Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν είναι και η @Girlyεδώ να πει πιο πολλά χααχχαχα για μαϊμούδες και όρθιο κτλ χαχαχαχα 

Ωπα!!! Πείτε τα ΌΛΑ!!! Έχει ζουμάκι εδώ η υπόθεση μυρίζομαι!!!

@Girlyπου χάθηκες πάλι κορίτσι μου;;; 

@marinamanoulitsaακόμα περιμένουμε καρτερικά να μας πεις τα νεα σου!!! Εύχομαι να είναι όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock κορίτσι μου το υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Σου έκανε την καλύτερη έκπληξη το rainbow μωράκι σου!!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μετά απο 11 μήνες προσπάθειας και 1 κύκλο πρόκλησης χωρίς αποτέλεσμα.. τα καταφέραμε φυσιολογικά χθές έμαθα οτι είμαι έγκυος με χοριακή 3518 !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κάνετε; Αρχικά να πω συγχαρητηριαααα στην @peacock 🥰 να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κορίτσι μου 🥰απίστευτο και όμως αληθινοοοο💝 θαυμα κορίτσι μου 🙏

@Elenaki12 Τι όμορφη εικόνα ε; Με το καλό κορίτσι μου και εύχομαι και σε εσενα μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!🥰🙏

@Elli13κοριτσακι μου να σας ζήσει το όνομα! Να είναι καλότυχη και υγιής ❤️🙏 πανέμορφος στολισμός 💝

Τα δικά μου νέα κοριτσια μου είναι ανάμεικτα! Χθες έκανα την αυχενική και ήταν καλή δόξα το θεο και περιμενουμε τώρα να βγει και η papp a 🙏 το θέμα που με ανησυχεί αρκετα είναι ότι μου προτείνε και ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική αλλά και ο γιατρός μου να κάνω αμνιοπαρακέντηση λόγω ιστορικού ( παλινδρομη που διαγνώστηκε σύνδρομο Τέρνερ) όπως θυμάστε ο οι περισσότερες κοπέλες! Θεωρώ πως αν την κάνω θα είμαι πολύ ήρεμη μετά αλλά από την αλλά φοβάμαι για την πιθανότητα αποβολής! Έχει καμία κοπέλα εμπειρία από αυτήν την εξέταση να μου πει πως ήταν και πως πήγε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpouloκορίτσι μου εμενα εκανε η κουνιάδα μ κ στα 2 προληπτικα λόγο ηλικιας. Πηγαν ολα καλα. Αν ειναι να είσαι ηρεμη καντην. Αν τα ποσοστα ειναι φυσιολογικά δ ξερω αν αξιζει να μπεις στη διαδικασια. Πλεον ο κινδυνος αποβολης ειναι απειροελαχιστος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια είμαι μετά την ωορρηξία - σε 12 μέρες πάνω κάτω περιμένω περίοδο - θεωρώ πως οι γόνιμές μου παίζουν συν πλην 11η - 15η  ημέρα του κύκλου, είχα επαφή 8η-10η-13η-15η, και τώρα 16η μέρα του κύκλου νιώθω σαν να γίνεται ενα stretching στη μήτρα δεξιά και αριστερά και μία κούραση (χθες δεν κοιμηθηκα και πολυ καλα). Μπορεί να είναι κάτι μπορεί και τίποτα το ξέρω. Πώς θα περάσουν οι μέρες οεο;!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κάνετε; Αρχικά να πω συγχαρητηριαααα στην @peacock 🥰 να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κορίτσι μου 🥰απίστευτο και όμως αληθινοοοο💝 θαυμα κορίτσι μου 🙏

@Elenaki12 Τι όμορφη εικόνα ε; Με το καλό κορίτσι μου και εύχομαι και σε εσενα μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!🥰🙏

@Elli13κοριτσακι μου να σας ζήσει το όνομα! Να είναι καλότυχη και υγιής ❤️🙏 πανέμορφος στολισμός 💝

