Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΜΑΣ.....JOVANNA


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΠΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΜΑΜΑ..

ΠΗΡΕ ΠΟΥΓΓΙΑ..ΤΟΥΛΙΑ ΚΟΡΔΕΛΑΚΙΑ...ΠΑΙΔΙΚΑ ΦΑΤΣΑΚΙΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ...ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΚΡΕΜΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΣΜΗΜΑ ΑΣΗΜΙ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΡΕΜΑΕΙ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΙΛ ΠΑΠΥΡΟ..ΘΕΛΑΜΕ ΚΑΤΙ ΦΤΗΝΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ:)

post-1717-13873934655977_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαταρχάς, να σου ζήσει το μωρό σου, που είναι σκέτο κουκλί!!!

Και όσο για την πρόσκληση είναι πανέμορφη!

Διάβαζα το μηνυμά σου και χαμογελούσα μόνη μου...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑΠΩ...ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΕΙΣΙΑ ΚΑΙ ΕΞΥΝΗ ΚΑΙ ΕΥΡΗΜΑΤΙΚΗ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!

ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!!!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΟ ΜΟΥ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Η ΚΑΛΗ ΕΓΡΑΨΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Jovanna... μπραβο πολυ ωραια η ποσκληση... και συγχαρητηρια που εκατσες να την φτιαξεις μονη σου... η προσωπικη δουλεια ειναι και η καλυτερη... με το καλο να τον βαφτισετε...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννα μου πάρα πολύ ωραια η πρόσκληση!!!!φοβερη ειναι!!!μπραβο βρε κούκλα μου!!!!με το καλο ευχομαι!!!

matakiaegh ολες κολλημένες με τον μπέμπη της Γιάννας ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Jovvanaki mou sygxaritiria!!!!

Katapliktiki douleia ekanes

kai to kyriotero: apo ta xerakia sou

me agapi!!!

Bravo sou!

Me to kalo na vaftisete to aggelaki sas

kai na perasete SUPER!

Ps1: den diavazw kathara to keimeno...

Moni sou to syntakses k auto?

Ps2: foto tou mpempi kontini vale,

na ton kamarwsoume!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA eyxaristw poly.....ithela se mpoukalakia alla epeidi kai ayto to exoun kanei poli......skeftika ayto..........ta logakia bebaia den kserw an ta diabazete..tha sas ta grapsw omws...kai ofeilw na eyxaristw tin fanh26 giati moy esteile polla kai egw ta ekana mia souma kai ebgala ayto

oi mines pia perasane anwnimos tha meinw then einai ligo asximo sto mpempis na ksemeinw...kai pira tin apofasi na ginoun ta baftisia na exw ena onoma na dinw sta koritsia gia ayto po nonos mou o kalos tha mou dwsei onoma gliko tou kalo mou toupappou poy poli ton agapw

efouli moy..........diktiaki mou filenaditsa ksereis esi otan me to kalo.tha kseskistw na sou brw tin kaliteri idea:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννα μου καταρχάς ο γιός σου ειναι κουκλος με όλη την σημασία της λέξης, εχει βλέμμα τρομερο, τέλειο, κ δεύτερον, ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!!

Η προσκληση ειναι φοβερή, κ μου αρέσει πάρα πολύ που ειναι κ χειροποίητη, το θεωρώ κατόρθωμα, μιας κ εγώ δεν μπορώ να κανω απλά

τ-ι-π-ο-τ-α !!!!....

Πολλά φιλάκια κ στην δικής μας βάφτιση θα σε πάρω για καμιά ιδέα.....οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

... DSC00677-f74299fd0414b842ec6a25340396fe47.JPG

Παιδι μου εσυ!!!!!!!!!! Θα σε βαφτισουν παιδαρα μου;;;

Και πως σου παει το ονομα!!!!

Τζοβαννα μου συγχαρητηρια!!!!!!!

Πιστευω εκανες την καλυτερη επιλογη !!

Το ο,τι ασχοληθηκες εσυ με το ολο desing δινει ιδιαιτερη συναισθηματικη αξια στο προιον και δειχνει ιδιαιτερη αγαπη στους καλεσμενους σας

Τυγχανει να ειναι και μια φθηνη λυση οπως λες σε ευρω, ανεκτιμητη ομως σε συναισθηματα!!

Με το καλο και παντα τετοιες εμπνευσεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOVANNA μου καταρχας να σου ζησει..

είναι πανέμορφος...κουκλος πραγματικα..

και οσο για την προσκληση πολύ ωραία και μπράβο σου..μονη σου????????

σε ζηλευω εγω με τίποτα..δεν υπάρχει περίπτωση..

να σου πω βαφτιζω και εγω την κορη μου θα σε προτιμησω..χιχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου

καταρχήν που ασχολήθηκες,

και κατα δεύτερον για το super αποτέλεσμα...

μήπως να το κάνεις επάγγελμα?

Για τον κούκλο σου ότι και να πω είναι λίγο!!!!

Για διαφήμιση είναι!!

Φτου, φτου, φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι παιδί είναι αυτό.... τί κουκλί.....

Να το χαίρεσαι... όσο για την πρόσκληση δεν είναι μόνο ωραία αλλά και πρωτότυπη!!!

Με το καλό η βάπτιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα εισαι και πολυ καλλιτεχνης μιλαμε!!!Μπραβο σου!!!Το χαιρομαι πραγματικα να βλεπω ατομα δημιουργικα να φτιαχνουν μονα τους διαφορα!Καλα μιλαμε εχω ερωτευτει το γιο σου!!!!τι να σου πω φτου φτου φτου κουκλακι πανεμορφος!!!!Μωρε τι φατσα ειναι αυτη θα τον ειχα φαει!!!:-) :-) :-)

Να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...