Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλό μήνα γλυκά μου και υπέροχα κορίτσια!!!!!

Σπάνια μπαίνω πια αλλά διαβάζω τα νέα σας όταν μπορώ! Είμαι καλά δόξα τω Θεω. Η αυχενική και η νιπτ βγήκαν τέλειες (νιπτ έκανα λόγω ηλικίας) . 

Καλέ μην ακούτε την @Παρασκευαιδου χαχαχαχ έχω γίνει σαν μπάλα! Αχ αν δεν είχα και σένα να μου ανεβάζεις το ηθικοοοοο 

@marinamanoulitsa !! Τι συμβαίνει εδώ 😍😍😍😍??? Στείλε μας μια καθαρή φωτό το τεστ!! Χωρίς φίλτρο καλέ για να μπορέσω να το κάνω αρνητικό. Τώρα με το φίλτρο βγάζει στρεβλό αποτέλεσμα. 

Αχ βρε κορίτσι μου... Γιατί σε χάσαμε;;; Έκανες και nipt εσύ, ε;;; Εγώ αποφάσισα να μην το κάνω τελικά... Κι εμένα μόνο λόγω ηλικίας μου είχαν προτείνει να το κάνω. Να μας γράφεις λίγο πιο συχνά τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ ολες 🙏 είμαι πολύ συγκινημένη για τις ευχές σας!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!🙏 🥰🤩🫶  

@cat12 ήρθε η ώρα να βγούμε από το ράφι μας...ήρθε και η δική μας η ώρα....🤩 Απίστευτο γούρι είσαι 🫶🫶🫶 θαύματα υπάρχουν πολλά!!!

@Girly χαίρομαι πολύ που όλα βαίνουν καλώς!!!!με το καλό 🙏🫶🌹   δεν χρειάζεται αρνητικό την βλέπω καθαρά!!σε ευχαριστώ 😘😘

 

 

ΌΛΑ θα πάνε μια χαρά!!! Θετική σκέψη = θετική ενέργεια κορίτσι μου!!! Ήρθε για να μείνει αυτό το πλασματάκι! Θα περιμένουμε και τη χοριακή σου αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γύρισα απο τη φωτογράφιση εγκυμοσύνης!!!

Πέρασα υπέροχα! Ο φωτογράφος εκπληκτικός! Ούτε και που ξέρω πόσες έβγαλε για να έχουμε υλικό να διαλέξουμε. Σε 45 λεπτά είχαμε τελειώσει! Φόρεσα 2 διαφορετικά σετ ρούχα κι έκανα και λήψεις ξαπλωτή τόπλες! Τις είδα λίγο στα γρήγορα και είναι φανταστική δουλειά!!! Σε κάποιες έβαλε αέρα να με φυσάει και σε κάποιες άλλες έβαλε καπνό!!! Όλα τέλεια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα αγαπημένες μου!! Καλές διακοπές σε όσες πάτε Αυγουστο, καλώς να υποδεχτείτε τα μωράκια σας όσες γεννατε, και υπέροχες εγκυμοσύνες στις εγκυουλες μας ❤️ Για τις υπόλοιπες που είστε ακόμα στην προσπάθεια, είστε πάντα στις προσευχές μου και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε. Η μάλλον.... Θα τα καταφέρουμε!!!! 

Σε άλλα νέα σήμερα γυρίσαμε από διακοπές, ξεκουράστηκα αρκετά από ψυχολογικής απόψεως γιατί μετά την αποβολή η αλήθεια είναι ότι με ρουφηξε το σκοτάδι αρκετά ... Χαίρομαι το κοριτσάκι μου που κανει ήδη τα πρώτα του βήματα (και ας έχω κοψομεσιαστει) και μάλλον βρήκαμε σπίτι να μετακομισουμε επιτέλους! Ψάχνουμε κοντά ένα δίμηνο με τις τιμές να είναι πραγματικά στο Θεό, και να μην υπάρχει αντιστοιχια τιμής-ποιοτητας.  Εν πάση περιπτώσει, ευτυχώς είμαι αρκετά καλύτερα πλέον από όλες τις απόψεις.

Σας φιλώ 🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήνα αγαπημένες μου!! Καλές διακοπές σε όσες πάτε Αυγουστο, καλώς να υποδεχτείτε τα μωράκια σας όσες γεννατε, και υπέροχες εγκυμοσύνες στις εγκυουλες μας ❤️ Για τις υπόλοιπες που είστε ακόμα στην προσπάθεια, είστε πάντα στις προσευχές μου και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε. Η μάλλον.... Θα τα καταφέρουμε!!!! 

