Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Maria98

Recommended Posts

και εγώ εδωω! Καλό μήνα κορίτσια..υγεία πάνω απ όλα! Να δούμε τι επιφυλάσσει ο Οκτώβρης..εύχομαι να γεμίσει από τα θετικά τεστάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Και η @Xrisa95 είναι εδώ;; 

Καλημέρα καλό μήνα σε ολαααα τα κορίτσια ❤️❤️❤️

 

εύχομαι θετικά τεστ με μωράκια που θα έρθουν για να μείνουν κ να χαρίσουν χαρά ❤️❤️❤️ καλή δύναμη σε όσες προσπαθούν κ καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όσες κυοφορούν! ❤️❤️❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κι απο δω, καλό μήνα να έχουμε και τυχερό.

Εγώ είναι λίγες μέρες τώρα σηκώνομαι με πονοκέφαλο, το αποδίδω στον καιρό και σήμερα πονάει και το στήθος μου πάρα πολύ, σε φάση εκνευριστική όμως. Περίοδο μεριμένω τώρα την Κυριακή, σε 5 μέρες δηλαδή αν και δεν ελπίζω. Στις γόνιμες μέρες είχα όλες κι όλες δύο επαφές, μία την 12 μέρα και μία την 14 την ημέρα της ωορρηξίας (τσέκαρα με υπέρηχο και τεστ). Οπότε "δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερη" χι χι..!

Είμαι σε φάση αναμονής της επιτροπής όμως και έχω πολύ αγωνία, θέλω να περάσουν οι μέρες να πάω να τελειώνω μιας και όλα μου χαρτιά είναι έτοιμα και μετά να μπω στο στάδιο της εξωσωματικής.. αν έχω τα φάρμακα στα χέρια μου μετά μπορώ να κάνω το επόμενο βήμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλοοοο μήνα κορίτσια μου με υγεία πολύυυυ σεξ και εννοείται να γεμίσουμε θετικά τεστ και μικρά σπορακια 🙏🙏

Εμείς ξεκινήσαμε χτες τις επαφές, αφού με την μετακόμιση δεν είχαμε χρόνο ούτε να αναπνεύσουμε. Ήθελε ένα Τσικ ακόμα το τεστ μου αλλά είπα να μην χάσω ευκαιρία. Θα δω το σημερινό πως θα είναι. 

Σε άλλα νέα σχεδιάζω ήδη τα πρώτα γενέθλια της μικρούλας μου στο νέο μας σπίτι για τις 22 του μηνα. Συγκινούμαι τόσο πολύ στη σκέψη και μόνο ότι πέρασε ένας χρόνος από εκείνη την ημέρα που ονειρευόμουν και προσευχομουν να έρθει... Όπως θα έρθει για όλες!!! 

 

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Στα πρώτα γενέθλια της μικρής μου σχεδίαζα ένα μεγάλο πάρτυ με φίλους. Τελικά έσκασε ο κορονοιος και σβήσαμε το πρώτο κερί στο σπίτι οι 3 μας. Τους είχαμε καλέσει όλους στο βαιμπερ με βιντεοκλήση για την τούρτα και την ώρα που λέγαμε το τραγούδι εγώ κλααααμααααα... Τέτοια συγκίνηση αχχχ 

Να περάσετε όμορφα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα !!! Και εγώ είχα βγάλει κάτι εσωτερικά που βγάζω στο πηγούνι αλλά δεν ήρθε και το σπυρί ακόμα εκεί είναι!!

Εγώ νομίζω μέσα στους επόμενους το πολύ 2 μήνες θα τα έχεις καταφέρει! 

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτι🙏🙏 τι νέα έχεις εσύ;πως πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε φιλενάδα πόσο με εκφράζει αυτός ο τίτλος;;;🤣🤣🤣 Εμένα με φαγητό φουσκώνει η κοιλίτσα μου όλο και πιο πολύ 🤣🤣 σαγαπω 🩷 🩷 🩷 

 

Καλοοοο μήνααααααα με υγεία πάνω από όλα γιατί πολλές αρρωστουλες είμαστε αυτό τον καιρό....

Και με πολλά πολλά θετικά τεστακια 🫶 🫶 🫶 🫶 

@annie! Θα σου πω ένα σίγουρο συμπτωμα...σπυράκια με πύον...αρααααα θα έρθει περίοδος 😵💫

Αχχχχ τα σπυρακια είχα δει κ εγώ τον Ιούλιο κ δεν περίμενα ποτέ ότι θα δω θετικο τεστ...   κι όμως!!!!!ποτέ δεν ξέρεις!!! Μακάρι να είσαι σαν εμένα 🥰

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλοοοο μήνα κορίτσια μου με υγεία πολύυυυ σεξ και εννοείται να γεμίσουμε θετικά τεστ και μικρά σπορακια 🙏🙏

Εμείς ξεκινήσαμε χτες τις επαφές, αφού με την μετακόμιση δεν είχαμε χρόνο ούτε να αναπνεύσουμε. Ήθελε ένα Τσικ ακόμα το τεστ μου αλλά είπα να μην χάσω ευκαιρία. Θα δω το σημερινό πως θα είναι. 

Σε άλλα νέα σχεδιάζω ήδη τα πρώτα γενέθλια της μικρούλας μου στο νέο μας σπίτι για τις 22 του μηνα. Συγκινούμαι τόσο πολύ στη σκέψη και μόνο ότι πέρασε ένας χρόνος από εκείνη την ημέρα που ονειρευόμουν και προσευχομουν να έρθει... Όπως θα έρθει για όλες!!! 

 

Με το καλό τα γενεθλια !!!! Πολύ συγκινητική στιγμή,  ζούμε την ημέρα εκείνη ξανά 🥹🥹🫠🫠

 

 

Καλό μήνα σε όλες κορίτσια!!!! Με το καλό όσες θέλετε να έχετε καλά νέα! Οι υπόλοιπες καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Amp92 είπε:

Αχχχχ τα σπυρακια είχα δει κ εγώ τον Ιούλιο κ δεν περίμενα ποτέ ότι θα δω θετικο τεστ...   κι όμως!!!!!ποτέ δεν ξέρεις!!! Μακάρι να είσαι σαν εμένα 🥰

Με το καλό τα γενεθλια !!!! Πολύ συγκινητική στιγμή,  ζούμε την ημέρα εκείνη ξανά 🥹🥹🫠🫠

 

 

Καλό μήνα σε όλες κορίτσια!!!! Με το καλό όσες θέλετε να έχετε καλά νέα! Οι υπόλοιπες καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης 🥰

Αααα είδες και συ μου είχες ξεφύγει κυρία μου , καλό μήνα 🌹🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτι🙏🙏 τι νέα έχεις εσύ;πως πας;

Καλά είμαι λέω,πήγα χθες στον γιατρό και ευτυχώς όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλά είμαι λέω,πήγα χθες στον γιατρό και ευτυχώς όλα καλά!

Τέλεια!!!! μεγαλώνει το σπορακι;;;;🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...