Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@elenitsa2. τι κανεις κοριτσι μου;; εισαι καλα;

σε χασαμε.. 

Και εγώ σε σκεφτόμουν @elenitsa2. ... Ελπίζω να είναι όλα καλά και απλά να σε ταλαιπωρεί το σάιτ που δεν εγκρίνει της δημοσίευσης σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια....

Βγήκε η pap a και είναι καλή από ότι μου είπαν τηλεφωνικά !!

Δεν έχω ακόμη τιμές,πάω να κάνω την Νιπτ και θα σας ενημερώσω αργότερα για τις τελικές τιμές!

 

@Antonia2καλά αποτελέσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια....

Βγήκε η pap a και είναι καλή από ότι μου είπαν τηλεφωνικά !!

Δεν έχω ακόμη τιμές,πάω να κάνω την Νιπτ και θα σας ενημερώσω αργότερα για τις τελικές τιμές!

 

@Antonia2καλά αποτελέσματα!!!!!

Μπραβο Ελενα μου!!!😁😁😁😁🥰🥰🥰🥰 ποσο χαρηκα με τα νεα σου!!!

Με το καλο να εχεις καλα αποτελεσματα κ στη νιπτ!!! 🙏🙏🙏🙏💞💞💞🧿🧿🫶

Πιστη στο αντρακι σας κ ολα θα πανε κατ'ευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια....

Βγήκε η pap a και είναι καλή από ότι μου είπαν τηλεφωνικά !!

Δεν έχω ακόμη τιμές,πάω να κάνω την Νιπτ και θα σας ενημερώσω αργότερα για τις τελικές τιμές!

 

@Antonia2καλά αποτελέσματα!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα τέλεια πάνε !! Είσαι καλύτερα τώρα?? Είσαι πιο ήρεμη?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιι επί της ουσίας μου είπε ότι τυπικά κάνουμε την Νιπτ!!!

Είναι καλά το αγόρι μου από ότι φαίνεται!!

Τρισωμια 21 τροποποιήθηκε στο 1:2366

Τρισωμια 18 τροποποιήθηκε στο 1:2854

Τρισωμια 13 τροποποιήθηκε στο <1 σε 20000

απλά θα χρειαστεί τον Σεπτέμβρη να με δει κ εμβρυοκαρδιολογος,όπου είναι πιθανό να μην υπάρχει πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Ναιιιι επί της ουσίας μου είπε ότι τυπικά κάνουμε την Νιπτ!!!

Είναι καλά το αγόρι μου από ότι φαίνεται!!

Τρισωμια 21 τροποποιήθηκε στο 1:2366

Τρισωμια 18 τροποποιήθηκε στο 1:2854

Τρισωμια 13 τροποποιήθηκε στο <1 σε 20000

απλά θα χρειαστεί τον Σεπτέμβρη να με δει κ εμβρυοκαρδιολογος,όπου είναι πιθανό να μην υπάρχει πια!!

Είδες κορίτσι μου;;;; ❤️❤️❤️❤️ υγιέστατο! 
 

απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου 🎉🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Ναιιιι επί της ουσίας μου είπε ότι τυπικά κάνουμε την Νιπτ!!!

Είναι καλά το αγόρι μου από ότι φαίνεται!!

Τρισωμια 21 τροποποιήθηκε στο 1:2366

Τρισωμια 18 τροποποιήθηκε στο 1:2854

Τρισωμια 13 τροποποιήθηκε στο <1 σε 20000

απλά θα χρειαστεί τον Σεπτέμβρη να με δει κ εμβρυοκαρδιολογος,όπου είναι πιθανό να μην υπάρχει πια!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!!🥰🥰🥰

Αχ τι ανακουφιση!!!! Δν ξερω απ νουμερα κ τα ποσοστα αλλα μου φαινονται τελεια τα στατιστικα!!!! Πολυ πολυ λιγες πιθανοτητες!!!

