Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Υπομονή με τον θηλασμό

γλυκά μου κορίτσια......

........για να παίρνουμε κ εμείς θάρρος!

Δύσκολο το θέμα αλλά τα καταφέρνετε καλά,

μπράβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα σε οοοοοοοολες μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα αστερακια μου φουσκωτα και μανουλες που θηλαζετε!!

πραγματι ακουγεται δυσκολο και επιπονο,θα τη βρειτε ομως την ακρη και με το χαμογελο θα τρεφεται τα μαργαριταρια σας .

Αντε και στα δικα μας συντομα ΜαριΜαρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

........και στα δικά μας Foulinaki μου!

Πολύ άγχος το θέμα του θηλασμού...

Θέλω τοοοοοσο πολύ να τα καταφέρω που

έχω αρχίσει κ αγχώνομαι σιγά-σιγά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ Μαρακι μου αγχος ...εσενα ειδικα δε σε φοβαμαι με το πεισμα και τη θεληση που φαινεται οτι εχεις ειμαι σιγουρη οτι θα το χορταινεις σιγουρα το πριγκιπακι σου...απο οτι μου ειπε μια φιλεναδα μου μαια θελει σιγουρα ψυχραιμια πεισμα θεληση και θετικη σκεψη...φυσικα τα διαθετουμε ε??? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΟΥΣΚΩΤΟΥΛΕΣ!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΙ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΧΙΧΙΧΙ!!ΜΑΡΙΑΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΣΟΥ!!!ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ!!!!ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΝΤΑΛΑΚΙ ΣΑ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!:kiss: ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΓΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια:woohoo:

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.....απο αυριο θα τα λεμε απο το σπιτι χαχα!!!

Βλεπω ολες ειστε καλα και χαιρομαι πολυ.....

Υπομονη στις θηλαζουσες μανουλες ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο στην αρχη,πελαγωνεις, αλλα θελει προσπαθεια και μετα που γινεται συνηθεια ανταμοιβονται οι κοποι........

κι εμενα αν με αγχωνει κατι πολυ ειναι ο θηλασμος και να πιασει το μωρο καλα και σωστα απο την 1η μερα της ζωης του,βασικα ολα ειναι συν στο θηλασμο ακομη και το βραδυνο ξυπνημα:)

δεν θα ξεχασω ποτε που μια νυχτα στις 3.00μμ σηκωθηκα να κανω γαλα στο μωρο και κοιμομουν ορθια στην κυριολεξια:dry: παιρνω μπιμπερο απο τον βραστηρα,μετραω,βαζω νερο,μετραω βαζω γαλα σκονη,ριχνω και μια κουταλια NESCAFE FRAPE OLE και αρχιζω να κουναω:blink: ειναι πολυ χειροτερο λοιπον να ξυπνας για να φτιαξεις το γαλα ενω με το στηθος ειναι τελεια!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουδεις ασφαλτος που λεει και η Αντζελα Δημητριου:silly:

απο λαθη αλλο τιποτα zouzounitsa μου και ειναι λογικο ,ανθρωποι ειμαστε,δεν τα ξερουμε και ολα,οσα και να λεμε οσα και να διαβαζουμε στην πραξη ειναι αλλιως,σιγα σιγα με τις εμπειριες μαθαινεις...:)

στο 1ο μωρο τα ειχα κανει σαλατα με το θηλασμο,λιγο στην κλινικη που μου σακατεψαν το στηθος,λιγο οτι φερνανε το μωρο ταισμενο χορτατο κι εγω κοντευα να σκασω απο πρηξιμο,λιγο το μωρο που ηταν βαριεστημενο και δεν επιανε στηθος παρα μονο κοιμοτανε επανω αστα να πανε ,

ημουν και μικρη και τα ειχα παιξει....και τωρα μην φανταστεις ,μετα απο 7 χρονια δεν θυμαμαι και τιποτα:P

φτου κι απο την αρχη,συν του οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο ,

αυτα,,, να πουμε κανενα ευχαριστο να μην αγχωνομαστε:

ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΜΕ ??????:laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ !!!ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΗ ΖΟΛΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!!ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΕΧΡΙ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ακομη ζουζουνιτσα δεν ξερουμε, περιμενω να παω απ΄δομαδα στη γιατρό για να δουμε τι εξελιξεις εχουμε..ειμαι σχεδόν σιγουρη οτι θα με προλαβεις!!Ρε σεις κοπελιες τι πεινα ειναι αυτη????????και αυτα τα γλυκα δεν αντεχω θελω καθε μερα καθε ωρα καθε στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΝΑΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ!!ΧΘΕΣ ΧΤΥΠΗΣΑ ΔΥΟ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ!!ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΌ;;;;;;;;;ΑΦΟΥ ΣΑΝ ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nes cafe

στο μωρό........ χαχαχαχαχα!!!

