Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Ποσό σας ευχαριστώ όλες !! Έχω μουδιάζει λίγο κ περιμένω να περάσει η ώρα στη δουλειά να φύγω να πάω να πάρω την προγεστερονη κ να ξαπλώσω .. δυστυχώς το απόγευμα έχω μια δουλειά (ευτυχώς όχι με βάρος) που δεν μπορώ να αποφύγω…

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι καλούς διπλασιασμους κ περιμένουμε τα νέα σου ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Είμαι κατενθουσιασμένη αρχικά γιατί έχω πετύχει έστω κύηση .. σίγουρα συγκρατημένη για την Παρασκευή κ λίγο αγχωμένη .. δεν ξέρω αν μπορώ να λείψω από τη δουλειά κ με τρώει αυτό γιατί κολλάει με την άδεια μου κ δεν θέλω να λένε .. αλλά αν δεν μείνω σπίτι κ πάει κάτι άσχημα θα με κατηγορώ … 

Να βρεις το απόγευμα έναν παθολόγο και πες του να σου γράψει κάποια απλή πάθηση με τρεις μέρες άδεια. Δεν μπορεί καμία δουλεία να φέρει αντίρρηση σε χαρτί γιατρού. Ξεκίνα και από τώρα τα πωωωω δεν νιώθω καλά πονάει το στομάχι μου κλπ. 

Μην επιβαρύνεις τίποτα!! Δεν είσαι μόνη σου πια.

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει μείνε σπίτι και εγώ θεώρησα καλώς να πάω σε μια βάφτιση (σκέφτηκα σίγα αυτοκίνητο καρέκλα-καρέκλα αυτοκίνητο). Γυρνώντας είχα αίμα. Έκλαιγα από τύψεις πιο πολύ.

Βέβαια δεν ήταν κάτι, άσχετα την κακή πορεία της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκίνησα μόλις την προγεστερονη , πήρα κ τις pregnacare που μου είπε … ξάπλωσα , θα πάω στις 6 στη δουλειά αυτή κ θα προσπαθήσω να γυρίσω όσο πιο γρήγορα μπορώ να ξαπλώσω κ να μην κάνω τίποτα .. θα βάλω τον άντρα μου να βάλει 2 πλυντήρια κ να κάνει τα πιάτα … 

εντομεταξυ την Παρασκευή πάμε στους δικούς μου , να κάνει άραγε να ταξιδέψω με αυτοκίνητο ; (Είναι 5 ώρες ταξίδι) δεν τους έχω πει τίποτα … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Ξεκίνησα μόλις την προγεστερονη , πήρα κ τις pregnacare που μου είπε … ξάπλωσα , θα πάω στις 6 στη δουλειά αυτή κ θα προσπαθήσω να γυρίσω όσο πιο γρήγορα μπορώ να ξαπλώσω κ να μην κάνω τίποτα .. θα βάλω τον άντρα μου να βάλει 2 πλυντήρια κ να κάνει τα πιάτα … 

εντομεταξυ την Παρασκευή πάμε στους δικούς μου , να κάνει άραγε να ταξιδέψω με αυτοκίνητο ; (Είναι 5 ώρες ταξίδι) δεν τους έχω πει τίποτα … 

Θα συμβουλευτείς τον γιατρό σου! όλα θα πάνε καλά 🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenaki12 κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι την Παρασκευή να έχεις ένα τριπλό νούμερο!!!  Θα περιμένω νέα σου!! 

Κορίτσια μου αύριο βράδυ φεύγουμε διακοπές!! Αχχχ το περιμένω πως και πως!! Και η μικρή μου!! Μαμά πότε θα φτιάξουμε βαλίτσα; Μαμά πρέπει να προσέχω να μην χτυπήσω και άρρωστησω και δεν πάμε διακοπές... Το περιμένει πώς κ πως. Οι γόνιμες λογικά θα με βρουν στις διακοπές αλλά κορίτσια αλήθεια δεν με νοιάζει! Ότι θέλει ας γίνει!! Θέλω να χαρώ το παιδί μου και τον άντρα μου. Να ηρεμησει η ψυχή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Ξεκίνησα μόλις την προγεστερονη , πήρα κ τις pregnacare που μου είπε … ξάπλωσα , θα πάω στις 6 στη δουλειά αυτή κ θα προσπαθήσω να γυρίσω όσο πιο γρήγορα μπορώ να ξαπλώσω κ να μην κάνω τίποτα .. θα βάλω τον άντρα μου να βάλει 2 πλυντήρια κ να κάνει τα πιάτα … 

