Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Είναι καραμπινάτο θετικό κορίτσι μου, ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!! Συγχαρητήριααααααα 💫💫

Επειδή δε βρήκες το πικ σου όπως είπες, κι εγώ πιστεύω ότι εκέινη η επαφή πριν την εκδρομή σας ήταν κι η τυχερή! Όσο για τα τεστ ωορρηξίας που βγήκαν "θετικά" μετά το ταξίδι μπορεί να ήταν επειδή ανέβαινε η ορμόνη της χοραικής σιγά σιγά 😉 Εγώ τε΄τοια γραμμούλα θυμάμαι είχα στο πρώτο μου τεστάκι 13η ΜΤΩ, οπότε πιστεύω ότι η ωορρηξία σου έγινε νωρίτερα απ ότι πιστεύεις ή όντως είναι διδυμάκια ❤️❤️

Κάνε χοριακή φίλη, θα σκάσουμε απ την αγωνία μας 🤣🤣

αυτός είναι ο λόγος που σκέφτηκα ότι κάτι είναι λάθος ή δεν πάει καλά... Ακόμα κι αν έγινε νωρίτερα η ωορρηξία, δεν υπήρξε καμία άλλη επαφή ούτε μετά, ούτε 2 βδομάδες πριν, έλειπε ο άντρας μου. Οπότε έχουμε επαφή μ΄όνο 04.09 και πριν από αυτό 19.08, δηλ 6 μέρες πριν την περίοδο. Κάπου δε βγαίνουν τα μαθηματικά. 
Ή θα πιστέψω κι εγώ στον κρίνο 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Είναι καραμπινάτο θετικό κορίτσι μου, ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!! Συγχαρητήριααααααα 💫💫

Επειδή δε βρήκες το πικ σου όπως είπες, κι εγώ πιστεύω ότι εκέινη η επαφή πριν την εκδρομή σας ήταν κι η τυχερή! Όσο για τα τεστ ωορρηξίας που βγήκαν "θετικά" μετά το ταξίδι μπορεί να ήταν επειδή ανέβαινε η ορμόνη της χοραικής σιγά σιγά 😉 Εγώ τε΄τοια γραμμούλα θυμάμαι είχα στο πρώτο μου τεστάκι 13η ΜΤΩ, οπότε πιστεύω ότι η ωορρηξία σου έγινε νωρίτερα απ ότι πιστεύεις ή όντως είναι διδυμάκια ❤️❤️

Κάνε χοριακή φίλη, θα σκάσουμε απ την αγωνία μας 🤣🤣

χαχαχαχαχ κ εγώ κορίτσια έχω ανοιχτές 20 καρτέλες στον υπολογιστή αλλά δεν έχω δουλέψει λεπτό, περιμένω τα αποτελέσματα, παίζω πακμαν και κοιτάω στα μέιλ να δω το "Εισερχόμενα(1)"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

χαχαχαχαχ κ εγώ κορίτσια έχω ανοιχτές 20 καρτέλες στον υπολογιστή αλλά δεν έχω δουλέψει λεπτό, περιμένω τα αποτελέσματα, παίζω πακμαν και κοιτάω στα μέιλ να δω το "Εισερχόμενα(1)"

Χαχαχα κοριτσιιιι αχ, αυτά τα μη προγραμματισμένα και τα χαλαρά αυτά είναι τα καλύτερα! Σίγουρα έκανες ωορρηξία νωρίτερα και λογικά η φορά που ήρθατε σε επαφή ήταν και η τυχερή! Ανυπομονώ για τη χοριακη σου κι εγώ

🥰🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

αυτός είναι ο λόγος που σκέφτηκα ότι κάτι είναι λάθος ή δεν πάει καλά... Ακόμα κι αν έγινε νωρίτερα η ωορρηξία, δεν υπήρξε καμία άλλη επαφή ούτε μετά, ούτε 2 βδομάδες πριν, έλειπε ο άντρας μου. Οπότε έχουμε επαφή μ΄όνο 04.09 και πριν από αυτό 19.08, δηλ 6 μέρες πριν την περίοδο. Κάπου δε βγαίνουν τα μαθηματικά. 
Ή θα πιστέψω κι εγώ στον κρίνο 😅

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

χαχαχαχαχ κ εγώ κορίτσια έχω ανοιχτές 20 καρτέλες στον υπολογιστή αλλά δεν έχω δουλέψει λεπτό, περιμένω τα αποτελέσματα, παίζω πακμαν και κοιτάω στα μέιλ να δω το "Εισερχόμενα(1)"