Τα δικά μου νέα κοριτσια μου είναι ανάμεικτα! Χθες έκανα την αυχενική και ήταν καλή δόξα το θεο και περιμενουμε τώρα να βγει και η papp a 🙏 το θέμα που με ανησυχεί αρκετα είναι ότι μου προτείνε και ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική αλλά και ο γιατρός μου να κάνω αμνιοπαρακέντηση λόγω ιστορικού ( παλινδρομη που διαγνώστηκε σύνδρομο Τέρνερ) όπως θυμάστε ο οι περισσότερες κοπέλες! Θεωρώ πως αν την κάνω θα είμαι πολύ ήρεμη μετά αλλά από την αλλά φοβάμαι για την πιθανότητα αποβολής! Έχει καμία κοπέλα εμπειρία από αυτήν την εξέταση να μου πει πως ήταν και πως πήγε ; 

Ξέρω πολλές κοπέλες που έκαναν και πήγαν όλα μια χαρά!!! Θέλει πολύ ξεκούραση και να είσαι χαλαρή! ΌΛΑ θα πάνε μια χαρά αυτήν τη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpouloκορίτσι μου εμενα εκανε η κουνιάδα μ κ στα 2 προληπτικα λόγο ηλικιας. Πηγαν ολα καλα. Αν ειναι να είσαι ηρεμη καντην. Αν τα ποσοστα ειναι φυσιολογικά δ ξερω αν αξιζει να μπεις στη διαδικασια. Πλεον ο κινδυνος αποβολης ειναι απειροελαχιστος. 

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ξέρω πολλές κοπέλες που έκαναν και πήγαν όλα μια χαρά!!! Θέλει πολύ ξεκούραση και να είσαι χαλαρή! ΌΛΑ θα πάνε μια χαρά αυτήν τη φορά!!!

Μου είπαν πως αν δεν είχα το ιστορικό δεν θα την έκανα αλλά για να είμαστε 100% σίγουροι καλό θα ήταν να την κάνω! Το πρώτο σκέλος της αυχενικής (υπερυχος) ήταν καλή δεν βρέθηκε κάτι. Ρωτησα να κάνω νιπτ και μου είπαν αμνιοπαρακέντηση! Χαίρομαι πολύ που γνωρίζεται περιπτώσεις που όλα πήγαν καλά🙏 ναι κάτι άκουσα για τις οδηγίες για μετά την εξέταση καθώς η κοπέλα που ήταν εκεί πριν από εμένα έκανε εκείνη την στιγμή αμνιοπαρακέντηση ! Τις είπε εκεί ο γιατρός τρεις μέρες ξεκούραση και της έδωσε προληπτικά αντιβίωση για τυχόν μόλυνση! Είχε πονάκια στην κοιλιά μετά την εξέταση και της είπε ότι αν δει αιματακι να τον πάρει τηλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

Μου είπαν πως αν δεν είχα το ιστορικό δεν θα την έκανα αλλά για να είμαστε 100% σίγουροι καλό θα ήταν να την κάνω! Το πρώτο σκέλος της αυχενικής (υπερυχος) ήταν καλή δεν βρέθηκε κάτι. Ρωτησα να κάνω νιπτ και μου είπαν αμνιοπαρακέντηση! Χαίρομαι πολύ που γνωρίζεται περιπτώσεις που όλα πήγαν καλά🙏 ναι κάτι άκουσα για τις οδηγίες για μετά την εξέταση καθώς η κοπέλα που ήταν εκεί πριν από εμένα έκανε εκείνη την στιγμή αμνιοπαρακέντηση ! Τις είπε εκεί ο γιατρός τρεις μέρες ξεκούραση και της έδωσε προληπτικά αντιβίωση για τυχόν μόλυνση! Είχε πονάκια στην κοιλιά μετά την εξέταση και της είπε ότι αν δει αιματακι να τον πάρει τηλ! 