Σε άλλα νέα σήμερα γυρίσαμε από διακοπές, ξεκουράστηκα αρκετά από ψυχολογικής απόψεως γιατί μετά την αποβολή η αλήθεια είναι ότι με ρουφηξε το σκοτάδι αρκετά ... Χαίρομαι το κοριτσάκι μου που κανει ήδη τα πρώτα του βήματα (και ας έχω κοψομεσιαστει) και μάλλον βρήκαμε σπίτι να μετακομισουμε επιτέλους! Ψάχνουμε κοντά ένα δίμηνο με τις τιμές να είναι πραγματικά στο Θεό, και να μην υπάρχει αντιστοιχια τιμής-ποιοτητας.  Εν πάση περιπτώσει, ευτυχώς είμαι αρκετά καλύτερα πλέον από όλες τις απόψεις.

Σας φιλώ 🫶🫶

Ευχαριστούμε για τις ευχές σου κορίτσι μου! Είμαστε κάμποσες που γεννάμε αυτό το μήνα... Και οι εγκυούλες αυξάνονται και πληθύνονται εδώ!!! Και εννοείται πως θα τα καταφέρετε όλες, όσες προσπαθείτε!!!

Πολύ χαίρομαι που είσαι λίγο καλύτερα μετά απο όλο αυτό που πέρασες! Με το καλό και το νέο σπίτι... Σου εύχομαι απο εδώ και πέρα να σου έρθουν πιο εύκολα τα πράγματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα απο τη φωτογράφιση εγκυμοσύνης!!!

Πέρασα υπέροχα! Ο φωτογράφος εκπληκτικός! Ούτε και που ξέρω πόσες έβγαλε για να έχουμε υλικό να διαλέξουμε. Σε 45 λεπτά είχαμε τελειώσει! Φόρεσα 2 διαφορετικά σετ ρούχα κι έκανα και λήψεις ξαπλωτή τόπλες! Τις είδα λίγο στα γρήγορα και είναι φανταστική δουλειά!!! Σε κάποιες έβαλε αέρα να με φυσάει και σε κάποιες άλλες έβαλε καπνό!!! Όλα τέλεια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ουαου τελειοοοοο💝💝💝

Να μας βάλεις να δούμε φωτογραφίες την κοιλίτσα!!!!!

Εγώ μόνη μου έβγαζα φωτογραφίες κάθε εβδομάδα την κοιλιά μου🥰🥰 όταν άλλαζα εβδομάδα έβγαζα και φωτογραφία και μετά τα εκτύπωσα και τα έβαλα στη σειρά σε ένα άλμπουμ 🤪 τότε δεν είχε τέτοιες μόδες...🤣 Ούτε gender reveal ..τα τελευταία χρόνια βγήκαν αυτά!εγώ το  2012 και 2015 γέννησα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ουαου τελειοοοοο💝💝💝

Να μας βάλεις να δούμε φωτογραφίες την κοιλίτσα!!!!!

Εγώ μόνη μου έβγαζα φωτογραφίες κάθε εβδομάδα την κοιλιά μου🥰🥰 όταν άλλαζα εβδομάδα έβγαζα και φωτογραφία και μετά τα εκτύπωσα και τα έβαλα στη σειρά σε ένα άλμπουμ 🤪 τότε δεν είχε τέτοιες μόδες...🤣 Ούτε gender reveal ..τα τελευταία χρόνια βγήκαν αυτά!εγώ το  2012 και 2015 γέννησα 🥰

Ναι αυτό το κάνω κι εγώ! Αλλά είδα σε μια φίλη μου επαγγελματική φωτογράφιση εγκυμοσύνης και με έφερε εκείνη σ' επαφή! Gender reveal και baby shower ούτε εγώ έκανα... Αυτό το ήθελα πολύ! Μάλλον είμαι ψωνάρα κατά βάθος! χαχαχα

Θα το κάνεις τώρα στο 3ο!!! 

Όταν με το καλό έχω το τελικό αποτέλεσμα, θα σας ανεβάσω! Θα κάνω και μετά με την μπουμπού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου, σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και μπεμπεδόσκονη απο την μπουμπού που ετοιμάζεται να έρθει να μας χαιρετίσει κιι απο κοντά! 

Ευχαριστω κορίτσι μου για το μπουσταρισμα ❤️❤️

ειδα πηγες για φωτογράφηση..εντωμεταξύ ηρακλειο μένω 😂 δεν ήξερα ότι έχουμε εδώ τόσο καλό φωτογράφο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου για το μπουσταρισμα ❤️❤️

ειδα πηγες για φωτογράφηση..εντωμεταξύ ηρακλειο μένω 😂 δεν ήξερα ότι έχουμε εδώ τόσο καλό φωτογράφο..

