Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζεται cetrotide


Recommended Posts

Καλησπέρα, 

Έχω μια φίλη που τελικά για λόγους υγείας δε θα προχωρήσει σε διέγερση. Χαρίζει τις cetrotide οι οποίες λήγουν 11/2024. Είναι κλειστό κουτί με 7 φιαλίδια. 

Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια υπάρχει κάποια που να κάνει τα τεστ ωορρηξίας με το χαμόγελο? Χθες έβγαλε το χαμόγελο που σημαίνει θετικό 19η μέρα του κύκλου ενώ την Δευτέρα κ σμρ βγήκαν αρνητικά. Σε αυτά τα τεστ 2 μ΄έρες δεν βγαίνει θετικό ή μπορεί να συμβαίνει κ για 1 μέρα? Πάντα όταν έβλεπα το χαμόγελο σταματούσα αλλά επειδή τον προηγούμενο μήνα δεν έκανα ωορρηξία, αυτό τον μήνα είπα να τα συνεχίσω να δω αν πέσει η LH κ κάπως μπερδεύτηκα
    • Κοίτα και γω δεν είχα κάποιο στάνταρ γιατρό,  μετά από ψάξιμο κατέληξα σε εκείνον, έχεις περιθώρια να το ψάξεις, σίγουρα το οικονομικό είναι ένα ζήτημα κι αυτό 
    • εμείς ολη μέρα έτσι...😔 μόνο το μεσημέρι και το βράδυ κοιμάται στο κρεβάτι...την υπόλοιπη μέρα έτσι και τον άφησα κάτω σε 5 λεπτά ξύπνησε...🤦🤦
    • μακάρι να είναι αυτό και να ηρεμήσει 🤷🤷
    • @Demy93 ποιο άλμα είναι αυτό που είσαι (3ο 4ο; ) Εμάς τώρα υποτίθεται περνάει το 2ο αλλά δεν καταλαβαίνω αν όντως το περνάει με την κατάσταση που βρίσκεται λογω κολικών  @Barbiee δεν θέλω να σου πω πόσες φορές έμεινα ακινητοποιημςνη στον καναπε με το μωρό αγκαλιά να κοιμάται. Είχα ήδη προσπαθήσει να τον αφήσω να κοιμηθεί αλλά ξυπνούσε και απλά τον άφησα να κοιμηθεί στην αγκαλιά μου γιατί όσο δεν κοιμόταν τόσο χειρότερα είναι.  Απλά δεν γίνεται συνέχεια αγκαλιά...τις δύο τελευταίες μέρες ειδικά είναι γατζωμενος πάνω μου  Και σκέψου δίνω και πιπίλα  Ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτή η φάση 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...