Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελενακι ακριβως το ιδιο κι εγω... στο γραφειο ολα καλα.. μη σου πω κρυωνω κιολας γτ βαζουν το κλιμα στο τερμα.. 🥶

αλλα οταν μπαινω στο αμαξι μαρτυριο... καινε ολα.. και φαντασου οτι βαζω 2 ηλιοπροστασιες, μια εσωτερικη και μια εξωτερικη...

μονο κουκουλα δεν εχω βαλει ακομα 😅

καλα θα κανεις Λευκη μου!!! το νινακι σας πανω απ ολα!!!! 🤰🥰❤️

καλα την αδεια σου γτ δεν την ξερεις;; εγω ηδη μετραω αντιστροφα μεχρι 26/07!!!! 😇

Τεεεεεεεεεελεια!!!!!!!!!!!! με το καλόοοο!!!!! σε 3 βδομαδουλες σχεδον!!!!!😍😍😍

Αννιτα μου εχω ξαναδιαβασει στο φορουμ για αυχενικες σε αυτες τις εβδομαδες.. νομιζω μεταξυ 11-13η εβδομαδα γινεται η αυχενικη.. δε ρωτας καλυτερα τη γιατρο σου;;

Η γιατρός μου μου είχε πει αν κλείσω 1-2 Αυγούστου!! Ε για 1-2 μέρες διαφορά δεν χάθηκε ο κόσμος!! Εσύ είσαι έτοιμη για σήμερα?? Αργά το βράδυ είναι τι ραντεβού σου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα καλησπερα!! 😃

Λιγες ωρες εμειναν γ τον 1ο υπερηχο κ ανυπομονουμεεεε!!!💞💞💞💞 Μετραμε ωρες, λεπτα, δευτερολεπτα 😅😅

Κ ειμαστε 3 π εχουμε αγωνια γ αυριο!!!

@elenitsa2. και @marw90 θα ανυπομονω γ τα νεα σας!! 😊🤗🙏🤰🧿

κοριτσια μου καλησπερααα!!❤️πήγαμε εμεις ολα τελεια τα είδε είναι 2εκ και είχε 174 παλμούς και το ποσο είχε μεγαλώσει ήταν σοκαριστικό!! κλείσαμε και εμεις αυχενική για 30/7 σχεδον ολες την ίδια μερα έχουμε θα πουμε ολες μαζι τα νέα!!🧿ανυπομωνω να μας γράψετε τα νέα σας κοριτσια μετα !! και να μάθουμε αν η @Antonia2εχει ένα ή δυο μωρακιαααα!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια νιώθετε και εσείς δυσφορία από τον καύσωνα??? Είμαι στα πατώματα, δεν μπορώ να κάνω βήμα. Πιστεύω βέβαια πως και ο χαμηλός αιματοκρίτης ευθύνεται σε μεγάλο βαθμό.

Σκέφτομαι να ζητήσω από τον γιατρό μου να μου γράψει μια αναρρωτική αλλά δεν θέλω να φανερώσω ακόμα την εγκυμοσύνη στην δουλειά

και εγω ετσι ακριβως είμαι. όταν μένω πανω από δεκα λεπτα σε ζεστη νιωθω ότι θα λυποθημησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια έκλεισα και εγώ για αυχενική στις 30-7 στις 5 το απόγευμα αλλά μου φαίνεται λίγο νωρίς!! Θα είμαι ακριβώς 11 εβδομάδων 🤔🤔 η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε ότι είναι μια χαρά απο τη στιγμή που θα μπω στην 12η βδομάδα αλλά εγώ νομίζω ότι είναι νωρίς!! Θα γίνει σωστά η μέτρηση? @ΛΕΥΚΗ εσύ είσαι πιο μπροστα από μένα άρα είναι μια χαρά η ημερομηνία!! Άντε λίγο έμεινε 