Ναι, ναι!!! Να πας!!! Και γρήγορος και πολύ καλός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα απο τη φωτογράφιση εγκυμοσύνης!!!

Πέρασα υπέροχα! Ο φωτογράφος εκπληκτικός! Ούτε και που ξέρω πόσες έβγαλε για να έχουμε υλικό να διαλέξουμε. Σε 45 λεπτά είχαμε τελειώσει! Φόρεσα 2 διαφορετικά σετ ρούχα κι έκανα και λήψεις ξαπλωτή τόπλες! Τις είδα λίγο στα γρήγορα και είναι φανταστική δουλειά!!! Σε κάποιες έβαλε αέρα να με φυσάει και σε κάποιες άλλες έβαλε καπνό!!! Όλα τέλεια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ωραια φάση έτσι;;;;

Και μετά με την μπουμπου που θα βγάλετε μαζί θα είναι πολύ Ωραια!!!!!

Εγώ ανυπομονώ να έρθει Σεπτέμβρης για την φωτογράφιση….και μετά με το καλό που θα γεννηθεί η Μπέμπα της έχω πάρει και 2 σετ για φωτογράφιση …τρελή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Ωραια φάση έτσι;;;;

Και μετά με την μπουμπου που θα βγάλετε μαζί θα είναι πολύ Ωραια!!!!!

Εγώ ανυπομονώ να έρθει Σεπτέμβρης για την φωτογράφιση….και μετά με το καλό που θα γεννηθεί η Μπέμπα της έχω πάρει και 2 σετ για φωτογράφιση …τρελή!!!!

Όντως ήταν υπέροχα. Σ' ευχαριστώ για την ιδέα! Αν δεν το είχες πει κι εσύ, δε θα το έπαιρνα απόφαση! Τι της πήρες;; Εγώ σκέφτομαι να της φορέσω κάτι απο αυτά που έχω ή μόνο με την πάνα. Και πότε λες να την κάνω; Όσο το δυνατόν πιο σύντομα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Όντως ήταν υπέροχα. Σ' ευχαριστώ για την ιδέα! Αν δεν το είχες πει κι εσύ, δε θα το έπαιρνα απόφαση! Τι της πήρες;; Εγώ σκέφτομαι να της φορέσω κάτι απο αυτά που έχω ή μόνο με την πάνα. Και πότε λες να την κάνω; Όσο το δυνατόν πιο σύντομα;

Εγώ της πήρα μια φούστα τούτου (πιο μικρη δεν νομίζω ότι υπάρχει) και μια κορδέλα στο ίδιο χρώμα και θα την έχω γυμνή μόνο με την φούστα και την κορδέλα και μια σαλοπετα με κοντά ποδαράκια και βρήκα και ένα ασορτί τουρμπάνι πάλι χωρίς φορμάκι. Και θα της τα φορέσω και μετά αυτά σαν πιο καλά ρουχαλάκια. 
Στον γιο μου που είχα κάνει, είχε έρθει όταν ήταν 7-10 ημερων αν θυμάμαι καλά στο σπιτι και βγάλαμε σε πιο φυσικό στυλ. Γενικά όσο πιο μωρά τόσο πιο εύκολο γιατί κοιμούνται συνέχεια τον πρώτο καιρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ditaki είπε:

Εγώ της πήρα μια φούστα τούτου (πιο μικρη δεν νομίζω ότι υπάρχει) και μια κορδέλα στο ίδιο χρώμα και θα την έχω γυμνή μόνο με την φούστα και την κορδέλα και μια σαλοπετα με κοντά ποδαράκια και βρήκα και ένα ασορτί τουρμπάνι πάλι χωρίς φορμάκι. Και θα της τα φορέσω και μετά αυτά σαν πιο καλά ρουχαλάκια. 
Στον γιο μου που είχα κάνει, είχε έρθει όταν ήταν 7-10 ημερων αν θυμάμαι καλά στο σπιτι και βγάλαμε σε πιο φυσικό στυλ. Γενικά όσο πιο μωρά τόσο πιο εύκολο γιατί κοιμούνται συνέχεια τον πρώτο καιρό. 

