Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Δε ξέρω μήπως είναι καλύτερη αυτή 

Από κοντά κάτι βλέπω και γω αλλά θέλω να κρατάω μικρό καλάθι 

Αν έγινε ωορρηξία 18η μέρα όπως υπολογίζω τώρα είμαι 9η ΜΤΩ, σε αυτό τον κύκλο δεν έκανα τεστακια ωορρηξίας, κάναμε επαφές μέσα σε ένα εύρος ημερών λαμβάνοντας υπόψιν τους προηγούμενους κύκλους με τεστακια και στον προηγούμενο που είχα κάνει και παρακολούθηση 

20240907_091456.jpg

Κορίτσι μου στις άλλες φαινόταν κάτι αλλά εδώ εγώ τουλάχιστον το βλέπω ξεκάθαρα ότι υπάρχει γραμμή η οποία όμως δεν αποκλείεται να είναι εξάτμισης!! Αν και δεν φαίνεται για εξάτμισης στο λέω για να είσαι προετοιμασμένη! Τα συγκεκριμένα τεστ δεν είναι πολύ ευαίσθητα δυστυχώς οπότε ίσως να κάνεις ένα αύριο για να δεις αν υπάρχει και εκεί γραμμή.. κάτι σαν ένστικτο όμως μου λέει ότι κάτι υποβόσκει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακάρι βρε κορίτσια να υποβοσκει κάτι , όσες φορές έχω κάνει τεστακι ταινία ήταν κατάλευκο δεν φαινόταν τίποτα , σε αυτό κάτι αχνοφαίνεται έτσι μου φαίνεται,  θα κάνω και αύριο αν είναι ένα τελευταίο που έχω ή μεθαύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια να υποβοσκει κάτι , όσες φορές έχω κάνει τεστακι ταινία ήταν κατάλευκο δεν φαινόταν τίποτα , σε αυτό κάτι αχνοφαίνεται έτσι μου φαίνεται,  θα κάνω και αύριο αν είναι ένα τελευταίο που έχω ή μεθαύριο 

Κρατησουυυ Μαρία κάνε μεθαύριο την αναμενόμενη μέρα της περιόδου σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Κρατησουυυ Μαρία κάνε μεθαύριο την αναμενόμενη μέρα της περιόδου σου!!

Για να δούμε 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Για να δούμε 🤞🤞🤞🤞

Κάτι μου λέει ότι θα κοκκινίσει αλλά ας παραμείνουμε ψύχραιμες χαχα

Εγώ πάλι σήμερα σηκώθηκα και λέω μπα δεν είμαι αλλά το στήθος πονάει και νιώθω σαν μπαλόνι. Αλλά λέω έτσι να μην έχω καμία ελπίδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου και εγω όταν παλινδρόμησε η δεύτερη εγκυμοσύνη ρώτησα τον γιατρό αν πρέπει να κάνω καποια εξέταση μου είπε επειδή έχω ένα παιδάκι δεν χρειάζεται να ψαξω κάτι το θεωρούνε τυχαίο γεγονός.. δεν ξέρω κιολας αν παίζει ρόλο που ήταν και κοντά η μια εγκυμοσύνη από την άλλη αν είχαν περάσει 4-5 χρόνια μπορεί να μου έλεγε να το ψαξω 🤷‍♀️ δεν ξερω

τωρα δεν ξέρω στην θέση σου τι θα έκανα ίσως έπαιρνα και μια δεύτερη γνωμη από γιατρό να δω τι θα μου πρότεινε.. 

Σε μία αποβολή ναι το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Το δικό μου άγχος είναι ότι δεν μιλάμε για μια μονάχα. Και η τελευταία ήταν στην 11η εβδομάδα. Τελοσπαντων, δεν είναι στο χέρι μου το ξέρω απλά φοβάμαι πλέον ακόμα πιο πολύ από πριν γιατί δεν σας κρύβω ακόμα δεν έχω ξεπεράσει το τελευταίο συμβάν, ήταν απίστευτα τραυματικό.

