Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

Κορίτσια όσες είστε Αθήνα, εχετε να μου προτείνετε που να στείλω τον σύζυγο για σπερμοδιαγραμμα; Με ενδιαφέρει κυρίως η κατάτμηση και το οξειδωτικό στρες (και το κόστος αν θυμάστε). Αν δεν κάνει να γραφτεί εδώ, στείλτε μου σας παρακαλώ ένα μήνυμα. Δεν το έχουμε τσεκαρει ποτέ, και αναρωτιέμαι αν ευθύνεται κάτι εκεί για τις παλινδρομες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια όσες είστε Αθήνα, εχετε να μου προτείνετε που να στείλω τον σύζυγο για σπερμοδιαγραμμα; Με ενδιαφέρει κυρίως η κατάτμηση και το οξειδωτικό στρες (και το κόστος αν θυμάστε). Αν δεν κάνει να γραφτεί εδώ, στείλτε μου σας παρακαλώ ένα μήνυμα. Δεν το έχουμε τσεκαρει ποτέ, και αναρωτιέμαι αν ευθύνεται κάτι εκεί για τις παλινδρομες.

 

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Εμένα ο σύζυγος μου έκανε σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο. Είχα ακούσει κ από γιατρούς αλλά και από φίλους και γνωστούς ότι είναι ο καλύτερος γιαυτό πήγαμε σε αυτόν..και εκεί μου πρότεινε και ο γυναικολόγος μου να πάμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

@arntaliaΜακάρι να βγουν οι προβλέψεις της🙏🙏🙏

Μακαρι μακαρι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🩷🩷🩷 @Παρασκευαιδουμας δωσε προβλεψεις στο λαο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Το πιστεύετε ότι σκεφτόμουν αυτό συνέχεια ;; 
εντομεταξυ τώρα λίγο παλάβωσα κ έκανα εμα ακόμη early predictor αλλά δεν έβγαλε τίποτα κ έχω απογοητευτεί .. αύριο πάω για εξετάσεις δεν κάνω καν το δεύτερο τεστ που έχει μέσα γιατί δεν θέλω να αγχωθώ (που ήδη αγχώθηκα )

Μην κανεις κανενα τεστ ουτε με πρωινα μην αγχωθεις και μη στεναχωριεσαι. Βουρ αυριο για μια θετικη χοριακη🙏🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια μου κοντεύω να τρελαθώ . Με γελούν τα μάτια μου;;;; Το βλέπει κάποια άλλη ;; Το έστειλα κ στον άντρα μου κ λέει το βλέπει …

IMG_7829.jpeg

Κορίτσι μου η γραμμή φαίνεται μια χαρά και αν κατάλαβα καλά δεν ήταν με πρωινά ουρα σωστά ; 

αυριο χοριακη και εύχομαι ενα καλό νούμερο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 1ο τεστ το έκανα μεσημέρι που γύρισα από τη δουλειά , ενώ το 2ο απόγευμα .. κανενα δεν ήταν με πρωινά ουρά.. νομίζω δεν θα κάνω κανένα πρωινό κ αύριο πρωί τις εξετάσεις … απλά τώρα έχω κάτι υγρά κ αγχώθηκα .. λευκά είναι κ ίσως σε κάποια σημεία να έχουν ελάχιστο καφέ (σαν ανάμειξη)… να είναι περίοδος ;; Αχ δεν θέλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια όσες είστε Αθήνα, εχετε να μου προτείνετε που να στείλω τον σύζυγο για σπερμοδιαγραμμα; Με ενδιαφέρει κυρίως η κατάτμηση και το οξειδωτικό στρες (και το κόστος αν θυμάστε). Αν δεν κάνει να γραφτεί εδώ, στείλτε μου σας παρακαλώ ένα μήνυμα. Δεν το έχουμε τσεκαρει ποτέ, και αναρωτιέμαι αν ευθύνεται κάτι εκεί για τις παλινδρομες.

 

Ελλη καλησπερα! 

Εμεις ολα τα σπερμοδιαγραμματα τα καναμε στο Λυμπεροπουλο στην Αθηνα. Ειναι λιγο ακριβος αλλα ειναι εγκυρος!

