Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

@Mantariniκοριτσι μ θα συμφωνήσω με τν @arntalia. Σε δύο κυκλους ετυχε να ειναι ο αντρας μ άρρωστος, τν 1η φορα τ προσπαθησαμε. Βγηκε αλλα ξενερωσαμε. Τη 2η τ αφησαμε.

@Xrisa95 ναι ισως να δείχνει αλλα πρέπει να ειναι τερμα κοκκινο. Οχι σαν της κοπελας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Αντε μα δουμε κ αυτο το μηνα....εγω αποφασισα να πορευτω χωρις τεστ ωορηξιας  αυτο το μηνα κ επαφες οποτε ερθουν γτ φευγουμε κ διακοπες να ηρεμησουμε....

Και πολύ καλά θα κάνετε🙏👌Να περασετε όμορφα 🙏👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eva_gge_lia είπε:

Και πολύ καλά θα κάνετε🙏👌Να περασετε όμορφα 🙏👌

Θα παριμενουμε θετικο τεστ ωορηξιας σου συντομα🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Θα παριμενουμε θετικο τεστ ωορηξιας σου συντομα🙏🙏🙏

Σε μια βδομάδα πιστεύω, τους δυο τελευταίους μηνες το θετικό ηταν 15η μερα και το επιβεβαιώσα και με υπέρηχο🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
γραφω εδώ που ήμαστε πολλές για να μου δώσετε τα φώτα σας. 
Είμαι στον 7 μήνα 30 εβδομάδα και σήμερα εκανα εξετάσεις αίματος και ούρων. Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και όλα καλά αλλά στην γενική ούρων γράφει λεύκωμα ίχνη ενώ στην προηγούμενη πριν ένα μήνα έγραφε όχι. 
ξερει καμία τι μπορεί να σημαίνει;

Τα έχω στείλει στον γιατρο μου αλλά λογικά θα τα δει αργά το βράδυ και με έχει φάει η αγωνία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Παρασκευαιδου εγω πάντως μια φορα π μπερδεύτηκα κ εκανα τετοιο τεστ αντι εγκυμοσύνης ηταν πιο έντονο από αυτο κ δ ημουν εγκυος. Τζαμπα χαρηκα. Κ μετά λεω για κατσε λιγο. Πράσινο ειναι αυτο, οχι μπλε! Τ μονο τεστ ωορηξιας π ηταν κατα κοκκινο ενω ηταν εγκυος ηταν της @Elli13,που ηταν η γραμμη πιο εντονη κ απο τ ελεγχου. Κανα 2 κορίτσια π μπερδεύτηκαν σαν εμενα ωορηξιας κ βγηκε γραμμη τελικα αδιαθετησαν. Μακαρι η κοπελα να ειναι βέβαια. Αλλα τα τεστ ωορηξιας δ επιβεβαιώνουν εγκυμοσύνη. 

Φυσικά και δεν επιβεβαιώνεται εγκυμοσύνη με τεστ ωορρηξίας. 

Σε εμένα ήταν άχνη γραμμή το τεστ εγκυμοσύνης και τις ωορρηξία πιο έντονο. 

Εδώ στη Γερμανία κάνουν το εξής .. συνεχίζουν τα τεστ και λένε και την επόμενη ημέρα είναι πιο έντονο κτλ . 

Εμένα πάντως μου αρέσουν τα συμπτώματα της 🥰 θα φανεί σε λίγες μέρες   @Tina23

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου μόλις εκανα το τεστ ωορρηξιας και νομίζω είναι στο πικ τι λέτε ; 

image.jpg

Βουρ βουρ για αγκαλίτσες!!! Καλή επιτυχίαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου μόλις εκανα το τεστ ωορρηξιας και νομίζω είναι στο πικ τι λέτε ; 

image.jpg

Ναιιι✌️✌️Καλη επιτυχία 🙏🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η MarinaM είπε:

Καλημέρα σε όλες! Μπήκα στο φόρουμ αφού έκανα το παιδάκι μου αναζητώντας πληροφορίες σχετικά με το θηλασμό και έπεσα πάνω στο θέμα σας. Καταλαβαίνω τη λαχτάρα σας για ένα παιδάκι γιατί ο γιος μου είναι ότι πιο όμορφο θα μπορούσα ποτέ να ονειρευτώ. Έχει ανοίξει νέους συναισθηματικούς ορίζοντες και έχει ξεκλειδώσει πλευρές μου που δεν ήξερα ότι είχα. Είναι το μικρό στρουμπουλο μου αγχολυτικο και εύχομαι σε όλες σας γρήγορα να αποκτήσουν το θαύμα σας!