Καλέ σίγουρα ήταν η μία κι η τυχερή σου! ούτως ή άλλως τα σπερματοζωάρια επιβιώνουν 5 μέρες, ε όλο και κάποιο θα την έκανε την δουλειά του αργότερα ή νωρίτερα 🤣🤣🤣🤣

Τέλεια! περιμένουμε στου δέκτες μας για τα αποτελέσματα ❤️❤️

Σφαίρα πάει ο Σεπτέμβρης, άντε να δούμε κι άλλα τέτοια, είμαστε μόλις 13η μέρα του μήνα, να γεμίσουμε κι άλλα πολλά θετικά τεστάκιαααααα 🥰🥰🥰🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για τα μηνύματα σας. Τόση στήριξη και δύναμη από γυναίκες που ουσιαστικά δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ από κοντά ♥️ Βαδίζουμε όλες στο ίδιο δύσκολο μονοπάτι άλλα δύο χρόνια τώρα δεν τα έχω παρατήσει ούτε ένα μήνα, και δεν σκοπεύω να το κάνω τώρα. Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα, σας ευχαριστώ και πάλι ❤️

@kokkinoskoufitsa κορίτσι μου συγχαρητήρια αρχικά!!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη 🎉🎉🎉🎉

Σε δευ χρόνο θέλω να υπενθυμίσω ότι εγω στην τελευταία εγκυμοσύνη είχα επίσης κανονικοτατη περίοδο. Και αίμα και πηγματα και κανονική διάρκεια και ροή. Μετά λόγω του ότι ήμασταν στους γονείς του συζύγου δεν είχα απολύτως καμία επαφή!! Όταν λοιπόν είδα καραμπαμ έντονο θετικό τεστ φρικαρα!! Το είπα στον σύζυγο που ήταν στη δουλειά και μου ψέλλισε "μα πως..;;;;". Φυσικά ήταν από τον προηγούμενο κύκλο, ήμουν ήδη 7 εβδομάδων. Τώρα γιατί και πώς ήρθε αυτή η φαινομενικά κανονική "περίοδος" δεν έμαθα ποτέ. Μου είπε απλά η μαία του γιατρού μου ότι δεν είναι πάντα λίγο σε ποσότητα το αίμα εμφύτευσης. 

Ενημέρωσε μας όταν θα έχεις νεότερα 🤞🤞🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τέλεια πάει κορίτσι μου!!! 🌈🌈🌈🌈 Θα επαναλάβεις σε δύο μέρες;

 

Ναι θα πάω την Δευτέρα!!! Εκανα και προγεστερονη και βγήκε 18 και μου έδωσε να παίρνω utrogestan 1 κάθε βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Ναι θα πάω την Δευτέρα!!! Εκανα και προγεστερονη και βγήκε 18 και μου έδωσε να παίρνω utrogestan 1 κάθε βράδυ 

Με το καλό κορίτσι μου 🧿🧿🙏🙏 Πολλά πολλά συγχαρητήρια 🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για τα μηνύματα σας. Τόση στήριξη και δύναμη από γυναίκες που ουσιαστικά δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ από κοντά ♥️ Βαδίζουμε όλες στο ίδιο δύσκολο μονοπάτι άλλα δύο χρόνια τώρα δεν τα έχω παρατήσει ούτε ένα μήνα, και δεν σκοπεύω να το κάνω τώρα. Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα, σας ευχαριστώ και πάλι ❤️

@kokkinoskoufitsa κορίτσι μου συγχαρητήρια αρχικά!!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη 🎉🎉🎉🎉

Σε δευ χρόνο θέλω να υπενθυμίσω ότι εγω στην τελευταία εγκυμοσύνη είχα επίσης κανονικοτατη περίοδο. Και αίμα και πηγματα και κανονική διάρκεια και ροή. Μετά λόγω του ότι ήμασταν στους γονείς του συζύγου δεν είχα απολύτως καμία επαφή!! Όταν λοιπόν είδα καραμπαμ έντονο θετικό τεστ φρικαρα!! Το είπα στον σύζυγο που ήταν στη δουλειά και μου ψέλλισε "μα πως..;;;;". Φυσικά ήταν από τον προηγούμενο κύκλο, ήμουν ήδη 7 εβδομάδων. Τώρα γιατί και πώς ήρθε αυτή η φαινομενικά κανονική "περίοδος" δεν έμαθα ποτέ. Μου είπε απλά η μαία του γιατρού μου ότι δεν είναι πάντα λίγο σε ποσότητα το αίμα εμφύτευσης. 

