Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

@Maria98 εγω κορίτσι μου καθε βραδυ οταν ξαπλωνω κ χαλαρωνω εχω πονακια. Αλλες φορες πιο ηπια αλλες πιο δυνατα. Δ νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο. Αλλα κανεις δ ξερει τι γινεται εκει μεσα γενικα. Ελπίζουμε και ευχομαστε ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  βάση ημερολογίου σήμερα είμαι 6+4 , την Δευτέρα έχω ξανά ραντεβού 

Δεν ξέρω εάν πρέπει να ανησυχήσω όμως εχθές όλο το βράδυ ένιωθα κράμπες και πόνους χαμηλά,  νομίζω ήταν λίγο έντονα,  φοβάμαι λίγο 

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ σήμερα είμαι 7+4 και έχω ακόμα πόνους και ορισμένες φορές νιώθω ότι έρχεται περίοδος.  Στον υπέρηχο όλα φυσιολογικά και ο γιατρός μου είπε πως είναι που αλλάζει η μήτρα κάνει χώρο για το μωράκι. 

Από αλλά συμπτώματα πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω βρε κορίτσια δεν θέλω να ανησυχώ,  πιστεύω είναι φυσιολογικό ναι , αλλά εχθές φοβήθηκα λίγο 

Από αλλα συμπτώματα έχω το στήθος που πολλές φορές το νιώθω αρκετά βαρύ, τις κράμπες οοως είπα, ώρες ώρες μια ανακατοσουρα και γενικά δεν έχω την ίδια όρεξη για πολλά φαγητά , εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/9/2024 at 9:23 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν πρόλαβα να κάνω .. ζευγάρι με 1% μετά από 4.5 χρόνια και 2 καταστροφικές εμπειρίες στην Γερμανία (οι εξωσωματικες μου εδώ ήταν για κλάματα,μεγάλη ιστορία)  πήγα στην Ελλάδα συστημένη στον Ταρλατζη. Η κολλητή μου με την πρώτη έχει το κοριτσάκι της (έβαλε μόνο ένα έμβρυο) και έχει άλλες 7 βλαστοκυστες... Σκέψου σε εμένα στη Γερμανία δεν μπορούσαν να τα φτάσουν βλαστοκυστες,καλά δε θα πω τι λάθος κάνανς..ας το αφήσουμε εδώ. Το διαβαλκανικής το ξεσκονισα μετά απ' όσα πέρασα .η κολλητή το λιγάκι .και πολλά άλλα άτομα μίλησαν με τα καλύτερα. Είμαι λιγάκι τσιμπημενα φυσικά 

 @Lisaki 80και εσύ εκεί έκανες. 

 

Ναι ναι στο Fivi! και έμεινα πολύ ευχαριστημένη με όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η peacock είπε:

Να σας ζήσει το μωράκι! Γερό και καλότυχο! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 💕

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να σου ζήσει γερή και δυνατή σου εύχομαι. 

🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕💕

στις πριν 13 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Raf123να σας ζησει κορίτσι μου! Γερο και καλοτυχο! Ποσο πολθ χαίρομαι που πηγαν ολα καλα! Δυνατη η μπουμπου σου. Κ στα κιλακια τελεια!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ευτυχως τα κιλά της είναι σχετικά μια χαρά!! Μας διέψευσε όλους αυτή η μικρούλα 💕🧿

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofi1987 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου, να χαιρεσαι την κορουλα σου, να ειναι γερη και καλοτυχη!