Πώς τα πάτε κορίτσι μου με το μωράκι; Η μεγάλη σου πως αντέδρασε; Γενικά πως είναι η ζωή με δύο μωράκια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Κάτι μου λέει ότι θα κοκκινίσει αλλά ας παραμείνουμε ψύχραιμες χαχα

Εγώ πάλι σήμερα σηκώθηκα και λέω μπα δεν είμαι αλλά το στήθος πονάει και νιώθω σαν μπαλόνι. Αλλά λέω έτσι να μην έχω καμία ελπίδα. 

Εμένα γενικά το στήθος παρατήρησα πως μπορεί να πονάει κατευθείαν από την ωορρηξία έως ότου έρθει περίοδος,  αλλά τώρα νιώθω κάπως περίεργο πόνο πχ το νιώθω βαρύ όταν ξαπλώνω ή το πρωί όπως σηκώνομαι από το κρεβάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Δε ξέρω μήπως είναι καλύτερη αυτή 

Από κοντά κάτι βλέπω και γω αλλά θέλω να κρατάω μικρό καλάθι 

Αν έγινε ωορρηξία 18η μέρα όπως υπολογίζω τώρα είμαι 9η ΜΤΩ, σε αυτό τον κύκλο δεν έκανα τεστακια ωορρηξίας, κάναμε επαφές μέσα σε ένα εύρος ημερών λαμβάνοντας υπόψιν τους προηγούμενους κύκλους με τεστακια και στον προηγούμενο που είχα κάνει και παρακολούθηση 

20240907_091456.jpg

Λοιπόν η γνωμη μου είναι χωρίς να θέλω να σε φουσκώνω τα μυαλά με κάθε επιφύλαξη πως είναι θετικό 

εμενα τα home έδειξε 10 ημέρα μετά την ωορρηξία 

Θα πρότεινα να κανείς και αύριο ή αν μπορείς να κανείς υπομονή σε κανα 2-3 μερες καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Λοιπόν η γνωμη μου είναι χωρίς να θέλω να σε φουσκώνω τα μυαλά με κάθε επιφύλαξη πως είναι θετικό 

εμενα τα home έδειξε 10 ημέρα μετά την ωορρηξία 

Θα πρότεινα να κανείς και αύριο ή αν μπορείς να κανείς υπομονή σε κανα 2-3 μερες καλύτερα 

Ναι θυμάμαι που είχε δείξει στις 10 μέρες το δικό σου , ούτε εγώ θέλω να φουσκωνω τα μυαλά μου , ίσως φοβάμαι και λίγο τώρα που φεύγουμε για 2 μερες 

Δε ξέρω να το κάνω τη Δευτέρα και να επικοινωνήσω με το γιατρό καλώς εχόντων των πραγμάτων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Ωωωωωωωωω😍😍😍😍 Θετικό ειναιιι ξεκάθαρα !!!! Συγχαρητήρια !!!❤️❤️❤️❤️ Ελα να γεμίσει θετικά ο Σεπτέμβρης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Ειναιιιιιι!! Συγχαρητήρια!!🎉🥰 Χοριακή τη Δευτέρα να το επιβεβαιώσεις αλλά ξεκάθαρα θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Είναι θετικό 

δν παίζει να είναι γραμμή εξάτμισης γιατί έχει χρώμα η γραμμή κ είναι παχιά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 

κ μένα στο τρίτο παιδάκι μου έδειξε κ με ουρά Που δν ήταν πρωινά κ ήμουν 5  πριν την περίοδο. Όπως είδαμε κ μετά στον υπέρηχο είχε γίνει πολύ γρήγορα η εμφύτευση κ είχα μια χοριακη 900 την ημέρα της περιόδου! Δν αποκλείεται να είναι κ σε σένα το ίδιο γ αυτό κ φάνηκε ❤️❤️❤️

 

μια Χοριακη τη Δευτέρα ή την μέρα που περιμένεις θα το επιβεβαιώσει! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Είναι θετικό κορίτσι μου το βλέπουμε και εμείς 😊

συγχαρητήρια 🥳🥳🥳

εγινε δουλίτσα τον Αύγουστο κορίτσια έλα να έχουμε και αλλά τεστακια 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Συγχαρητήρια και σε εσένα και εύχομαι να πάνε όλα καλά! Πόσο εβδομάδων είσαι? 

