Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΔΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ ΧΕ...ΚΑ!!!!ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΔΕ ΚΡΙΝΕΤΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΟΥ!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΛΕΣ, ΔΕ Γ...ΕΙΣ!!!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!!!!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΠΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!!ΠΩΣ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΡΕ ΓΜΤ !!ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ!!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

egw mia xara kai eukola ton gennisa 3750 kai metria gynaika eimai xi kamia ntarntana .den exei na kanei to aros me thn eukolia ths gennas .mhpos sta lei auta gia na se proetimasei gia kaisarikoula ...."ox barine polu tha sto parw"?????e????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα μας Αφροδιιιτηηηηη!!!! :) :laugh:

Αντε οι παλιογιατροι-κοπερφιλν(Εβινακι καλοοοο!) μας ταραζουν αντι να μας ηρεμουν!!!!!

Τι κορακλες αυγουστιατικες θα βγαλουμεεεεεε???!!!!!!!!!!!Τρεμετε αγορακιαααααααααα!!!!!!!!!

Παω για μαμ!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΜΙΚΡΗ!!!!!!!ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!!!!!ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΑΣ!!!!ΘΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΩΣΩ!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια...Πριν φυγω....

Η μπεμπα μου σε μια μερα αλλαξε πλευρο δυο φορες!!!!!!!!!Δλδ το βραδυ ειχε ποδια στα δεξια,το πρωι αριστερα και τωρα ξανα δεξια........

Το παιδι μου ή που ψαχνει θεση για να βγει ή που θα μου γινει αναποφασιστη ψηφοφορος!!!!!!!!!! :P

Ευχομαι ολοψυχα το πρωτο!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha sas pw kai kati akoma gia na to exete upopshn sas .

an mporesete kai apagorute ston giatro sas na balei askopa tenitous ponous tha kanete polu kala kai gia to paidaki sas kai gia thn ekseliksh ths gennas .an ola pane kala kai exete taktes diastoles mhn ton afisete na bali den xriazonte .

egw eixa polu kalo rithmo diastolvn phga me 4 diastolh kai ana mia wra eixa kai na ekatosto e o giatros mou den tou arese hthele pio grigora na ksemprdeuei ,sta 6 ekatosta mou ebale xoris na mou to pei ,otan ton roisa ti htan mou eipai na mhn me niazei (fusika kai katalaba ti htan)meta o ponos egeine apisteutos kai zhtisa episkliridio .meta koitoyse an dunamonan alla den tou kanane thn xarh ,hrthe kai ksanabale kati xoris pali na ton katalabw(upoulos)

to thema den einai oti me pirakse oti ekana episkliridio alla oti to mwro anxothike na bgei ,piestike ,kai bgike me taxipnia .an den mou eixai balei thn ormonh ante na perimene mia wra parapanw ante dyo !!!!to mwraki mou omos ti tou eutege kai phge sthn MEN gia parakolouthish se oksigono .?

mhn tous xarizeste (tous giatrous) kanoun ta panta gia na ksemprdeuoun grigora .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερααααααααα σας κοριτσια...Ζουζουνιτσα διαβασα οτι καποια κοπελα σου κατεβαζει το καρμα...παρε ενα λοιπον και απο μενα για να μαθει....(και γιατι εισαι πολυ καλο κοριτσι και σε συμπαθω...;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σε ολες!!

Συνονοματη Αφροδιτη σε ευχαριστουμε πολυ για τις πληροφοριες ;):)

Λοιπον πηγα στο γιατρο χτες ολα μια χαρα...περιμενουμε... με προειδοποιησε οτι στην επομενη επισκεψη θα φαω...χερι :blink: !

Ευακι ειπαμε οχι αγχος οι γιατροι πολλες φορες αλλα λενε και αλλα εννοουν!

Αναστασια καλη ορεξη!

Νταλλια μου φιλια στο μωρακι σου!

Ζουζουνιτσα μου ποια σε στεναχωρει! Παρε και απο εμενα ενα καρμακι ετσι για ανεβει η διαθεση!! :cheer:

Ναταλια μου καλησπερααα!!

Μακια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε κοριτσακια μου λιγες μεινατε ακομη...!! :)

Σε λιγο φτανουν τα μπεμπακια σας...!! :woohoo:

Με το καλο σε ολες.:kiss:

...Να σας πω κι εγω κατι απ την δικη μου εμπειρια..

..... Μην τα βαλετε κατω και ζητησετε καισαρικη οσο

κι αν πονατε και οι ωρες περναν χωρις αποτελεσμα.

Σας το λεω με το χερι στην καρδια..

... "δεν υπαρχει ομορφοτερη στιγμη απ' αυτη της γεννας"...

Εγω στις 15 ωρες αναμονης τα ειχα "παιξει" και εκλαιγα διχως

να ακουω τον γιατρο τι μου ελεγε...

Εκανα τον .. παλικαρα και δεν ηθελα να κανω επισκληριδιο..!!

Δεν αντεξα ομως..

Μου ειπαν πως οι πονοι που σε βαζουν αυτοι (στον ορο)

ειναι πιο δυνατοι απο τους φυσικους πονους..!

Οι ωρες ηταν μαρτυρικες στο κρεβατι..

Πονουσε η πλατη μου τα ποδια μου .. ΟΛΑ..

Στις 27 ωρες εφτασε η μπεμπα μου (φυσιολογικα)

.. Υγιεστατη.. τσαχπινα και κουκλα.

Ανυπομονω να το ξαναζησω..

Κι ας κανω και 47 ωρες. Δε με νιαζει..