Ωρα να ηρεμησερε και να ονεθρευτειτε το αγορακι σας στην αγκαλια σας!!!🙏💙🧿

Καλα αποτελεσματα στη νιπτ!!!! Σε 2 εβδομαδες θα βγουν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!!🥰🥰🥰

Αχ τι ανακουφιση!!!! Δν ξερω απ νουμερα κ τα ποσοστα αλλα μου φαινονται τελεια τα στατιστικα!!!! Πολυ πολυ λιγες πιθανοτητες!!!

Ωρα να ηρεμησερε και να ονεθρευτειτε το αγορακι σας στην αγκαλια σας!!!🙏💙🧿

Καλα αποτελεσματα στη νιπτ!!!! Σε 2 εβδομαδες θα βγουν;;

Καλέ πες μας για τον δικό σου υπέρηχο θα μας σκάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

@Antonia2 κορίτσι μου γράψε μας όταν μπορέσεις 🥰♥️

Κοριτσουδια μου συγγνωμη που αργησα να απαντησω...

Ειναι ολα καλα!!!!! 🥰🥰

Τρελαθηκαμε!!!! Συγκινηθηκαμε!!!! Τι μαγικες στιγμες ζουμε!!!!

Κ τα 2 τ κουκουνινια μεγαλωσαν!!! Βγαζουν 9 το ενα κ 8+3 το αλλο.. εγω 8+5 ειμαι σμρ!!! (Μπερδευτηκα το πρωι οτι ειμαι 8+4 🤭 η ντροπη της εγκυου ειμαι 😅😅😅)

Κοιταξτε να δειτε π το 9αρι θα ειναι κοριτσι κ το 8+3 αγορακι... γυρω στα 2 εκατοστα ειναι!!!!

Και οι σφιγμοι ηταν 173 του ενος κ 175 του αλλου!!!!

Απλα κοριτσια μου ενα γκριζο σημειο υπαρχει...

Οταν εκανα τον προγεννητικο, τα αντισωματα IGm τιυ κυταρρομεγαλοιου βγηκαν στην γκριζα ζωνη για θετικα.. ηταν 0.97 κ απο 0.70 κ κατω ειναι αρνητικα κ απο 1 κ πανω ειναι θετικα.

Θα παω στο ινστιτουτο παστερ να επαναλαβω για να δουμε τι γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσουδια μου συγγνωμη που αργησα να απαντησω...

Ειναι ολα καλα!!!!! 🥰🥰

Τρελαθηκαμε!!!! Συγκινηθηκαμε!!!! Τι μαγικες στιγμες ζουμε!!!!

Κ τα 2 τ κουκουνινια μεγαλωσαν!!! Βγαζουν 9 το ενα κ 8+3 το αλλο.. εγω 8+5 ειμαι σμρ!!! (Μπερδευτηκα το πρωι οτι ειμαι 8+4 🤭 η ντροπη της εγκυου ειμαι 😅😅😅)

Κοιταξτε να δειτε π το 9αρι θα ειναι κοριτσι κ το 8+3 αγορακι... γυρω στα 2 εκατοστα ειναι!!!!

Και οι σφιγμοι ηταν 173 του ενος κ 175 του αλλου!!!!

Απλα κοριτσια μου ενα γκριζο σημειο υπαρχει...

Οταν εκανα τον προγεννητικο, τα αντισωματα IGm τιυ κυταρρομεγαλοιου βγηκαν στην γκριζα ζωνη για θετικα.. ηταν 0.97 κ απο 0.70 κ κατω ειναι αρνητικα κ απο 1 κ πανω ειναι θετικα.

Θα παω στο ινστιτουτο παστερ να επαναλαβω για να δουμε τι γινεται...

Τι ωραία νέα!!!!!!!!

 

Έτσι να συνεχίσουν να μεγαλώνουν κ τα δυο τα γλυκάκια!!!

Φύγαμε βουρ για αυχενική τώρα!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Τι ωραία νέα!!!!!!!!

