Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • εγώ θηλάζω αποκλειστικά! εγω γαλακτοκομικά τα εχω κομμένα απο όταν αρχισαν οι κολικοί...εσυ γιατί είσαι απογοητευμένη; εμένα δεν μ αφηνει να τρωω ούτε σοκολάτες...ουτε να πινω καφέ ουτε κοκα κόλα ούτε τσάι... γιατί προκαλούν υπερένταση λογω της καφεινης ...γενικά δύσκολα τα πράγματα! αλλά θέλει υπομονή!
    • Κορίτσια, Εγώ είμαι πολύ απογιητευμενη... Πήγαμε σήμερα στην παιδίατρο.  Είναι 41 ημερών και είναι 59 εκ και 5400γραμ  Η γιατρός είπε ότι για να έχει κολικούς κάνει παλινδρομηση ή εχει δυσανεξία σε κάτι στη διατροφή μου (το πιθανότερο στα γαλακτοκομικα)  Επειδή τώρα στο άλμα θήλαζα πιο συχνά μου είπε να αραιωσω τα γεύματα (μήπως από το πολύ φαΐ έκανε παλινδρομηση ) αλλιώς θα δοκιμάσουμε μετά να κόψουμε τα γαλακτοκομικα μήπως τον πειράζει κάτι. 😟😟 Είναι καμιά που θηλάζει και έχει κολικούς το μωρό;  Ο παιδίατρος τι σας είπε; 
    • Καλά έκανες! Μακάρι να γίνει ότι είναι καλύτερο για  τη Μαρία Ισμήνη και για σένα!
    • Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!
    • Μπράβο σου που το βλέπεις έτσι και δεν τους αποκλείεις..πολύ ώριμο εκ μέρους σου..εγώ δεν ξέρω αν θα το έβλεπα έτσι...σίγουρα θα είναι καλό για το παιδί...γνώμη μου είναι ότι έτσι θα του δώσεις αξία ..μην ασχολείσαι καθόλου μαζί του...προχώρησε τη ζωή σου μαζί με το παιδάκι σου σα να μην υπάρχει..όσο ασχολείσαι κακό στον εαυτό σου θα κάνεις και κατά συνέπεια στο μωράκι σου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...