Μη φοβαστε ΤΙΠΟΤΑ!

Ευχομαι σε ολες σας ενα ΣΥΝΤΟΜΟ και ανωδυνο τοκετο..!

Φιλια. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λες κοπελα μου...Και εγω που ειχα διδυμα γεννησα φυσιολογικα...(το εζησα εις διπλουν δλδ) εινα μ α γ ι κ η εμπειρια...τοσο σπρωξιμο...δεν ηταν τιποτα μπροστα στο τοοοοσο ομορφο αποτελεσμα...και στην δικαιωση που νιωθεις μετα απο ολα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!!1ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΑΣ !!ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΣΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΚΙ ΣΕ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΝΑΤΑΛΑΚΙ !!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!!ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια ... (είναι η τρίτη φορά που γράφω γιατί το κ..λο internet κοβεται!:angry: )

Σήμερα είναι μια μέρα χωρίς ήλιο γιατί από τον καπνό είναι σαν είναι σούρουπο όλη μέρα.. το μπαλκόνι έχει γεμίσει στάχτες..& μυρίζει πολύ άσχημα έξω.

Τη Δευτέρα έχουμε γιατρό .. μου είπε ότι θα μου κάνει & καρδιογράφημα?

θα γράφω σε δόσεις για να μην τα χάσω πάλι..:blink:

Εμένα καρμάκι??? :huh: :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΦΑΝΟΥΛΙ ΚΑΙ ΝΑΤΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑΡΡΟΣ , ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ Σ ΕΜΕΝΑ, ΕΧΩ ΨΙΛΟ Χ...ΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΓΕΝΙΚΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΔΥΝΑΜΗ!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!ΜΑΤΣ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evaki μην στεναχωριέσαι & έτσι να είναι (που μου φαίνεται λίγο υπερβολικό.. :angry: ) το παν είναι να είστε καλά εσύ & το μωράκι σου & να μην ταλαιπωρηθείτε.

Δυστυχώς πολλοί γιατροί σου βγάζουν ένα υποτιθέμενο πρόβλημα για να κάνουν καισαρική & να ξεμπερδεύουν γρήγορα :angry:

Η αδερφή μου δούλευε σε μεγάλο ιδιωτικό μαιευτήριο της Αθήνας & οι καισαρικές ήταν ήδη κανονισμένες , τα χειρουργεία ,το προσωπικό όλα .. μόνο που οι γονείς δεν το ήξεραν!!! :dry:

Πήγαιναν για καθιερωμένο ραντεβού & τους έβρισκαν ένα πρόβλημα & τις έπαιρναν & καλά για άμεση καισαρική!! :ohmy:

Μάλιστα ένας γιατρός πέρυσι τον Αύγουστο φρόντισε να τις ξεπετάξει όλες αρχές Αυγούστου λέγοντας διάφορες δικαιολογίες για να πάει Διακοπές ανενόχλητος!!! :ohmy:

Ελπίζω να μην έχεις πέσει σε τέτοιο γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!ΜΟΛΙΣ ΔΩΣΩ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ!!!!ΜΑΚΙΑ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑ 6 ΩΡΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΥΧΗ!!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι zouzounitsa καλά το έγραψα!! ;)

Καρδιογράφημα δικό μου θα μου κάνει.. Γιαυτό αναρωτιέμαι..

Στον καρδιοτακογράφο με έχει βάλει ήδη 3 φορές & λέει ότι όλα είναι πολύ καλά..τώρα γιατί θα μου κάνει εμένα καρδιογράφημα ..δεν ξέρω.:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα μια στα γρήγορα... Σας στέλνω πολλά φιλάκια κι από μένα κι από τον μπεμπάκο και μιας και κοιμάται... λέω να πάω κι εγώ μέχρι να ξυπνήσει κι αρχίσει να μασάει τα χέρια του για βυζάκι!! :laugh: Θα σας ξαναγράψω σύντομα!!... :P

Θα συμφωνήσω με Αφροδίτη, λένε πολλές μαλάκιες οι γιατροί! Και κάνουν επίσης!! Ευάκι μην φοβάσαι! Καταρχήν εγώ βγήκα 4250 φυσιολογικότατα κι όπως σου είπα γέννησα κι ένα μωράκι 3650! Και από σώμα είμαι αρκετά μικροκαμωμένη! Η λεκάνη μου μια χαρά χώρεσε τον μπέμπη μου, άλλωστε να ξέρεις ότι είμαστε έτσι φτιαγμένες γι'αυτό το μεγαλείο της φύσης, όπου όλα γίνονται!

Εβινάκι στείλε πμ ποια κατεβάζει το καρμάκι να της το κατεβάζουμε ομαδικά!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΤΣΑΚΟ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ!!!!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΝΑ ΔΩ ... ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ:;;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ!!!ΔΥΟ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΝ!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΙΚΟ!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ζουζουνιτσα κατεβαζει κανεις το καρμακι σου; ελεος αν βρεις ποιος ειναι ομαδικη αυγουστομαχη θα εχουμε χαχα θα του το παμε στο μηδεν, φιλια πολλα κοριτσαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΜ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ!!!ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΕΣ ΜΗ Χ.......ΣΩ!!!! ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ!!!( ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΑ)!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνα στειλε κ μενα να μου πεις!Γτ καλε τι της καναμε???

Κανονισε φιλεναδα να με βαλεις κ μενα στην "καρμομανια" κ ψαχνω να βρω τα καρμακια που χανω!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!!!! ΖΟΥΛΙΑ!!!!ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ !!ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΧΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...