Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πώς να χάσετε τα κιλά της εγκυμοσύνης


mama marilenas

Recommended Posts

Έχω βάλει 10 κιλά ως τώρα αλλά τον τελευταίο καιρό πεινάω πολύ κ δεν κρατιέμαι με τίποτα..

Με προβληματίζει το χάσιμο του βάρους μετά την γέννα γιατι είχα και επιπλέον 7 κιλάκια όταν έμεινα έγκυος.. Είμαι αισιόδοξη όμως και πιστεύω ότι το μωράκι μου θα με βοηθήσει.. θα προσπαθήσω να θηλάσω και να τρέφομαι σωστά με πολλές σουπίτσες που βοηθάνε και στο αδυνάτισμα αλλά και στο θηλασμό ο οποιος με την σειρά του βοηθά το αδυνάτισμα..

Είδωμεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως διάβασα ότι σε καμία περίπτωση δεν κάνουμε αυστηρη δίαιτα και συγχρόνως πάμε να θηλάσουμε.. Πολύ απλά γαλα δεν θα έχουμε γιατι ο θηλασμός θέλει φαί.. Παρόλαυτα με σωστή διατροφή και γάλα θα έχουμε και θα χάνουμε τις περίπου 500 θερμίδες απο τον θηλασμό.. οπότε σχετικά γρήγορα θα μαζευτούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως διάβασα ότι σε καμία περίπτωση δεν κάνουμε αυστηρη δίαιτα και συγχρόνως πάμε να θηλάσουμε.. Πολύ απλά γαλα δεν θα έχουμε γιατι ο θηλασμός θέλει φαί.. Παρόλαυτα με σωστή διατροφή και γάλα θα έχουμε και θα χάνουμε τις περίπου 500 θερμίδες απο τον θηλασμό.. οπότε σχετικά γρήγορα θα μαζευτούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΣΚΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ 2ΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΧ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ.ΦΙΛΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΨΥΧΩΣΗ Μ'ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΟΚΙΛΑ..

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΗ, ΑΛΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΕΝΑ ΤΟΟΟΣΟ ΔΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ (ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΑΚΟΜΑ. ΟΥΦ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΛΑ..:woohoo:

ΠΟΛΛΕΣ ΣΑΛΑΤΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΦΡΟΥΤΑ ΜΑΥΡΟ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΝΕΡΑΚΙ.

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ! ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ,ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ 13 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ 10 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ 3 ΚΙΛΑ.ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ(ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2Ο ΚΙΛΑ).ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΛΥΚΑ.ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΛΙΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΕΧΑΣΑ 7 ΚΙΛΑ!!ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.ΜΟΝΟ 1 ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΟΣΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ.ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ :blush:

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΜΑ ΜΠΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΝ .ΘΑ ΡΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia...

Prepei na yparxei thelisei kai pisma gia na xasetai ta kila...

Egw stin prwti mou egkumwsini ksekinisa apo 53 kila ki eixa ftasei 72 kila...

Otan me to kalo gennisa,,,APISTEUTO KI WMOS ALHTHINO mesa se 2 mines eixa xasei 25 kila...

Ki eixa ginei 47 kila...Wmos elega oxi se ola...

Twra wmos eimai 53 kila epidi eimai egkuws pentemisi minwn...