Από την 11η μέχρι την 13η γινεται οποτε θα εισαι μια χαρα!! και εγω θα είμαι 11+3 και ακριβως αυτο τον ρωτησα μήπως είναι νωρις αλλά μου απαντησε ότι από την στιγμή που φαίνεται από τις 11 εβδομάδες δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε❤️❤️❤️❤️ σε 3 εβδομάδες μονο είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια έκλεισα και εγώ για αυχενική στις 30-7 στις 5 το απόγευμα αλλά μου φαίνεται λίγο νωρίς!! Θα είμαι ακριβώς 11 εβδομάδων 🤔🤔 η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε ότι είναι μια χαρά απο τη στιγμή που θα μπω στην 12η βδομάδα αλλά εγώ νομίζω ότι είναι νωρίς!! Θα γίνει σωστά η μέτρηση? @ΛΕΥΚΗ εσύ είσαι πιο μπροστα από μένα άρα είναι μια χαρά η ημερομηνία!! Άντε λίγο έμεινε 

 

φανταζομαι  οτι δεν θα υπάρχει θέμα. Όμως μπορείς να ρωτήσεις κ τον γιατρό σου για να στο επιβεβαιώσει για να μην αγχώνεσαι. 
Στην Ελλάδα λένε ότι γίνεται 11 με 14 , εδώ Γερμανία γίνεται 12 με 14. 

να πω την αλήθεια εγώ πάντα τους ενημερωνω ότι έχω μεγάλο κύκλο 33-34 ημέρες άρα είμαι πιο πίσω υπερηχογραφικα σε σχέση με την τελευταία μέρα περιόδου άρα με βάζουν 13η με βάση Τερ κ πάντα βγαίνει 12η υπερηχογραφικα. Έτσι θα γίνει κ τώρα. 
Αν εσυ εχεις  μικρό κύκλο τότε δν θα έχει απόκλιση. 
Σε κάθε περίπτωση μην αγχώνεσαι και επιβεβαίωσε το με τον γιατρό σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Δυστυχώς δεν ξέρω πότε και για πόσο θα πάρω άδεια. 

Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε θα μου γράψει μια αναρρωτική αύριο και μεθαύριο. Εντωμεταξύ την άλλη εβδομάδα θα συμβαίνει ακριβώς το ίδιο αλλά τέλος πάντων.......

Την άλλη βδομάδα θα έχει καύσωνα,φτάνουμε πάλι 40αρια.Αν ζητήσεις από έναν παθολόγο να σου γράψει ?Αν επιτρέπεται δε θες να το πεις ακόμα στη δουλειά γιατί φοβάσαι την αντίδραση ή λόγω του ότι απλώς είναι νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυυυυ!!!!!!!

Ονειρο ζω!!!!!! Μη με ξυπνατε τωρα....!!!!!🥹🥹🥹

Ειναι 2!!!!!!!

Εχω λιωσει...🫠

2 κουκουνελια!!!! 2 ψυχουλες μεσα στην κοιλιτσα μου!!!👶❤️👶❤️

Ειδαμε κ τις 💓💓!!! Ο γιατρος ειπε καλυτερα ν μην τις ακουσουμε γτ ανεβαζουμε τη θερμοκρασια....

Τι συγκινηση...... τι ευτυχια!!!!!!!

Βεβαια ειμαστε κ συγκρατημενοι.. αλλα πηραμε μεγαλη ανασα σμρ... μακαρι ν μας βοηθησει η Παναγια η Φανερωμενη να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!🙏🤰🧿 Για ολες μας!!!🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Η γιατρός μου μου είχε πει αν κλείσω 1-2 Αυγούστου!! Ε για 1-2 μέρες διαφορά δεν χάθηκε ο κόσμος!! Εσύ είσαι έτοιμη για σήμερα?? Αργά το βράδυ είναι τι ραντεβού σου ε?

Αννιτα μου επειδη ο γιατρος μας εξηγησε πολλα σμρ κ αυριο μου ειπε ν κλεισω ραντεβου για αυχενικη, μου ειπε απο 11+0 εως 13+6 να την κανω... οποτε δε νομιζω ν υπαρχει θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αννιτα μου επειδη ο γιατρος μας εξηγησε πολλα σμρ κ αυριο μου ειπε ν κλεισω ραντεβου για αυχενικη, μου ειπε απο 11+0 εως 13+6 να την κανω... οποτε δε νομιζω ν υπαρχει θεμα...