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Έτσι είναι όπως τα λες.. ευχαριστούμε κι εσύ αν θελήσεις δεύτερο να τα καταφέρεις εύκολα κ γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου μόλις εκανα το τεστ ωορρηξιας και νομίζω είναι στο πικ τι λέτε ; 

image.jpg

Ναι ναι είναι τέλειο, καλή επιτυχίαααα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
γραφω εδώ που ήμαστε πολλές για να μου δώσετε τα φώτα σας. 
Είμαι στον 7 μήνα 30 εβδομάδα και σήμερα εκανα εξετάσεις αίματος και ούρων. Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και όλα καλά αλλά στην γενική ούρων γράφει λεύκωμα ίχνη ενώ στην προηγούμενη πριν ένα μήνα έγραφε όχι. 
ξερει καμία τι μπορεί να σημαίνει;

Τα έχω στείλει στον γιατρο μου αλλά λογικά θα τα δει αργά το βράδυ και με έχει φάει η αγωνία. 

Καλησπέρα κορίτσι μου, λογικά δε θα είναι κάτι, ίσως σου πει ο γιατρός σου να το παρακολουθειτε αλλά προς το παρόν δε νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι πέρα από το να παρακολουθείς την πίεσή σου. Πώς είναι η πίεσή σου τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η afr είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, λογικά δε θα είναι κάτι, ίσως σου πει ο γιατρός σου να το παρακολουθειτε αλλά προς το παρόν δε νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι πέρα από το να παρακολουθείς την πίεσή σου. Πώς είναι η πίεσή σου τώρα;

Δεν μετράω πίεση γενικά. Μόνο στα ραντεβού μετράει ο γιατρός μου αλλά νομίζω φυσιολογική είναι κάθε φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου μόλις εκανα το τεστ ωορρηξιας και νομίζω είναι στο πικ τι λέτε ; 

image.jpg

Κορίτσι μου βουρ στο ψητό σήμερα.. Και εύχομαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα 🤞🤞🤞🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Εμένα πάντως μου αρέσουν τα συμπτώματα της 🥰 θα φανεί σε λίγες μέρες   @Tina23

Ζαΐρα μουυυυυυυυυ σ αγαπώ 🤭🤭🤭 σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σκέψη.. Αλλά δεν έχω καμία ελπίδα για αυτό τον μήνα. Έχω τόσες πιθανότητες όσες να κερδίσω το Τζόκερ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θέλω να ρωτήσω και κάτι αλλο.. Κορίτσια που προσπαθείτε καιρό έχετε επαφες ολο το μήνα ή κυρίως την εβδομάδα της ωορρηξίας!Τις ημέρες μετα την περίοδο ή στην ωχρινικη φάση δεν υπάρχει περίπτωση σύλληψης εφόσον έχει επιβεβαιωθεί ωορρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eva_gge_lia εμεις εχουμε επαφες σε ολο τ κυκλο. Ανεξαρτητως τεκνοποιησης. Οι επαφές μας τονωνουν, μαε ανεβαζουν,μας ενώνουν με τ σύντροφο μας. Εγω προσωπικά εχω αναγκη για επαφες σε ολο τ κυκλο. Δ τ κανω μονο για να μεινω εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@eva_gge_lia εμεις εχουμε επαφες σε ολο τ κυκλο. Ανεξαρτητως τεκνοποιησης. Οι επαφές μας τονωνουν, μαε ανεβαζουν,μας ενώνουν με τ σύντροφο μας. Εγω προσωπικά εχω αναγκη για επαφες σε ολο τ κυκλο. Δ τ κανω μονο για να μεινω εγκυος.

@Diwni Προφανώς και πολυ καλά κάνετε, αλίμονο αν ερχομασταν σε επαφη μόνο για τεκνοποίηση. Αυτο που ηθελα να ρωτήσω ειναι  αν υπάρχει η πιθανότητα σύλληψης εκτός γόνιμων ημερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Εγω θέλω να ρωτήσω και κάτι αλλο.. Κορίτσια που προσπαθείτε καιρό έχετε επαφες ολο το μήνα ή κυρίως την εβδομάδα της ωορρηξίας!Τις ημέρες μετα την περίοδο ή στην ωχρινικη φάση δεν υπάρχει περίπτωση σύλληψης εφόσον έχει επιβεβαιωθεί ωορρηξία?