Να κάνω μια χαζή ερώτηση? μέσω αυχενικής και papp a δεν φαίνεται εάν υπάρχουν ενδείξεις για συνδρόμο?? Εννοώ όπως και το down ετσι και αυτό φαντάζομαι με το μικρό μου το μυαλό οτι θα εντοπίζεται.. Εντάξει δεν συζητώ για ρίσκα και λοιπά. Επίσης εάν βλέπατε και το φύλο του παιδιού και αυτός θα ήταν ένας παράγοντας στο να την κάνεις ή οχι.
Όπως και να έχει, είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, εύχομαι οι αγκαλιές όλων να γεμίσουν σύντομα! Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα, έχει κάνει καποια υστεροσκοπηση και scratching? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Να κάνω μια χαζή ερώτηση? μέσω αυχενικής και papp a δεν φαίνεται εάν υπάρχουν ενδείξεις για συνδρόμο??

Η αυχενική και η Papp a βασίζονται σε πιθανοτητες και δεν είναι διαγνωστικές εξετάσεις! Σίγουρα με τον υπερυχο βλεπουμε αν πχ υπάρχει ρινικό οστό αν είναι οκ η καρδιά την αυχενική και διαφορα αλλά πράγματα που σηματοδοτούν οτι ίσως υπάρχουν κάποια σύνδρομα κτλ αλλά είναι πιθανοτητες είτε βγει καλή είτε όχι! Αν ομως υπάρχει ιστορικό οι γιατροί προτείνουν επεμβατική μέθοδο λήψη τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακέντηση γτ ειδικά με την αμνιο έχεις 100% έγκυρα αποτελέσματα και μάλιστα για πολλα σύνδρομα και όχι για τα τρία βασικά της αυχενικής αλλά και για άλλες παθολογίες του εμβρύου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγάπημενη Έλενα και με τη βούλα έγκυος που λένε.. συγχαρητήρια. Σου εύχομαι μΙα υπέροχη εγκυμοσύνη. Μάιο πας;;; Αρχές μαϊου ; μου ξυπνάς δικές μου αναμνήσεις. 🥰

Τέλη απριλιου βάση τερ, ωστόσο θα δούμε τώρα γιατί μάλλον είμαι λίγο καθυστερημένη σύλληψη .. βάση τερ είμαι 6+1, αλλά είμαι 5-6 μέρες πίσω λέει κ ο γιατρός …

σας ευχαριστώ όλες ξεχωριστά , μα λίγο περισσότερο εσένα ελπίδα @Παρασκευαιδου που μου είχες δώσει την πρόβλεψη σου για Σεπτέμβρη κ πίστεψε με μου έδινε κουράγιο , έλεγα έλα κ τον επόμενο έλα κ τον επόμενο κ ήρθε κ νωρίτερα… 

εντομεταξυ κορίτσια μου σήμερα σηκώθηκα κ πάω μονοκόματα … δεν έχω πάρει τίποτα , αλλά αν δεν την παλεύω πειράζει να πάρω ένα ντεπόν ;; Να μιλήσω με τον γιατρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Τέλη απριλιου βάση τερ, ωστόσο θα δούμε τώρα γιατί μάλλον είμαι λίγο καθυστερημένη σύλληψη .. βάση τερ είμαι 6+1, αλλά είμαι 5-6 μέρες πίσω λέει κ ο γιατρός …

σας ευχαριστώ όλες ξεχωριστά , μα λίγο περισσότερο εσένα ελπίδα @Παρασκευαιδου που μου είχες δώσει την πρόβλεψη σου για Σεπτέμβρη κ πίστεψε με μου έδινε κουράγιο , έλεγα έλα κ τον επόμενο έλα κ τον επόμενο κ ήρθε κ νωρίτερα… 

εντομεταξυ κορίτσια μου σήμερα σηκώθηκα κ πάω μονοκόματα … δεν έχω πάρει τίποτα , αλλά αν δεν την παλεύω πειράζει να πάρω ένα ντεπόν ;; Να μιλήσω με τον γιατρό ;

Η παρακεταμόλη επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη αρκεί βέβαια η κατανάλωση της να γίνει με φειδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Τέλη απριλιου βάση τερ, ωστόσο θα δούμε τώρα γιατί μάλλον είμαι λίγο καθυστερημένη σύλληψη .. βάση τερ είμαι 6+1, αλλά είμαι 5-6 μέρες πίσω λέει κ ο γιατρός …