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μουυυυυυυ!!!!!!!

Ονειρο ζω!!!!!! Μη με ξυπνατε τωρα....!!!!!🥹🥹🥹

Ειναι 2!!!!!!!

Εχω λιωσει...🫠

2 κουκουνελια!!!! 2 ψυχουλες μεσα στην κοιλιτσα μου!!!👶❤️👶❤️

Ειδαμε κ τις 💓💓!!! Ο γιατρος ειπε καλυτερα ν μην τις ακουσουμε γτ ανεβαζουμε τη θερμοκρασια....

Τι συγκινηση...... τι ευτυχια!!!!!!!

Βεβαια ειμαστε κ συγκρατημενοι.. αλλα πηραμε μεγαλη ανασα σμρ... μακαρι ν μας βοηθησει η Παναγια η Φανερωμενη να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!🙏🤰🧿 Για ολες μας!!!🤗❤️

Ρεεεεεε ανατρίχιασα!!!!!

Τι υπέροχα νέα!!!!!!

Αυτό κι αν ήταν ανατροπή!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 🧿🙏🌈👶👶

Τώρα το άγχος κάπως καταλάγιασε ε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μουυυυυυυ!!!!!!!

Ονειρο ζω!!!!!! Μη με ξυπνατε τωρα....!!!!!🥹🥹🥹

Ειναι 2!!!!!!!

Εχω λιωσει...🫠

2 κουκουνελια!!!! 2 ψυχουλες μεσα στην κοιλιτσα μου!!!👶❤️👶❤️

Ειδαμε κ τις 💓💓!!! Ο γιατρος ειπε καλυτερα ν μην τις ακουσουμε γτ ανεβαζουμε τη θερμοκρασια....

Τι συγκινηση...... τι ευτυχια!!!!!!!

Βεβαια ειμαστε κ συγκρατημενοι.. αλλα πηραμε μεγαλη ανασα σμρ... μακαρι ν μας βοηθησει η Παναγια η Φανερωμενη να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!🙏🤰🧿 Για ολες μας!!!🤗❤️

Ουαουυυ ❤️❤️❤️ έπιασαν και τα δυο που βάλατε κορίτσι μου! Τι ευτυχία ❤️❤️❤️ όλα να κυλήσουν όμορφα και ωραία ❤️❤️❤️ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2αχ κορίτσι μου τι ευχαριστα νεα είναι αυτά!! Ολα καλα να σ πανε κουκλα μου! Να κρατήσεις στα χερια σου δυο υγιεστατα μωρακια! 

Επεμβαίνω στο θεματακι σας κορίτσια αλλα ηθελα πολυ να της ευχηθω! Την διαβαζα και στις εξωσωματικές! 

Σε ολες σας θα ευχηθώ με τ καλο να κρατησετε τα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μου τρελαίνομαι!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!! Συγχαρητήρια! Όλα να πάνε καλά, να έχεις μια τελειόμηνη και χαρούμενη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις στο φουλ. Σου αξίζει μετά από τόση προσπάθεια!

Μπράβο! Μπράβο! 💫💫🥰

Με το καλό σε όλες κορίτσια! Να πάνε όλα καλά, να έχετε υγιή μωράκια!🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 κορίτσι μου συγκινήθηκα 🥹🥹 αχ είναι 2 τα νινακια σου εε? Αχ και το λέγαμε ότι είναι 2 αλλά ήσουν συγκρατημένη όπως πάντα ♥️♥️🥰 !!! Ναι αυτό για την καρδούλα ισχύει!! Και εμείς για ελάχιστο την ακούσαμε! Πριν τις 8 εβδομάδες λέει δεν κάνει γιατί πειράζει το έμβρυο! Τα έμβρυα στην δική σου περίπτωση!! ♥️ Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!! Αυτή τη φορά θα πάνε θα το δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

 

Ρεεεεεε ανατρίχιασα!!!!!