εντομεταξυ την Παρασκευή πάμε στους δικούς μου , να κάνει άραγε να ταξιδέψω με αυτοκίνητο ; (Είναι 5 ώρες ταξίδι) δεν τους έχω πει τίποτα … 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Η αλήθεια είναι ότι το 15 είναι γκρίζα ζώνη αλλά έχεις σύλληψη και αυτό από μόνο του είναι καλό νέο! Θα αγωνιούμε για την επομένη χοριακη σου 😊 Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Το σπορακι σου δεν νομίζω να πάθει κάτι με τη μετακίνηση. Εγώ πριν ακούσουμε καρδιά είχα πάει ταξίδι με αεροπλάνο, φουλ περπάτημα και καφέ εκκρίσεις 😅 Όλα πήγαν καλά. Αν ήρθε για να μείνει θα μείνει! Φυσικά ξεκούραση όσο μπορείς και ότι πει ο γιατρός σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Κορίτσια τη βοήθεια σας, 16η μέρα και ακόμα πουθενά ωορρηξία. Να σταματήσω τα τεστ; Δεν θα κάνω αυτό το μήνα πιστεύεται; ή έχω ακόμα ελπίδες;

Και να φανταστείτε χθες πόναγε η κοιλία μου και η μέση μου.

 

lh.jpg

Μήπως έκανες πολύ νωρίς κορίτσι μου; γτ το πρώτο φαίνεται πιο σκούρο από τα υπόλοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μήπως έκανες πολύ νωρίς κορίτσι μου; γτ το πρώτο φαίνεται πιο σκούρο από τα υπόλοιπα!

Υπάρχει τέτοια πιθανότητα να έχω κάνει 8η μέρα μετά την περίοδο; Τόσο νωρίς;

ΑΧ δεν ξέρω απ αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Υπάρχει τέτοια πιθανότητα να έχω κάνει 8η μέρα μετά την περίοδο; Τόσο νωρίς;

ΑΧ δεν ξέρω απ αυτά

Κοροτσι μου Εξαρταται τι κυκλο εχεις. Αν ειναι σταθερος 28αρης μια μετρηση προγεστερονης 21ημερα κυκλου θα δειξει. Τωρα σε ασταθη κυκλο δεν μπορεις να ξερεις....τι κυκλο εχεις??? Οντως κ γω βλεπω το πρωτο κιτ πιο αχνη δευτερη γραμμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Πρεπει να εκανα ωορρηξία 8-9 του μήνα γιατί δεν έκανα τακτικά τεστ , κάπως μου την έδωσε αυτός ο μήνας με τα τεστ κ είπα να χαλαρώσω .. αλλά είχα καλές επαφές τότε !

15.75 η χοριακη έχει βγει κ 8 η προγεστερονη…

καλο κακό δεν ξέρω .. περιμένω από τον γυναικολόγο ….

Κορίτσι μου συγχαρητήρια είσαι έγκυος!!! Με το καλό!! Η χοριακη απο μόνη της δεν λέει πολλά!! Αν έκανες ωορρηξία 8-9 τότε η σύλληψη μπορεί να έγινε και στις 10 οπότε είναι νωρίς γενικά.. εγώ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη είχα χοριακη 8.9  οριακά θετική δηλαδή! Μια μέρα πριν την αναμενόμενη 35! Σαν νούμερα από μόνα τους θα έλεγε κανείς ότι είναι χαμηλά.. κι όμως είμαι 15 εβδομάδων αύριο 🥰.. πάρε τα πάνω σου λοιπόν και ακολουθα της οδηγίες του γιατρού σου!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου είπε πως θεωρούμε πως υπάρχει εγκυμοσύνη, ιδανικά θα ήθελε πιο ψηλά την προγεστερονη κ θα πάρω από το στόμα. Καθόλου βάρος, αν μπορώ να μην δουλέψω αύριο κ μεθαύριο γιατί έτσι αλλιώς βγαίνω σε άδεια από Παρασκευή και νέα εξέταση χοριακης την Παρασκευή ..