 

Έτσι να συνεχίσουν να μεγαλώνουν κ τα δυο τα γλυκάκια!!!

Φύγαμε βουρ για αυχενική τώρα!!??

Ναιιι ευτυχως ολα πανε καλα!!! 🥰🥰🙏🧿🤰

Η αυχενικη μου ειναι σε 5 εβδομαδες οποτε θ με δει στο ενδιαμεσο.. Η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος το αφησε πανω μου αλλα δε μπορω να περιμενω ως 28/8... γι αυτο θ με δει 14/08!!! Σε 3 βδομαδουλες νομιζω ειναι μια χαρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μηπως γνωριζετε αν χρειαζεται να κλεισω ραντεβου για να κανω εξεταση στο ινστ.Παστερ;;

Ή μπορω να παω κ κατευθειαν οπως σ ενα μικροβιολογικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια....

Βγήκε η pap a και είναι καλή από ότι μου είπαν τηλεφωνικά !!

Δεν έχω ακόμη τιμές,πάω να κάνω την Νιπτ και θα σας ενημερώσω αργότερα για τις τελικές τιμές!

 

@Antonia2καλά αποτελέσματα!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου. Χάρηκα πολύ που πήγαν όλα κατ' ευχήν. Ηρέμησε τώρα και κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου.

Το πιστεύεις ότι σε λίγες μέρες θα διανύουμε τον 4ο μήνα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσουδια μου συγγνωμη που αργησα να απαντησω...

Ειναι ολα καλα!!!!! 🥰🥰

Τρελαθηκαμε!!!! Συγκινηθηκαμε!!!! Τι μαγικες στιγμες ζουμε!!!!

Κ τα 2 τ κουκουνινια μεγαλωσαν!!! Βγαζουν 9 το ενα κ 8+3 το αλλο.. εγω 8+5 ειμαι σμρ!!! (Μπερδευτηκα το πρωι οτι ειμαι 8+4 🤭 η ντροπη της εγκυου ειμαι 😅😅😅)

Κοιταξτε να δειτε π το 9αρι θα ειναι κοριτσι κ το 8+3 αγορακι... γυρω στα 2 εκατοστα ειναι!!!!

Και οι σφιγμοι ηταν 173 του ενος κ 175 του αλλου!!!!

Απλα κοριτσια μου ενα γκριζο σημειο υπαρχει...

Οταν εκανα τον προγεννητικο, τα αντισωματα IGm τιυ κυταρρομεγαλοιου βγηκαν στην γκριζα ζωνη για θετικα.. ηταν 0.97 κ απο 0.70 κ κατω ειναι αρνητικα κ απο 1 κ πανω ειναι θετικα.

Θα παω στο ινστιτουτο παστερ να επαναλαβω για να δουμε τι γινεται...

Μπράβο Μπράβο [smilie=hello2.gif]

Δόξα τον Θεό όλα πάνε καλά!! Δεν ήταν μικρά ανθρωπάκια??? Είναι φοβερό πως μεγαλώνουν τόσο γρήγορα και είναι πράγματι μαγικό όλο αυτό που ζούμε. Είναι ευλογία💞

Θα είναι φοβερό να έχετε ένα και ένα😊

Χαλάρωσε τώρα κορίτσι μου και απόλαυσε αυτές τις στιγμές🤰👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου μηπως γνωριζετε αν χρειαζεται να κλεισω ραντεβου για να κανω εξεταση στο ινστ.Παστερ;;

Ή μπορω να παω κ κατευθειαν οπως σ ενα μικροβιολογικο;;

Καλημερα κορίτσι μου ❤️❤️

 

τελεια τα νέα σας!❤️

Μεγαλωνουν τα μωράκια!
 

