το φορέσετε κατά τον τοκετό.(εγω ειχα.αν κ μου εδωσαν κ μια ανοιχτη βλακεια..)

- Το ρολόι σας

- Κάμερα ή/και φωτογραφικη μηχανη...

- Την ατζέντα σας ή μια λίστα με τα τηλέφωνα

Για το μωρο

- 2 φορμάκια

- 2 εσωτερικά φανελάκια

- 3 πάνες

- καπέλο , κάλτσες ,γαντακια

- [color=#FF0000]Το πιο ωραιο ρουχο για να το παμε σπιτι..

- καλαθι ή πορτ μπε μπε ή μαρσιπο σαν του σακη ή ριλαξ-καθισματακι αυτοκινητου (ενα απ ολα εκτος αν το παρετε αγκαλιτσα..αλλα μεσα στο αυτοκινητο κ μες τη ζεστη....)

- 1 Καλοκαιρινη κουβερτουλα προτιμηστε μια ελαφρια πλεκτη ή βαμβακερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟΥ! :)

Αντι προλογου!

Καταρχην αδειαζουμε το δωματιο απο γραφεια ,ποδηλατα γυμναστικης που εγιναν καλογεροι ρουχων κτλ, κι οτι αλλη μπουρδα το εχουμε φορτωσει.. (ΟΧΙ ΜΟΝΕΣ!) μετα το βαφουμε ,βαζουμε μπολντουρες ,ταπετσαριες ,αυτοκολλητα..και την αγαπη μας..

και ΜΕΤΑ...αρχιζουμε τις ..αγορες.............

-Κρεβατάκι + στρωματακι , μερικες και λικνο ή καλαθι

-Μια ντουλαπα ή/και συρταριέρα για τα ρούχα κ.α

-Μια αλλαξιέρα ή αλαξιερα-μπανιερα …οποια θελει(κάποιοι αλλάζουν τα μωρά και πανω στο κρεβάτι),

-Εναν κάδο απλύτων (σιγα να μη τα βαλουμε τα ζουζουνορουχαλακια με τα ..βρωμοσλιπακια :P )

-Εναν καδο για τις πανεςεχει τελειους! (προαιρετικα!)

-Ενα φωτάκι νυκτός — φωτιστικο δωματιου

-Ενδοεπικοινωνία

-Μια πολυθρόνα για τον μεταμεσονύκτιο θηλασμό..οποια θελει,

-Θερμομετρο δωματιου

-Χαλακι (μαλλον καλοκαιρινο)

-Διακοσμητικα ειδη..ραφιερα ,καδρακια κτλ

-Παιχνιδακια για την κουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καλο κοριτσακι!!Μολις γυρισες απ το ξεσαλωμα στρωθηκες στη δουλεια!!:) και μαλιστα ειναι δουλεια χωρις..συσπασεις ευτυχως!!

πως εισαι με αυτες?

τι εφαγες το μεσημερι??:P μιαμ μιαμ...υπολογιζω οτι αν παιρνω ενα κιλο την εβδομαδα...μεχρι να γεννησω εχω ..14 περιπου +τα πεντε που εχω παρει...συνολο 19! μια χαρα θα μαι!!9 στο στηθος κ τα αλλα 10 στην κοιλια!!!

οταν με ρωτανε κ μου λενε οτι δεν την..εχω μεγαλη..τους λεω πια οτι κοιμαται οριζοντια στο πανω μερος ο μπεμπης!!!

Στην απονομη..δεν φορουσα βρακαρα..αλλα στριγκ!!!!απ τη ζηλια σου τα λες συμπεθερα ..επειδη τα βαζεις ολα τα κιλα εκει!!:laugh: :laugh:

το στραπλες απλα λογω βαρους και βαρυτητας..επεφτε μεχρι εκει κατω..κ το περασες για βρακι!!:laugh:

καλε βαλε κ κανα bold...ολο χρωματιστα θαμπωθηκα!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την αγαπημενη μου!!!!

Εννοεις για την πρωτη λιστα σωστα???Δεν εχω κουραγιο...Καθομαι και στο πλαι για να μην εχω καμια συσπαση και πιαστηκα!Θα την ξαναδιορθωσω αυριο!Μηπως εβαλα πολυυυυυυ χρωμα???

Λοιπον...Ενα κιλο τη βδομαδα??????Εσυ τοσο καιρο πας μια χαρα...Τωρα εχεις ορεξη για ξεσαλωμα??? :P

Βλεπω διαλεγεις και το ΠΟΥ θα πανε τα κιλα!!!Μπραβο αισιοδοξια!!!!

Ξετσιπωτηηηηηη!Αληθεια το Δαναη απο που ηρθε???Δεν τολμας να πεις Ευθυμια?????χαχαχαχχαχαχαχαχχαα

Οι συσπασεις... ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με προχθες!Καθομαι και μετραω.Καταρχην καμια δεν εχει την ενταση και το ευρος περιοχης οσο την Παρασκευη.Το Σαββατο μετρησα 7 εκ των οποιων 2 διαρκειας 10 δευτ και οι υπολοιπες 3-4 δευτ!