Σου είπαν κατευθείαν αμνιο και όχι π nipt? Ρωτάω γιατί δεν ξέρω και μάλλον και εμενα θα μου δώσει όταν με το καλό χρειαστεί και λόγω ηλικίας αλλά και λόγω μια χρωμοσωμικης στην μια απώλεια. 

Αχ κοπέλα μου 4 απώλειες έχω μετα τον γιο μου που και εγώ εμένα εύκολα έγκυος,στην τελευταία απώλεια πάγωσα και ψυχρανθηκα πολύ, δεν ήθελα να ψάξω τίποτα απλά έκανα αποξεση,παραιτήθηκα από την δουλειά μου και πήρα 2 μήνες τον γιο μου και φύγαμε διακοπές. 

Σου εύχομαι σύντομα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα !

 

Μου είπε αυτός που μου έκανε την αυχενική  ότι πρέπει να κάνουμε και κάτι παραπάνω λόγω ιστορικού και του λέω μη επεμβατικό ή επεμβατικό; Μου λέει φυσικά επεμβατικό γνώμη μου είναι να κανεις αμνιοπαρακέντηση η αυχενική εηναι καλή αλλά για 100% σογουρια και αμνιο! Αφού τελειώσαμε με την εξέταση μίλησε με τον γιατρό μου για να του πει όλα καλά και του είπε για την αμνιο και συμφώνησε και ο γιατρός μου! 19 του μηνα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου να το συζητήσουμε ! Αν είχες διεγνωσμενη αποβολη με χρωμοσομικη ανωμαλία ίσως και σε εσενα να στο προτείνουν αλλά μπορεί και όχι! Γενικα ο γιατρός μου είναι ψειρας ! Όλα καλά θα πανε κορίτσι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Ουουου βγάζει μάτι το τεστακι σου ❣️ περιμένουμε τα νεότερα σου 🤞 τι εταιρεία είναι το τεστ αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Είπα να κάνω μια ταινία της hometest σήμερα, θεωρητικά περιμένω στις 9-10 , επειδή θα φύγουμε και θα γυρίσουμε την Δευτέρα 

Νομίζω πως κάτι βλέπω δε ξέρω αν φαίνεται στην φωτογραφία, για πείτε και σεις 

20240907_075623.jpg

20240907_080000.jpg

Κορίτσι μου κάτι αχνοφαίνεται 🥰🙏 σε 2 μέρες θα εχουμε καλυτερηηηη εικόνα ! Αυτά αργούν να ανιχνεύσουν εύχομαι να είσαι εγκυουλα🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Κορίτσι μου σιγουρα είναι θετικοοοοοοο🥰συγχαρητηριααα κορίτσι μου🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Κορίτσια δεν πάμε καθόλου καλά.

4 μέρες νωρίτερα και όχι με πρωινά ούρα και βγήκε κατευθείαν και δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά είναι ροζ.

Έχω χαζεψει.

IMG20240907111700.jpg

Συγχαρητηρια κοπέλα μουυυ, είναι ξεκάθαρα θετικοοο❤️ θα περιμένουμε νέα από την χοριακη 🧿🧿🤞🤞

αντε να γεμίζει ο Σεπτέμβρης 🧿🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/9/2024 at 11:30 ΜΜ, ο/η Apol είπε:

Έχω τημ εντύπωση οτι πρέπει να τα λέγαμε εδώ πριν δύο χρόνια.. Χωρίς να ειμαι απόλυτα σίγουρη! Είχα τον Μάιο μια αποτυχημένη εμβρυομεταφορα με δυο βλαστοκυστες 3ββ προχθές πήγα στον γυναικολόγο ο οποίος μου είπε πως παρόλο που η μήτρα μου ειναι καθαρη δεν βλέπει κατι καλο θα ηταν να κανω υστεροσκοπηση scratching  πριν βάλω την τελευταία βλαστοκυστη 3ββ και αυτη. Μου ειπε να το σκεφτώ κ να τον παρω σημερα μίλησα με την εξωσωματικο η οποία μου ειπε οτι ειμαι καθαρή δεν ειδα να εχεις κατι αλλα αν θελεις να την κανεις καντη σε περίπτωση αποτυχίας να μην εχεις ενδοιασμούς για το scratching μου ειπε δεν ειναι κατι αλλα δεν προσφέρει κ και ιδιαίτερα. Επίσης μου είπε να το σκεφτώ με τον αντρα μου που μιλαμε σχεδον καταλήξαμε να μην κάνω υστεροσκοπηση αφου και οι δυο γιατροί μου είπαν οτι δεν βλέπουν να εχω κάποιο θεμα. Συν τοις άλλοις ο γιατρος μου ειπε θα μου βγει 1250 η υστεροσκοπηση και το scratching.. Δεν ξέρω τι να κάνω 

