Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ότι πει ο γιατρός σου θα κάνεις κορίτσι μου!!! Γενικά τώρα θα σου πω ότι η αντιβίωση συνήθως μετά από δύο ημέρες αρχίζει να κάνει δουλειά....

Περαστικά 

Ευχαριστώ πολύ! Μακαρι να καθαρισω δεν φτανει το αγχος για την εμβρυομεταφορα με βρήκε κ αυτο τώρα, το ειχα κ πριν χρόνια κ με αντιβίωση περασε άιντε πάλι τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Εύχομαι να σε διαψεύσεις 🤭 και να μας πεις τα ευχάριστα 🙏🙏

Μπαααα ήρθε κανονικότατα η κυρία στην ώρα της σχεδόν! Δυστυχώς! Πάμε για την επιτροπή τώρα Οκτώβριο και μακάρι να έχω το Νοέμβριο την εμβρυομεταφορά. 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofi990 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια. Καινούργια στην παρέα, να ευχηθώ ότι καλύτερο στις εγκυουλες και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες. Εγώ σε αναμονή περιόδου και επιτροπής για εξωσωματική.

Καλώς μας ήλθες κορίτσι μου! Κι εγώ στα ίδια.. μόλις μου ήρθε η ακατανόμαστη 😅 και είμαι σε αναμονή για επιτροπή εξωσωματικής.. 🙃😉

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ αυτή η ελπίδα κάθε μήνα που γίνεται περίοδος.....

Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω....

Πάμε για τον επόμενο 💪

Έτσι! να μην χάνονται οι ελπίδες, αν και εγώ ποντάρω στην επιστήμη.. 😋 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

εγώ 19η σήμερα και τα κλασικά, κούραση, πολύ ήπια τραβήγματα κλπ. Ό,τι δηλαδή και στον περασμένο κύκλο. Κάπου με κουράζει αυτό το πράγμα δεν ξέρω εσάς. Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί από τόσο νωρίς να νιώθω έτσι αν είναι να έρθει περίοδος! κάπου ώπα. 😤

Έτσι ακριβώς είμαι κι εγώ, το έχω προσέξει, μπορεί και ακριβώς μετά την ωοριξία να αρχίσουν οι άποιρες ενοχλήσεις.. σε σημείο τρέλας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Μακαρι να καθαρισω δεν φτανει το αγχος για την εμβρυομεταφορα με βρήκε κ αυτο τώρα, το ειχα κ πριν χρόνια κ με αντιβίωση περασε άιντε πάλι τώρα 

Πιστεύω θα προλάβεις είναι αρκετές ημέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα 26η μέρα με κύκλο που από τότε που έχουμε ελεύθερες επαφές πάει 29-31 μέρες. Τα γνωστά συμπτώματα γενικά λίγο πρησμένο στήθος, κανένα τραβηγματάκι έτσι για το καλό, λίγα νεύρα, νυστα, άγχος.. ωραία εβδομάδα :) Με βάση τις εφαρμογές μου περιμένω Τρίτη ή Πέμπτη αλλά δεν το βλέπω το θαύμα. Ούτε τεστ αυτό το μήνα ούτε τίποτα. Έχω ένα clearblue και ιιιιιισως αν δεν έρθει μέχρι Τετάρτη να το κάνω αλλά πραγματικά δεν το βλέπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

επιτέλους βγήκα από δοκιμαστικό μ΄έλος!!!! Έστελνα, έστελνα μνμτ κ περνούσαν ώρες για έγκριση. Οπότε θα τα λέμε κανονικά τώρα!!! Εχθές στις 39 μέρες με αρνητική χοριακή πήγα στη γυναικολόγο κ μου έδωσε dufaston κ ήδη από σμρ έχω καφέ, πρώτη φορά χαίρομαι που θα μου έρθει. Δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα, ανακουφίστηκα που δεν ΄΄ήταν καμιά κύστη κ γιατί κ τα τετσάκια ωορρηξίας δεν χαμο΄γέλασαν οπότε λειτουργούν σωστά κ αυτά. Ενώ ήμουν πολύ χ΄άλια πήρα βαθιά ανάσα κ πάμε δυναμικά για Οκτώβριο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Κι εμένα θα με βλέπετε real time πλέον! Σε αναμονή ενός κύκλου εγώ για να ξεκινήσω αγωγή για ωοληψία ξανά και ελπίζω τελευταία φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...έκανα ένα τεστακι 2 ημέρες πριν...