Σημερα μονο 3 απο 3-4 δευτ και αυτες συνηθως οταν εσκυψα να βαλω παπουτσια ή οταν εφαγα τον αμπακα!!!

Ααααα! Ο αμπακας ηταν κεφτεδακια με πατατες που εκανε η θεια μου + ενα παγωτο μετα!!!!!

Μια χαρα λοιπον!Συνεχιζω την ξεκουραση και ειμαι σιγουρη θα στρωσω!!!!

Εσυ?Πες μου για τον παιδαρο νο1-2 και 3!!!Πως περασατε????Τι καλο φαγατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Στάρες! Πωπω διασημότητες που γέμισε το forum!

Ευτυχώς που έχω κι εσάς,γιατί ο άντρας μου κι ο ανηψιός του κατάντησαν γήπεδο το σαλόνι μας! Παρακολουθούν ποδόσφαιρο και έχουν ξεσηκώσει το σπίτι με τις αγριοφωνάρες τους!

Το δωματιάκι θέλω κι εγώ να φτιάξω,τώρα που είναι ακόμα νωρίς.Μ'αρέσουν οι λίστες σου αναστασία! Μας οργανώνουν!Κι όπως και να το κάνεις είμαι πολύ "οργανικό" άτομο:P :laugh:

happy mom τα στριγκ δε θα φαίνονται πλέον καθόλου,λόγω....εκτοπίσματος! Μήπως να μη φοράμε βρακιά με τις τουαλέτες μας?:woohoo:

Elena τα πολλά κιλά τα πήρα πριν καν μείνω έγκυος,οπότε καταλαβαίνεις γιατί απέκτησα κομπλεξάρα!Μέχρι τώρα +4,μη ρωτήσεις για ολικά καλύτερα...

Φιλούρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Unique μου!!! Κι εμενα ο δικος μου τιναζεται που και που απ'τον καναπε!!!!Πανικος!

Οι λιστες ειναι της αγαπητης Εφης (Happy mom) εγω ειμαι η γραμματεας!!Κανω τη διαμορφωση μονο!!!!!!!Αν δεν ηταν εκεινη εγω θα εκανα την εξης λιστα:

-Πηγαινουμε σε ενα μαγαζι με παιδικα

-Το σηκωνουμε ολοκληρο

-Το μεταφερουμε στο σπιτι μας

-Προσπαθουμε να βγαλουμε συναινετικο διαζυγιο!!!!!

-Ελπιζουμε να μη μας χωσουν στο κελι 33 εγκυες γυναικες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια κανε χαδακια στον συμπεθερο...το εφαγε ο παοκ το γκολακι..κ ειναι ασχημο το αποτελεσμα...καραγκουνης ο σκορερ...και μαλακας :dry: ο γκαρσια!

μην της διαμορφωνεις καλε τις λιστες..εχουμεεεεε ακομη καιρο να φαν κι οι κοτες!!

και μεις βλεπαμε το ματς χλαπακιαζοντας πιτσακια κ τυροπιτακια!!Το μεσημερι εκανα σνιτσελ κοτοπουλο αλλα τρελλαινομαι κ για κεφτεδακια..ειδικα της θειας!!!

το παιδι-εφηβος νο 1 εχει το φιλο του κ ξεσαλωνουν στο δωματιο του..το παιδι-συζυγος νο 2 μολις τελειωσε το ματς πηγε βολτα το σκυλο..κ ΤΟ παιδι-πριγκηπας νο 3 ξεσαλωνει μετα τη μασα στην κοιλια μου!!

το ευθυμια δεν μου αρεσει..εξαλλου ειναι αποδειξη ποσο καλη ,μοντερνα κ προoδευτικη συμπεθερα ειμαι μονικα μου!!

χαιρομαι για τις συσπασουλες..επομενως καλη μου το ειχες..παρα...κανει να πω...αλλη λεξη μου ρχεται!!:blush:

Σταρ Κλαρα Unique Παναθηναικος ή ΠΑΟΚ ειναι ο αντρας σου κ ξεσαλωσε?να σου πω δε θα με χαλαγε καθολου να μη φοραω βρακιμε αυτη την κοιλουμπα(ελα μου ντε που χρειαζεται κ δεν ειμαι κι η σαρον στοουν!)..αμαν αυτα τα βρωμολαστιχα που με πιεζουν!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα για την Παοκαρα!Ευτυχως δεν κρινεται τπτ ακομα!