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι η μικρή μου να σας έστειλε μπόλικη μπεμπεδοσκονη 💕

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσι μου και μένα μου φαίνονται θετικά τα τεστακια σου, ας πας την Δευτέρα για μια χοριακη 🫶 στέλνω πολύ θετική ενέργεια 🧿 

@Raf123 να σας ζήσει το κοριτσάκι σας , όλα πήγαν τέλεια μπράβο 🧿❣️

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου 💕ευτυχως όλα καλά στο τελος! Γέννησα κ μου έφυγε το άγχος ❤️

στις πριν 13 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλώς ήρθε το κορίτσι σας!! 🥰🥰🥰

Ευχαριστούμε πολύ!!! Εύχομαι να το ζήσεις σύντομα κορίτσι μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

 

κορίτσια μου γεια σας γεννήσαμε σήμερα  ένα κοριτσάκι πανέμορφο 2200 τελικά!! Στις 16:29! Όλα πήγαν πολύ καλά!! Γέννησα φυσιολογικά σε 7 ωρες!!! Βγήκε μόνο του ούτε εσπρωξα!! Περιμέναμε την παιδίατρο αλλά τελικά το γέννησα χωρις την παιδίατρο  😂

ειμαι χαρούμενη π όλα πήγαν καλά εξελίχθηκαν όλα τέλεια οπως περιμέναμε κ οπως  θέλαμε!
 

Τελικά έχω ένα πολύ δυνατό μωρό!! 💕💕💕

το έβαλαν θερμοκοιτίδα για λιγες ώρες μάλλον θα το βγάλουν αποψε

Ελα κορίτσι μου μπράβο να σας ζήσει πήγαν όλα τελεια γερό και καλότυχο να είναι το μωράκι σου με το καλό να γυρίσετε στο σπίτι σας να είναι όλοι μαζί η οικογένεια.. 

Μα πόσο χαίρομαι που ακούω πως υπάρχουν και αυτες οι γεννες που είναι τοσο ευκολες για την μαμά και το μωράκι!!! 😀

περιμένουμε αντιδράσεις από το αγοράκι μόλις δει την μπέμπα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...έχει περάσει καμιά σας δυσκοιλιότητα στο βρεφάκι της να μου πει λίγο πως το αντιμετώπισε??Είμαστε στην 4η αλλαγή γάλακτος και ακόμα δεν έχει διορθωθεί τίποτα 🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...έχει περάσει καμιά σας δυσκοιλιότητα στο βρεφάκι της να μου πει λίγο πως το αντιμετώπισε??Είμαστε στην 4η αλλαγή γάλακτος και ακόμα δεν έχει διορθωθεί τίποτα 🫣

Πόσες μέρες έχει να ενεργηθεί; Δεν μου έχει τύχη κορίτσι μου δεν ξέρω καθόλου 

τι γάλα του δίνεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 κορίτσι μου να σε ρωτήσω ο μαρσιπος σου είναι καλώς; Μπορείς να μου πεις ποιον πήρες; Γιατί ο δικός μου δεν με βολεύει δεν μπορώ να τον φορέσω μόνη μου 

@nanouko αν δεν κάνω λάθος πήρες τον ίδιο.. σου ήρθε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πόσες μέρες έχει να ενεργηθεί; Δεν μου έχει τύχη κορίτσι μου δεν ξέρω καθόλου 

τι γάλα του δίνεις ; 

Sanilac μετά frisolac comfort μετά πάλι sanilac μετά Capri care ( κατσικίσιο) και τώρα μας πήγε σε Almiron comfort 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

@Katiana1987 κορίτσι μου να σε ρωτήσω ο μαρσιπος σου είναι καλώς; Μπορείς να μου πεις ποιον πήρες; Γιατί ο δικός μου δεν με βολεύει δεν μπορώ να τον φορέσω μόνη μου 

@nanouko αν δεν κάνω λάθος πήρες τον ίδιο.. σου ήρθε ; 

https://www.koudounistra.gr/el/metakinisi/marsipoi/μάρσιπος-cangaroo-sling-cherrish-pink-3800146267186.html?_gl=1*82a8z4*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwr9m3BhDHARIsANut04Yi0zTcthuFWZfOV4mfH0S3x0ww74laIlkNYJHyNq9bInNzN6Vmm5AaArCTEALw_wcB

Αυτόν πήρα εγώ και είναι πολύ ωραίος κι εύκολος! Η @nanoukoδεν ξέρω ποιό χρώμα πήρε...

