Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Δουλειά γραφείου κάνω και μάλιστα πολλές μέρες πλέον από το σπίτι! Αλλά 2 μέρες πριν είχα κουραστεί πολύ γυρνώντας τα μαγαζιά με μωρουδιακά και φοβάμαι ότι το παράκανα!!!!
    • Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ευτυχώς πήγαν όλα καλά και από τότε δεν είχα το παραμικρό...! Την αντιβίωση την πήρα γιατί το σημείο που έγινε η αποκόλληση (αν το εξηγώ σωστά) είναι σα μια μικρή ανοικτή πληγούλα, οπ΄΄οτε είναι επικίνδυνο για φλεγμονή.... Από οδηγίες μου είπε ξεκούραση και δεν μου έδωσε προγεστερόνη.  Εσύ είχες στην πολύ αρχή όπως γράφεις, που είναι και πολύ συχνό απ ότι διαβάζω... Πάντως κορίτσια καταλαβαίνω ότι δεν πρέπει να πιέζουμε πολύ τον εαυτό μας σωματικά. Αν και μου είπαν ότι απλά συνέβη (χωρίς ιδιαίτερο λόγο) εγώ το συνδέω με την κούραση που ένιωσα το Σάββατο που γύρναγα στα μαγαζιά και ταλαιπωρ΄ήθηκα... Από εδώ και πέρα μόνο χαλάρωση!
    • Κοριτσι μου δεν ξέρω αν βοηθάει η τακτική που ακολούθησα εγώ  Είδα πότε έκανα ωορρηξια σε προηγούμενους κύκλους και πηρα ένα εύρος ημερών αφού η ωορρηξία έπαιζε από 18η έως 21η μέρα 
    • Καλημέρα καλημέρα! Συγχαρητήρια για τα τεστακια και πάμε σήμερα για τεράστιες χοριακές!! Εμείς και επίσημα μπαίνουμε σε love zone και είπαμε αυτό το μήνα να πάμε μέρα παρά μέρα όλο το μήνα -τι να κάνουμε θα θυσιαστούμε
    • Γεια σου Λευκη μας υπέροχα τα νέα σου ❤️❤️❤️ θα το μάθετε το φύλο δεν γίνεται να κρύβεται συνέχεια χαχαχα!    καλος να ριζώσετε στο σπιτάκι σας! 🩷🙏🏼 κ να υποδεχτείτε το ζουζούνι σας!  Ο Σεπτέμβρης ήταν μήνας ξεκούρασης και κούρασης για εσάς αλλά τώρα τακτοποιηθήκατε (καλύτερα τώρα όμως γιατι έχω κάνει μετακομίσεις κ με ένα κ με δυο παιδιά κ είναι ζόρι 🥹)    για την κολπίτιδα (πάλευα σε όλη την εγκυμοσύνη στο δεύτερο παιδάκι μου) κ με βοήθησαν οι οδηγίες της μαίας για πλύσεις με χαμομήλι στην ευαίσθητη περιοχή και υπόθετο καλεντουλας γιατί έπαιρνα κ εγώ κρέμα αλλά σκέψου εμένα έφευγε κ ερχόταν ξανά σε όλη την εγκυμοσύνη κ δεν ήθελα να βάζω συνέχεια φαρμακευτική κρέμα κ έτσι στράφηκα σε πιο φυσικές λύσεις!    (βέβαια συμβαίνει στην εγκυμοσύνη κ χωρίς κάποια αιτία εξωτερική να παθαίνεις κολπίτιδα γ αυτό κ θέλει προσοχή εκεί κάτω 😬) χαίρομαι που υποχωρεί σε σένα κ εύχομαι να μην σε παιδέψει παρά πέρα  💪🏽🩷😍❤️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...