σας ευχαριστώ όλες ξεχωριστά , μα λίγο περισσότερο εσένα ελπίδα @Παρασκευαιδου που μου είχες δώσει την πρόβλεψη σου για Σεπτέμβρη κ πίστεψε με μου έδινε κουράγιο , έλεγα έλα κ τον επόμενο έλα κ τον επόμενο κ ήρθε κ νωρίτερα… 

εντομεταξυ κορίτσια μου σήμερα σηκώθηκα κ πάω μονοκόματα … δεν έχω πάρει τίποτα , αλλά αν δεν την παλεύω πειράζει να πάρω ένα ντεπόν ;; Να μιλήσω με τον γιατρό ;

Ντεπον επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη. Ρ της και τον γιατρό σου. Μέχρι 3 έπαιρνα άνετα . Όταν είχα κορονοιο. 

 

Αχ πόσο χαίρομαι Έλενα μου πραγματικά αυτό ήθελα όσο τίποτα άλλο . Να χαλαρώνετε και τσουπ έρχεται το μωράκι. 🥰🥰💐💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2024 at 10:58 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Η ζωή είναι απρόβλεπτη πολλές φορές....! Εμείς αυτό το ξέρουμε καλά.......!!! 

8 χρόνια προσπαθουσα για μωράκι, εξωσωματικές, αποβολές, απογοητεύσεις... Ιούλιο του 23' ηρθε το ουράνιο τόξο μου.... Και χωρίς να καταλάβω πως τώρα είμαι έγκυος φυσιολογικά στο αδερφάκι του! 

Μη το βάζετε κάτω, μη τα παρατάτε... Κάπου εκεί βρίσκεται το δικό σας θαυματακι! 

Ωπα τι υπέροχα νέα είναι αυτά;! Πόσο είσαι τώρα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ θεωρητικά περιμένω 9 του μηνα περίοδο ή εκεί γύρω,  η ωχρινικη μου φάση είναι 10 μέρες,  λογικά μετά τις 9 που περιμένω θα δείξει κάνα τεστ 

Έτσι το σκέφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θε ήθελα πάρα πολύ να μην έρθει η περίοδος του Σεπτεμβρίου,  Σεπτέμβριο ήταν και η τελευταία που περίοδο όταν είχα την παλινδρομη 

Μακάρι τώρα να με προλάβει το ευχάριστο ✌️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγώ θεωρητικά περιμένω 9 του μηνα περίοδο ή εκεί γύρω,  η ωχρινικη μου φάση είναι 10 μέρες,  λογικά μετά τις 9 που περιμένω θα δείξει κάνα τεστ 

Έτσι το σκέφτομαι 

Ναι κορίτσι μου περίμενε 9,10 του μήνα και τότε. Γενικά νιώθεις τίποτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Πω πω.. έχω πάθει σοκ με αυτά που περιγράφεις.. 

Και το κορυφαιο ειναι οτι οταν εμαθε οτι εκανα παιδι επιασε τον αντρα μου να τον ρωτησει γιατι δεν πηγαμε σε αυτον να γεννησω.. το πως κρατηθηκε ο αντρας μου να μην τον δειρει ακομα απορω. Δεν φτανει οσα μας εκανε ηθελε και τα ρεστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Ναι κορίτσι μου περίμενε 9,10 του μήνα και τότε. Γενικά νιώθεις τίποτα; 

Νιώθω το στήθος τώρα 1 - 2 μερες κυρίως στον ύπνο και το πρωί που ξυπνάω, όχι μόνο τις θηλες αλλά και γύρω αν το πιέσω νιώθω κάποιο πόνο....κυρίως αυτό 

Δεν ξέρω είναι ο 1ος κύκλος που δεν έκανα ούτε ένα τεστακι ( επειδή δεν είχα κιόλας) στον προηγούμενο κύκλο έκανα παρακολούθηση με υπέρηχο αλλά και το τεστάκι συμφώνησε με την πρόβλεψη του γιατρού. Τώρα σε αυτόν τον κύκλο να δούμε ✌️ 7 του μηνα θα λείπουμε και θα γυρίσουμε 9 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2024 at 10:58 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Η ζωή είναι απρόβλεπτη πολλές φορές....! Εμείς αυτό το ξέρουμε καλά.......!!! 

