Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα🌸 

ξανά εκανα τεστ σήμερα και ήταν αρνητικό όποτε ήταν ελαττωματικό εκείνο που είχα κανει προχθές.. 

Τουλάχιστον ξέρεις τι συμβαίνει…

Απόλαυσε το καλοκαίρι σου και θα έρθει η στιγμή που θα κρατήσεις το θετικό τεστ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα🌸 

ξανά εκανα τεστ σήμερα και ήταν αρνητικό όποτε ήταν ελαττωματικό εκείνο που είχα κανει προχθές.. 

πιστευα θα ήταν θετικό, αλλά νωρις δεν είναι;; Περίμενε ακόμη λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ αρεσει που ήμουν σίγουρη οτι πάντα γινεται η ωορρηξία μου την 14η μερα του κύκλου.. 13η μερα σήμερα και το τέστ αρνητικό.. Ευτυχώς ξεκινησα αμεσα τα τέστ και δεν άφησα μηνες προσπάθειας να περάσουν! Τον προηγούμενο μηνα εκανα υπέρηχο την 16η μερα και ο γιατρός επιβεβαίωσε την ωορρηξία! Άρα θα δω θετικο τεστ τις επόμενες μέρες...πφφφ για να δούμε με έφαγε η σιγουριά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Άντε ωραία με το καλό 🙏 🙏 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Πωπωπω σε ένα μήνα… πως είναι η μικρούλα σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Μ αρεσει που ήμουν σίγουρη οτι πάντα γινεται η ωορρηξία μου την 14η μερα του κύκλου.. 13η μερα σήμερα και το τέστ αρνητικό.. Ευτυχώς ξεκινησα αμεσα τα τέστ και δεν άφησα μηνες προσπάθειας να περάσουν! Τον προηγούμενο μηνα εκανα υπέρηχο την 16η μερα και ο γιατρός επιβεβαίωσε την ωορρηξία! Άρα θα δω θετικο τεστ τις επόμενες μέρες...πφφφ για να δούμε με έφαγε η σιγουριά 🤣

Καλά έκανες κ πήρες τεστ γιατί κ εγώ έτσι πιστευα ενώ έκανα νωρίτερα ωορρηξία! Μακάρι να το πετύχετε το σποράκι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Η αληθεια ειναι οτι σε μπερδεψε αρκετα...κμενα ετσι μ ειπε στ τελευταιο κυκλο οτι δεν εγινε κ μετα μαλλον δεν εγινε...αλλα αν δεν ξερει ο γιατρος αν καναμε ποιος ξερει αλλος??!!!!! Πφφ σε νοιωθω κ γω 34μερα κυκλου κ ακομη περιμενω

Έτσι ακριβώς.....μακάρι να μπορούσαμε να ξέρουμε εμείς με σιγουριά.   Περιμένεις περίοδο; Έκανες ωορρηξια ξέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Με το καλό κορίτσι μου!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Τουλάχιστον ξέρεις τι συμβαίνει…

Απόλαυσε το καλοκαίρι σου και θα έρθει η στιγμή που θα κρατήσεις το θετικό τεστ κορίτσι μου!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

πιστευα θα ήταν θετικό, αλλά νωρις δεν είναι;; Περίμενε ακόμη λίγο 

Θα περιμένω λίγο ακόμη μέχρι την καθυστέρηση και αν δεν και αυτόν τον μήνα τότε θα σταματήσω τα τεστ, να χαλάρωσω λίγο και μετά το καλοκαίρι θα το ψάξω περισσότερο γιατί ο σύντροφος δεν έχει εξεταστεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλά έκανες κ πήρες τεστ γιατί κ εγώ έτσι πιστευα ενώ έκανα νωρίτερα ωορρηξία! Μακάρι να το πετύχετε το σποράκι σας 

Μα πραγματικά σωτηρία αυτα τα τεστακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πωπωπω σε ένα μήνα… πως είναι η μικρούλα σου;;; 

Η Μπέμπα καλά είναι θα ηθελα να την άφηναν λίγο ακόμη να πάρει πιο πολύ βαρος αλλά οκ δεν πειράζει θα το πάρει μετά με τον θηλασμό 

κατα τα αλλά είναι εντάξει το Doppler μου ήταν καλό που έκανα πριν μια βδομαδα το ζαχαρο μου είναι οκ με την διατροφη το καλό είναι ότι με την διατροφη ρύθμισα και τα κιλά μου είμαι + 9 κιλά φαίνεται πως εχασα  🤷‍♀️

 17/7 έχω ραντεβού με ενδοκρινολόγο φαντάζομαι το τελευταίο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Μα πραγματικά σωτηρία αυτα τα τεστακια!