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγχωρείς που επεμβαίνω μα δεν είναι δοκιμη η τόσο συχνή αλλαγή. Αρχικά ένα γάλα πρέπει να δοκιμαστεί τουλάχιστον μία εβδομάδα μέχρι να μπορέσουμε να δούμε αποτέλεσμα στη δυσκοιλιότητα. Τώρα με τόσες αλλαγές μπορεί να είναι ακόμα πιο δύσκολο. Διάλεξε ένα γάλα comfort και κάνε υπομονή για να δεις αποτέλεσμα. Επιπλέον μπορείς να δώσεις προβιοτικα όπως biogaia. Προσοχή γιατί κάποια σκευάσματα περιέχουν βιταμίνη D οπότε δε χρειάζεται επιπλέον βιταμίνη D αν τα προβιοτικα την έχουν ήδη μέσα. Σε λίγο μεγαλύτερη ηλικία μπορείς να φτιάχνεις το γάλα με μισή ποσότητα νερό και μισή χαμομήλι βρασμένο. Αν δεν έχει κάνει κακά αρκετές μέρες και πονάει μπορείς να βάλεις ένα βρεφικό υπόθετο για να το βοηθήσεις. Όλα αυτά με τη σύμφωνη γνώμη του παιδιάτρου σου φυσικά.

Αν κάνεις μικτή διατροφή προσπάθησε να θηλάζεις όσο γίνεται πιο πολύ και βοηθάει να τρώει η θηλάζουσα δαμάσκηνα και σύκα.

Και κυρίως υπομονή όσο δύσκολο κ αν σου φαίνεται τώρα δυστυχώς το γαστρεντερικό σύστημα του νεογνού και του μικρού βρέφους είναι ανωριμο και θέλει το χρόνο του.

Τέλος, χωρίς να θέλω να σε αγχωσω, απλώς επειδή δε γνωριζω το ιστορικό σου, η δυσκοιλιότητα μπορεί να είναι πρώιμο σύμπτωμα υποθυρεοειδισμού και κυστικής ινωσης. Επομένως αν το πρόβλημα επιμένει συζήτησε με τον παιδίατρο σου μήπως κανεις μια σχετική εξέταση προς αποκλεισμό τους.

Ελπίζω να βοήθησα και να μην σε αγχωσα περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 💕

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕💕

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ευτυχως τα κιλά της είναι σχετικά μια χαρά!! Μας διέψευσε όλους αυτή η μικρούλα 💕🧿

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι η μικρή μου να σας έστειλε μπόλικη μπεμπεδοσκονη 💕

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου 💕ευτυχως όλα καλά στο τελος! Γέννησα κ μου έφυγε το άγχος ❤️

Ευχαριστούμε πολύ!!! Εύχομαι να το ζήσεις σύντομα κορίτσι μου 💕

Να σου ζήσει κορίτσι μου γερό κ καλότυχο να είναι ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

@Lisaki 80 πέτυχες με την πρώτη; Με ποιο γιατρό αν επιτρέπεται; Θυμάσαι καθόλου κόστος;

Πήγα για το δεύτερο παιδάκι μου για εξωσωματική. Το πρώτο ήταν με φυσική σύλληψη στα 38.
Μετά λόγω ηλικίας πέρασαν τα χρόνια,  41και, με πολύ χαμηλή ΑΜΗ 0,05,  ασυνήθιστα χαμηλή για την ηλικια των 41. Έκανα πολλους φυσικούς κύκλους μαζεύοντας έμβρυα. Όταν κατάφερα να μα΄ζεψω 2 τα έβαλα και έμεινα με την πρώτη αλλά απέβαλα την 10η εβδομάδα, λόγω χρωμοσωμικών ανωμαλλιων.. Τελικά να μην τα πολυλογώ κατέληξα σε δανεικά ωάρια και γέννησα με την πρώτη το δεύτερο παιδί μου. Γιατρό είχα τον Γκουτζιούλη. Κόστος δεν μπορώ να σου πω ακριβώς γιατί εγώ έκανα φυσικούς κύκλους. Μια ολοκληρωμένη προσπάθεια λογικά κοστίζει γύρω στα 3000-3500.. Ε΄ύχομαι καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Και γω βρε κορίτσια δεν θέλω να ανησυχώ,  πιστεύω είναι φυσιολογικό ναι , αλλά εχθές φοβήθηκα λίγο 