Επειτα εχω διαβασει καλα σχολια για το andromed στο Μαρουσι. Νομιζω οι τιμες μεταξυ των 2 εχουν μικρες αποκλισεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenaki12κορίτσι μ ξερεις ποτε εκανες ωορηξια? Παρακολουθείς με τεστ? Δηλ σήμερα ηταν η 1η μερα καθυστερησης. Κανε μια χοριακη αυριο τ πρωι κ μεχρι τ μεσημερι θα έχεις ξεκαθαρη εικονα. Προσωπικά πιστεύω πως θα βγει καλη η χοριακη σου. Το 1ο τεστ σ ηταν ξεκαθαρα θετικο. Και στο λεω εγω που ποτε δ σχολιαζω αν δ ειμαι σιγουρη οτι κατι βλεπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elbe είπε:

Καλησπέρα Raf μου! Σου παραθέτω σε φωτογραφία αυτά που διάβασα κι εγώ για να καταλάβω τη διαβάθμιση που δίνουν για τον πλακούντα...θεωρώ όμως πως αν ήταν κάτι ο γιατρός θα σου το έλεγε!

Screenshot_2024-08-20-18-05-05-988_com.android.chrome.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Κορίτσι μου έχω προσπαθήσει 3 φορές να σε γραψω και όλο κάτι γίνετε και δεν προλαβαίνω να πατήσω το κουμπί να στο στείλω το μνμ

εχω μπλέξει μου κόλλησε και η μεγάλη μου κόρη κοβιτ και παλεύω τώρα να μην κολλήσει η μπεμπα μου 

εμενα 33 εβδ ήταν στο 2 που είχα κάνει το doppler η Ενδοκρινολογος με είπε πως ήταν οκ ο πλακούντας γιατί συνήθως μετα την 33 εβδ πάει στο 3 🤷‍♀️ τώρα δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια στην βδομαδα που είσαι ποσο θα έπρεπε να είναι η γιατρός σου σε είπε τίποτα ; Το σχολίασε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Elenaki12κορίτσι μ ξερεις ποτε εκανες ωορηξια? Παρακολουθείς με τεστ? Δηλ σήμερα ηταν η 1η μερα καθυστερησης. Κανε μια χοριακη αυριο τ πρωι κ μεχρι τ μεσημερι θα έχεις ξεκαθαρη εικονα. Προσωπικά πιστεύω πως θα βγει καλη η χοριακη σου. Το 1ο τεστ σ ηταν ξεκαθαρα θετικο. Και στο λεω εγω που ποτε δ σχολιαζω αν δ ειμαι σιγουρη οτι κατι βλεπω.

Πρεπει να εκανα ωορρηξία 8-9 του μήνα γιατί δεν έκανα τακτικά τεστ , κάπως μου την έδωσε αυτός ο μήνας με τα τεστ κ είπα να χαλαρώσω .. αλλά είχα καλές επαφές τότε !

15.75 η χοριακη έχει βγει κ 8 η προγεστερονη…

καλο κακό δεν ξέρω .. περιμένω από τον γυναικολόγο ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Πρεπει να εκανα ωορρηξία 8-9 του μήνα γιατί δεν έκανα τακτικά τεστ , κάπως μου την έδωσε αυτός ο μήνας με τα τεστ κ είπα να χαλαρώσω .. αλλά είχα καλές επαφές τότε !

15.75 η χοριακη έχει βγει κ 8 η προγεστερονη…

καλο κακό δεν ξέρω .. περιμένω από τον γυναικολόγο ….

Έτσι σαν νούμερο δεν έχει να σου πει πολλά η χοριακη εφόσον δεν ξέρεις κ πότε έκανες ωορρηξία οποτε το σημαντικό ειναι να δείτε καλούς διπλασιασμούς! Αυτό σου ευχόμαστε από καρδιάς ❤️❤️❤️ λογικά αυτό θα σου πει κ ο γιατρός επανάληψη σε 2 μέρες ❤️

(για την προγεστερονη δεν γνωρίζω γιατί δν έχω κάνει ποτέ μέτρηση) 

Όλα να πάνε τέλεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Πρεπει να εκανα ωορρηξία 8-9 του μήνα γιατί δεν έκανα τακτικά τεστ , κάπως μου την έδωσε αυτός ο μήνας με τα τεστ κ είπα να χαλαρώσω .. αλλά είχα καλές επαφές τότε !

15.75 η χοριακη έχει βγει κ 8 η προγεστερονη…

καλο κακό δεν ξέρω .. περιμένω από τον γυναικολόγο ….