Θα συμφωνησω με την @Diwni πιο κατω. Και εγω π δεν ειχα συλληψη εως τωρα εχω επαφες ολο το μηνα  αλλα προσπαθω να εντεινω εκει 16 με 19 μερα αλλα εχω κ ασταθη κυκλο ...μου αρεσει πιο πολυ να περναμε καλα γτ 3 4 μηνες τωρα με το αγχος κ να τον κυνηγαω απο πισω μονο ωραιο δεν ειναι...εχε επαφες κ να απολαμβανεις τη στιγμή με το συντροφο σου. Το παν ειναι η γερη βαση μαζι του να ειστε καλα σαν ζευγαρι❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Εγω θέλω να ρωτήσω και κάτι αλλο.. Κορίτσια που προσπαθείτε καιρό έχετε επαφες ολο το μήνα ή κυρίως την εβδομάδα της ωορρηξίας!Τις ημέρες μετα την περίοδο ή στην ωχρινικη φάση δεν υπάρχει περίπτωση σύλληψης εφόσον έχει επιβεβαιωθεί ωορρηξία?

Βεβαιως κ υπαρχουν πιθανοτητες ακομη κ 2 3 μερες μετα την ωορηξια οταν φυσικα εχεις σταθερο κυκλο σχετικα... Φιλη μου με αστατο κυκλο εμεινε εγκυος 3 μερες μετα την ωορηξια της...ετσι κ αλλιως το σπερματοζωαριο επιβιωνει γ 5 μερες μεσα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
γραφω εδώ που ήμαστε πολλές για να μου δώσετε τα φώτα σας. 
Είμαι στον 7 μήνα 30 εβδομάδα και σήμερα εκανα εξετάσεις αίματος και ούρων. Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και όλα καλά αλλά στην γενική ούρων γράφει λεύκωμα ίχνη ενώ στην προηγούμενη πριν ένα μήνα έγραφε όχι. 
ξερει καμία τι μπορεί να σημαίνει;

Τα έχω στείλει στον γιατρο μου αλλά λογικά θα τα δει αργά το βράδυ και με έχει φάει η αγωνία. 

Απ' ότι διαβάζω σημαίνει ότι φεύγουν πρωτείνες με τα ούρα σου. Υπάρχουν διάφορες αιτίες που μπορεί να συμβαίνει αυτό... Ακόμα και μια ουρολοίμωξη! Περίμενε να μιλήσεις με το γιατρό σου! Μέχρι τότε... ψυχραιμία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
γραφω εδώ που ήμαστε πολλές για να μου δώσετε τα φώτα σας. 
Είμαι στον 7 μήνα 30 εβδομάδα και σήμερα εκανα εξετάσεις αίματος και ούρων. Μόλις μου έστειλαν τα αποτελέσματα και όλα καλά αλλά στην γενική ούρων γράφει λεύκωμα ίχνη ενώ στην προηγούμενη πριν ένα μήνα έγραφε όχι. 
ξερει καμία τι μπορεί να σημαίνει;

Τα έχω στείλει στον γιατρο μου αλλά λογικά θα τα δει αργά το βράδυ και με έχει φάει η αγωνία. 

Τίποτα δεν είναι...μην ανησυχείς...είχα πέρσι Λευκωμα ίχνη και με είπε ο ουρολόγος δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς...να πίνεις λίγο περισσότερο νερό!!!!

Με το καλό🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

@arntaliaΕίμαστε μαζί 7η μερα και εγω✌️✌️✌️

Εγώ μια μέρα πίσω 6η… Ούτε κ γω θα κάνω τεστακια αυτό το μήνα. Ότι γίνει… Πάμε κ διακοπές την άλλη Τρίτη με το καλό να χαλαρώσουμε οικογενειακώς😊😊

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου μόλις εκανα το τεστ ωορρηξιας και νομίζω είναι στο πικ τι λέτε ; 

image.jpg

Εντελώς θετικό όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Απ' ότι διαβάζω σημαίνει ότι φεύγουν πρωτείνες με τα ούρα σου. Υπάρχουν διάφορες αιτίες που μπορεί να συμβαίνει αυτό... Ακόμα και μια ουρολοίμωξη! Περίμενε να μιλήσεις με το γιατρό σου! Μέχρι τότε... ψυχραιμία!!!

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τίποτα δεν είναι...μην ανησυχείς...είχα πέρσι Λευκωμα ίχνη και με είπε ο ουρολόγος δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς...να πίνεις λίγο περισσότερο νερό!!!!

Με το καλό🙏

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! 
Ουρολοίμωξη δεν είναι γιατί εκανα και κολπικο επίχρισμα και βγήκε αρνητικό. Θα περιμένω να τις δει και να μου απαντήσει….γιατι το γκουγκλάρισμα δεν μου άρεσε 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...