Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

αρα είσαι 11 μερες μέρα την ωορρηξία αφού είχες18-19 θετικό η ωορρηξία έγινε 20.. όποτε μπορεί να μην έδειξε ακόμα δώσε 1-2 μερες ακόμα να δεις πως πάει και εύχομαι να δείξει 😊

Ναι όντως. Με μπερδεύει λίγο και το προγραμμα γιατί αυτό γράφει ότι αύριο περιμένω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Παθούσα!!!!! 20 μέρες καθυστέρηση στο γιο μου....2 αρνητικά τεστ και 1 αρνητική χοριακή στις 7 μέρες καθυστέρηση. Ε καθυστερημένη σύλληψη....καθυστερημένο θετικό τεστ...και ένας παίδαρος 6 χρονών τώρα! Δεν παρακολουθούσα την ωορρηξία τότε και τα υπολόγιζα βάση εφαρμογής που κατέγραφα τους κύκλους μου.

Να σου ζήσει ο παίδαρος!! Άρα είσαι ζωντανο παράδειγμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Να σου ζήσει ο παίδαρος!! Άρα είσαι ζωντανο παράδειγμα!! 

@Melikara86πως εισαι σημερα.??? Εγω εντονο.πρηξιμο κ καμια διαθεση γ φαγητο...αδιαθετησες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα απο εμένα!!

Προσπάθησα να διαβάσω οσα περισσότερα μηνύματα μπορούσα, για να σας γνωρίσω. Πολλες οι σελίδες βέβαια και εχω μπερδευτεί.

Ειμαι η Τόνια, έχω 3 παιδιά και πριν 10 ημέρες ειχα μια παλινδρομη κύηση όπου έκανα απόξεση.

Ψυχολογικά το έχω πάρει άσχημα. Ξέρω... πολλές θα μου πείτε, οτι έχω 3 παιδιά και να παίρνω δύναμη. Όμως το ήθελα πολυ και αυτο το μωράκι, πίστεψα, ονειρευτηκα και το αγάπησα απ'το πρώτο λεπτό που είδα την θετική γραμμή του τέστ. Εννοείται πως παίρνω δύναμη απ'τα παιδιά μου, αλλα η θλίψη είναι θλίψη.

Τέλος πάντων... Ας μπω κι εγώ στην παρεα σας, γιατί πιστεύω πως μόνο δύναμη θα πάρω, καθώς πολλές κοπέλες έχετε βρεθεί στη θέση μου κάποιες τα καταφέρατε και είστε τωρα εγκυουλες και άλλες το παλεύετε και πότε κλαίτε πότε γελάτε!

🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonia. είπε:

Κορίτσια καλημέρα απο εμένα!!

Προσπάθησα να διαβάσω οσα περισσότερα μηνύματα μπορούσα, για να σας γνωρίσω. Πολλες οι σελίδες βέβαια και εχω μπερδευτεί.

Ειμαι η Τόνια, έχω 3 παιδιά και πριν 10 ημέρες ειχα μια παλινδρομη κύηση όπου έκανα απόξεση.

Ψυχολογικά το έχω πάρει άσχημα. Ξέρω... πολλές θα μου πείτε, οτι έχω 3 παιδιά και να παίρνω δύναμη. Όμως το ήθελα πολυ και αυτο το μωράκι, πίστεψα, ονειρευτηκα και το αγάπησα απ'το πρώτο λεπτό που είδα την θετική γραμμή του τέστ. Εννοείται πως παίρνω δύναμη απ'τα παιδιά μου, αλλα η θλίψη είναι θλίψη.

Τέλος πάντων... Ας μπω κι εγώ στην παρεα σας, γιατί πιστεύω πως μόνο δύναμη θα πάρω, καθώς πολλές κοπέλες έχετε βρεθεί στη θέση μου κάποιες τα καταφέρατε και είστε τωρα εγκυουλες και άλλες το παλεύετε και πότε κλαίτε πότε γελάτε!

🙏🙏🙏

Καλημέρα κορίτσι μου καταρχάς να χαίρεσαι τα μωράκια σου και λυπάμαι που για την απώλεια σου...εύχομαι να έρθει σύντομα το 4 μωράκι σου και αυτή την φορά να μείνει!!  Και εγώ έχω δύο παιδιά μεγάλα προσπαθώ για το τρίτο μου και μετράω μια απώλεια πριν 4 χρόνια περίπου! Εύχομαι να μας έρθει σύντομα κ εμάς ένα ακόμη θαύματακι!! 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

@Melikara86πως εισαι σημερα.??? Εγω εντονο.πρηξιμο κ καμια διαθεση γ φαγητο...αδιαθετησες?????