 

Αν σκέφτεσαι το κόστος, μπορείς να την κάνεις στο δημόσιο δωρεάν. Η αδερφή μου έτσι έκανε, 2 φορές. Μία φορά πιο μικρή γιατί είχε πολύποδες και τη 2η τώρα που προσπαθούσε να μείνει έγκυος. Είπαν να κάνουν μία διαγνωστική μήπως έχει πάλι κάποιον πολύποδα. Τελικά ήταν καθαρή αλλά είχε φλεγμονή η μήτρα, της βρήκαν ουρεοολασμα από τη βιοψία, κάτι που δεν φάνηκε σε άλλες εξετάσεις. Πήρε αντιβίωση και σε δύο μήνες έμεινε έγκυος 🤰.

Τώρα να κάμεις αποξεση χωρίς λόγο για εμένα είναι όχι. Στην υστεροσκοπηση βάζουν κάμερα και έχουν πιο καλή εικόνα του τι γίνεται εκεί μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2024 at 3:01 ΜΜ, ο/η evaioan είπε:

Πάντως κορίτσια να ξέρετε ότι καμία φορά κάνουμε προβολή τα δικά μας προβλήματα στους άλλους και για αυτό λέμε πράγματα αδιάκριτα. Δε θα σχολιάσω το τι άκουσα από τη γλυκιά μου πεθερούλα όταν έμαθε για τη δεύτερη εγκυμοσύνη που της φάνηκε too much (που να βοηθαγε κιόλας 😂). Θα σας πω μόνο μια προσωπική γκάφα που έκανα στην παιδική χαρά και δεν πίστευα ούτε εγώ η ίδια πως το έκανα. Ηταν μια μαμά με ένα ζουζούνι 3 χρόνων πολύ ζωηρό και επειδή πήρε το ποδήλατο της μεγάλης μου κόρης έκατσε η μαμά δίπλα μου και ξεστομιζω με μια απέραντη αφέλεια :"έχεις άλλο παιδάκι;" όσο εκείνη κοίταγε με λαχτάρα και λύπη το μωράκι μου στο καροτσακι. Όχι μου απάντησε δυστυχώς δεν έχω. Μετά από αυτό λέω θα το ράψω το στόμα μου και δε ξαναμιλάω. Ευτυχώς ήρθαν τα μικρά μας φώναζαν και αλλάξαμε θέμα. 

Ε εντάξει δεν μπορείς να ξέρεις τι κουβαλάει ο καθένας και δεν θεωρώ ότι ήταν τόσο κακή η ερώτηση. 