Από αλλα συμπτώματα έχω το στήθος που πολλές φορές το νιώθω αρκετά βαρύ, τις κράμπες οοως είπα, ώρες ώρες μια ανακατοσουρα και γενικά δεν έχω την ίδια όρεξη για πολλά φαγητά , εσύ πως είσαι;

Εγώ είμαι όλη μέρα με ναυτία,το στήθος άρχισε να φουσκώνει και πονάει. Αλλά δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα,σαν σπουργίτι τρώω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 αα μάλιστα κατάλαβα! Έστω κι έτσι με τα σωστά ωάρια είχες μια τελειώμηνη κύηση. Αυτό είναι θετικό. Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Γεια σας κορίτσια! Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω! 

@Elk κορίτσι μου τι έγινε με τον θηλασμό; Τα καταφέρατε; Εγώ σκέφτηκα μήπως έπαθε σύγχυση θηλών η μικρή, γιατί αν δεν κάνω λάθος της δίνατε ένα διάστημα αρκετά με μπιμπερο. Αλλά γενικά βρε σύμβουλο θηλασμού να σε βοηθήσει!

@peacock κορίτσι μου σε τι φάση βρίσκεσαι εσύ; Έκανες αυχαινικη; Σορυ εχω χάσει τελείως τις μέρες...

@Rena92 καλέ εσύ ξεκίνησες κι όλας τις προσπάθειες; Πόσο είναι τώρα το πρώτο;

Είμαι 11+3 σήμερα... Δυστυχώς είμαι με κοβιντ από τη Κυριακή ο οποίος με ταλαιπώρησε αρκετά και έχω αγχωθει για το μωράκι.... Ελπίζω να είναι καλά... 

Τη τρίτη 01/10 έχω ραντεβού για αυχενική, θέλω να πιστεύω ότι θα έχω βγει αρνητική ως τότε και να μην αναβληθεί η εξέταση. 

Εσύ πως είσαι; Η μικρή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Και γω βρε κορίτσια δεν θέλω να ανησυχώ,  πιστεύω είναι φυσιολογικό ναι , αλλά εχθές φοβήθηκα λίγο 

Από αλλα συμπτώματα έχω το στήθος που πολλές φορές το νιώθω αρκετά βαρύ, τις κράμπες οοως είπα, ώρες ώρες μια ανακατοσουρα και γενικά δεν έχω την ίδια όρεξη για πολλά φαγητά , εσύ πως είσαι;

Το να εχεις πόνους περιοδου ειναι φυσιολογικο μεγαλώνει η μητρα για να χωρεσει το μωρακι. Οταν ειχα μεινει εγκυος στον γιο μου ειχα πονους σε σημειο που επερνα παυσιπονα χωρις να ξερω οτι ειμαι εγκυος. Μετα που το εμαθα καταλαβα οτι ειναι φυσιολογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Πρωϊνή πρωϊνή σήμερα γιατί η χαρά δεν με αφήνει ούτε και να κοιμηθώ..!!!

Όπως σας είπα εχθές αργά το απόγευμα είχαμε ραντεβού με τον ουρολόγο, τον οποίο είχα στο "κόλπο".. Εντάξει ο άνθρωπος Θεούλης, τα είπε όλα τόσο ωραία που έδωσε στον άντρα μου να καταλάβει ότι καλό είναι να συνεχίσει με τις βιταμινούλες του γιατί θέλουμε να κρατήσουμε το σπέρμα σε αυτά τα επίπεδα αλλά παράλληλα καλό θα ήταν να ξεκινήσουμε και της διαδικασίες της εξωσωματικής γιατί δεν χρειάζεται να χάνετε άλλος πολύτιμος χρόνος για κάτι που δεν ξέρουμε αν μπορεί να διωρθωθεί κι άλλο.. και του λέει κι όλας, καλό θα είναι να ξεκινήσετε και εν τέλει ότι σας προλάβει πρώτο, δεν αποκλείουμε λέει τη φυσική σύλληψη αλλά όπως καταλαβαίνεις είναι κάτι το οποίο είναι πάρα πολύ δύσκολο, αλλά στο θέμα της εξωσωματικής είσαι λέει ο κατάλληλος υποψήφιος.