Euxwme se oles mas kalo rapsimo sta stomata mas, wpos leei i fili mas Falassarna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 17 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΜΕ ΔΙΑΙΤΑ{ΟΧΙ ΑΥΣΤΗΡΗ}ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟ...ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΒΑΛΑ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΦΥΓΑΝ ΟΛΑ...Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ...ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ...B):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς η χαλάρωση στην κοιλιά ταλαιπωρεί και εμένα.ΔΕν είναι βέβεια σε μεγάλο βαθμό αλλά υπάρχει!Ας είναι καλά τα μωρά μας και ας μην γίνουμε εμείς κορμάρες!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια στην εγκυμοσυνη εβαλα 15 κιλα και μετα τη γεννα μου εμειναν τα 8. Απο τον ιουνιο προσπαθω να τα χασω (οχι με αυστηρη διαιτα) αλλα δεν μπορω. Εχω ακομα περιπου 4 κιλα. Νομιζω πως καποια απο αυτα θα μου κατσουν μονιμα γιατι ειμαι ακομα ανοιχτη στη λεκανη και εχω παρατηρησει οτι εχει ανοιξει και η πλατη μου. Αν δεν κλεισουν αυτα δεν βλεπω να τα χανω. Οσο για την κοιλια εχω μια πολυ μικρη, οχι ομως χαλαρη.:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia ego stin egkimosini m eixa valei sxedon 30 kg bgenontas apo tin kliniki eixa xasi mono 3kg exasa akomi 15 kg prospathontas moni m kai gia ena xrono eixa mini me 12 kg piga se mia diaitologo se 3 mines ta eixa xasi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGW TA EXASA OLA KAI EIMAI 2 KILA LIGOTERO APO PRIN .ME TO PAIDI DEN PROLABAINW NA FAW.OTAN TRWO PROSPATHW NA KATANALWNW TROFES POY THA NE BOHTHISOYN MPROKOLO SPANAKI TXINI AMYGDALA OSPRIA LADERA KAI OXI PITSES KOK KAI KANW OPOTE MPORW KOILIAKOUS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!!!εγω πριν μεινω εγκυος ειμουν 48 κιλα και 1 63 υψος.Σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσινης πηρα 10 κιλα,βεβεα απο τοτε που εμαθα οτι ειμαι εγκυος προσεχα οχι οτι εκανα διαιτα απλως δεν ετρωγα περιτα πραγματα,τα ετρωγα ολα και με μετρο.πχ οταν ετρωγα ποιο πολυ το μεσσημερι δεν ετρωγα απολυτος τιποτα το βραδυ,και την αλλη μερα ετρωγα λιγοτερο και ας ειχα ορεξη Α! και τα γλυκακια μου τα ετρωγα και αυτα με μετρο 1 μικρο καθε μερα.Με αποτελεσμα οταν βγηκα απο το νασοκομειο να εχω χασει τα 5 πρωτα κιλα,και στο μηνα και μη πω λιγοτερο ειχα χασει και τα υπολοιπα 5, ουτε κοιλια μου εμεινε ουτε τιποτα.

Μην ακουτε που λενε οι παλιες οτι οι εγκυες πρεπει να τρωνε για δυο ειναι μυθος αυτο το πραγμα δεν υσχιει,ειτε φαμε πολυ ειτε μια κουταλια το μωρο θα παρει μονο της βιταμινες και τιποτα αλλο.ισα ισα που οι γιατροι λενε το πολυ σε 1 εγκυμοσινη, η εγκυος να περνει 10-13 κιλα το πολυ.

ΥΓ.κοριτσια δεν ειπα να μην τρωτε τιποτα, απλα ολα με μετρο να μην παρετε πολλα παραπανισια κιλα και μετα δεν μπορειτε να τα χασετε.

ευχομαι να σασ βοηθησα λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πονεμενη ιστορια... Πηρα στην εγκυμοσυνη 19 κιλα. Εχασα τα 9 στη γεννα κι απο τον Αυγουστο δεν εχω χασει ουτε γραμμαριο... Και η κοιλια χαλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Αχ πονεμενη ιστορια..Και η κοιλια χαλια!!!!

ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!!!!!!!!:angry: :angry:

ΤΙ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΑΜ..ΤΟ;;;;

ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ,ΤΣΑΜΠΑ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ..

ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ..

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΕΓΩ ΠΗΡΑ 16 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΛΛΑ

ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ...