Πολύ γέλασα.......

Φανταστική Jolika , με τόσα που έχεις καταφέρει

μόνη σου κ πάλι καλά που ΔΕΝ έδωσες

το φραπέ στο μωρό...........!!!

Θα τα καταφέρουμε, ε;;;

Και εγώ αυτό πιστεύω Φουλινάκι μου,

εφόσον το θέλουμε τόσο

θα το πετύχουμε!!! Εδώ θα είμαστε να λέμε

εμπειρίες, Αυγουστιάτικες!!!

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση σου

και την πίστη σου στο ...πείσμα μου!

Πολυ σημαντικό! Σου εύχομαι το ίδιο...

Ζουζουνίτσα; Λες να μην έρθει ο σποράκος μου

μόνος του και να μπω με πρόκληση στις 20/8

και να έρθει ΚΑΙ το δικό σου

το μπεμπάκι στις 20/8???????

Μαζι γενεθλιάκια!!!

Καλή τελευταία μέρα εργασίας Jolika !!!

Αναστασάκι μου, ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;

Νάνι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ Ε;;;;;ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΒ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστιατικες μανουλες, κοντεψε ολων σας ο καιρος για να παρετε στην αγκαλια σας το μπεμπακι σας, για αυτο να σας ευχηθω απο τωρα (μπας και μου...ξεφυγει καμια) καλη ελευθερια να εχετε,ευκολη γεννα, μ'ενα πονο και γρηγορη αναρρωση!!!αχ ποσο ανυπομονω να ερθει και η δικια μου η στιγμη... αλλα εχω ακομη...ειμαι 7 βδομαδων τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ !!!ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ , ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!

Χτες πηγαμε στο γιατρο ολα καλα με το μπεμπουλη μας ειναι γυρω στα 3.300 κιλα! η γιατρος δε με βλεπει να πηγαινω μεχρι το τελος... ο πλακουντας αρχισε ηδη να γερναει :ohmy: . Μας ειπε οτι και τωρα να γεννηθει δεν υπαρχει προβλημα αφου εχει τα κιλακια του. Δεν μου ειπε ποτε ακριβως με περιμενει να γεννησω απλα με προετοιμασε οτι μπορει να γεννησω πιο νωρις.

<Ελπιζω να ειναι μετα τις 24-08 διοτι εχω ραντεβου για μανικιουρ> :laugh: :laugh: !!

Επομενο ραντεβου σε μια βδομαδα...

jolika καλη ξεκουραση απο αυριο...

Φιλια σε ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Τομα, ατε καλη ελευθερια και κοντεψες! αλλαξε καλε το ραντεβουδακι σου...εξαλλου διαρκει το μανικιουρ ... ειδικα οταν δεν κανεις δουλειες στο σπιτι...

καλη ελευθερια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλααααρες μου!!!!

Τι μου κανετε????Εχω πολλες σελιδες για διαβασμα!!!Σιγα σιγα...Σε κανα μισαωρο...Θα το στειλω το ποστ!!!!!

Χθες πηγα στη θαλασσαααααααααα!!!!!!Η πρωτη εμφανιση του διεθνους μοντελου φαλαινιτσοαναστασιας με μαγιω!!!!!Τι υπεροχη αισθηση!!!Ενιωσα ξανα ελαφρια!!!!!!

Η μπεμπα σαςν κοτοπουλακι ακινητη εννοειται!!!Και στην ξαπλωστρα τουρλωνε πωπουδακι κ στραβωνε την κοιλια μου!!!!Ενιωθα που ενιωθα εξωγηινη...Βοηθουσε κ η στραβη κοιλια!!!! :P:P :laugh:

Ευχαριστω που μου απαντησατε για τα καρπουζοβολεματα της κοιλιας!!!Χθες δοκιμασα να μη βαλω μαξιλαρι απο κατω της(οπως συνηθιζα) κ ηταν καπως καλυτερα!

"...αφήνονται «ελεύθερα» κ πέφτουν σαν κοτρώνα..." Αχ βρε Αγαπημενο φιλεναδακι Μαριμαρακι μου απιστευτη περιγραφη!αχχαχαχχαχαχαχαχαχα :P

Γιουνικακι νομιζω πως μπορεις να ρωτησεις απο τωρα για το αν "χωραει" κ η αδερφουλα σου!Δε θα πας καμια βολτα στο γαληνο???

Εβινακι εισαι καλυτερα σημερα???Δεν πονας???Καλα μαρη τουλουμπιτσα εσκασες στα γλυκα??????Δεν ντρεπεσαι βρε???(κι εγω μονο 5 κρουασανακια κατεβασα χθες!) :laugh: :P

Jolika σε θαυμαζω!!!Δουλεια,σπιτι,μωρα(2+1+ σκεφτεσαι κ για 4ο!!! :woohoo: )

Μπραβο κοπελα μου!!!Καλο κουραγιο!!!

