Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Σε εμένα, τις τελευταίες μέρες πριν την γέννα η κοιλιά μου άλλαζε κάθε μέρα σχεδόν! Σε όλη την εγκυμοσύνη δεν είχα κάνει ραγάδες φαντάσου και τις 3 τελευταίες έκανα!!

Εγώ πάλι καλά... ακόμα τίποτα! Έχω βέβαια και πολύ ανθεκτικό δέρμα και βάζω κρέμα μετά το μπάνιο και όποτε αισθάνομαι φαγούρα ή να με τραβάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkμου πόσο συγκινήθηκα που διάβασα ότι αύριο με το καλό γεννάς!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Που θα πάνε!! Και να έχεις μια γρήγορη ανάρρωση!! Θα περιμένουμε νέα σου μόλις μπορέσεις!! 

Κορίτσια εγώ στις 13/8 περιμένω να μου έρθει, δεν ελπίζω σε τίποτα αυτό το μήνα γιατί οι επαφές μας δεν έγιναν όταν "έπρεπε" οπότε με το καλό να ρθει να πάμε στον επόμενο κύκλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κοριτσια μου σας στελνω ολες μια θετικη ενεργεια....εμεις σημερα φυγαμε για διακοπες...περπαταω στο λιμανι και μου ηρθε να σας στειλω αυτη τη φωτογραφια και να σας ευχηθω του χρονου τετοιο καιρο να κοιταμε ολες μια τετοια θεα καλοκαιρινη αγκαλια με ενα μωρακι....καληνυχτα!!!!!!!!!🙏🙏🙏🥚🩷🩵

FB_IMG_1719343081819.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 και @Elk κορίτσια σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε μια εύκολη γεννά και να γεννήσετε όσο πιο εύκολα γίνεται🌸

Με το καλό να πιάσετε στην αγκαλίτσα σας τα μωράκια σας!!! 
 

Θα περιμένουμε νεα σας🧿🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

@Katiana1987 και @Elk κορίτσια σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε μια εύκολη γεννά και να γεννήσετε όσο πιο εύκολα γίνεται🌸

Με το καλό να πιάσετε στην αγκαλίτσα σας τα μωράκια σας!!! 
 

Θα περιμένουμε νεα σας🧿🌈

Για να δούμε τι θα πει η γιατρός το πρωι! Θα με κρατήσει για τοκετό ή θα με στείλει σπίτι μου μέχρι να με πιάσουν οι κανονικοί πόνοι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Για να δούμε τι θα πει η γιατρός το πρωι! Θα με κρατήσει για τοκετό ή θα με στείλει σπίτι μου μέχρι να με πιάσουν οι κανονικοί πόνοι;

Εγω νιωθω ότι επειδή σου είπε μέχρι 16 θα σε βάλει αύριο!!!🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Εγω νιωθω ότι επειδή σου είπε μέχρι 16 θα σε βάλει αύριο!!!🤞🏼

Μακάρι. 🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Όσες βρίσκεστε στην Αττική δε νομίζω ότι έχετε καταφέρει να κοιμηθείτε και ιδιαίτερα με τόσα 112! 

Σε λίγο φεύγω για το ραντεβού μου με τη γιατρό και πιστεύω πως θα μείνω κιόλας! Νομίζω πως είχα τον πρώτο σφάχτη. Θα σας κρατάω ενήμερες ΄΄οσο μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk& @Katiana1987με το καλό κορίτσια μου, εύχομαι ολόψυχα με έναν πόνο!! Έρχεται η μεγάλη ώρα να δείτε τα μωράκια που τόσο καιρό κλοτσάνε την κοιλίτσα σας! ❤️ Θα περιμένουμε τα νέα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Όσες βρίσκεστε στην Αττική δε νομίζω ότι έχετε καταφέρει να κοιμηθείτε και ιδιαίτερα με τόσα 112! 

Σε λίγο φεύγω για το ραντεβού μου με τη γιατρό και πιστεύω πως θα μείνω κιόλας! Νομίζω πως είχα τον πρώτο σφάχτη. Θα σας κρατάω ενήμερες ΄΄οσο μπορώ!

Καλημέρα κορίτσι μου, θα περιμένουμε νέα σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk @Katiana1987 εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα κοριτσάκια σας!!!! 

Καλή λευτεριά και με έναν πόνο.🙏 Περιμένουμε τα νέα σας😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Όσες βρίσκεστε στην Αττική δε νομίζω ότι έχετε καταφέρει να κοιμηθείτε και ιδιαίτερα με τόσα 112! 

Σε λίγο φεύγω για το ραντεβού μου με τη γιατρό και πιστεύω πως θα μείνω κιόλας! Νομίζω πως είχα τον πρώτο σφάχτη. Θα σας κρατάω ενήμερες ΄΄οσο μπορώ!

Κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου αν θέλει να έρθει σήμερα 🥰♥️ γερό και τυχερό να είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk κορίτσι μου γλυκό που μας σκέφτεσαι όλες να ξέρεις ότι και εμείς σε σκεφτόμαστε!! Με το καλό να έρθει το κορίτσι σου. Όλα θα πάνε υπέροχα είναι σίγουρη ♥️🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, όλα καλά. Υπάρχουν ρυθμικές συσπασούλες κάθε 7 λεπτά αλλά όχι ωδύνες ακόμα! Με ήλεγξε και κολπικά και δεν έχει ακόμα διαστολή ο τράχηλος. Εκτός απροόπτου θα με ξανά δει την Τετάρτη το πρωί την ίδια ώρα. 

Πολύ σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τη σκέψη σας και τη θετική σας ενέργεια!!! Στην αναμονή ακόμα 2 μέρες λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τα καλα σου λόγια 

σημερα κάνω εισαγωγή στο νοσοκομείο έχω αγωνια να πάνε όλα καλά ❤️

αυριο το πρωί θα μπω για καισαρική 🙏

Η ώρα η καλή να είναι κορίτσι μου, με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου, ενημέρωσε μας όταν μπορέσεις❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου, όλα καλά. Υπάρχουν ρυθμικές συσπασούλες κάθε 7 λεπτά αλλά όχι ωδύνες ακόμα! Με ήλεγξε και κολπικά και δεν έχει ακόμα διαστολή ο τράχηλος. Εκτός απροόπτου θα με ξανά δει την Τετάρτη το πρωί την ίδια ώρα. 

Πολύ σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τη σκέψη σας και τη θετική σας ενέργεια!!! Στην αναμονή ακόμα 2 μέρες λοιπόν! 

Α άρα έχεις ακόμα... Αχ κουράγιο! Θα περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου, όλα καλά. Υπάρχουν ρυθμικές συσπασούλες κάθε 7 λεπτά αλλά όχι ωδύνες ακόμα! Με ήλεγξε και κολπικά και δεν έχει ακόμα διαστολή ο τράχηλος. Εκτός απροόπτου θα με ξανά δει την Τετάρτη το πρωί την ίδια ώρα. 

Πολύ σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τη σκέψη σας και τη θετική σας ενέργεια!!! Στην αναμονή ακόμα 2 μέρες λοιπόν! 

Όλα καλά θα είναι!!! Έρχεται!!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Α άρα έχεις ακόμα... Αχ κουράγιο! Θα περιμένουμε νέα σου 😊

Το ποσό δεν ξέρουμε!!! Χιχιχι

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Όλα καλά θα είναι!!! Έρχεται!!!!😍😍

Όλα καλά είναι κι εγώ είμαι πολύ ενθουσιασμένη. Στην αναμονή και πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Το ποσό δεν ξέρουμε!!! Χιχιχι

Όλα καλά είναι κι εγώ είμαι πολύ ενθουσιασμένη. Στην αναμονή και πάλι!!!

Άντε στην αναμονή κι εμείς μαζί σου 😂😂 περιμένουμε να γεννήσουμε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Άντε στην αναμονή κι εμείς μαζί σου 😂😂 περιμένουμε να γεννήσουμε 😂😂😂

Πάντως δε φαίνεται να πάρει πολλές μέρες ακόμα!!! Έτσι πάμε όλες μαζί!!! Μια για όλες και όλες για μια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Πάντως δε φαίνεται να πάρει πολλές μέρες ακόμα!!! Έτσι πάμε όλες μαζί!!! Μια για όλες και όλες για μια!!!

Πλάκα στην πλάκα μέσα από αυτό το φόρουμ εγώ βρήκα πληροφορίες που δεν ήξερα από διάφορες κοπέλες που με βοήθησαν όταν τις είχα ανάγκη, μου έδωσαν δύναμη και κουράγιο να παλέψω με την "υπογονιμότητα" μου, πιο μετά με τις εγκυμοσύνες μου κτλ κτλ. Πραγματικά είμαστε δεμένες κατά κάποιον τρόπο, άγνωστες μεταξύ αγνώστων! Και αυτό είναι το εκπληκτικό! Η μητρότητα μας έφερε κοντά!! Είτε στην προσπάθεια, είτε στην εγκυμοσύνη, είτε μετά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου, όλα καλά. Υπάρχουν ρυθμικές συσπασούλες κάθε 7 λεπτά αλλά όχι ωδύνες ακόμα! Με ήλεγξε και κολπικά και δεν έχει ακόμα διαστολή ο τράχηλος. Εκτός απροόπτου θα με ξανά δει την Τετάρτη το πρωί την ίδια ώρα. 

Πολύ σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τη σκέψη σας και τη θετική σας ενέργεια!!! Στην αναμονή ακόμα 2 μέρες λοιπόν! 

Μπράβο τον γιατρό σου.. λέω τώρα θα την βάλει την κοπέλα μέσα γτ έρχεται 15.08  , δεν ήθελα να στο πω για αυτό και δεν είπα κάτι. Αλλά αφού είδα ότι δε σε πίεσε και σου είπε έλα Τετάρτη τότε όλα μια χαρά... Σκάλες σκάλες σκάλες Κατερίνα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...