Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΣΑς ΚΑΛΟΣΟΡΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ !!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΙ ΝΑΠΩ!!!ΛΙΓΟ ΣΑΣΠΕΝΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΠΛΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΡΙΕΣΑΙ!!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!"

DALLIA MOY ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ μωρε ζουζουνιτσα..σε ξεχασα με την αννουλα μας!! καλως ηρθες καλη μου!!! ευτυχως εχουμε το φουλινακι που μου το θυμισε!!!

κλωτσαει κ χαμογελω!!θα γινει το σλογκαν μου!!! ασε που νομιζω οτι ειναι και πανεξυπνος...μολις χαιδευω την κοιλια μου..ανταποκρινεται:)

εκτος αν........λεει ...χοντρη ,παρε τη χερουκλα σου απο κει!!!!!:laugh: με κατσιασες πια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχχαχαααααααααααααααααα!!!Με πεθαινειειειειες!!!!!!!!!!

Αποκλειεται να λεει τη μανουλα "χοντρη" ειναι ευγενικο αγορι!Ισως να σε λεει "στρουμπουληθρα μου"!!!!!!!!!!!! :laugh:

Εμενα ηδη μου τη ζητανε απ'τη ΝΑΣΑ!!!!χαχαχαχαχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε Αναστασια και γω το ιδιο προβλημα εχω μια από τη NASA μια από πρακτορεια μοντελων μια απο το columbia και harvard δεν ξερω τι να κανω...δε θελω να φυγει μακρια μου...

Τι θα κανουμε;;;;;;;;;πως θα τα αντιμετωπισουμε τοση ζητηση;Αχχχχχχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula sou euxomai ola na pane teleia me thn amnioparakenthsh!

Koritsia mou ti kanete?eixa wres na grapsw :P

Epitelous xtes vrady katafera na koimithw kai to euxaristithika!!

Pws pane ta zouzounia sas?Klotsane e?!Emena na deite. :D

Filakiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι αστερια μωρα θα βγαλουμε βρε κοριτσια!!!Ο ανταγωνισμος θα ειναι τεραστιος!

Ελατε!Παμε ολες μαζι: ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΟΥΟΥ!!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΟΥΟΥ!

χαχαχαχαχαχαχαααα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 22/04 ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΟΥΛΑΑΑΑ!!ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΙΟ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΙΣΟΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΔΙ.ΧΑΧΑΧΑ.

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ Π.Η.Τ 25/08 ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΜΑ.

MARIMARI KAI ENIDOD ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΕΣ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΦΟΡΕΣ.ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ,ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΩΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΗ ΒΑΨΑΜΕ!!

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ Χ...ΕΙ!ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΛΑΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nemi ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ. ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΕ??? ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Μ ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙ... ΑΦΟΥ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΣΗΧΟ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΒΑΡΟΣ, ΥΨΟΣ ΚΤΛ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΒ ΟΛΕς ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΖΩΗΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕς ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙΣΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΟΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΕΞΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nemi kai Zouzounitsa kalwsirthate sth parea mas!

Nemi mou se plhroforw oti mallon de paizei rozo to fyllo sth klotsia.Egw exw didyma agori-koritsi kai to koritsi me exei trelanei enw to agori poly yshxo ^_^

Vgalate kai 4D photo apth mouritsa ths?

Pandws egw exw parei ta diplasia kila apo sena kai to vrady shkwnome gia toualeta panw apo 4 fores xixiixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙς ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ!!!!ΑΣΤΑ!!!ΠΟΛΥ ΚΑΤΡΟΥΛΟΥ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑς ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟς ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΗς Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ ΗΤΑΝΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Anna_ μου, σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου όλα να πάνε καλά! Όλη μου την θετική ενέργεια και σκέψη και είμαι σίγουρη ότι κι οι δυο είστε καλά!!

nemi, με το καλό το μωράκι σου.. Εύχομαι τα καλύτερα!

foulinaki ευχαριστώ κοριτσάκι μου κι εσύ να χαίρεσαι την βασίλισσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ ποσο χαιρομαι οταν μπαινω ειδικα στο θεμα μας!!νιωθω μια ηρεμια,χαμογελω και αρχιζω να διαβαζω ,να με συγκρινω..κοιλιες ,μωρα ..κατουρλια!!!

τι ομορφα που δεν μαλωνουμε ,νιωθουμε κ σεβομαστε η μια την αλλη!!

βεβαια εχουμε την αναστασια που αν αρχισουν οι ζεστες...φανταστειτε τι θα λεει.:laugh: :laugh:

εχουμε αγορακια ,κοριτσακια την ελενα μας με τα διδυμακια!!τι τελεια!!