Είδες καμία φορά που δεν υπολογίζουμε σωστά τις μερες ; Βοηθανε πολύ να καταλάβουμε την ωορρηξία και εγω λαθος την υπολόγιζα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

 

Θα περιμένω λίγο ακόμη μέχρι την καθυστέρηση και αν δεν και αυτόν τον μήνα τότε θα σταματήσω τα τεστ, να χαλάρωσω λίγο και μετά το καλοκαίρι θα το ψάξω περισσότερο γιατί ο σύντροφος δεν έχει εξεταστεί. 

Το πόσο χαίρομαι όταν αποφασίζετε να κόψετε τα τεστ... δε φαντάζεσαι!!! χαχαχαχα

Εγώ έκανα τις εξετάσεις μου σήμερα κορίτσια μου... Όλα καλά σε γενικές γραμμές... Ο αιματοκρίτης έπεσε λίγο πάλι, αλλά δεν ανησυχώ... Η FT4 είναι 18,11 με όριο 19,4 και η TSH έπεσε κι άλλο... 1,57 με όρια 0.25 - 5!!! Περιμένω να με πάρει ο ενδοκρινολόγος και να τις δουν και οι γιατροί αύριο και μεθαύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/7/2024 at 9:31 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !

ενταξει αν δεν κάνετε πολλά γεύματα θηλασμού είσαι καλά.. εμένα όλη μέρα δεν θηλαζε καθόλου αλλά θηλαζε όλη την νύχτα με αποτελέσματα να μην κοιμόμαστε καλά ουτε αυτήν ούτε εγω ούτε ο αντρας μου

12 μηνών εγω ξεκίνησα το φρέσκο γαλα αλλά όσο είχαμε στήθος εννοείται δεν το ήθελε μετά το πήρε 

άρχισε περπατάει η μικρή σου ; 

εεε τότε σε συμφέρει αν δεν παίρνει πολλά η κυρία γιατί πλέον έχουν ανεβει οι τιμές γιατί ακούω και ποσα που ουσιαστικά θα πρέπει να δίνεις όλο το μισθό σου ή τα 2/3 σε άτομο για να στο κρατάει εεε τότε δεν σε συμφέρει άμα είναι καθεσε σπίτι με το παιδί σου …😅

χαχαα σίγουρα θα του έρθει πάλι κάπως στην δουλειά αν μείνεις πάλι εγκυος αλλά δεν πειράζει 😂 άντε με το καλό να το βάλετε μπροστά 🤰

Εμένα μέσα στη μέρα ζητάει πιο πολύ για παρηγοριά και πίνει κυρίως πρωί βράδυ. Δυστυχώς θέλει στήθος για να κοιμηθεί αλλά θα προσπαθήσουμε τώρα να την κοιμίζει ο άντρας μου. Ευτυχώς κάθεται να την κοιμήσει και η κυρία γιατί το είχα άγχος (έρχεται κάποιες ώρες την εβδομάδα από τώρα για να την μαθαίνει).

Όχι άμα δεν κοιμάσαι δεν παλεύεται. Εμένα ευτυχώς προς το παρόν έχει ξεκινήσει και κοιμάται σερί γύρω στις 8-10 ώρες.

Ισχύει αυτό με τις τιμές. Αλλά να σου πω, πρέπει και να δουλέψεις για να ξεφεύγεις λίγο από το παιδί. Εγώ ώρες ώρες δεν την παλεύω καθόλου 😅 Είναι όλη μέρα πάνω μου και δεν μπορώ να κάνω καμία δουλειά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Εμένα μέσα στη μέρα ζητάει πιο πολύ για παρηγοριά και πίνει κυρίως πρωί βράδυ. Δυστυχώς θέλει στήθος για να κοιμηθεί αλλά θα προσπαθήσουμε τώρα να την κοιμίζει ο άντρας μου. Ευτυχώς κάθεται να την κοιμήσει και η κυρία γιατί το είχα άγχος (έρχεται κάποιες ώρες την εβδομάδα από τώρα για να την μαθαίνει).

Όχι άμα δεν κοιμάσαι δεν παλεύεται. Εμένα ευτυχώς προς το παρόν έχει ξεκινήσει και κοιμάται σερί γύρω στις 8-10 ώρες.

