Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πότε, πού και ποίες φίλες θα γεννήσουν...


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω παιδια καλως εχοντων στις 21 Μαρτιου 2009 θα την κρατησω αγκαλια την μπουμπου μου!

Γενικη Κλινικη Θεσσαλονικης τελικα ορισαμε με την γιατρο μου κι απ'ο,τι βλεπω κι αλλες θα ειναι εκει!!!

Αντε με ενα πονο - αν και δεν το κοβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιδια καλως εχοντων στις 21 Μαρτιου 2009 θα την κρατησω αγκαλια την μπουμπου μου!

Γενικη Κλινικη Θεσσαλονικης τελικα ορισαμε με την γιατρο μου κι απ'ο,τι βλεπω κι αλλες θα ειναι εκει!!!

Αντε με ενα πονο - αν και δεν το κοβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα. Εχω ΠΗΤ 28 Απριλίου 2009,στο Ιασώ, να μαστε καλά όλες μέχρι τότε.

Καλό κουράγιο και καλή συνέχεια σε ολες μας

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα. Εχω ΠΗΤ 28 Απριλίου 2009,στο Ιασώ, να μαστε καλά όλες μέχρι τότε.

Καλό κουράγιο και καλή συνέχεια σε ολες μας

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ :).ΣΕ 1,5 ΜΗΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΚΕΙ.(ΠΗΤ=29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2009)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ :).ΣΕ 1,5 ΜΗΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΚΕΙ.(ΠΗΤ=29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2009)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω ειναι μια απ τις ωραιοτερες λιστες που φτιαχτηκαν στο μαμμυ!Αντε βρε κοριτσια ευχομαι σε ολες μια καλη εγκυμοσυνη και μια τελεια γεννα!Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω ειναι μια απ τις ωραιοτερες λιστες που φτιαχτηκαν στο μαμμυ!Αντε βρε κοριτσια ευχομαι σε ολες μια καλη εγκυμοσυνη και μια τελεια γεννα!Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Π.Η.Τ 6/1/09 αλλα νομιζω οτι θα ερθει πριν τον καινουργιο χρονο για να κανουμε αλλαγη του χρονου αγκαλια! Γενναω στο Μητερα Κρητης γιατι εκει ειναι ο γιατρος μου αλλα θα το ακουσω το καμπανιδι (4.000 ευρω) Χριστουγεννιατικα...χαλαλι του του μπαγασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες...:)

μολις εκανα την εγγραφη μου και χαιρομαι πολυ που θα ανηκω σε αυτην την ομορφη παρεα μιας και παρακολουθω το φορουμ εδω και ενα μηνα ,απο τη στιγμη δηλ που ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος :cheer:

εχω ΠΗΤ 23/07/09 και σκοπεύω να γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη της Καβαλας

ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και καλη γεννα σε ολες μας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρύσα καλωσόρησες στην παρέα μας....Με το καλό ....Αγοράκι ειναι ή κοριτσάκι?

Σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσύνη...να εισαι καλά κ να προσέχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ!

Ακομα δυστυχως ειναι νωρις για να γνωριζω το φυλο!

Γερο να'ναι και οτι να'ναι, αν και εχω ενα προαισθημα οτι ειναι αγορι.

Μόλις μάθω το φυλο θα το μοιραστω σιγουρα μαζι σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ από εμένα!μόλις ολοκλήρωσα την εγγραφή μου,αλλά διαβάζω τις συζητήσεις σας εδώ κ καιρό!είστε η καθημερινή μου παρεούλα πλέον!είμαι 27 χρονών,έγκυος στην 13η εβδομάδα κ έχω ΠΗΤ 18/6/2009!θα γεννήσω μάλλον,όταν με το καλό έρθει η ώρα,στο Διαβαλκανικό,στη Θεσσαλονίκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Χρυσα.Εγώ πριν λίγες μέρες γράφτηκα.Εχω ένα κοριτσάκι και ειναι 1 έτους και 2 εβδομάδες.Πραγματικά χαίρομαι όταν ακούω για εγκυμοσύνη.Σου έυχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη.Μακάρι να είναι αγοράκι γιατί όλο για κορίτσια ακούω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου DINAL και σε ευχαριστω! Να σου ζησει το κοριτσακι σου! Η αληθεια ειναι οτι εγω δεν μπορω ακομα να χαρω για την εγκυμοσυνη γιατι δεν το εχω καν συνειδητοποιησει. Δεν προσπαθησα καν. Επιασα με την πρωτη αποπειρα και ακομα και οταν μου το επιβεβαιωνει ο γιατρος εγω νομιζω οτι μιλανε για αλλη! Απιστευτο? Ειμαι αρκετά αγχωμένη ειναι η αληθεια!

Οσο για το φυλο...εγω ολο για αγορακια ακουω :( μα που πηγαν ολα τα κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας! Είμαι η Κατερίνα 27 χρονών και είμαι καινούρια στην παρέα! Άργησα λίγο αλλά ευτυχώς σας ανακάλυψα!

Π.Η.Τ 25 Φλεβάρη 2009 στο Γέννεσις-Θεσσαλονίκη. Ανυπομονώ για την μπεμπούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...