Αννουλα μου εγω τη δευτερα παω για β επιπεδου,εσυ για αμνιο..καλη μας επιτυχια κουκλιτσα μου!!Ολα θα πανε τελεια καλη μου!σου στελνουμε ολες την αγαπη μας κ τις ευχες μας!Αληθινες οχι μαϊμου!!:)

Εγω ευτυχως παω μονο μια φορα τουαλετα τη νυχτα..αλλα αρχισα κ ξυπναω μια δυο φορες..Ο κανακαρης μου σημερα το πρωι στις 5..ηθελε χαιδεματα!!μου εριχνε κατι κλωτσιες!!Ξυπνησα μεν το απολαυσα δε!!

ουτε αγκαλιτσες..ειδικες:dry: θελω ουτε ονειρα βλεπω!!Θελω μονο να με κλωτσανε ..εσωτερικως!!

κοριτσια εσεις που δεν εχετε γεννησει ακομη..το πιο τελειο θαναι οταν θα εχουν ..λοξυγκα!!!!:) :) αχχχ ειμαι τρελομαμα ,κουκουβαγια κ τεινω προς το...ξανθο!!

ειδα και ενα ωραιο καροτσι..τι λετε?http://www.ebaby.gr/ooooiaoa-iaaoaoeinuo/quinny-1-2-3.html το 2 ο απο πανω..προς το παρον μου αρεσει!!

Nemi μου καλως ορισες στην παρεουλα μας!!αληθεια ποσες ειμαστε? μετρηθηκαμε? αγορακια? κοριτσακια? ποια υπερτερουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas k apo mena.........

Eytyxws pou to thema einai tis filis mou

tis Happy Mom

k mporw na erxomai k na feugw opote thelw........

..........xixixi!!!

Sas diavazw, agapes, alla exw vlavi me tin syndesi mou...

....apo ebvomada (elpizw) pali mazi!!!!!!!

Sas euxomai ta kalytera OLWN

kai me ygeistata mwrakia OLES!!!

Opws leei kai i fili Anastacia "ta thaumatakia mas einai!"

kai opws prosthetw egw "eimaste eulogimenes" doksa ton Theo!!!

Sas filw ... proswrina!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας και πιστευω και εγω οτι ολα θα πανε καλα.

Happy Mom μου ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ το β΄επιπεδου και σου ευχομαι να το ευχαριστηθείς πολύ γιατί ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. Κρατάει πολλή ώρα και ειδικά η εγχρωμη φωτο απο τη φατσούλα του μωρού ειναι ΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Εμεις την εχουμε βαλει στο σαλόνι και τη χαζευουμε. Εχει κουρνιάσει η μπουμπου και εχει τα χερια μπροστα σε μπουνιτσες και κοιμαται.......και φαινεται και ενα μπρατσακι για δαγκωμα (σαν φρατζολακι ειναι).

Και εγω το λεω συνεχεια οτι εχω καταντήσει πιο κουκουβαγιομανα απο αυτες που κοροιδευα τοσα χρονια(ετσι ειναι .... αν δεν παθεις δεν θα μαθεις).

Nemi και ζουζουνιτσα καλως ήρθατε στην παρέα με τις ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ του ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ. Ε....ρε κατι ζεστες που θα τραβήξουμε ολες μαζι παρεα... και οχι τιποτα αλλο φετος δεν θα παρει ο αντρας μου αδεια καθολου και με βλεπω με μια παραλια σε αφισα και το aircondition στο φουλ και να χαζευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: Ζουζουνιτσα μου με το ζουζουνακι σου..μας φανταζεσαι ολες μας σε μια παραλια?? Θεαμα για το σταρ τσανελ!!πρωτο θεμα θα γινουμε!!!μια παραλια γεματη....κοιλιες!!!! εγω θα χω κ πιο..πανω φουσκωμα..:P

εγω συνεχιζω το ονειρο..κ μας φανταζομαι αδυνατες..χωρις χαλαρωση ,πανεμορφες μαζι με τα μωρουλακια μας! να πινουμε παγωμενους χυμους σε ενα πανεμορφο νησι!!! ή καλυτερα...οχι χυμους..να τρωμε σουβλακια..μ αρεσει περισσοτερο...δικο μου ονειρο οτι θελω κανω!!!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!ΠΑΝΤΩς ΟΝΤΩς ΘΑΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!ΣΑΝ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕς ΜΑς ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!ΠΑΝΤΩς ΟΝΤΩς ΘΑΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!ΣΑΝ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕς ΜΑς ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...