κοριτσια μια προσευχουλα να προχωρήσει η εγκυμοσύνη !! 🙏

Κορίτσι μου, θα προχωρήσει και θα πάνε όλα υπέροχα! Είσαι έγκυος!! ♥️

Ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού και ξεκουράσου. Αναμένουμε νεότερα 🤞🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Θα συμβουλευτείς τον γιατρό σου! όλα θα πάνε καλά 🙏🧿

Ναι ναι θα τον ρωτήσω , είναι κ φίλος δεν ντρέπομαι .. 

εντομεταξυ για την άδεια το πρόβλημα είναι πως βρίσκω στον τομέα της υγείας σαν επάγγελμα κ φοβάμαι μην το δουν καχύποπτα πριν την άδεια μου την κανονική… 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

@Elenaki12 κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι την Παρασκευή να έχεις ένα τριπλό νούμερο!!!  Θα περιμένω νέα σου!! 

Κορίτσια μου αύριο βράδυ φεύγουμε διακοπές!! Αχχχ το περιμένω πως και πως!! Και η μικρή μου!! Μαμά πότε θα φτιάξουμε βαλίτσα; Μαμά πρέπει να προσέχω να μην χτυπήσω και άρρωστησω και δεν πάμε διακοπές... Το περιμένει πώς κ πως. Οι γόνιμες λογικά θα με βρουν στις διακοπές αλλά κορίτσια αλήθεια δεν με νοιάζει! Ότι θέλει ας γίνει!! Θέλω να χαρώ το παιδί μου και τον άντρα μου. Να ηρεμησει η ψυχή μου! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Κοιτά να χαρείς την οικογένεια σου κ δεν θα αργήσει να έρθει το μωράκι σου κ σένα γιατί μάλλον έρχεται εκεί που δεν το υπολογίζουμε !!

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια είσαι έγκυος!!! Με το καλό!! Η χοριακη απο μόνη της δεν λέει πολλά!! Αν έκανες ωορρηξία 8-9 τότε η σύλληψη μπορεί να έγινε και στις 10 οπότε είναι νωρίς γενικά.. εγώ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη είχα χοριακη 8.9  οριακά θετική δηλαδή! Μια μέρα πριν την αναμενόμενη 35! Σαν νούμερα από μόνα τους θα έλεγε κανείς ότι είναι χαμηλά.. κι όμως είμαι 15 εβδομάδων αύριο 🥰.. πάρε τα πάνω σου λοιπόν και ακολουθα της οδηγίες του γιατρού σου!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Αχ μου δίνεις θάρρος γιατί είχα αγχωθεί λιγάκι για βιοχημικές κλπ ..❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσι μου, θα προχωρήσει και θα πάνε όλα υπέροχα! Είσαι έγκυος!! ♥️

Ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού και ξεκουράσου. Αναμένουμε νεότερα 🤞🌸

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ τα δικά μου νέα.. 

Στις 13/8 μετα από 5 μέρες καθυστέρηση είπα να κάνω ένα τεστ χωρίς να περιμένω και πολλά η αλήθεια είναι.. Το θετικό τεστ με έκανε να κατουρηθω απ την χαρά μου.. Αλλά δυστυχώς κράτησε πολύ λίγο γιατί μόλις γύρισα από τον γιατρό μου όπου επιβεβαιωσαμε ότι σταμάτησε η κύηση μου 😞😞😞😞

@Παρασκευαιδουτην 1η φορά που σε είχα ρωτήσει μου είχες πει μέχρι Αύγουστο θα μείνω❤️❤️....να ξέρεις ότι ήσουν το 2ο άτομο που σκέφτηκα να στείλω μόλις είδα το θετικό τεστ αλλά κρατήθηκα για να δω την εξέλιξη...