Μου είπε όποτε θέλω να του πω. Αλλά θα πάμε εμείς απο εκεί. Γι' αυτό το σκέφτομαι λίγες μέρες πιο μετά. Δηλαδή, κάπου στο 20ήμερο σκεφτόμουν. Είναι αργά λες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μου είπε όποτε θέλω να του πω. Αλλά θα πάμε εμείς απο εκεί. Γι' αυτό το σκέφτομαι λίγες μέρες πιο μετά. Δηλαδή, κάπου στο 20ήμερο σκεφτόμουν. Είναι αργά λες;;;

Όχι καλε…μια χαρά θα ειναι πιστεύω. Θα δεις θα βγουν τέλειες οι φωτογραφίες σας!!! Θα είναι ενθύμιο για όλη σας την ζωή….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει γίνει κάτι περίεργο..αν έχετε περάσει κάτι αντίστοιχο πειτε μου γιατί θα τρελαθώ..στην προηγούμενη βιοχημική είχα αίμα πριν μάθω ότι αποβάλω αλλα αίμα όχι ροη..στο σερβιετακι λίγο και στο σκουπισμα..ήταν δηλ στον κόλπο το καταλάβαινες..μετά μου σταμάτησε και μετά από λίγες μέρες μου ήρθε περίοδος..αυτή τη φορά δεν είχα αίμα πριν, αδιαθετησα την Δευτέρα αλλα είχα λίγη ροη 1μιση μερα..και εδώ και μια ώρα έχω αίμα κολπικο..τι στο καλό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια έχει γίνει κάτι περίεργο..αν έχετε περάσει κάτι αντίστοιχο πειτε μου γιατί θα τρελαθώ..στην προηγούμενη βιοχημική είχα αίμα πριν μάθω ότι αποβάλω αλλα αίμα όχι ροη..στο σερβιετακι λίγο και στο σκουπισμα..ήταν δηλ στον κόλπο το καταλάβαινες..μετά μου σταμάτησε και μετά από λίγες μέρες μου ήρθε περίοδος..αυτή τη φορά δεν είχα αίμα πριν, αδιαθετησα την Δευτέρα αλλα είχα λίγη ροη 1μιση μερα..και εδώ και μια ώρα έχω αίμα κολπικο..τι στο καλό; 

Σου κράτησε δηλαδή πολύ λίγο ;;;πόσο σου κρατάει κανονικά η περίοδος;; Σκέψου ότι είναι σαν περίοδος μετά την βιοχημική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!!!!

Μπήκε τέλεια ο μήνας! Γέννησε χθες το βράδυ η αδερφή μου 😁😁😁 Πρωτότοκη και γέννησε σε 6 ώρες το θηρίο! Άλλη μία μπουμπού προστέθηκε στην οικογένεια 😁

Οπότε θα ευχηθώ αρχικά με το καλό να δεχτούν τα μωράκια τους τα κορίτσια μας @Elk @Katiana1987 και άλλη μία κοπέλα είναι νομίζω αλλά μου διαφεύγει το όνομα της 😅 και γενικά όσες κοπέλες περιμένουν αυτό το μήνα!

Εύχομαι να φουσκώσουν όσες κοιλιτσες έχουν μέσα σπορακια και μπεμπακια και να γεμίσουν όσες κοιλιτσες περιμένουν! ❤️❤️❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και καλό μήνα! Σας διαβάζω στα γρήγορα αλλά το τελευταίο καιρό είναι πολύ η πίεση στη δουλεια!! 
 

@marinamanoulitsaειδα κ εγώ την γραμμουλα στειλε μας ξανά σήμερα!!! 

@Katiana1987τι ωραία π έκανες φωτογράφιση, έκανα κ εγώ στον γιο μου κ τώρα δε ξέρω σκέφτομαι αν θα κανω. Είμαι τόσο κουρασμένη π ακόμη κ με τα πράγματα τι πρέπει να αγορασω δεν έχω τελειώσει ακόμη…

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω, μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας για πόσες μέρες πρέπει να συνεχίστουν οι επαφές ; Πχ εγω είχα θετικό τεστ την Τρίτη 30/07 Τετάρτη εχθές δηλαδή η ορμόνη είχε πέσει. Επαφές είχαμε Κυριακή δεύτερη Τρίτη και Τετάρτη. 

Καλημέρα κορίτσια 

εγω θα είχα άλλη μια επαφή και την επομενη μέρα που θα έχει πέσει ορμόνη δηλ Κυριακή Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη και Πέμπτη για να πιάσεις όλο το γόνιμο παράθυρο (εγω ετσι κάνω 😊) καλή επιτυχία σου εύχομαι 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

@Elk μου εσύ πως είσαι?? Λίγο έμεινε ♥️♥️♥️

Καλά είμαι κορίτσι μου ❤️

εδώ μετράω της μερες αντίστροφα την Τετάρτη πάω για καρδιοτοκογραφημα 

την Παρασκευή θα πάω να κάνω εξετάσεις 

και Κυριακή απόγευμα θα κάνω εισαγωγή 😊
εσυ πως είσαι κορίτσι μου  ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...