Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΩΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ (ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΧΙΧΙ) ΜΕΧΡΙ ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ!!!!!!!! ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΠΑΝΤΩΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΕΝΗ ''ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Ο SUPERMAN ΕΙΝΑΙ? ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΣ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ''

post-7176-13873934656458_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo Mpempoulis........

Xarika poly gia esas...

Den einai k o Super/Man,,, dikio exei i giatros!

.........Siga siga tha ginoun ola!!!!!!!!!!!

Sygxaritiria ston bebako sas

kai na sas zisei........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalimeeeeeera...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως θα έπρεπε να μιλάει και να γράφει?

Μήπως να τον γράψεις και πανεπιστήμιο?

Μωράκι είναι ακόμα!!!!

Καλή "επιτυχία" με την ένταξη του στις

"ανθρώπινες" τροφές και .........

αντε και του χρόνου ....spiderman!!!!

Να σας ζήσει ο μπεμπούλης, υγεία και ευτυχία,

τίποτα άλλο......

Καλημέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρικα πάρα πάρα πολύ με τα νέα σου !!!

Είδες που όλα πάνε καλά και που ο μικρός σου είναι μαχητής !!!

Με το καλό γλυκιά μου να ολοκληρωθεί ο απογαλακτισμός και να συνεχίσεις να μας λες ΜΟΝΟ τέτοια ευχάριστα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μας τα παρει η NASA σε κανα μηνα...ε?:)

αντε θα μας χαζεψουν στο τελος .μια χαρα καλε ειναι το παιδακι σου,ειναι και προωρακι ο ζουζουνικος.θα κανετε και τις φυσιοθεραπειες και σε λιγο ουτε που θα τα θυμαστε...του χρονου θα τρεχει πιο γρηγορα απο σενα και αντε να τον φτασεις.:)

αυτο το κυνηγητο για να κανει πραγματα δε το καταλαβαινω.τον ενα μηνα πρεπει να πει μαμα,τον αλλο πρεπει να κανει γεια...κοκ

τα παιδακια εχουν τους δικους τους ρυθμους και κανενα ρολο δε παιζει στην εξυπναδα και τις ικανοτητες τους ως ενηλικες το αν θα κανουν παλαμακια ενα μηνα νωριτερα....οσο για το περπατημα φυσικα και ειναι πολυ νωρις...η ανιψια μου πχ,χωρις να ειναι και προωρη περπατησε 18 μηνων.

καλη αρχη με τις τροφες....και το καλοκαιρι να τσακιζετε τα κοντοσουβλια:P :P εμεις δηστυχως ενω τρωμε τα κρεατα και τα κοτοπουλα κανουμε απεργια στο γαλα,στραβωσαμε και δε πινουμε γουλια....αααχχχχχ απο που να τα πιασεις τα ατιμα....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...πολυ χαρηκα με τα νεα σου κοριτσι μου!!!Ο μπεμπουλης ειναι μια χαρα,σιγα μην επρεπε να περπατησει απο 8 μηνων:ohmy: μην ανησυχεις το μωρο ολα θα τα κανει στην ωρα του!!!!!Περιμενω να μου πεις και τα αυριανα νεα που σιγουρα θα ειναι χαρουμενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλης μου χαιρομαι πολυ για τα νεα!Ειναι αντρακι και θα τα καταφερει μια χαρα!!!!Με το καλο και το φαγακι...να απολαυσει τα καλουδια μας κι αυτο χα χα!!Φιλακια να ειστε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou mpempouli mou...

Eutixws ola einai kala...

Xarika poli...

Kai fusika den einai o super/man agapi mou...

Ma ti nwmisane???

Ola erxwntai siga siga stin wra tous...

Sas euxwme panta ta kalitera...

kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια για το αντρακι σου μπεμπουλης!Ακου να περπαταει το παιδι!!!Σε αγχωσανε αδικα κοπελα μου μου φαινεται...

Αντε με το καλο να τρωτε και παστιτσιο σε λιγους μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Είδες?? Όλα καλά θα πάνε! Απ'ότι θυμάμαι οι ανιψιές μου περπατήσανε 11 μηνών! Είναι πολύ μωράκι ο μπεμπουλάκος σου ακόμα! Μην σε αγχώνουν άδικα! Όλα θα πάνε πάρα πολύ καλά, θα το δεις!!

Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου.. Ότι χρειαστείς, μην διστάσεις να μας το πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ειδες βρε κουκλιτσα μου που αγχωνωσουν.....σου τα ελεγα νομιζω!!!:P εδω ο δικος μου ειναι 11 μηνων και τωρα σισγα σιγα κατι κανουμε...οχι εσεις που ειστε 8 μηνων που στην ουσια ειστε 6......χαρηκα πολυ με τα νεα σας...δωσε φιλια στο κουκλο!!!!!και καλη αρχη στο φαγητο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ τέλεια νέα!

Τσάμπα το άγχος και η σκασίλα σου κούκλα μου!

Είναι όντως πολύ μικρός για να περπατάει.. Ήθελα να ήξερα ποιος γιατρός πήρε αυτό ως κριτήριο και σε αναστάτωσε!

Όλα μια χαρούλα θα πάνε! Κι αν αρχίσει να τρώει και φαγητάκια... Ποιος τον πιάνει τον γλυκοφατσούλη σου!

Δώστου ένα φιλάκι από μένα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...