Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια γεννησεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε η Μαριιιιιιιιιιιιιιιιιιι μας!!!!

Εβαλα κ θεμα αλλα εννοειτε πως θα της ευχηθω κ απο εδω!!!!!!

Να της ζησειο παιδαρος της!!!!Να ειναι ευτυχισμενος,τυχερος,εξυπνος,κουκλος,γοητευτικος,τσαχπινης,ανεμελος,καλογουστος(οπως η μανουλα του!)!!!!!!!!!!Να ειναι Αντρακλας!!!!!!Βεβαια...Προς το παρον ας ειναι...Ησυχουλης,φαγανουλης,χαμογελαστος,υπναρας,χαδιαρης!!!!!!!

:P:cheer: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ!!!!!!!ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΤΟΥΣ!!!!!ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ' αρχάς, να ευχηθώ και από δω στη μάρι μας!!

Να σας ζήσει το νινί!!!!! Παντα γερό να είναι!!! Οτι καλυτερο κούκλα μου , να τον δείτε όπως επιθυμείτε!

Αχ! Αντε μια μια.... ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ;;;;;;

Ας πω κ εγώ τα νέα μου τώρα!

Χ ά λ ι α κοριτσάκια μου! Χθες πήγα στο γιατρό και από χθες είμαι πανικοβλητη!! Η μπεμπούλα μου μια χαρά Δοξα τω Θεώ αλλά ακούστε: Η μάλλον διαβάστε: :)

Είναι ήδη 3400 και ίσα ίσα που περνάει από τη λεκάνη μου!! Ο τράχηλος πολύ πολύ σκληρός γι 'αυτό και δεν επιχειρεί λέει τώρα τοκετό γιατί θα καταλήξουμε σίγουρα σε καισαρική! Ναι αλλά και αργότερα τί θα γίνει ρε κορίτσια! Πως θα χωρέσει στη λεκάνη μου όταν μεγαλώσει κ άλλο; Τέλοσπάντων, συνέστησε περπάτημα 3 ωρες τη μέρα, σεξ 2 φορές τουλάχιστον με εκσπερμάτωση μέσα και είπε ότι την επόμενη Πέμπτη θα με ξαναδει και θα μου δώσει buskopan για να μαλακώσει ο τράχηλος και μετα από κανα δυο μέρες θα μπω για γέννα. Με προετοίμασε ότι ο τοκετος θα είναι δυσκολος, τουλάχιστον δέκα ώρες και ότι και πάλι δεν έιναι σίγουρο ότι θα αποφυγουμε την καισαρική!

Από χθες όλο κλαίω! Μου κοψε τα πόδια! Φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω! Σκέφτομαι να του πω να κάνω κατ 'ευθείαν καισαρική! Φοβάμαι για το μωράκι μου! Δε θελω να κινδυνέψει ούτε να ταλαιπωρηθεί τόσο! Κορίτσια είμαι΄χάλια! Δεν ξέρω τί να κάνω!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην να ευχηθω στη Μαρια μας να της Ζησει το νινι!! :)

Αντε κοριτσια κοντευουμεεεε! ΣΗμερα εχω ραντεβου με το γιατρο να μας πει που βρησκομαστε!

Ευακι μου οχι αγχος κοπελα μου στην κατασταση σου... ειμαι σιγουρη οτι ο γιατρος σου θα κανει τα παντα για το καλο του μωρου και το δικο σου... ολα θα πανε μια χαρα!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!!!ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΚΟ!!!!!ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!ΣΕ ΘΕΛΩ ΔΥΝΑΤΗ , ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜε!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

Ολες παρουσες???!!

Ποιες ολες δλδ...Οι μισες γιναν μανουλες κ τρεχουν πισω απτις αναγκες των ζουζουνιων τους!!!

Αντε κ στα δικα μας!!!

Ευακι μηπως ο γιατρος σου ειναι ελαφρως υπερβολικος???

Τοσο σιγουρος ειναι για το βαρος του μωρου σου???Και βαζει το χερι του στη φωτια πως η λεκανη σου χωραει μεχρι 3400????????????????//Με συγχωρεις καλη μου αλλα πρωτη φορα ακουω τετοια διαγνωση γιατρου!!!!!!!!!!

Ξερεις ποσο ελαστικα ειναι τα οστα στο καρνιο ενος εμβρυου????

Η φυση ειναι σοφη κοπελα μου!!!Ξερει καλυτερα απ'το γιατρο σου!!!

Ελπιζω να μην ειναι απο αυτους που προτιμουν καισαρικες για να τελειωνουν.......