Η χοριακη σου φαινεται θετικη αλλα δεν ξερεις ποτε εκανες ωορηξια .η προγεστερονη δειχκει οτι εγινε ωορηξια(πανω απο 4 δειχνει ωορηξια αλλα σε συνδυασμο με τη τιμη της χοριακης αυτο δς το γνωριζω να σ το πω ). Ο γιατρος θα σ πει να την επαναλαβετε την εξεταση της χοριακης και ευχομαι καλους διπλασιασμους απο καρδιας🙏🙏 ειμαστε ολες εδω να περιμενουμε τα ευχαριστα  νεα σου🩷🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Πρεπει να εκανα ωορρηξία 8-9 του μήνα γιατί δεν έκανα τακτικά τεστ , κάπως μου την έδωσε αυτός ο μήνας με τα τεστ κ είπα να χαλαρώσω .. αλλά είχα καλές επαφές τότε !

15.75 η χοριακη έχει βγει κ 8 η προγεστερονη…

καλο κακό δεν ξέρω .. περιμένω από τον γυναικολόγο ….

Αν έκανες ωορρηξία τότε είναι έτσι κ αλλιώς νωρίς για να είναι μεγάλη η χοριακη κ όντως σημασία έχει πώς θα είναι σε 2 μέρες! Ευχόμαστε να πάνε όλα καλά 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου έχω προσπαθήσει 3 φορές να σε γραψω και όλο κάτι γίνετε και δεν προλαβαίνω να πατήσω το κουμπί να στο στείλω το μνμ

εχω μπλέξει μου κόλλησε και η μεγάλη μου κόρη κοβιτ και παλεύω τώρα να μην κολλήσει η μπεμπα μου 

εμενα 33 εβδ ήταν στο 2 που είχα κάνει το doppler η Ενδοκρινολογος με είπε πως ήταν οκ ο πλακούντας γιατί συνήθως μετα την 33 εβδ πάει στο 3 🤷‍♀️ τώρα δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια στην βδομαδα που είσαι ποσο θα έπρεπε να είναι η γιατρός σου σε είπε τίποτα ; Το σχολίασε ;

Δεν μου σχολίασαν καθόλου το grade αλλά μόνο ότι οι αντιστάσεις στις μητριαιες είναι πολύ καλές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenaki12 εφοσον δ ξερεις ακριβώς πότε εκανες ωορηξια δ μπορουμε να αξιολογησουμε κ την χοριακη. Ειναι σίγουρα θετική. Για μενα κρατησου κ κανε μια χοριακη παλι τη Δευτέρα. Και εύχομαι να δεις ένα μεγαλο νουμερο και ολα να πανε καλα! Στην 1η μ εγκυμοσυνη με ωορηξια 13η μερα τ κυκλου, ειχα χοριακη 78 μολις μοναδες την 30η μερα τ κυκλου. Ήταν Τρίτη θυμαμαι 13/12. Κρατηθηκα κ εκανα χοριακη την επομενη Δευτέρα. 7 μερες μετα. Ηταν 1300 . Σήμερα η κορη μ ειναι 7 χρονων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου είπε πως θεωρούμε πως υπάρχει εγκυμοσύνη, ιδανικά θα ήθελε πιο ψηλά την προγεστερονη κ θα πάρω από το στόμα. Καθόλου βάρος, αν μπορώ να μην δουλέψω αύριο κ μεθαύριο γιατί έτσι αλλιώς βγαίνω σε άδεια από Παρασκευή και νέα εξέταση χοριακης την Παρασκευή ..

κοριτσια μια προσευχουλα να προχωρήσει η εγκυμοσύνη !! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Πρεπει να εκανα ωορρηξία 8-9 του μήνα γιατί δεν έκανα τακτικά τεστ , κάπως μου την έδωσε αυτός ο μήνας με τα τεστ κ είπα να χαλαρώσω .. αλλά είχα καλές επαφές τότε !

15.75 η χοριακη έχει βγει κ 8 η προγεστερονη…

καλο κακό δεν ξέρω .. περιμένω από τον γυναικολόγο ….

Εύχομαι καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου ❤️ μας ενημερώνεις τι σου είπε ο γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσό σας ευχαριστώ όλες !! Έχω μουδιάζει λίγο κ περιμένω να περάσει η ώρα στη δουλειά να φύγω να πάω να πάρω την προγεστερονη κ να ξαπλώσω .. δυστυχώς το απόγευμα έχω μια δουλειά (ευτυχώς όχι με βάρος) που δεν μπορώ να αποφύγω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου είπε πως θεωρούμε πως υπάρχει εγκυμοσύνη, ιδανικά θα ήθελε πιο ψηλά την προγεστερονη κ θα πάρω από το στόμα. Καθόλου βάρος, αν μπορώ να μην δουλέψω αύριο κ μεθαύριο γιατί έτσι αλλιώς βγαίνω σε άδεια από Παρασκευή και νέα εξέταση χοριακης την Παρασκευή ..