Έβγαλε μια πολύ αμυδρή γραμμουλα όμως κατευθείαν με το που βραχηκε....αλλά δεν την δίνω σημασία φυσικά....

Βέβαια δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης...

Θα πάρω αύριο ένα predictor....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...έκανα ένα τεστακι 2 ημέρες πριν...

Έβγαλε μια πολύ αμυδρή γραμμουλα όμως κατευθείαν με το που βραχηκε....αλλά δεν την δίνω σημασία φυσικά....

Βέβαια δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης...

Θα πάρω αύριο ένα predictor....

 

Καλημέρα κορίτσια! Πάρε predictor το διπλό. Εμένα μόνο αυτά τα τεστ μου δείχνουν και τα θεωρώ πιο έγκυρα.  Σήμερα ποιο έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...έκανα ένα τεστακι 2 ημέρες πριν...

Έβγαλε μια πολύ αμυδρή γραμμουλα όμως κατευθείαν με το που βραχηκε....αλλά δεν την δίνω σημασία φυσικά....

Βέβαια δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης...

Θα πάρω αύριο ένα predictor....

 

Γιατί καλέ δεν της δίνεις σημασία?? Αν τη βλέπεις είναι εκεί :) εγώ θα έλεγα πάνε κάνε μια χοριακή αύριο το πρωί να ξέρεις σίγουρα. Μη σου πω και σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

εγώ 19η σήμερα και τα κλασικά, κούραση, πολύ ήπια τραβήγματα κλπ. Ό,τι δηλαδή και στον περασμένο κύκλο. Κάπου με κουράζει αυτό το πράγμα δεν ξέρω εσάς. Δηλαδή δεν καταλαβαίνω γιατί από τόσο νωρίς να νιώθω έτσι αν είναι να έρθει περίοδος! κάπου ώπα. 😤

Καλημέρα κορίτσι μου..ώρες ώρες τα ίδια λέω και εγώ 😅😅..άμα είναι να έρθει ας έρθει, μη μας ταλαιπωρεί τόσο. Εγώ σκέψου οτι τον τελευταίο χρόνο θα σου πω οτι παρατηρώ διάφορα πρηξίματα και ενοχλήσεις που πάνε και έρχομαι καμιά 10αριά μέρες πριν μου έρθει η περίοδος, πράγμα που δεν είχα παλιά ή ίσως δεν έδινα τόση σημασία?! τι να πω 🤷‍♀️ 🤷‍♀️ αλλά είναι άκρως εκνευριστικό ώρες ώρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...έκανα ένα τεστακι 2 ημέρες πριν...

Έβγαλε μια πολύ αμυδρή γραμμουλα όμως κατευθείαν με το που βραχηκε....αλλά δεν την δίνω σημασία φυσικά....

Βέβαια δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης...

Θα πάρω αύριο ένα predictor....

 

Καλημέρα κορίτσι μου, θα μπορούσες να κάνεις μια χοριακή που είναι 100% σίγουρο το αποτέλεσμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...έκανα ένα τεστακι 2 ημέρες πριν...

Έβγαλε μια πολύ αμυδρή γραμμουλα όμως κατευθείαν με το που βραχηκε....αλλά δεν την δίνω σημασία φυσικά....

Βέβαια δεν ήταν πρώιμης ανίχνευσης...

Θα πάρω αύριο ένα predictor....

 

Μακάρι Παναγία μου!!! Στο εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...