Συμφωνω με αυτο που ειπες στο γιατρο σου!!!Αν λειπει...Θα γεννησουμε με καποιον αλλο!Οχι θα κατσουμε να σκασουμε!!!!Οκ τους εμπιστευομαστε αλλα κ οι αλλοι που θα ειναι εκει παλι γιατροι ειναι!!!Το πολυ πολυ θα γλιτωσουμε το κωλοπιασιμο απτα λεφτα που παιρνουν!!!! :laugh: (Ηδη το συζητησα το ενδεχομενο με τη μαια!!!)

ΝΕΣΚΑΦΕΕΕΕΕ???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα Ετοιμο το καφεδακι σου νινι μου!!!!!!!!!!

Γεια σου Μαριαντακι με το εργοστασιο γαλακτος σου!!!!!Ολα καλα να πανε κ να στρωσει η παραγωγη!!!! :) Αχ τι καλα που θα τρωει ο κοριτσαρος σου!!!!!!!

Νταλλια κ εσυ το ιδιο κουκλα μου!!!!!Το καψουρακι σε φερνει βολτα απο τωρα!!!!! :)

Λινακι μου γλυκο...Το'ριξες στα νυχτοπερπατηματα διαβαζω!!!!Επιδρομη στο ψυγειο!!!!!!!!!χαχαχαχαχα Αν η εγκυμοσυνη κρατουσε 1 χρονο θα 'πρεπε να μας δενουν στα κρεβατια τους τελευταιους 3 μηνες!χαχαχαχαχαχα :laugh: :P (με καθετηρα!!! :cheer: )

Τομα μου με το καλο να ερθει οποτε θελει το αντρακι σου!!!

Εισαι καλα???Ολα οκ???Καπως περιεργα ειναι τα μηνυματακια σου τελευταια???

Ενα χαμογελακι θα μας ριξεις??????

Χαρουλινι σ'ευχαριστουμεεε!!!Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!Περναει πολυυυυυ γρηγορα ο καιρος να το θυμασαι!!!Ποτε ημουν στον 3ο,ποτε ετοιμογεννη!!!!! :ohmy:

Μαριμαρακι μου σε αφησα τελευταια ετσι για να σκασεις!!!(πλακα κανω!!!)

Τα επαιξε η οθονη του κινητου μου...Βλεπεις χθες εβγαλα φωτο με το μαγιω και..... Παραιτήθηκε!!!!!!!!!Λεει "ΩΣ ΕΔΩ"!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Θα δω τι θα κανω γτ οποτε θελει δουλευει!

Θα τα καταφερουμε με το θηλασμο!!!!Θα κανουμε κουραγιο κ εμεις κ τα μικρουλια μας και ολα θα πανε καλα!!!

ΜΟΝΟ 6 μερες μεινανε?????Καλεεεεεε!!Γενναααααας!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Τομα μου με το καλο να ερθει οποτε θελει το αντρακι σου!!!

Εισαι καλα???Ολα οκ???Καπως περιεργα ειναι τα μηνυματακια σου τελευταια???

Ενα χαμογελακι θα μας ριξεις??????

:):):):):):):):)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????

:):):):):):):):)

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα

να μας στείλεις photo με μαγιώ.....

....να γελάσουμε!

Anastacaki θέλω μια από την ξαπλώστρα

με στραβή κοιλιά....... Τέλεια αίσθηση!

Χαιρομαι για σένα κ την τσαχπινογοργόνα!

Τόμα μεγαλώνει το μπεμπάκι σου...

Γρήγορα μανικιούρ πεντικιούρ

πριν έρθει κ σε βρει ...άφτιαχτη!

Εγω πάντως είμαι «ετοιμοπόλεμη»

ΚΆΘΕ ΜΕΡΑ! Το μακιγιάζ πάνω στο τραπέζι

για να το πάρω μαζί μου , όόότι ώρα κ αν γεννήσω,

φρύδια, νύχια, μαλλιά, ξύρισμα

έχουν καθημερινώς ένα ...περασματάκι

για να είμαστε σε ετοιμότητα!!!!!

Anastacia μην μου μετράς μέρες... 6 μόνο;;;

Θα κλάψω ρεεεεεε, δεν θέλω να γεννήσω

ακόμα.... Θέλω να χαρώ κ´άλλο τον γεμιστό

μπεμπούλη μου κ´αυτος περνάει τόόόσο τέλεια

στην κοιλιά.........!!!

Χαρουλίνι αλλάζουμε;;; Χαχαχαχα......

Ευχαριστήσου την εγκυμοσύνη σου

κ μην βιάζεται να γεννήσεις....

Είναι το πιο τέλειο ταξίδι!!!!!!