κοριτσια μια προσευχουλα να προχωρήσει η εγκυμοσύνη !! 🙏

Ωραία κορίτσι μου!!! Όλα καλα θα είναι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Ποσό σας ευχαριστώ όλες !! Έχω μουδιάζει λίγο κ περιμένω να περάσει η ώρα στη δουλειά να φύγω να πάω να πάρω την προγεστερονη κ να ξαπλώσω .. δυστυχώς το απόγευμα έχω μια δουλειά (ευτυχώς όχι με βάρος) που δεν μπορώ να αποφύγω…

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και την Παρασκευή να έχεις ένα καλό νούμερο ❤️

Εχε στο νου σου ότι η προγεστερονη από το στόμα σε πολλές κοπέλες φέρνει ζαλάδες έντονες..το λέω επειδή είπες ότι έχεις δουλειά μην τύχει κάτι και είσαι έξω ή φοβηθείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου είπε πως θεωρούμε πως υπάρχει εγκυμοσύνη, ιδανικά θα ήθελε πιο ψηλά την προγεστερονη κ θα πάρω από το στόμα. Καθόλου βάρος, αν μπορώ να μην δουλέψω αύριο κ μεθαύριο γιατί έτσι αλλιώς βγαίνω σε άδεια από Παρασκευή και νέα εξέταση χοριακης την Παρασκευή ..

κοριτσια μια προσευχουλα να προχωρήσει η εγκυμοσύνη !! 🙏

Κορίτσι μου εύχομαι να έχεις καλούς διπλασιασμούς στην χοριακη σου , μην αγχώνεσαι και έχε θετική σκέψη 🤞 

Εγώ να σου πω πως είχα κάνει και γω μετρηση προγεστερόνης μαζί με την 1η χοριακη μου και μένα ήταν 8,72 τότε την σηκωσαμε στο 15 ,γενικά την θέλουμε κάπως υψηλή, δεν μπορώ να σου πω τη μέρα του κύκλου ήμουν καθώς ο κύκλος αυτός πρέπει να ταν μεγάλος και καθυστερημένη σύλληψη 

Μην αγχώνεσαι,  εγώ είχα ξεκινήσει κανονικά τα χαπάκια για τη προγεστερονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια όσες είστε Αθήνα, εχετε να μου προτείνετε που να στείλω τον σύζυγο για σπερμοδιαγραμμα; Με ενδιαφέρει κυρίως η κατάτμηση και το οξειδωτικό στρες (και το κόστος αν θυμάστε). Αν δεν κάνει να γραφτεί εδώ, στείλτε μου σας παρακαλώ ένα μήνυμα. Δεν το έχουμε τσεκαρει ποτέ, και αναρωτιέμαι αν ευθύνεται κάτι εκεί για τις παλινδρομες.

 

Έλλη μου εμείς κάναμε στον Λυμπερ....λο μας έστειλε εκεί ο ανδρολογος που πήγαμε κ ειλικρινά πιστεύω ότι είναι πολύ καλός γιατί τα είχε πολύ αναλυτικά όλα! Εμείς κάναμε μόνο σπερμοδιαγραμμα νομίζω γύρω στα 150 είναι σε γενικές γραμμές λίγο πιο τσιμπημενος στις τιμές αλλά θεωρώ ότι τα αποτελέσματα τους είναι πολύ αξιόπιστα κ αναλυτικά! Πιστεύω ότι για αυτά που θες μπορεί να θέλει γύρω στα 150 κ αυτό αλλά μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις τιμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι κατενθουσιασμένη αρχικά γιατί έχω πετύχει έστω κύηση .. σίγουρα συγκρατημένη για την Παρασκευή κ λίγο αγχωμένη .. δεν ξέρω αν μπορώ να λείψω από τη δουλειά κ με τρώει αυτό γιατί κολλάει με την άδεια μου κ δεν θέλω να λένε .. αλλά αν δεν μείνω σπίτι κ πάει κάτι άσχημα θα με κατηγορώ … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅
    • Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα. Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!
    • @kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά... Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια) Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω.  Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...   Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !! Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣
    • Αυτά τα πετρώματα είναι οι συσπάσεις. Εμένα το Σάββατο αυτά γίνονταν πιο τακτικά, διαρκούσαν περισσότερο, ήταν πιο έντονα και επώδυνα και δεν υποχωρούσαν όσο περνούσε η ώρα (είχαν περάσει 3 ώρες και δεν σταματούσαν ή δεν αραίωναν). Εκεί κατάλαβα ότι δεν είναι προπαρασκευάστηκες και πήρα μαία και γιατρο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...