Αχ! κορίτσια δεν ξέρετε τι ανάσα πήρα.. σήμερα θα ανακοινωθεί και καλά η αρχή τις διαδιασίας με την επιτροπή, και καλά ότι πήρα να κλείσω ραντεβού.. χι χι χι χι.. 

Ευτυχώς ο γιατρός δεν μπορούσε να του τα πει πιο ξεκάθαρα, όσο και να μην ήθελε τόσο καιρό να καταλάβει, τώρα νομίζω κατάλαβε πάρα πολύ καλά! :P

Εισαι θεα κοριτσι ☺️☺️ αντε να ξεκινήσετε και να πανε ολα καλα. Ο συζυγος τι ειπε μετα απο αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ σήμερα κάνω κάτι σαν μίνι γενική σπίτι,  από το πρωί δεν έχω βάλει κωλο κάτω και έχω ακόμα κάμποσα να κάνω, πιστεύω όλα να είναι καλά 🤞🤞🤞🤞 πρέπει να γίνουν κι αυτές οι δουλειές και γω όταν τις ξεκινάω θέλω να τις τελειώνω, τρέλα είναι αυτή,  μακάρι να μην επηρεάσω το σποράκι, ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Εντωμεταξύ σήμερα κάνω κάτι σαν μίνι γενική σπίτι,  από το πρωί δεν έχω βάλει κωλο κάτω και έχω ακόμα κάμποσα να κάνω, πιστεύω όλα να είναι καλά 🤞🤞🤞🤞 πρέπει να γίνουν κι αυτές οι δουλειές και γω όταν τις ξεκινάω θέλω να τις τελειώνω, τρέλα είναι αυτή,  μακάρι να μην επηρεάσω το σποράκι, ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 🧿

Θελει λιγο προσοχη ειδικα με τα απορρυπαντικα-καθαριστικα. Θα στα πει ο γιατρος σου στο πρώτο ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eva96 χα χα το κατα δύναμιν πάντα.. :P ότι μπορώ η καημένη, παλεύω γι' αυτό το παιδί πριν ακόμη γίνει σποράκι. Για την ιδέα του και μόνο.

Ο σύζυγος τι να πει, τπτ.. κεφάλι κουνούσε μόνο και άκουγε, δεν μπροούσε να πει και τπτ άλλο, ο γιατρός τα είπε όλα..!!! χα χα! Μπράβο στον άνθρωπο με έβγαλε απο τη δύσκολη θέση να του το πω εγώ.. και θα γίνει και η δική μου η δουλίτσα όπως πρέπει χωρίς να φανεί ότι το είχα προμελετημένο το "έγκλημα" καιρό πριν.!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Είμαι 11+3 σήμερα... Δυστυχώς είμαι με κοβιντ από τη Κυριακή ο οποίος με ταλαιπώρησε αρκετά και έχω αγχωθει για το μωράκι.... Ελπίζω να είναι καλά... 

Τη τρίτη 01/10 έχω ραντεβού για αυχενική, θέλω να πιστεύω ότι θα έχω βγει αρνητική ως τότε και να μην αναβληθεί η εξέταση. 

Εσύ πως είσαι; Η μικρή σου;

Κορίτσι μου να σου ζησει το μωράκι σου και με το καλό να υποδεχτείς το δεύτερο ❤️

Κοβιντ κόλλησα και εγώ από τον ανιψιό μου και ήμουν 13-14 εβδομάδων και είχα αγχωθει αρκετά αλλά τελικά η γιατρός με διαβεβαίωσε ότι δεν παθαίνει τίποτα το μωράκι αν ο πυρετός δεν ανεβαίνει πολύ! Και όταν κάναμε τον υπέρηχο το μωράκι ήταν μια χαρά 🥰!! Ίσα ίσα παίρνει και αντισώματα από ότι μου είπε.. περαστικά εύχομαι ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...