 

Θα έρθει και το δικό μας 🌈 κορίτσια.. Υπομονή και πίστη και όλα θα γίνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ τα δικά μου νέα.. 

Στις 13/8 μετα από 5 μέρες καθυστέρηση είπα να κάνω ένα τεστ χωρίς να περιμένω και πολλά η αλήθεια είναι.. Το θετικό τεστ με έκανε να κατουρηθω απ την χαρά μου.. Αλλά δυστυχώς κράτησε πολύ λίγο γιατί μόλις γύρισα από τον γιατρό μου όπου επιβεβαιωσαμε ότι σταμάτησε η κύηση μου 😞😞😞😞

@Παρασκευαιδουτην 1η φορά που σε είχα ρωτήσει μου είχες πει μέχρι Αύγουστο θα μείνω❤️❤️....να ξέρεις ότι ήσουν το 2ο άτομο που σκέφτηκα να στείλω μόλις είδα το θετικό τεστ αλλά κρατήθηκα για να δω την εξέλιξη...

 

Θα έρθει και το δικό μας 🌈 κορίτσια.. Υπομονή και πίστη και όλα θα γίνουν.. 

Κοριτσι μου γλυκο μη στεναχωριεσαι(δυσκολο το ξερω,γιατι για πολλες απο μας ειναι δυσκολος ο δρομος ) μη σταματας να προσπαθεις να εισαι ηρεμη ,χαλαρωσε και θα ερθει συντομα θα δεις στο ευχομαστε ολες με υπομονη οπως ειπες ....🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ τα δικά μου νέα.. 

Στις 13/8 μετα από 5 μέρες καθυστέρηση είπα να κάνω ένα τεστ χωρίς να περιμένω και πολλά η αλήθεια είναι.. Το θετικό τεστ με έκανε να κατουρηθω απ την χαρά μου.. Αλλά δυστυχώς κράτησε πολύ λίγο γιατί μόλις γύρισα από τον γιατρό μου όπου επιβεβαιωσαμε ότι σταμάτησε η κύηση μου 😞😞😞😞

@Παρασκευαιδουτην 1η φορά που σε είχα ρωτήσει μου είχες πει μέχρι Αύγουστο θα μείνω❤️❤️....να ξέρεις ότι ήσουν το 2ο άτομο που σκέφτηκα να στείλω μόλις είδα το θετικό τεστ αλλά κρατήθηκα για να δω την εξέλιξη...

 

Θα έρθει και το δικό μας 🌈 κορίτσια.. Υπομονή και πίστη και όλα θα γίνουν.. 

κορίτσι μου λυπάμαι πολύ γι αυτή την εξέλιξη..το πέρασα δεύτερη φορά σε 4 μήνες και σε νιώθω..να ξεσπάσεις..να βγεις με μια φίλη που ακούει να μιλήσεις να βγάλεις από μέσα σου ότι θέλεις..αλλα να σηκωθείς ξανά και να προσπαθήσεις ❤️ θα έρθει το ουράνιο μας τόξο 🧿🌈❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Είμαι κατενθουσιασμένη αρχικά γιατί έχω πετύχει έστω κύηση .. σίγουρα συγκρατημένη για την Παρασκευή κ λίγο αγχωμένη .. δεν ξέρω αν μπορώ να λείψω από τη δουλειά κ με τρώει αυτό γιατί κολλάει με την άδεια μου κ δεν θέλω να λένε .. αλλά αν δεν μείνω σπίτι κ πάει κάτι άσχημα θα με κατηγορώ … 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Ξεκίνησα μόλις την προγεστερονη , πήρα κ τις pregnacare που μου είπε … ξάπλωσα , θα πάω στις 6 στη δουλειά αυτή κ θα προσπαθήσω να γυρίσω όσο πιο γρήγορα μπορώ να ξαπλώσω κ να μην κάνω τίποτα .. θα βάλω τον άντρα μου να βάλει 2 πλυντήρια κ να κάνει τα πιάτα … 

εντομεταξυ την Παρασκευή πάμε στους δικούς μου , να κάνει άραγε να ταξιδέψω με αυτοκίνητο ; (Είναι 5 ώρες ταξίδι) δεν τους έχω πει τίποτα … 

