Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εορτάζουσα MariaIoanna....


Recommended Posts

...σου εύχομαι χιλιόχρονη, πάντα γερή κι ευτυχισμένη να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Κάθε σου επιθυμία και μία ευχή μου!!!

Και του χρόνου με υγεία να γιορτάσεις τα γενέθλιά σου και με το νέο μέλος της οικογενείας! ;)

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να τα εκατοστήσεις, μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά, να σε χαίρεται η οικογένειά σου και να είσαι υγιής και ευτυχισμένη στη ζωή σου.

Με το καλό να γεννήσεις.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ MariaIoanna ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑΑΑΑ... (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΤΟ ΦΑΛΤΣΟ ΜΟΥ) ΧΑΧΑΧΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ MariaIoanna ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑΑΑΑ... (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΤΟ ΦΑΛΤΣΟ ΜΟΥ) ΧΑΧΑΧΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna να τα εκατοστησεις ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου!Με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το νινακι σου!:-)

Να εισαι παντα καλα κι ευτυχισμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τώρα είδα τα μηνύματά σας και σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας!! Όλες οι μανούλες να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, οι εγκυούλες με το καλό να τα φέρουμε στον κόσμο και όσες κοπέλες προσπαθούνε εύχομαι μέσα από την καρδιά μου γρήγορα να φουσκώσουνε και να γίνουνε μανούλες!!!:laugh:

Σας ευχαριστώ!!! Φιλάκια!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κι απο μενα εστω και καθυστερημενα γιατι ειχα ενα προβληματακι.Αλλα ηθελα να σου ευχηθω να εισαι παντα γερη κι ευτυχισμενη και ολα σου τα ονειρα να πραγματοποιηθουν!Με το καλο και το νινακι σου!Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...