Ενημέρωσε μας όταν θα έχεις νεότερα 🤞🤞🧿🧿

Κορίτσι μου κατανοώ το άγχος που έχεις γιατί πέρασες διαφορά αλλά θα έρθει το μωρακι σου είναι σίγουρο,  έχεις συλλήψεις πολύ εύκολες δεν θα είναι αυτόν μήνα θα είναι τον επόμενο μεθεπόμενο..  όπως είπε και μια κοπέλα και συμφωνώ μαζί της ( συγγνώμη που δεν θυμάμαι το όνομα της ) να βασίζεσαι  μόνο σε εσενα στα πόδια σου, μην ακούς τώρα η κάθε μια τι κατεβάζει η κούτρα της εδώ γιατροί αποκλείουν σε ζευγάρια  ότι θα κάνουν παιδί  (που είναι επιστήμονες ) και τελικά τα καταφέρνουν και μένουν με το στομα ανοιχτό και τώρα μια κυρία είπε μια χαζομάρα και κάθεσαι το σκέφτεσαι; Ούτε καν κορίτσι μου, οσο μπορείς ηρεμία θετικη σκέψη και κλείσε τα αυτιά σου σε ότι κακο ακούς μόνο τα καλά θα κρατάς μόνο αυτά χρειάζεσαι τώρα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ ετοιμάζομαι να πάω για πσκ στο εξοχικό μιας φίλης και νιώθω σωματικά χάλια. Υπνηλία φουλ, κάπως σαν κόπωση, ατονία, με έπιασε κι ένα αγχος τώρα που θα φύγω δεν ξέρω. Αν δεν μου έρθει μέχρι Κυριακή,

Δευτέρα πρωί ή Τρίτη θα κάνω το τελευταίο τεστ που έχω. Αλλά γενικά δεν νιώθω καλά! Τι στο καλό 😳 Νιωθω και σαν να μου έρχεται περίοδος αλλά πολύ ήπια πονάκια τρομάζω και στην ιδέα αν έμεινα έγκυος κι αν θα είναι μέσα στη μήτρα γιατί έχω περάσει και μια εκτοπη και γενικά σκατα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε βγαίνουν τα νούμερα, είναι περίεργα. Δεν κολλάνε για να έγινε σύλληψη ούτε σε αυτό, ούτε στον προηγούμενο κύκλο. Για τον τελευταίο είναι μεγάλο νούμερο, για τον προηγούμενο είναι μικρό, καλά δεν τα βλέπω; 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Δε βγαίνουν τα νούμερα, είναι περίεργα. Δεν κολλάνε για να έγινε σύλληψη ούτε σε αυτό, ούτε στον προηγούμενο κύκλο. Για τον τελευταίο είναι μεγάλο νούμερο, για τον προηγούμενο είναι μικρό, καλά δεν τα βλέπω; 😥

Δεν ξέρω αν είναι μικρό ή μεγάλο, θα σου πουν κοπέλες που γνωρίζουν καλύτερα, αλλά μπορείς να σταματήσεις και να το πιστέψεις;;;;;;;;; 😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️ Συγχαρητήρια!!!! Είσαι ΠΟΛΎ έγκυος 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Δε βγαίνουν τα νούμερα, είναι περίεργα. Δεν κολλάνε για να έγινε σύλληψη ούτε σε αυτό, ούτε στον προηγούμενο κύκλο. Για τον τελευταίο είναι μεγάλο νούμερο, για τον προηγούμενο είναι μικρό, καλά δεν τα βλέπω; 😥

Κοκκινοσκουφίτσα θα φωνάξω το λύκο να σε μαλώσει! χαχαχα τι λυπημένη φατσούλα βλέπω;; Όντως τώρα; Να πετάς απ τη χαρά σου κορίτσι μου, το νούμερό σου είναι ΑΨΟΓΟ! εγώ 14η ΜΤΩ είχα 390, 300κάτι, ούτε που θυμάμαι τώρα να σου πω την αλήθεια 😅 εισαι 5η+ εβδ ή έχουμε διδυμάκια 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Δε βγαίνουν τα νούμερα, είναι περίεργα. Δεν κολλάνε για να έγινε σύλληψη ούτε σε αυτό, ούτε στον προηγούμενο κύκλο. Για τον τελευταίο είναι μεγάλο νούμερο, για τον προηγούμενο είναι μικρό, καλά δεν τα βλέπω; 😥