Στο συμπεθερο κραταμε αποσταση μανα κ κορη για να μας χαιδευει περισσοτερο!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια δεν σας προλαβαίνω κάθε φορά!! Ωραία τα καλλιστεία μας!! Εγώ λέω να βάλω από μόνη μου έναν τίτλο!! "Μις πονηρό όνειρό!! " :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Να ευχαριστήσω επίσης την Anastacia μας και την Happy mom μας για τις λίστες που μας έφτιαξαν κι είναι πολύ πολύ χρήσιμες!! Εμένα μου αρέσουν έτσι με τα χρωμάτακια!! :)

Unique μου, μην αγχώνεσαι κοπέλα μου για τα κιλά! Θα φύγουν μετά! Εμείς και τα μωράκια μας να ΄ναι καλά κι όλα τ'άλλα γίνονται! Εμένα κάθε φορά που θα με δουν κάποιοι συγκεκριμένοι αρχίζουν : " Πόσα κιλά πήρες?? Έβαλες κι άλλα?? " και τέτοια διάφορα!! Όσα γουστάρω έβαλα.. επάνω σου θ'ανέβω κι αγχώνεσαι;;; Τέσπα!

Κοριτσάκια μου σήμερα που ζυγίστηκα είμαι ακριβώς 12 παραπάνω! Η ζυγαριά με έδειξε 64,1! Αύριο θα ζυγιστώ και στου γιατρού και θα δούμε!! Θα δούμε και τον σβουράκο μου που έχει κάνει την κοιλιά της μαμάκας πληντύριο!! :laugh:

Λοιπόν, να σας πω και ένα κορυφαίο που μου έκανε σήμερα!! Κάποια στιγμή, όπως χάζευα την κοιλίτσα μου, βλέπω ένα βουναλάκι να εξογκώνεται και να παραμένει για μερικά δευτερόλεπτα! Λέω στον άντρα μου και το βλέπει κι αυτός! Και σιγά σιγά μαζεύτηκε!! Νομίζω, χωρίς να 'μαι απολύτως σίγουρη ότι πρέπει να τεντώθηκε το καμαράκι μου!! Ήταν τρελή φάση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!Ποσες ωρες ειμαι ξυπνια για να ειμαι ετοιμη στον καναπε στις 7.30??? :woohoo: Αν ειναι δυνατον!Στις 5 ξυπνησα???Μηπως να αγορασουμε κανενα χωραφι?!!!

Νταλλια μου συνεχιζονται τα ονειρα???Εμενα,οσο κι αν σας φανει περιεργο,τζιφος!!!!!!!!Τιποτα!Κενο! :dry: Οποτε κερδιζεις επαξια τον τιτλο!Συγχαρητηρια!!! :woohoo:

Αχ πρεπει να ηταν τελειο το "βουναλακι" σας!!!Τι ωραιες στιγμες ζουμε βρε κοριτσια!!!Αντε με το καλο να τον δειτε αυριο!

Ωραια κ τα κιλακια σου!!!Σ'ακολουθω κατα ποδας!9 πανω εγω!Ουτε με νοιαζει πλεον!Οπως λες κι εσυ...Θα φυγουν μετα!

Ασε που σκεφτομαι πως ισως και το αγχος μου να δημιουργησε τις συσπασεις... :unsure:

Αντε φιλακιααααα!Ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αναστασια -μονικα καλημερα και στην αυτοχρισμενη Σταρ τσοντονειρο...:laugh: !

Χαιρομαι που ειστε καλα!!

Εγω κανω κ ξανακανω ντουλαπες...κατεβαζω καλοκαιρινα..κ τα δικα μου σνιφ..:dry::unsure: τα ξαναβαζω μεσα....Δεν μου κανουν πια οι βερμουδιτσες μου..ουτε τα μπλουζακια μου...

ο αντρουλης ειπε να μην στεναχωριεμαι κ θα μου κανουν τελος αυγουστου..που θα εχω γεννησει!!Που να ξερε ο καψερος..οτι δεν θα μου κανουν ουτε και τοτε!!!:laugh:

Πρεπει να παω να παρω καμια βερμουδιτσα ..να βγαλω τα καλαμακια μου εξω..Μονο εκει εμεινα αδυνατη....Ακομη κ τη βερα μου μετα απο 19 ολοκληρα χρονια γαμου...την εβαλα στο αριστερο!!

Παρολαυτα σημερα θα τηγανισω..μπριζολιτσες :laugh: :laugh: κ θα φτιαξω κ ενα ωραιο μπασματι με ξυσμα λεμονιου..κ θα κανω κ τηγανητα κολοκυθακια κ τζατζικι...κ μετα θαμαι ευτυχισμενη!!!!:laugh:

Μαριμαρι....που εισαι? παλι θα παω για θεραπεια..2 ωρες...:side: Θελω το καροτσι εκεινο..το ειδα μαζι με το καθισματακι 780..κ στο Ε-ΒΑΒΥ 100 ευρω πιο φηνα..Περιμενω την εκθεση αλλα στο τελος θα σκασω!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...