8 χρόνια προσπαθουσα για μωράκι, εξωσωματικές, αποβολές, απογοητεύσεις... Ιούλιο του 23' ηρθε το ουράνιο τόξο μου.... Και χωρίς να καταλάβω πως τώρα είμαι έγκυος φυσιολογικά στο αδερφάκι του! 

Μη το βάζετε κάτω, μη τα παρατάτε... Κάπου εκεί βρίσκεται το δικό σας θαυματακι! 

Τρέλανε μας!!!!!!!! Αμαννν τι χαρά είναι αυτή!!!!!!!!! Μπράβο αγαπημένη μου!!!!! Απίστευτο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2024 at 10:58 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Η ζωή είναι απρόβλεπτη πολλές φορές....! Εμείς αυτό το ξέρουμε καλά.......!!! 

8 χρόνια προσπαθουσα για μωράκι, εξωσωματικές, αποβολές, απογοητεύσεις... Ιούλιο του 23' ηρθε το ουράνιο τόξο μου..Αχ κορ.. Και χωρίς να καταλάβω πως τώρα είμαι έγκυος φυσιολογικά στο αδερφάκι του! 

Μη το βάζετε κάτω, μη τα παρατάτε... Κάπου εκεί βρίσκεται το δικό σας θαυματακι! 

Αχ κοριτσι μου μπορει να μην εχουμε μιλησει αρκετα αλλα διαβασα το μνμ σου και συγκινηθηκα πολυ!!!!

η δημοσιευση σου ειναι μια τεραστια ανασα για ολα τα κοριτσια που παλευαμε και παλευουν τοσο για το θαυμα της ζωης!!!

σε θαυμαζω για το σθενος σου και που δεν τα παρατησες ποτε!!! εισαι παραδειγμα για το παιδι σου (με το καλο να ερθει και το 2ο γερο στην αγκαλια σας 🙏❤️🧿) και για ολες τις κοπελες που προσπαθουν ξανα και ξανα ωστε να μην τα παρατησουν!!!

Να εισαι καλα και απο εδω και μπρος ευχομαι μονο Υγεια και Χαρες!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

@peacock κορίτσι μου το υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Σου έκανε την καλύτερη έκπληξη το rainbow μωράκι σου!!!! ♥️♥️♥️

Ευχαριστώ ☺️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κάνετε; Αρχικά να πω συγχαρητηριαααα στην @peacock 🥰 να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κορίτσι μου 🥰απίστευτο και όμως αληθινοοοο💝 θαυμα κορίτσι μου 🙏

@Elenaki12 Τι όμορφη εικόνα ε; Με το καλό κορίτσι μου και εύχομαι και σε εσενα μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!🥰🙏

@Elli13κοριτσακι μου να σας ζήσει το όνομα! Να είναι καλότυχη και υγιής ❤️🙏 πανέμορφος στολισμός 💝

Τα δικά μου νέα κοριτσια μου είναι ανάμεικτα! Χθες έκανα την αυχενική και ήταν καλή δόξα το θεο και περιμενουμε τώρα να βγει και η papp a 🙏 το θέμα που με ανησυχεί αρκετα είναι ότι μου προτείνε και ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική αλλά και ο γιατρός μου να κάνω αμνιοπαρακέντηση λόγω ιστορικού ( παλινδρομη που διαγνώστηκε σύνδρομο Τέρνερ) όπως θυμάστε ο οι περισσότερες κοπέλες! Θεωρώ πως αν την κάνω θα είμαι πολύ ήρεμη μετά αλλά από την αλλά φοβάμαι για την πιθανότητα αποβολής! Έχει καμία κοπέλα εμπειρία από αυτήν την εξέταση να μου πει πως ήταν και πως πήγε ; 

Ευχαριστώ ❤️ ☺️ 

Για την αμνιο απ' όσο ξέρω έχει πολύ μικρό ποσοστό αποβολής ειδικά σε σχέση με παλαιότερα. Έκανε γυναίκα γνωστού μου και όλα πήγαν καλά, νομίζω της είχαν πει για κάποιες μέρες να ξεκουράζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...