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κ εγώ για ερυθρά υψηλά Igg  κ έκανα avidity στο Παστέρ κ μετά ραντεβού με γιατρό στο Γεννηματας όπου με καθυσηχασαν ότι είναι η ανίχνευση από το εμβόλιο (τα Igg είναι για παλιά λοίμωξη γι αυτό) 

Τώρα που έκανα δν είχα αντισώματα ανιχνεύσιμα αλλά μου είπαν είναι φυσιολογικό αν έχω κάνει το εμβόλιο είμαι καλυμμένη. Το είχα ψάξει τότε πολύ άρα δεν ανησυχώ τώρα. 
 

τα igm αφορούν πρόσφατη λοίμωξη άρα ορθώς ο γιατρός προτείνει Παστέρ. Απλά κ μόνο για να μην υπάρχει ανησυχία όχι ότι μπορεί να τρέχει κάτι. 
 

εγω είχα κλείσει ραντεβού τότε κανονικά. Καλύτερα να μπεις στο σάιτ τους κ να δεις τι γράφουν 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!❤️☀️

@ΛΕΥΚΗ μου οντως ειδαμε 2 κουτσικα ανθρωπακια!!!! Κεφαλακι, χερακια σαν μπουνιτσες, ποδαρακια.... απιστευτο μου φανηκε!!!🥹 

κι ενω μου το ειχατε πει, οταν το ζεις ειναι αλλιως!!! Απεριγραπτο συναισθημα!! 🥰🥰

εννοειται πως ηρεμησα πολυ!!! Μονο οι αιματολογικες με κρατανε λιγο.. να δουμε οτι κι εκει ειναι ολα καλα κ μετα θα ειμαι πιο χαλαρη!!

 

@Xrisa95 μου ναι δοξα την Παναγια πηγαν ολα καλα!!!🥰❤️

Εμενα ολα τα igg μου ειναι θετικα... με αυτο δν εχει θεμα ο γιατρος.. λογω ωοληψιας κ εμβρυομεταφορας εκανα κ το νοεμβριο κ το μαιο τις αντιστοιχες εξετασεις. Παντα τα igm μου ηταν αρνητικα κ τωρα βγηκαν "αμφιβολα" αυτα του κυτταρομεγαλοιου...

Οποτε τωρα παω στο παστερ να επαναλαβω κ αν βγει θετικη μου εγραψε ο γιατρος να γινει κ avidity ωστε να δουμε ποτε περασα ιωση... βεβαια εγω δεν αρρωστησα γνκ.. τωρα δν ξερω γτ μπορει να βγηκε η τιμη... εχω να περασω ιωση απο περυσι το μαιο π κολλησα κοβιντ..

Ελπιζω ολα να ειναι καλα κ πανω απ ολα τα κουκουνια μας!🙏🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πριν λιγο εφυγα απο το Παστερ.

Εκανα τις εξετασεις κ σε 1 εβδομαδα θα εχω αποτελεσματα!!

Μου ειπαν οτι πολλες φορες στην εγκυμοσυνη βγαινουν ψευδως θετικα τα IgM του κυτταρομεγαλοιου γτ ο οργανισμος αντιμετωπιζει το εμβρυο σαν ξενο οργανισμο...

Ελπιζω ολα να ειναι καλα!!🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!❤️☀️

@ΛΕΥΚΗ μου οντως ειδαμε 2 κουτσικα ανθρωπακια!!!! Κεφαλακι, χερακια σαν μπουνιτσες, ποδαρακια.... απιστευτο μου φανηκε!!!🥹 

κι ενω μου το ειχατε πει, οταν το ζεις ειναι αλλιως!!! Απεριγραπτο συναισθημα!! 🥰🥰

εννοειται πως ηρεμησα πολυ!!! Μονο οι αιματολογικες με κρατανε λιγο.. να δουμε οτι κι εκει ειναι ολα καλα κ μετα θα ειμαι πιο χαλαρη!!

 

@Xrisa95 μου ναι δοξα την Παναγια πηγαν ολα καλα!!!🥰❤️

Εμενα ολα τα igg μου ειναι θετικα... με αυτο δν εχει θεμα ο γιατρος.. λογω ωοληψιας κ εμβρυομεταφορας εκανα κ το νοεμβριο κ το μαιο τις αντιστοιχες εξετασεις. Παντα τα igm μου ηταν αρνητικα κ τωρα βγηκαν "αμφιβολα" αυτα του κυτταρομεγαλοιου...