ΑΧ ΑΧ ΑΧ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εβαλά τελικα σε όλη την εγκυμοσύνη 13 κιλά. Εχασα με την γεννα και μια βδομάδα μετά τα 10. Απο τοτε δεν εχασα ουτε γραμμαριο, αλλά εβαλα και 1 κιλο νομίζω λογω θηλασμού. Τωρα θα μου πείτε σε περίοδο θηλασμόυ καιμε και 500 θερμιδες παραπάνω.. ναι το ξέρω.. αλλά εγώ όδο θηλάζω έχω μια πείνα απιστευτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ 6 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 8 ΚΙΛΑ.ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 8 ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΛΟΓΟ ΟΡΜΟΝΩΝ...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera!eimai 28 xrwnon!k prin 8 mines gennisa!prin minw egkuos aapo 65 kila piga 69...k ston 9o mina tis egkumosinis mou zugiza 92 kila...!exw ypsos 1.74..alla ayto den leei kati...!exasa amesws18 kila...tous prwtous 2 me 3 mines eixan fugei xwris polu kopo...!exw skalwsei omws sta 9 kila...apo 74 kila exw kataferei na paw 70 alla den kratise polu...i den 8a trww sxedon ka8olou apo to olo trksimo tis ka8imerinotitas i 8a me pianei lemargia apisteyti pou 8a tsimpologaw oli tin wra oti briskw....!kala gia tin koilia mou :blush: ...ti na pw!ston 8o mina megalwse polu i koilitsa mou k oso k krema na baza gemise ragades oli :dry: ...pou tous exw en8imio pleon ...k mia mikri xalarwsi epeisis...!diaita meta apo 3 meres lew den bariese apo ayrio....!k me pianei meta megali apogoiteysi :unsure: eidika otan blepw tin mama mou pouxei kanei 6 paidia enai 50 xrwnon k einai 60 kila stantar xwris ragades k xwris koilitsa...xwris kopo...eilikrina pistepsteme...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KORITSIA EXTHES PHGA STHN DERMATOLOGO GIA TA XERIA MOU POU EXOUN ANOIXEI APO TO PLUNE PLUNE GIA NA PIANO THN MIKRH

KAI THN ROTHSA GIA THN XALAROSH STHN KOILIA(POIA XALAROSH DHLADH H DIKIA MOU EXEI KREMASEI)

AN EXEI KAPOIA KREMA NA MOU PROTEINEI GIA SUSFIXH KTL

KAI MOU EKANE THN KARDIA PERIBOLH

DEN KANOUN TIPOTA MOU EIPE

MONO MIA POLU KALH ENYDATIKH NA BAZO

KAI KOILIAKOUS,KAI AMESA MOU EIPE NA XEKINHSO GIATI AN TA AFHSO KAI ALLO THA MEINEI ETSI...

A KAI KORSEDES KAI ZONES GIA THN KOILIA POY THN ROTHSA MOU EIPE DEN KANOYN TIPOTA!!!

:(:S:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia apo ta idia me ta xeria mou...eixan anoiksei k me ponagane polu...k oti k an dokimasa mono mia krema ekane to 8ayma tis!egw mia bepanthol krema k simmulcium xrisimopoiw k entaksi...den einai toso entones plewn oi ragades alla den eksafanistikan kiolas....fenonte akoma...k na pw tin pikri ali8ia....k oute prokeite na eksafanistoun k to derma mou na gibnei opws prin...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eley8eria μια απο τα ιδια. Με τον θηλασμο πηρα ενα κιλο. Συνολικα ετρωγα τον αγλεορα και τον αμπακο μαζι σ'ολη την εγκυμοσυνη (μ'αρεσει που ειμαι και αθλητικος τυπος τρομαρα μου) και εβαλα 17 κιλα (παλι καλα με τοοοσο φαϊ). Με το που γεννησα εχασα τα 8 αλλα πηρα πισω 1 και τωρα εχω 10 κλαψ!!Διαιτα λογο θηλασμου δεν κανω ισα ισα μπορω να πω οτι πειναω και διψαω πιο συχνα!! Στον θρησκευτικο γαμο μου θα ειμαι ζουμπουρλου! Ευτυχως που εχω τις φωτο του πολιτικου γαμου πριν 3 χρονια και θα κοτσαρω εκεινες σε καμια κορνιζα μου φαινεται :blink::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 31 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 13ΚΙΛΑ.ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΜΟΥΝ 51.5........ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΝΧΩΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.......ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 11 ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ........ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...