Ισχύει αυτό με τις τιμές. Αλλά να σου πω, πρέπει και να δουλέψεις για να ξεφεύγεις λίγο από το παιδί. Εγώ ώρες ώρες δεν την παλεύω καθόλου 😅 Είναι όλη μέρα πάνω μου και δεν μπορώ να κάνω καμία δουλειά! 

Καλά είσαι αν δεν το ζητάει για να κοιμηθεί εμένα το ήθελε.. εγω έτσι έκοψα τον θηλασμό κοιμόταν με τον αντρα μου μαζί και εγω μόνη μου για να μην με έχει δίπλα της και ζητάει στήθος καμία βδομαδα μας πήρε..

καλό αυτό που κοιμάται με την κυρία θα την μαθει σιγά σιγά 

καλα δίκιο έχει και εγω που δεν δουλεύω και είμαι όλη μέρα μαζί της είναι δύσκολο αλλά δεν είχα και κάπου να την αφήσω η πεθερά μου δουλεύει η μαμα μου είναι μακριά όποτε είναι όλη μέρα πάνω μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Είδες καμία φορά που δεν υπολογίζουμε σωστά τις μερες ; Βοηθανε πολύ να καταλάβουμε την ωορρηξία και εγω λαθος την υπολόγιζα 😅

Άστα να πάνε ευτυχώς που σκεφτηκα να επιβεβαιώσω την ωορρηξία με τεστ.Μιλαμε για τέτοια σιγουριά, οτι να ναι😂🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva_gge_lia είπε:

Άστα να πάνε ευτυχώς που σκεφτηκα να επιβεβαιώσω την ωορρηξία με τεστ.Μιλαμε για τέτοια σιγουριά, οτι να ναι😂🥴

Εγω πήγαινα με βάση τα υγρά που έβλεπα μετά με τα τεστ κατάλαβα ότι πρώτα εχω τα υγρά ναι αργότερα έχω θετικό τεστ ωορρηξιας..

Δηλαδή την μερα που έχω θετικό τεστ μπορεί και να μην έχω καθόλου υγρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω πήγαινα με βάση τα υγρά που έβλεπα μετά με τα τεστ κατάλαβα ότι πρώτα εχω τα υγρά ναι αργότερα έχω θετικό τεστ ωορρηξιας..

Δηλαδή την μερα που έχω θετικό τεστ μπορεί και να μην έχω καθόλου υγρά 

Πολύ σωστά και εμενα τα υγρα με μπερδευαν.Ειναι ο πρώτος μηνας που το παρακολουθω ειμαι περίεργη να δω που το πάει..😂Και αν θα εχω συμπτώματα την ημερα ωορρηξίας τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Έτσι ακριβώς.....μακάρι να μπορούσαμε να ξέρουμε εμείς με σιγουριά.   Περιμένεις περίοδο; Έκανες ωορρηξια ξέρεις;

Σημερα ειμαι 32ημερα κυκλου απλα επειδη δεν εχω σταθερο λυκλο φτανει μεχρι 35 μερες πιστευω πως μεχρι παρασκευη τ αργοτερο θα εχω.εχω κ εντονο πρηξιμο στη κοιλια μου κ κατι ενοχλησεις στη μεση μου ...ωορηξια μετρησα προγεστερονη 21 κ 24 μερα κυλλου κ ηταν 0..μ ειπε δεν εκανα ο γιατρος αλλα δεν ηταν κ σιγουρος εντελως...τωρα τι να του πεις κ αυτου?!!! Εσυ εχεις συμπτωματα περιοδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Με το καλό κορίτσι μου η ώρα η καλή να είναι❣️ πωπω πως πέρασε κ εσένα κ καιρός😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Ουαου….εισαι πολύ κοντά!!! Πως νοιωθεις;;;;

Καρδιοτοκογραφο δεν θα μπεις καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Με το καλο κοριτσι μου ολα να πανε κατ ευχην🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια εγω γύρισα από γιατρό 

τελικα θα με βάλει για καισαρική 8/8 σε ένα μήνα δηλαδή γεννάω 

Σε δυο βδομαδες θα ξανά πάω να κλείσουμε το χειρουργείο και να μου πει λεπτομέρειες 

Αχ ωραία ημερομηνία! Με το καλό κορίτσι μου! (Σας διαβάζω τώρα σιγά σιγά 😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλά είσαι αν δεν το ζητάει για να κοιμηθεί εμένα το ήθελε.. εγω έτσι έκοψα τον θηλασμό κοιμόταν με τον αντρα μου μαζί και εγω μόνη μου για να μην με έχει δίπλα της και ζητάει στήθος καμία βδομαδα μας πήρε..

