Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο που ειστε;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Χρυσα.Ειμαι η Λενα,27 χρονων απο Γιαννενα και δυστυχως μενω Αθηνα.Παιδακι δεν εχουμε ακομα και το περιμενουμε,ελπιζω,συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες... εγω ειμαι η Μαρινα, εχω ενα γιο 9 μηνων και μενω στον ομορφο Πειραια... η καταγωγη μου, οπως και του ανδρος μου, ειναι απο τον Πειραια, αλλα η πολυ μακρινη μας καταγωγη ειναι απο την Μικρα Ασια... εμενα ειναι απο Σμυρνη και του ανδρος μου απο Εγκλεζονησι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σασ κοριτσακια με λενε ευη ειμαι 27 χρονων καταγομαι απο βορεια ευβοια αλλα μενω βριλησσια..ειμαστε παντρεμενοι με πολιτικο 3 χρονια και η μπουμπου μασ περπαταει για 11 μηνων...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα. Με λένε Αργυρούλα, είμαι από την Λάρισα αλλά μένω τα τελευταία 4 χρόνια στην Βόννη της Γερμανίας. Έχω 2 παιδάκια: ένα αγοράκι 3,5 ετών και ένα κοριτσάκι 6 μηνών.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!Εμένα με λένε Δήμητρα είμαι 29 ετών και έχω ένα αγοράκι που κοντεύει 3ων. Η καταγωγή μου είναι από Κόρινθο από την μεριά του μπαμπά και Πρέβεζα από τη μεριά της μαμάς. Στην Αθήνα μένω από το 2001 στην περιοχή της Καισαριανής. Η καταγωγή του αντρος μου είναι από Τρικαλο-Καρδιτσα! Καλώς μας ήρθες!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Τι γίνεται με τους στρατιωτικούς βρε κορίτσια???

Χαμός...

Εγώ είμαι 29 , κατάγομαι από Κυκλάδες (τι τέλεια)

αλλά (δυστυχώς) γεννήθηκα κα μεγάλωσα στην βρωμερή Αθήνα...

Μένω Βριλήσσια...

Όταν "μεγαλώσω" θέλω να κερδίσω το JOKER

να αγοράσω μια μεγάάάλη φάρμα , σε κάποιο χωριό

και να μεγαλώσω τα παιδάκια μου , εκτρέφοντας κότες...!

Η' στο νησί να ψαρεύω.........!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΧΑΡΑ 26 ΧΡΟΝΩΝ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(ΑΘΗΝΑ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια! Είμαι η Μαρία 33 ετών από Αθήνα αλλά εδώ και 1 χρόνο μένω στα Δωδεκάνησα. Ο άντρας μου είναι επίσης από Αθήνα και μένει εκεί. Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και των δυο μας δεν καταφέραμε ακόμη να συμβιώσουμε....(εγώ είμαι Πολιτικός Μηχανικός και ο άντρας μου Γιατρός). Είμαστε 6 μήνες παντρέμένοι και δεν έχουμε ακόμη παιδάκι (πώς θα μπορούσαμε άλλωστε με τόσα ναυτικά μίλια να μας χωρίζουν?).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα,

Είμαι η Αλεξάνδρα καταγωγή από Αθήνα όπου και μένω.

Είμαι 36 και περιμένω το πρώτο μου bebe να γεννηθεί το Μάιο.

Αν και όνειρο μας είναι ένα σπίτι με παιδιά, σκυλιά και θέα το ...απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου!

Φιλάκια

Alex

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΤΑ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ,ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ!!!!!ΣΕΡΡΑΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ(ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΟΣ!!),ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΘΑ 20 ΗΜΕΡΩΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα. Ειμαι η Τζένη, 28 χρονών και μένω στο Ίλιον. Η καταγωγή μου όμως είναι από την Κορώνη. Είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι (γεννάω και γω τον Μάιο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα!!

Ειμαι η Αιγλη (Αντζυ) απο Γλυφαδα και μενω μονιμα εδω και 12 χρονια Ευβοια απ΄ οπου και καταγεται ο αντρας μου !!Εχουμε δυο γιους 8 και 6 ετων και εναν νεογεννητο μπεμπουλη 15 ημερων!!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ειμαι η Ειρήνη κ ειμαι γέννημα θρέμα ΣΑΛΑΜΙΝΑ....

Κ εγώ εχω άντρα στρατιωτικό κ εχω ένα μπουμπούκο 2 μηνών.,,,μενει καμια κοντα??????????:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα και καλως ορισες.Ειμαι η Αγγελικη 36 ετων και εχω 3 παιδια 20 ετων 18 ετων και μια μπεμπουλα μολις 21 ημερων.Μενω στην α8ηνα στο γαλατσι αν και ειμαι απο την γλυκεια θεσσαλονικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα.με λενε ρεβεκκα εχω μια κορη 4 μηνων και μενω στη πετρουπολη στη (ασχημη) αθηνα μας.ευχομε συντομα να καταφερω να μεινω επαρχια που μου αρεσει και ηδη μερικες ειστε εκει και σας ζηλευω.πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας! Ειμαι η Αναστασια 26 ετων και μενω σε ενα χωριο λιγο εξω απ'τη Θεσσαλονικη!Ειμαι εγκυος στο 1ο μου παιδακι!Για την ακριβεια περιμενω την μπεμπουλα μου μεχρι το τελος Αυγουστου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Είμαι η Μαργαρίτα 36 ετών, μένω στο Περιστέρι

Έχω τρείς γιούς, οι δύο είναι από τον πρώτο γάμο

20 και 22 ετών και ο τρίτος από τον δεύτερο γάμο

είναι 6 μηνών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...