Χαλαρωσε κ χαμογελα!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστιατικες κοιλιτσες τι κανετε?

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ ΣΤΟ MARIMARAKI ΜΑΣ

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε κοριτσακια μου λιγοστευουμε σιγα σιγα . Εχουμε συμβαλλει ουσιαστικα στην αυξηση του πληθυσμού της χωρας αυτο το μηνα και συνεχιζουμε ακαθεκτες!!!!!!

Εμεις αυριο παμε για καρδιοτοκογραφο και ενα ακομα μαθημα με τη μαια. Ετσι για να κρατιεμαι σε φορμα.....

Κατα τα αλλα... πονοι, πρηξιμο, λιγουυυυυυρες, και κουβεντουλες με την κοιλιτσα μου (κανονιζουμε τη συναντηση μας σε λιγες ημερες

Zouzounitsa, Anastasaki, δεν ξερω να σας ανεβασω το καρμα σας αλλα σας στελνω ενα φιλακι να σας ανεβασω τη διαθεση.

Toma μου, uniqaki, evaki, madojohn και οι υπολοιπες κοιλιτσες ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ!!τΟ ΚΑΡΜΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΧΕΡΑΚΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ!!ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΚΙΝΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες... γεμιστές και μη!! Να ευχηθώ γι'αλλη μια φορά κι από το θεματάκι μας στην Μαριμάρι μας... να της ζήσει ο παίδαρος... γερός και με υγεία πολύ πολύ και καλή τύχη!! Να τον χαίρονται και να τον καμαρώσουν όπως επιθυμούν!!

Ευάκι μου, μην αγχώνεσαι! Κι εμένα 3650 βγήκε ο μπομπιράκος!! Θα δεις όλα καλά θα πάνε!! Μην στενοχωριέσαι!! Το παν είναι να είναι υγιέστατη η μπουμπού.. όλα τ'άλλα έρχονται δεύτερα!!

Αννούλα μου, συμπεθερούλα μου... πλησιάζεις κοπέλα μου!!! Θέλω να μου στείλεις μηνυματάκι όταν έρθει η ώρα... γιατί θέλω να σας δω... μαμά και κόρη!! Πολλά φιλάκια σας στέλνω για την ώρα!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!Εδωωωωωωωωωωωωωω ακομηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

Νομιζω πως εγω κ η Εβινα εχουμε σειρα οποτε......Μην τολμησει καμια αλλη και μας φαει τη θεση!!!!!!!!!!! :P

Γεια σου Νταλλια μου!!!!Εισαι καλα???Ο παιδαρακος σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΑΛΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΜΦΟΤΕΡΕΣ!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ!!!ΑΛΛΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!ΔΩΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑΑΑΑΑΑ ΚΛΑΨ !!!!!!:( :(

ΝΤΑΛΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινάκι σ ευχαριστώ για το καρμάκι! τσάκο κ ένα από μένα!!! :) (Για να μάθει η κοπέλα που στο κατεβάζει!!!) :P

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και τα όμορφα λογάκια σας!

Εύχομαι και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά! Εκλαψα, απομονωθηκα, ξέσπασα και σήμερα μπορώ να πω ότι νιώθω πολύ καλύτερα! Είμαι πιο αισιόδοξη! Απλα, φοβάμαι! Κάθε φορά που πονάω λίγο σκέφτομαι ότι δε θα αντέξω τους πόνους! Και ήμουν τόσο ψυχραιμη..... Δεν ξέρω τί επαθα! Αλλά θα βρω τη δύναμη! Το κοριτσάκι μου θα μου τη δώσει! Εχω τέτοια λαχτάρα να κοιταχτούμε για πρώτη φορά στα μάτια! Ζω για τη στιγμή εκείνη!!!

Ελπίζω να στε όλες καλά! Αντε να ακούσουμε τα επόμενα ευχάριστα νέα.....

Ζουζουνίτσα; Αναστασία; Για εσας χτυπάει η καμπάνα!!! ;)

Τομάκι πήγες στο γιατρό; Περιμένουμε τα νέα από το μπεμπούλη σου!!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΥΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ , ΧΑΛΑΛΙ ΔΕ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ!!!!ΑΝΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!!ΧΙΧΙ!!!ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΕΞΑΩΡΟ!!!ΜΑΚΙΑ!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι συνεχιζω να πιστευω πως τζαμπα σε αγχωνει ο γιατρος σου...

Τι ειναι αυτοι οι επιστημονες...Και η δικια μου ετσι κανει συχνα....Αλλα ντ'αλλων!!!!!