Εγώ χαίρομαι όταν γονείς στην παιδική χαρά μιλάνε άνετα για τα προβλήματα τους. Πχ της προάλλες μιλούσα με έναν μπαμπά και από μόνος του άρχισε να μου λέει ότι τα έκαναν με εξωσωματική τα παιδάκια τους και ότι ταλαιπωρήθηκαν κτλ. Νομίζω είναι καλό να τα μοιραζόμαστε αυτά (στο σωστό κοινό έστω) γιατί πολλοί νομίζουν ότι τα παιδιά έρχονται εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Apol κοριτσι μ διαβασα αυτες τις μερες τους προβληματισμούς σου. Να μην τν πειραξεις τη μητρα σ αν δ υπαρχει λογος. Αυτή τη στιγμή όπως σ ειπαν οι γιατροι σ δ χρειάζεται. Οσο για τ εμβρυακι σου εχε πιστη! Ολα ειναι θεμα τυχης σε μια κυηση. Στην εξωσωματικη πετυχαίνουν τη γονιμοποιηση τ ωαριου απο τ σπερματοζωαριο και προετοιμαζουν οσο μπορουν τ οργανισμό σου. Η εμφυτευση και το αν θα προχωρησει η κυηση δυστυχώς είναι κυριως θεμα τύχης. Εγω πιστευω σ αυτό τ εμβρυακι! Αλλωστε υπάρχουν πολλα κορίτσια εδω μεσα π δεν πετυχαν με τελειες βλαστοκυστες και πετυχαν αργότερα με ενα μετριο. Προχωρα και μεις θα ευχηθουμε ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μου είπε αυτός που μου έκανε την αυχενική  ότι πρέπει να κάνουμε και κάτι παραπάνω λόγω ιστορικού και του λέω μη επεμβατικό ή επεμβατικό; Μου λέει φυσικά επεμβατικό γνώμη μου είναι να κανεις αμνιοπαρακέντηση η αυχενική εηναι καλή αλλά για 100% σογουρια και αμνιο! Αφού τελειώσαμε με την εξέταση μίλησε με τον γιατρό μου για να του πει όλα καλά και του είπε για την αμνιο και συμφώνησε και ο γιατρός μου! 19 του μηνα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου να το συζητήσουμε ! Αν είχες διεγνωσμενη αποβολη με χρωμοσομικη ανωμαλία ίσως και σε εσενα να στο προτείνουν αλλά μπορεί και όχι! Γενικα ο γιατρός μου είναι ψειρας ! Όλα καλά θα πανε κορίτσι μου 🥰

Η δική μου χρωμοσωμικη ήταν τυχαίο γεγονός μου ειπαν. 

Ας πάνε όλα καλά και θα κάνω ότι χρειαστεί. 

Πήγα για τις εξετάσεις σημερα και ζήτησα και μια χοριακη, βέβαια είναι σε άλλο εργαστήριο αλλά λόγω φόβου θέλω να δω απλά αν ανεβαίνει. 

Μεσημέρι θα έχω τα αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Σε μία αποβολή ναι το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Το δικό μου άγχος είναι ότι δεν μιλάμε για μια μονάχα. Και η τελευταία ήταν στην 11η εβδομάδα. Τελοσπαντων, δεν είναι στο χέρι μου το ξέρω απλά φοβάμαι πλέον ακόμα πιο πολύ από πριν γιατί δεν σας κρύβω ακόμα δεν έχω ξεπεράσει το τελευταίο συμβάν, ήταν απίστευτα τραυματικό.

Πώς τα πάτε κορίτσι μου με το μωράκι; Η μεγάλη σου πως αντέδρασε; Γενικά πως είναι η ζωή με δύο μωράκια; 

Επειδή έχεις δυο παλινδρομήσεις για αυτό λέω να πάρεις και μια ακόμη γνωμη από γιατρό να δεις αν χρειάζεται να το ψάξεις λίγο πιο πολύ 

εντάξει λογικό είναι εμείς εδώ διαβάσαμε την περιπέτεια σου και είχαμε πάθει ένα σοκ όχι να το ζήσουμε κιολας ήταν πολύ πολύ ζόρικο για αυτό να πάρεις τον χρόνο σου πρώτα και μετα βλέπεις πως προχωράς 

Ακόμα είμαστε λίγο δύσκολα δεν μπορεσα να βρω μια σειρά και έχω την μαμα μου εδώ σε καμία βδομαδα θα φύγει όποτε θα έχω +το σπίτι, εκεί μετά δεν ξέρω τι θα κάνω 🤷‍♀️ αλλά εντάξει είναι νωρίς θέλω να πιστεύω θα το βρούμε καλά καλά δεν έχουμε σαραντίσει μην βιαζομαι και εγω όλα θέλουν ένα χρόνο προσαρμογής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας! Είμαι πάρα πολύ συγκρατημένα χαρούμενη. Θα κάνω και τις επόμενες μέρες να δω τι θα γίνει. Είναι τα Yes or No.

Εν τω μεταξύ ήταν έξω ο άντρας μου με τον μικρό και γυρνάει και του το δείχνω και μας έχει πιάσει ένα νευρικό γέλιο άλλο πράγμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...