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Θα στο πει κ η γιατρός σου πως η χοριακη έχει πολλές αποκλίσεις. Όντως θεωρητικά είναι νωρίς για τέτοιο νούμερο αλλά είσαι έγκυος!!!! Αυτό κράτησε κ μίλησε μαζί της. Με το καλοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα Λευκή μου!!! Εγώ με την τουαλέτα τις τελευταίες βδομάδες νομίζω είμαι λίγο καλύτερα αλλά και πάλι πάω συχνά!!
    • Καλημέρα Λευκη μου!! Λες να ισχύει αυτό με το κεφάλι γιατί και εγώ όταν γυρίζω πλευρό πονάω στα αριστερά!! Έλεγα τυχαίο είναι! Εγώ δεν το νιώθω το μωρό ειδικά τόσο καθαρά!! Μόλις ξεκίνησα φαντάσου να το νιώθω σαν ψαράκι! Και δεν είμαι και σίγουρη αν ήταν αυτό 🤣  Μόνο 45 φορές πας στην τουαλέτα? Τυχερή είσαι! Εγώ πάω τις διπλάσιες 😭😭 είναι τραγικό αυτό το πράγμα! Πότε θα σταματήσει?
    • καλή αρχή στο νέο σας ξεκίνημα!  είναι λίγο δύσκολα στην αρχή αλλά σιγά σιγά θα βρείτε τα πατήματά σας! ήρθαν και τα πρώτα βήματα από το λουλούδι σου ❤️  μεγαλώνειιιι!! εύχομαι να τα ζήσουμε όλες μας σύντομα!
    • Το Μέλανη θα μπορούσε να θεωρηθεί ως υποκοριστικό του Μελπομένη, αν και δεν είναι τόσο συνηθισμένο. Είναι πιο κοντά στο όνομα Μελανία, αλλά αν κάποιος το προτιμά ως παραλλαγή, μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Τα υποκοριστικά είναι συχνά προσωπικές επιλογές και μπορεί να διαμορφώνονται με βάση την αίσθηση που θέλει να δώσει κάποιος στο όνομά του. Πάντως φίλη μου με το όνομα Μελπομένη τη φωνάζουμε Μένη. Κλασικό θα μου πεις.. 😅 Να ξέρεις πως τα ελληνικά ονόματα τελειώνουν με "η" πάντα στο τέλος. 
    • Αααα σε ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες ❤️❤️. Ειμαι καλά, δόξα τω Θεώ, απλά μετακομίσαμε την Κυριακή και δεν προλαβαίνω ούτε να πάρω ανάσα!! Και το καλύτερο είναι ότι τη Δευτέρα αδιαθετησα. Είπα και στον καλό μου, ευτυχώς που ήρθε η περίοδος γιατί δεν θα ήθελα να έχω μετακόμιση και το άγχος μιας εγκυμοσύνης. Τώρα κουβαλάω, σηκώνω, σκύβω, καθαρίζω... Και συνηθως με την μικρούλα μου αγκαλιά (είναι 10 κιλά). Δυστυχώς δεν έχουμε βοήθεια (εκτός από 2 ημέρες που βοήθησε ο αδερφός του άντρα μου και η γυναίκα του). Οπότε με το μωρό είναι εξαιρετικά δύσκολο όλο αυτό, γιατί είναι ένα μωράκι κυριολεκτικά κολλημένο πάνω μου. Αν την αφήσω για 1 λεπτό πλανταζει στο κλάμα. Αλλά θα τα καταφέρουμε!! Το καλύτερο είναι ότι το Λυδιακι λίγο πριν γίνει 11 μηνών, άφησε τα χεράκια και έκανε τα πρώτα της βήματα!!! Συγκινήθηκα τόσο μα τόσο πολύ, και ευτυχώς προλάβαμε να την βγάλουμε βίντεο ❤️❤️  Πλέον νιώθω ότι επικοινωνούμε με έναν πολύ δικό μας τρόπο και κάθε μέρα είναι και μια έκπληξη!! Πόση αγάπη μπορεί να χωρέσει στην καρδιά μιας μανουλας, ούτε που το είχα φανταστεί 🥰🥰. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να μην υπάρξει γυναίκα που λαχταρά ένα μωρό και να μην νιώσει αυτά τα συναισθήματα!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...