Η μπεμπα σου ειναι μια χαρα και εκεινη ξερει πως να ερθει!!!!Μη σε στενοχωρει βρεεεε!!! :)

Βρε Εβινακι εχεις παθει καρμοεξαρτηση απο τοτε που το ανακαλυψες!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχχαα Φαση εχεις!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ!!!! ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ!!ΑΥΤΗ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΧΙΧΙ!!!ΤΕΣΠΑ !!!ΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι η αλήθεια είναι ότι και τις δυο ξαδέρφες μου που ξεγέννησε ... μαύρα τους τα'λεγε! Τελικά, παρ' όλο που είχαν δύσκολο τοκετό και οι δυο γέννησαν φυσιολογικά! Τί να πω ! Μακάρι να τα φουσκώνει και να μην είναι τόσο τραγικά τα πράγματα!!

Τουλάχιστον κάνω σεξ μετά από τόσο καιρό!!! Αυτό που το βάζετε;;; χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινακι μου...Σ'οποιον αρεσουμε,για τους αλλους δεεεεεν.....!!!

Απλα τα καρμακια εχουν το σκοπο τους και καμια φορα σε ριχνουν ψυχολογικα χωρις λογο!Δε θελω να μου στενοχωριεσαι κ να τσατιζεσαι με χαζα!!!Φιλακια κ στη δικια σου κοιλαρουμπα!!! :)

Ευα μου εχω κλαψει κι εγω απο μ..ες της γιατρου μου....

Λενε καμια φορα κουβεντες που στα δικα μας αυτια ακουγονται εξωφρενικα ασχημες!!Δεν εχουμε κ πειρα... Αλλα αν κανεις ενα βημα πισω και σκεφτεις λογικα θα ηρεμισεις!!!

Η μετρηση του υπερηχου ειναι πλεον ενδεικτικη αφου τα μωρα εχουν μεγαλωσει και δεν καθονται κ σε βολικη παντα θεση!Οι γιατροι μετρανε κοιλια κ κεφαλακι...Εεεε και????Αντε κ ποδι να μετρησουν παλι παιζει η μετρηση κατα πολυ!!!!!!!

Επισης...Πως στο καλο εβγαλε τη διασταση της λεκανης σου και υπολογισε και τον ογκο ενος κεφαλιου μωρου 3400????????????????Και δεν εχεις δει-ακουσει πως τα οστα του κεφαλιου ενος εμρβυου αλλαζουν μορφη ωστε να χωρεσει κατα την εξοδο???

Και τεσπα.....Ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!Βαζω κ στοιχημα!!!!!!!

Και κανεις και σεξ κ γκρινιαζεις!χεχεεχεχχεχεχχεχεχεεχχχχεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπληρωνω και κατι!!!

Ακομα κ αν ο γιατρος σου εκανε "μαγικα" και υπολογισε το οστο της λεκανης σου...Που απορω με τι μηχανημα σε κοιταξε????(μου φαινεται χαζο σορρυ!)

Ακου μετρησεις της δικης μου μπεμπας...

1950 μετα απο 2 βδ 2550!!!!!μετα απο αλλες 2....2720!!!!!!!!!!!μετα απο 1....Μαντεψε.......3390!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και μετα απο αλλη μια 3100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε πες μου εσυ ποσο ζυγιζει το μωρο μου!!!!!!!!!!Ουτε η γιατρος ξερει πλεον ουτε κανεις!!!!Θα δουμε στην εξοδο!!!!! ;)

Η γιατρος υπολογιζει γυρω στα 3500 αλλα...ΠΟΤΕ δεν ξερεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epeidi akousa (diabasa) oti kapoia fobate eipa na grapsw kati .

egw hthela na gennisw entelos fusiologika ,xoris episkliridio ,kai oi ponoi mou otan me epiasan htan entaksei ponousan alla antexotan .eixa pei ston giatro mou oti tha apofasiza eki an kanw episkliridio ,lipon den tha ekana an den mou ebaze txnitous ponous ,aytoi ponane pio polu apo to kanoniko ,zhtisa episkliridio kai ......htan teleia den katalabena pono katholou ....paraligo na koimithw kiolas xaxaxa ospou na erthei h wra twn eksothisewn .kai ekeinh thn wra an kai eixai perasei h epidrash h polu ths eneshs eniosa liga pragmata alla tipota fobero .

mhn anxoneste katholou kai egw fobomouna alla den htan kai tragikos o ponos ,apla einai to agnosto pou mas tromazei .

nane kala opoios anakalipse thn episkliridio!!!(a!kai den ponai katholou h episkliridios kanoun mia topikh prota )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...