Θα βάλεις πάνω από όλα τον εαυτό σου κ το σπορακι που ξεκινάει να μεγαλώνει μέσα σου.! Τώρα προέχει αυτό, η δουλειά θα πάει πίσω.  Μόλις μάθουν θα καταλάβουν. Εσύ να σκέφτεσαι ΕΣΑΣ πλέον γιατί είστε 2! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ένα καλό νούμερο στην επόμενη χοριακη. Κ εγώ πάντως που έκανα χοριακες μετά από καθυστέρηση ή την ημέρα της περιόδου δεν είχα τρελα νούμερα. Πόσο μάλλον εσύ που είσαι και πριν ! Οπότε αυτό μην σε αγχώνει... ο διπλασιασμός μετράει. Μπορεί να είσαι πολύ κοντά στη σύλληψη, να το βρήκες νωρίς. Σκέψου άλλες το βρίσκουν στις δέκα ημέρες καθυστέρηση κτλ.

Να κάνεις ό,τι σου πει ο γιατρός και να προσπαθήσεις να κρατήσεις την χαρά κ τον ενθουσιασμό σου γιατί βοηθάνε το μωρακι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ τα δικά μου νέα.. 

Στις 13/8 μετα από 5 μέρες καθυστέρηση είπα να κάνω ένα τεστ χωρίς να περιμένω και πολλά η αλήθεια είναι.. Το θετικό τεστ με έκανε να κατουρηθω απ την χαρά μου.. Αλλά δυστυχώς κράτησε πολύ λίγο γιατί μόλις γύρισα από τον γιατρό μου όπου επιβεβαιωσαμε ότι σταμάτησε η κύηση μου 😞😞😞😞

@Παρασκευαιδουτην 1η φορά που σε είχα ρωτήσει μου είχες πει μέχρι Αύγουστο θα μείνω❤️❤️....να ξέρεις ότι ήσουν το 2ο άτομο που σκέφτηκα να στείλω μόλις είδα το θετικό τεστ αλλά κρατήθηκα για να δω την εξέλιξη...

 

Θα έρθει και το δικό μας 🌈 κορίτσια.. Υπομονή και πίστη και όλα θα γίνουν.. 

Τουλάχιστον ξέρεις ότι έχεις πετύχει μια σύλληψη... είναι το καλύτερο που μπορείς να κρατήσεις από αυτό που συνέβη...η επόμενη φορά εύχομαι να είναι η τυχερή 🤍🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenaki12 συγχαρητήρια…εύχομαι την Παρασκευή έναν διπλασιασμό και από εκεί και πέρα να πάνε όλα κατευχην!!!!

@Tina23 λυπάμαι πολύ!!! Κρατα το θετικό ότι είχες μια κύηση και ότι σύντομα θα έρθει το ουράνιο τόξο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες σας για τα όμορφα λόγια σας.. Κρατάω το θετικό της υπόθεσης, που είναι η σύλληψη, πράγμα που δν περιμένα ποτέ να έχουμε έτσι εύκολα με το δικό μας background.. 

Δύναμη εύχομαι σε όλες μας που περνάμε τόσα, για να έρθει η ώρα επιτέλους να κρατήσουμε το δικό μας 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες σας για τα όμορφα λόγια σας.. Κρατάω το θετικό της υπόθεσης, που είναι η σύλληψη, πράγμα που δν περιμένα ποτέ να έχουμε έτσι εύκολα με το δικό μας background.. 