Όχι κορίτσι μου δεν αδιαθετησα ακόμα......και εγώ έχω έντονο πρήξιμο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melikara86 είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν αδιαθετησα ακόμα......και εγώ έχω έντονο πρήξιμο!! 

Πολλες οι καθυστερησεις τον ιουλιο ρε κοριτσια κ με αρνητικα τεστ....τι γινεται???!!! Θελω αθτο το καλοκαιρι να φυγει πραγματικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου καταρχάς να χαίρεσαι τα μωράκια σου και λυπάμαι που για την απώλεια σου...εύχομαι να έρθει σύντομα το 4 μωράκι σου και αυτή την φορά να μείνει!!  Και εγώ έχω δύο παιδιά μεγάλα προσπαθώ για το τρίτο μου και μετράω μια απώλεια πριν 4 χρόνια περίπου! Εύχομαι να μας έρθει σύντομα κ εμάς ένα ακόμη θαύματακι!! 🙏🏼

Σ'ευχαριστώ πολυ 🙏

Προσπαθείς αυτα τα χρόνια η τώρα είσαι στην προσπάθεια;

Εύχομαι σύντομα να πάνε ολα καλα και σε σενα! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Σ'ευχαριστώ πολυ 🙏

Προσπαθείς αυτα τα χρόνια η τώρα είσαι στην προσπάθεια;

Εύχομαι σύντομα να πάνε ολα καλα και σε σενα! 🤗

Προσπαθώ 8 χρόνια περιπου και τώρα πιάσαμε εντατικά με γιατρό παρακολούθηση  υοερηχογραφηκα εξετάσεις ορμονών κτλ!! Τώρα έναν δύο κύκλους ακόμα κ μετά πάμε με χάπια να κάνουμε διέγερση!! Θα δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melikara86 είπε:

Προσπαθώ 8 χρόνια περιπου και τώρα πιάσαμε εντατικά με γιατρό παρακολούθηση  υοερηχογραφηκα εξετάσεις ορμονών κτλ!! Τώρα έναν δύο κύκλους ακόμα κ μετά πάμε με χάπια να κάνουμε διέγερση!! Θα δούμε!! 

Καλη επιτυχία ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Πολλες οι καθυστερησεις τον ιουλιο ρε κοριτσια κ με αρνητικα τεστ....τι γινεται???!!! Θελω αθτο το καλοκαιρι να φυγει πραγματικα...

Χαχχαχα σήμερα εγώ έχω κ άλλο τρελό....με έχει πιάσει από το πρωί μια αναμπιυμοουλα στο στομάχι και δεν θέλω να φάω τίποτα!!!!άλλο πάλι κ αυτό!!! Πφφφφ θα με τρελάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia. είπε:

Καλη επιτυχία ❤️❤️

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου...κ σε σένα εύχομαι σύντομα.. άσε οκ οργανισμό σου να ηρεμήσει καθώς κ εσύ ψυχολογικά και πάρε δύναμη να προσπαθήσετε ξανά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Χαχχαχα σήμερα εγώ έχω κ άλλο τρελό....με έχει πιάσει από το πρωί μια αναμπιυμοουλα στο στομάχι και δεν θέλω να φάω τίποτα!!!!άλλο πάλι κ αυτό!!! Πφφφφ θα με τρελάνει

Εγω ημικρανια.πηρα ενα αναλγητικο κ το στομαχι χαλια...τα εναποθετω στο.καιρο κ στη ζεστη ...κανουν ακομη πιο δυσκολη τη κατασταση οταν εισαι στην αναμονη της περιοδου ειδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Εγω ημικρανια.πηρα ενα αναλγητικο κ το στομαχι χαλια...τα εναποθετω στο.καιρο κ στη ζεστη ...κανουν ακομη πιο δυσκολη τη κατασταση οταν εισαι στην αναμονη της περιοδου ειδικα

Και εγώ τι ίδιο λέω.... πιστεύω λόγω ζέστης!! Έκανα ένα τεστ πριν λίγο αρνητικό!! Επομένως περιμένω να έρθει...εκτός κ τελικά δεν έκανα ωορρηξία πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Παθούσα!!!!! 20 μέρες καθυστέρηση στο γιο μου....2 αρνητικά τεστ και 1 αρνητική χοριακή στις 7 μέρες καθυστέρηση. Ε καθυστερημένη σύλληψη....καθυστερημένο θετικό τεστ...και ένας παίδαρος 6 χρονών τώρα! Δεν παρακολουθούσα την ωορρηξία τότε και τα υπολόγιζα βάση εφαρμογής που κατέγραφα τους κύκλους μου.