Τι υπέροχα νέα!!!!!!

Αυτό κι αν ήταν ανατροπή!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 🧿🙏🌈👶👶

Τώρα το άγχος κάπως καταλάγιασε ε ?

Αχ κοριτσια μου δν εχω κ αντιδρασεις...

Ελενακι μου καναμε εξωσωματικη οποτε υπηρχε πιθανοτητα κ για 2!!!!, βαλαμε 2 κ απ οτι φαινεται ηταν κ τα 2 (και εμεις φυσικα!!!😊😊) πολυ πολυ τυχεροι!!!!!! 

Διπλοι μπελαδες αλλα κ διπλες χαρες!!!!🥹

Μακαρι ν πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!!!🙏🙏🧿🧿

Ναι σμρ ηρεμησαμε απ το αγχος... μονο κοιταω σαν χαζη τις φωτο τους... τις καρδουλες τους...τα χιλιοστα τους....

Ερωτας.....κεραυνοβολος.....💘💘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

 

Ουαουυυ ❤️❤️❤️ έπιασαν και τα δυο που βάλατε κορίτσι μου! Τι ευτυχία ❤️❤️❤️ όλα να κυλήσουν όμορφα και ωραία ❤️❤️❤️ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! 

Αχ Χρυσα μου.... δν μπορω ν περιγραψω αυτο που νιωθω....🥰🥰🥰🥰🥰

Ξεχειλιζω ευτυχια κ αγαπη αυτη τη στιγμη....🫠❤️️🫶

Ευχαριστουμε γ τις ευχες!!!! Ο Θεος και η Παναγια μαζι μας!!!🙏🙏 να παρουμε ολες μας γερα κουκουνια στην αγκαλια μας!!!!!🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Antonia2αχ κορίτσι μου τι ευχαριστα νεα είναι αυτά!! Ολα καλα να σ πανε κουκλα μου! Να κρατήσεις στα χερια σου δυο υγιεστατα μωρακια! 

Επεμβαίνω στο θεματακι σας κορίτσια αλλα ηθελα πολυ να της ευχηθω! Την διαβαζα και στις εξωσωματικές! 

Σε ολες σας θα ευχηθώ με τ καλο να κρατησετε τα μωρακια σας!

Γλυκια μου Διωνη!!!

Σ ευχαριστω τοσο πολυ!!!! 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️

Ειναι απιστευτο το ποσο δενομαστε, στηριζουμε κ ποσο νοιαζομαστε γυναικες π δν γνωριζουμε καλα καλα... 

Σε ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου!!!! 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι, @Antonia2 μπήκα για να επιβεβαιώσω ότι είδατε δύο καρδούλες❤️❤️ με το καλό κούκλα μου😍 κορίτσια εγκυουλες να προσέχετε με τον καύσωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ε ναι, @Antonia2 μπήκα για να επιβεβαιώσω ότι είδατε δύο καρδούλες❤️❤️ με το καλό κούκλα μου😍 κορίτσια εγκυουλες να προσέχετε με τον καύσωνα!

Γεια σας κορίτσια!! Νιώθω πολύ περίεργα που καταφέρνω κ γράφω σε μια τέτοια ομάδα 🥲 το Σάββατο κλείνω τις 8 εβδομάδες!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RAM21 είπε:

@Antonia2 μου τρελαίνομαι!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!! Συγχαρητήρια! Όλα να πάνε καλά, να έχεις μια τελειόμηνη και χαρούμενη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις στο φουλ. Σου αξίζει μετά από τόση προσπάθεια!

Μπράβο! Μπράβο! 💫💫🥰

Με το καλό σε όλες κορίτσια! Να πάνε όλα καλά, να έχετε υγιή μωράκια!🙏❤️❤️

Ραμ μου αγαπημενη!!!! 🥰🥰🥰🥰

ποσες αγωνιες περασαμε μαζι.. τοσο καιρο εισαι διπλα μου κ με στηριζεις!!!!!❤️🫶❤️🫶

Τι χαρα ηταν αυτη σμρ!!!! Αναπαντεχη!!!! Εννοειται οτι το ειχαμε στην ακρη του μυαλου μας αλλα αλλο ν το φανταζεσαι κ αλλο ν το ζεις....... ακομη πεταω!!!