Δύναμη εύχομαι σε όλες μας που περνάμε τόσα, για να έρθει η ώρα επιτέλους να κρατήσουμε το δικό μας 🌈

Λυπάμαι κορίτσι μου, σε νιώθω! Κράτησε το θετικό, πάρε χρόνο αν χρειάζεσαι και συνέχισε 🌸

Αλλά όπως είπες κι εσύ θα έρθει η ώρα η κατάλληλη και θα μείνει το σποράκι. Για όλες μας 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tina23ποσο πολυ λυπάμαι κορίτσι μ δ φαντάζεσαι. Ναι ειναι πολυ θετικο οτι εμεινες εγκυος αλλα πιστεύω είναι ακομα πιο δυσκολο τ να ρθει, να χαρεις κ να φύγει ετσι... σου κλεβουβ τη χαρα μεσα απο τ χερια. Οπως βλεπεις εδω ειμαστε πολλα τ κορίτσια π παλευουμε η παλέψαμε με υπογονιμοτητα, απωλειες κτλ. Ολες σε καταλαβαινουμε. Να εισαι σίγουρη όμως ότι κάποια στιγμή θα ρθει κ σενα η σειρα σου να ρθει και θα μεινει. Στο ευχομαι απο την ψυχη μου. Θες να μας πεις πως καταλάβατε οτι δ προχωραει? Ειδατε κενο σακο πχ? Κατι αλλο? Τι σ ειπε ο γιατρός? Θα ρθει περιοδος η θ κανεις κατι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ τα δικά μου νέα.. 

Στις 13/8 μετα από 5 μέρες καθυστέρηση είπα να κάνω ένα τεστ χωρίς να περιμένω και πολλά η αλήθεια είναι.. Το θετικό τεστ με έκανε να κατουρηθω απ την χαρά μου.. Αλλά δυστυχώς κράτησε πολύ λίγο γιατί μόλις γύρισα από τον γιατρό μου όπου επιβεβαιωσαμε ότι σταμάτησε η κύηση μου 😞😞😞😞

@Παρασκευαιδουτην 1η φορά που σε είχα ρωτήσει μου είχες πει μέχρι Αύγουστο θα μείνω❤️❤️....να ξέρεις ότι ήσουν το 2ο άτομο που σκέφτηκα να στείλω μόλις είδα το θετικό τεστ αλλά κρατήθηκα για να δω την εξέλιξη...

 

Θα έρθει και το δικό μας 🌈 κορίτσια.. Υπομονή και πίστη και όλα θα γίνουν.. 

Λυπάμαι τοσο πολύ κορίτσακι μου . Ξέρω ακριβώς αυτό το συναίσθημα. Είμαι σίγουρη ότι το ουράνιο τόξο σου θα έρθει . 

Είμαι πολύ σίγουρη μέχρι Δεκεμβρίο θα έχεις στα χέρια σου θετικό τεστ, και αυτή την φορά θα είναι το ουράνιο τόξο σου , το αγοράκι σου θα είναι σύντομα κοντά σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Κορίτσια τη βοήθεια σας, 16η μέρα και ακόμα πουθενά ωορρηξία. Να σταματήσω τα τεστ; Δεν θα κάνω αυτό το μήνα πιστεύεται; ή έχω ακόμα ελπίδες;

Και να φανταστείτε χθες πόναγε η κοιλία μου και η μέση μου.

 

lh.jpg

Κορίτσι μου να τα συνεχίσεις τα τεστ να δεις πως θα πάει 

Αν δεν την βρεις ίσως έγινε νωρίτερα όποτε τον επόμενο μήνα (εύχομαι να μην χρειαστεί ) θα τα αρχίσεις πιο μπροστά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου είπε πως θεωρούμε πως υπάρχει εγκυμοσύνη, ιδανικά θα ήθελε πιο ψηλά την προγεστερονη κ θα πάρω από το στόμα. Καθόλου βάρος, αν μπορώ να μην δουλέψω αύριο κ μεθαύριο γιατί έτσι αλλιώς βγαίνω σε άδεια από Παρασκευή και νέα εξέταση χοριακης την Παρασκευή ..

κοριτσια μια προσευχουλα να προχωρήσει η εγκυμοσύνη !! 🙏

Όσες προσευχουλες θέλεις.. 

23.08.2021 έπιασα τον Μίστερ που ροχαλιζει δίπλα μου . Έχει το όνομα Μαριος ταγμένος φυσικά.

Ψάξε όταν δεις ποια Παναγίτσα γιορτάζει 23.08...

Είχα πάθει σοκ όταν το είδα .. γτ η μοναδική εικόνα στο σπίτι μου και σε αυτήν παρακάλεσα. 

23.08 .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...