τέτοια να μας λες να παίρνουν τα μυαλά μας αέρα!!! 

νιώθω ότι δεν αντεχω άλλο! θελω να αδιαθετίσω τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πόσες είμαστε με καθυστέρηση και αρνητικo τεστ;;

εγώ μετράω 5 μέρες καθυστέρηση και το τελευταίο τεστ το έκανα την Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια θα τρελαθώ..θυμάστε που είχα ουρολοίμωξη τον προηγούμενο μήνα; πήγα σήμερα από μόνη μου να κάνω επαναληπτικές και μου βγήκε πάλι χάλια η γενική ούρων..περιμένω και την καλλιέργεια να δω τι γίνεται..επισης βγηκε και ζάχαρο στα ούρα..εγώ συνεχίζω χωρίς συμπτώματα..τι να πω..πάνε οι προσπάθειες κι αυτόν τον μηνα..ξενέρωσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια πόσες είμαστε με καθυστέρηση και αρνητικo τεστ;;

εγώ μετράω 5 μέρες καθυστέρηση και το τελευταίο τεστ το έκανα την Δευτέρα.

5 μερες??????Εχεις σταθερό κύκλο γενικά?? Εύχομαι να συμβαίνει αυτο που περιγράφει η κοπέλα πιο πάνω και σε λιγες μερες να δεις θετικό 🌈🌈🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

5 μερες??????Εχεις σταθερό κύκλο γενικά?? Εύχομαι να συμβαίνει αυτο που περιγράφει η κοπέλα πιο πάνω και σε λιγες μερες να δεις θετικό 🌈🌈🌈🌈

ναι έχω σταθερό κύκλο σε γενικές γραμμές, αλλά μάλλον έκανα πιο αργά ωορρηξία απ ότι υπολόγιζα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

αχ κορίτσια θα τρελαθώ..θυμάστε που είχα ουρολοίμωξη τον προηγούμενο μήνα; πήγα σήμερα από μόνη μου να κάνω επαναληπτικές και μου βγήκε πάλι χάλια η γενική ούρων..περιμένω και την καλλιέργεια να δω τι γίνεται..επισης βγηκε και ζάχαρο στα ούρα..εγώ συνεχίζω χωρίς συμπτώματα..τι να πω..πάνε οι προσπάθειες κι αυτόν τον μηνα..ξενέρωσα..

Μίλησες με τον γιατρό σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια πόσες είμαστε με καθυστέρηση και αρνητικo τεστ;;

εγώ μετράω 5 μέρες καθυστέρηση και το τελευταίο τεστ το έκανα την Δευτέρα.

Και γω με καθυατερηση 7 μερες τωρα κ 3 αρνητικα τεστ ...εντονο πρηξιμο ημικρανιες κλπ...κ με γυροφερνει κ ενας πονολαιμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Και εγώ τι ίδιο λέω.... πιστεύω λόγω ζέστης!! Έκανα ένα τεστ πριν λίγο αρνητικό!! Επομένως περιμένω να έρθει...εκτός κ τελικά δεν έκανα ωορρηξία πάλι 

Δυσκολος ο ιουλιος...εκανα ενα πριν λιγο τ τελευταιο π ειχα αρνητικο...οποτς εγω δεν εκανα σιγουρα ωορηξια χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

αχ κορίτσια θα τρελαθώ..θυμάστε που είχα ουρολοίμωξη τον προηγούμενο μήνα; πήγα σήμερα από μόνη μου να κάνω επαναληπτικές και μου βγήκε πάλι χάλια η γενική ούρων..περιμένω και την καλλιέργεια να δω τι γίνεται..επισης βγηκε και ζάχαρο στα ούρα..εγώ συνεχίζω χωρίς συμπτώματα..τι να πω..πάνε οι προσπάθειες κι αυτόν τον μηνα..ξενέρωσα..

Πως γίνεται αυτό κορίτσι μου;;;; 😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μίλησες με τον γιατρό σου;; 

έστειλα στην γυναικολόγο μου..ίσως πάρω και εναν ουρολόγο να δω τι θα μου πει κι εκείνος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Πως γίνεται αυτό κορίτσι μου;;;; 😱

πραγματικά απορώ..γιατί αντιβίωση πήρα με βάση το αντιβιόγραμμα..και ήταν και 7 μέρες..δεν ξέρω τι συμβαίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...