Η φαση ειναι "Jack I'm flying"!!!!😅

Ελπιζω κι ευχομαι ν μην προσγειωθουμε αποτομα...🙏🧿🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

@Antonia2 κορίτσι μου συγκινήθηκα 🥹🥹 αχ είναι 2 τα νινακια σου εε? Αχ και το λέγαμε ότι είναι 2 αλλά ήσουν συγκρατημένη όπως πάντα ♥️♥️🥰 !!! Ναι αυτό για την καρδούλα ισχύει!! Και εμείς για ελάχιστο την ακούσαμε! Πριν τις 8 εβδομάδες λέει δεν κάνει γιατί πειράζει το έμβρυο! Τα έμβρυα στην δική σου περίπτωση!! ♥️ Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!! Αυτή τη φορά θα πάνε θα το δεις 

Αννιτακι μου γλυκο!!!!! ❤️🫶❤️🫶

Ναι ειναι 2!!!!!! 👶👶 Ακομη δν το πιστευω!!!! 🎊🎈🎈

Πηγαμε στο γιατρο σαν μαραμενη μου γαρδενια μ τον αντρα μου... δν μιλιοταν ολο το απογευμα απ το αγχος του..

τι του ψωνισα, τι κοιταγαμε τα δωματια γ τις διακοπες μας, αυτος πολυ αγχος... (κι εγω φσκ σλλα τλχ εγω τα λεω, τα βγαζω απ μεσα μου). Τεσπα...

Ενα μοναδικο ταξιδι μοοοοολις ξεκινησε για μας!!!!! Μακαρι να συνεχισει οσο ομορφα ξεκινησε!!!🙏🙏🙏🧿🧿🤗🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ε ναι, @Antonia2 μπήκα για να επιβεβαιώσω ότι είδατε δύο καρδούλες❤️❤️ με το καλό κούκλα μου😍 κορίτσια εγκυουλες να προσέχετε με τον καύσωνα!

Γιαννα μου σ ευχαριστω τοσο πολυ!!!🤗❤️ Να χαιρεσαι το αστερακι σου!!!!🌟💙

Στειλε μπολικη καρντασικη μπεμπεδοσκονη να μας βοηθησει ως το τελος!!!🙏🧿🥰

Αχ ρε κοριτσια εχω π εχω γινει αλοιφη σμρ μετα τον υπερηχο, με εχετε αποτελειωσει... με συγκινειτε πολυ....🥹💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγνώμη που θα παρέμβω κι εγώ λίγο στο θεματάκι σας! Αλλά δεν μπορώ!! Είμαι κι εγώ με εξωσωματική και συμπάσχω όλο αυτόν τον καιρό με το κορίτσι και προσεύχομαι για όλες τις μέλλουσες μανούλες που τα καταφέρνουν με αυτόν τον τρόπο! @Antonia2 έκανες χαμό έτσι; Χαχα! Το ξέρεις! 😀 Ήμουν σίγουρη ότι θα είχες δύο ❤️❤️ !! Ξεκίνησε με τους καλύτερους οιωνούς το ταξίδι σου κι έτσι θα τελειώσει για να ξεκινήσει μετά ένα άλλο ακόμη καλύτερο!! 🤗 Πολλά συγχαρητήρια και με δύο πόνους! Έναν μόνο για το κάθε μωράκι!! Χεχε🤗🤗 Εύχομαι σε όλες σας να απολαύσετε τις εγκυμοσύνες σας! Επιστρέφω τώρα στα μωράκια Αυγούστου!👋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 τι ωραία να διαβάζεις τέτοια νέα μόλις ξυπνάς!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια για τα διδυμάκια σου!! Σου εύχομαι μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στο τέλος της διαδρομής να είναι τόσο γεμάτη η αγκαλιά σου που να μην έχεις χέρια να ξύσεις το κεφάλι σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...