Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mickie είπε:

ΠΗΤ έχω στις 24/2.... Β επιπέδου θα κάνω 1 Νοεμβρίου πολύ οριακά γιατί είμαι αναπληρώτρια κ βρίσκομαι 6ωρες μακρυά απ' το σπίτι μου κ τον γιατρό μου.  

 

Αγοράκι έχω πάλι το είδε ξεκάθαρα ο γιατρός στην αυχενική! Αν κ μεταξύ μας ήθελα πολύ ένα κοριτσάκι!!! Αλλά γερό να είναι κ δεν θα πάνε χαμένα κ τα ρούχα του μεγάλου ..χαχαχα

με το καλο το αγοράκι σας!!🩵 έχουμε πολλα αγορια στην ομαδούλα μας !❤️ 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Όσον αφορά την οδήγηση στον πρώτο οδηγούσα μέχρι τη μέρα που γέννησα κανονικά. Και μετά στις 10 μέρες απ' την καισαρική..

ισως να ήταν κ ιδεα μου… ομως άλλαξα αυτοκίνητο με τον αντρα μου κ πηρα το δικο του που είναι αυτόματο για να μην με ζορίζει καθόλου έχω παρει κ ζώνη εγκυμοσύνης μια φτηνή που βρηκα! 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Κορίτσια καμπύλη ζαχάρου κάνατε;;; Γιατί εμένα μου την έγραψε ήδη για να την έχω στη β επιπέδου να την δει γιατί μετά θα κάνω πάλι κάνα μήνα αλλά μου φαίνεται νωρίς. 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Κατάλαβα,οπότε θα σας γράψω πολλά...χαχα

Κάνω ενέσεις ivor τις οποίες μου είπε να τις σταματήσω σε 2 εβδομάδες και περιμένω πως κ πως γιατί πλέον που έσφιξε η κοιλίτσα με ταλαιπωρούν πολύ;; Εσείς τι παίρνεται από φάρμακα κ βιταμίνες;;

εγω καμπύλη δν έχω κανει ακομα μετα την β επιπέδου στις 24 βδ μου ειπε αν θυμαμαι σωστα… παιρνω σιδηρο, ασβέστιο και τις μισες μερες τις βδομάδας πολυβιταμίνες που επαιρνα κ πριν μείνω εγκυος για το φολικο…εσυ;;; οι ενέσεις αυτες είναι αντιπηκτικές ;;; συγνωμη δεν έχω ιδεα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Κατάλαβα,οπότε θα σας γράψω πολλά...χαχα

Κάνω ενέσεις ivor τις οποίες μου είπε να τις σταματήσω σε 2 εβδομάδες και περιμένω πως κ πως γιατί πλέον που έσφιξε η κοιλίτσα με ταλαιπωρούν πολύ;; Εσείς τι παίρνεται από φάρμακα κ βιταμίνες;;

Εγώ παίρνω από πριν μείνω έγκυος τα iofolen τα preconception τα οποία και συνεχίζω μέχρι τώρα και έχει κάνα μήνα περίπου που ξεκίνησα και μαγνήσιο! Είμαι σχεδόν 22 εβδομάδων εγώ😊

Οι ενέσεις αυτές για τί είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Κατάλαβα,οπότε θα σας γράψω πολλά...χαχα

Κάνω ενέσεις ivor τις οποίες μου είπε να τις σταματήσω σε 2 εβδομάδες και περιμένω πως κ πως γιατί πλέον που έσφιξε η κοιλίτσα με ταλαιπωρούν πολύ;; Εσείς τι παίρνεται από φάρμακα κ βιταμίνες;;

Με το καλό κ το δεύτερο αγοράκι! 🩵🩵🩵
εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών , ένα αγοράκι 2.5 ετών κ τώρα περιμένω πάλι αγοράκι 🤰🏼

Εμένα καμπύλη μου είπε ο γιατρός θα κανονισουμε ημερομηνία  τώρα Δευτέρα που θα πάω (μένω εξωτερικό εδώ λειτουργούν αλλιώς τα πράγματα, όλες τις αιμοληψίες μου τις κάνουν στο ιατρείο δεν πάω σε μικροβιολογικό άρα αναμένω να δω που θα κάνω κ την καμπύλη και πως 😬, την σιχαίνομαι αυτήν την εξέταση κάθε φορά 🙅‍♀️

από φάρμακα μόνο σίδηρο παίρνω που έπεσε στις εξετάσεις 

κ θα ξανά ξεκινήσω μαγνήσιο γιατί έχω πάρα πάρα πολλές συσπάσεις. 
 

καλό είναι γενικά να κάνεις εξετάσεις για ό,τι συμπληρώματα/ φάρμακα παίρνεις για να δεις κ που έχεις έλλειψη σε συννενόηση με το γιατρό σου φυσικά 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...