Μετάβαση σε περιεχόμενο

✨️🌞Μωράκια Μαρτίου 2025 🌞✨️


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η LaV είπε:

Κορίτσια γειά σας...Σας παρακολουθώ λίγο καιρό αλλά πήρα επιτέλους το θάρρος να γράψω και εγώ και να έρθω δειλά δειλά στην παρέα σας...Με λένε Βάσω,είμαι 37 χρονών και είμαι έγκυος σε διδυμακια... αυχενική έκανα την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα είμαι στη 13η...κανονικά πητ εχω αρχές Απρίλη αλλά λόγω διδύμων ο γιατρός θεωρεί πως θα πάμε περίπου 20 με 25 Μαρτίου..καλώς σας βρηκα!! 🥰

Καλωσήρθες στην ομαδουλα ...με το καλό τα δίδυμα σου. Είναι η πρώτη εγκυμοσύνη σου?Έμαθες φύλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η LaV είπε:

Κορίτσια γειά σας...Σας παρακολουθώ λίγο καιρό αλλά πήρα επιτέλους το θάρρος να γράψω και εγώ και να έρθω δειλά δειλά στην παρέα σας...Με λένε Βάσω,είμαι 37 χρονών και είμαι έγκυος σε διδυμακια... αυχενική έκανα την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα είμαι στη 13η...κανονικά πητ εχω αρχές Απρίλη αλλά λόγω διδύμων ο γιατρός θεωρεί πως θα πάμε περίπου 20 με 25 Μαρτίου..καλώς σας βρηκα!! 🥰

Με το καλό!!! Τι ωραία που έχουμε κ διδυμακια!!!!🤩

στις πριν 8 ώρες, ο/η athrain είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Εγώ πάλι κόλλησα μύκητες τι ταλαιπωρία είναι αυτή!! Το ξέρω ότι και άλλη θεραπεία να κάνω πάλι μετά θα εμφανιστούν!! μέχρι να γεννήσω θα τα έχω παρέα!! 😬

Αχ κ εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα συχνά.... ενώ Ποτέ δεν είχα πριν... είναι πολύ σύνηθες δυστυχώς... το περιμένω όπου να ναι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Κορίτσια είχα κ χθες ραντεβού..  σήμερα αισίως 16 εβδομάδες 🤩 μας επιβεβαίωσε κ το φύλο οπότε πάμε ολοταχώς για το 2ο μας αγοράκι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...