Και...... 9 μήνες ΔΕΝ φτάνουν

να χαρείς την κοιλίτσα σου.... Χάιδευε το μωρό σου

κάθε μέρα, κάθε ώρα..... Τα κάνει χαρούμενα!!!

Ο μπεμπάκος μου σας στέλνει

χοροπηδηχτά φιλιά.......................!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΩ:P:blush: σας μοιρασα και μερικα καρμακια χαχα!!!αααα.......

μολις ειδα ομως οτι δεν μπορω σε ολες τελικα λεει ανα 6 ωρες:(

Ναι μωρε frape εβαλα ,θα μου μεινει πραγματικα αξεχαστο.......!!!:silly:

20 Αυγουστου ειναι γεννημενη η κορουλα μου αυτη που εχω στις δυο φωτο του προφιλ μου και ειναι λιονταρακι,ελπιζω να βγει και αυτη η μικρη μου λιονταρακι :laugh:

Αnastacia ακριβως αυτοι θα χασουν τα φραγκα αχαχαχα!!!!

Εγω εχω τσακισει τα παγωτα παντως ,Δευτερα θα παμε να εξεταστουμε αν δεν εχουμε τιποτα απροοπτο το σ/κ....

αραγε θα ξεφουσκωσει καμια μας μεσα στο σ/κ???

αντε να δουμε.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα

να μας στείλεις photo με μαγιώ.....

....να γελάσουμε!

Anastacaki θέλω μια από την ξαπλώστρα

με στραβή κοιλιά....... Τέλεια αίσθηση!

Χαιρομαι για σένα κ την τσαχπινογοργόνα!

Ειμαι σιγουρη πως θα κανατε πολυ γελιο!!!χαχαχαχαχα

Το πιο γελοιο ομως της υποθεσης ηταν η προετοιμασια!!!!!Κοινως...Το ΞΟΥρισμα!

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ??????????? :laugh: :laugh: :blink:

Ημουν 1 ωρα στη μπανιερα.....

Πεθανα στην κουραση...

Ξαναμπηκα 3 φορες γτ ειχα αφησει ακουρευτο το γκαζον σε μερικα σημεια....

Κοπηκα...

Μετα το ξεχασα....

Μετα ειδα αιματακι απ'την πληγουλα και επαθα σοκ...Εβγαλα συμπερασμα "αποκολληση πλακουντα" :blink: .........

Μετα θυμηθηκα....

Μετα σε σκεφτηκα το τι γελιο θα εριχνες αν με εβλεπες!!!!!!!!!!!

ΥΓ Οκ δε μετραω μερες γτ κ εγω αγχωνομαι!!!!Θα βαλουμε ταπα-ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΤΙ ΦΤΙΑΝΕΙΣΣ!!!ΠΗΓΕΣ ΘΑΛΑΣΣΟΥΓΚΑ ΕΕ;;ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ !!!ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕΤΑ!!!!!ΝΑΙ ΤΣΑΚΙΣΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΧΘΕΣ Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΧΟΡΕΥΕ ΧΙΠ ΧΟΠ ΜΕΣΑ!!!!ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΑ ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΣΟΥ!!!ΧΘΕΣ ΜΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ!!!ΦΟΥΣΚΟΥΝΕ ΕΝΑ ΠΟΔΑΡΙ !!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΕΥΤΥΧΩΣ!!ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΤΙ ΦΤΙΑΝΕΙΣΣ!!!ΠΗΓΕΣ ΘΑΛΑΣΣΟΥΓΚΑ ΕΕ;;ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ !!!ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕΤΑ!!!!!ΝΑΙ ΤΣΑΚΙΣΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΧΘΕΣ Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΧΟΡΕΥΕ ΧΙΠ ΧΟΠ ΜΕΣΑ!!!!ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΑ ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΣΟΥ!!!ΧΘΕΣ ΜΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ!!!ΦΟΥΣΚΟΥΝΕ ΕΝΑ ΠΟΔΑΡΙ !!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΕΥΤΥΧΩΣ!!ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ !!!

Ρε συ ξερεις τι κανει η δικια μου?Τουρλωνει τον πωπο πανω δεξια(κατω απτο στηθος)-τα πλευρα μου την ενοχλουν!-

και τεντωνει κ τα ποδιαστη μεση αριστερα!!!Καταλαβαινεις τι γινεται!!!!

Να σηκωνεσαι σιγααααα σιγααα!!!!! :P

Εβινακι ακουσες μηπως για καποια αποβλητα που πεσαν-λεει- εκει κοντα στην Καλλικρατεια????Ρε μπας κ μολυνθηκε η θαλασσιτσα μας???

Ασε που εβλεπα κ καποιες κοιλοτητες με στασιμα κ σκουπιδια μεσα πολυ κοντα στην ακτη...

Φοβηθηκα λιγο αλλα τα ειδα φευγωντας..... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...