καλό αυτό που κοιμάται με την κυρία θα την μαθει σιγά σιγά 

καλα δίκιο έχει και εγω που δεν δουλεύω και είμαι όλη μέρα μαζί της είναι δύσκολο αλλά δεν είχα και κάπου να την αφήσω η πεθερά μου δουλεύει η μαμα μου είναι μακριά όποτε είναι όλη μέρα πάνω μου 

Κι εγώ έτσι δεν έχω κάποιον εδώ να την αφήσω, μαμά δεν έχω και μπαμπάς και πεθερικά είναι μακριά και δουλεύουν κι όλας. Αλλά να σου πω και την αλήθεια δεν τους έχω εμπιστοσύνη 🤣🤣🤣🤣

Είναι πολύ δύσκολο όταν είσαι όλη την ώρα με τα παιδιά. Δεν έχεις και τι να κάνεις 😅 Πόσο να παίξεις πια;! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά δεν μου έδωσαν και άλλες επιλογές είναι η αλήθεια για την ολική νάρκωση το έμαθα λίγα λεπτά πριν με ναρκώσουν στην πρώτη τουλάχιστον οπότε δεν είχα και χρόνο να το σκεφτώ.. στην δεύτερη το ήξερα ήμουν προετοιμασμένη 😂
    • Καλημέραααα. 5 μτω και γω και σε αναμονή. Πλέον όμως το έχω πάρει πολύ χαλαρά. Προφανώς επειδή έχουμε ζοριστει πολύ με τηνετακομιση και την μικρή που την μέρα της μετακόμισης αποφάσισε να περπατήσει και τώρα έχουμε ξεκλειδώσει νέα πίστα 😂. Τις νύχτες γίνεται πανηγύρι, πολύ κλάμα... Τώρα δόντια ειναι, άλμα είναι, θα σας γελάσω. Είμαστε τόσο εξαντλημένοι που είχαμε μόνο δύο επαφές. Τη μέρα του θετικού και την μεθεπόμενη. Άρα τη μέρα της ωορρηξίας (θεωρητικά) τη χάσαμε. Δεν είχαμε καθόλου κουράγιο και δεν θέλω να το κάνουμε αγγαρεία.  Σκεφτόμουν τις προάλλες ότι αν δεν είχα αποβάλει, τώρα θα ήμουν περίπου 7 μηνών. Δεν ξέρω πως θα τα έβγαζα πέρα με την μετακόμιση, το τρέξιμο ποτ ρίχνουμε κάθε μέρα και τη μικρή που ναι μεν περπάτησε αλλά ακόμα είναι 11 μηνών και πλήρως εξαρτημένη από εμένα. Δυστυχώς βοήθεια δεν έχουμε από πουθενά, ο σύζυγος έπιασε και δεύτερη δουλειά οπότε οοοολο το βάρος είναι πάνω μου.  Υποτίθεται θα μας βοηθούσε η μητέρα μου και δεν την έγραψα βρεφικο. Κάτι συνέβη όμως και δεν θα είναι σε θέση όταν επιστρέψω στη δουλειά το Φεβρουάριο. Έχω χάσει τον ύπνο μου, δεν ξέρω τι θα το κάνω το παιδί... Σε άλλα νέα ο Οκτώβριος είναι ο μήνας ευαισθητοποίησης για τη νεογνική απώλεια  και την απώλεια κύησης. Και εμείς θα γιορτάσουμε τα γενέθλια της μικρούλας. Και στη σκέψη μου πάντα θα υπάρχουν αυτά τα 3 μωράκια που δεν θα γιορτάσουμε ποτέ γιορτές και γενέθλια... Είμαι σίγουρη ότι τα αδερφάκια της την προσέχουν από ψηλά ❤️❤️
    • Τι θα ήθελες να μάθεις;  Υπάρχει ιστοσελίδα που ίσως μπορεί να σε βοηθήσει  https://be-live.gr/  
    • Με τον κρίνο λέει 🤣🤣🤣🤣🤣 θεωρούσαμε με τη μέθοδο του τραβήγματος θα ήμασταν οκ αφου φαντάσου 8 χρόνια προσπαθούσαμε με εξωσωματικές για να κάνουμε το αγοράκι μας, αυτό ήρθε έτσι λοιπόν...  Φάσεις περνάνε... Και ο δικός μου μετά τις διακοπές ήθελε μόνο τον πατέρα του και πάλι τώρα ξανακολλησε πάνω μου. Θα δεις και σένα έτσι θα είναι, θα περνάει διάφορες φάσεις. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...