Οποτε τωρα παω στο παστερ να επαναλαβω κ αν βγει θετικη μου εγραψε ο γιατρος να γινει κ avidity ωστε να δουμε ποτε περασα ιωση... βεβαια εγω δεν αρρωστησα γνκ.. τωρα δν ξερω γτ μπορει να βγηκε η τιμη... εχω να περασω ιωση απο περυσι το μαιο π κολλησα κοβιντ..

Ελπιζω ολα να ειναι καλα κ πανω απ ολα τα κουκουνια μας!🙏🙏🧿

Ναι στα igg  συνήθως δεν δίνουν σημασία αλλά στα igm που δείχνουν πρόσφατη λοίμωξη. 
μπορει να νοσήσεις κ ασυμπτωματικα όμως σε αυτές τις περιπτώσεις (κυριως ασυμπτωματικα είναι σε υγιείς ανθρώπους χωρίς παθολογικά προβλήματα). Γι αυτό κ κάνουμε αυτές τις εξετάσεις αίματος στο προγεννητικό πακέτο. 

αν κ εσένα ήταν γκρίζα η ζώνη άρα μπορεί να ήταν κ αστοχία των αποτελεσμάτων. Τουλάχιστον στην δίκη μου περίπτωση αυτό ήταν. 
 

ολα καλά θα είναι ❤️❤️❤️❤️❤️ μετράμε αντίστροφα μέχρι το επόμενο ραντεβού! Θα δούμε τα μικράκια όλες κ θα κάνουμε ωραίο Δεκαπενταύγουστο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια πριν λιγο εφυγα απο το Παστερ.

Εκανα τις εξετασεις κ σε 1 εβδομαδα θα εχω αποτελεσματα!!

Μου ειπαν οτι πολλες φορες στην εγκυμοσυνη βγαινουν ψευδως θετικα τα IgM του κυτταρομεγαλοιου γτ ο οργανισμος αντιμετωπιζει το εμβρυο σαν ξενο οργανισμο...

Ελπιζω ολα να ειναι καλα!!🙏❤️🧿

Κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου από τον υπέρηχο!! Είδες πως μεγάλωσαν? Δεν είναι υπέροχο το συναίσθημα? 🥰🥰♥️♥️ 

Για τις εξετάσεις με τα igm κτλ η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα να σου απαντήσω ... Αλλά είμαι σίγουρη ότι θα είναι όλα καλά κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 πότε θα έχεις τα αποτελέσματα κορίτσι μου;; 
 

Ποιά έχει σειρά για υπέρηχο μετά;;; ❤️❤️❤️

 

( @Elenaki_ αφού έκανες Νιπτ στο πακέτο είναι και το φύλο όπως εδώ;; Για επιβεβαίωση ρωτάω μιας που έχετε μια ιδέα για αγοράκι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!☀️❤️

Ειμαστε στο πλοιο κ φευγουμε διακοπουλες!!! Επιτελους ξεκουραση, ξεγνοιασια, ηλιος, θαλασσα!!!! Κ φσκ εγω κ το αγορι μου να  χαρουμε ο ενας τον αλλο (οσο μπορουμε 😜😇)

@annitakianna κοριτσι μου γλυκο πραγματικα αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες!!!🥹🥰 κ η διαφορα των κουκουνιων τεραστια συγκριτικα μ τον 1ο υπερηχο!!!!! 

Με το καλο να ερθει η μερα γ τις αυχενικες σας να χαρειτε κι εσεις τα μωρουδελια σας!!!❤️🙏🤰🧿 λιγο εμεινε!!! 😁

@Xrisa95 μου ειπαν σε μια εβδομαδα θα εχω τα αποτελεσματα!! Την αλλη παρασκευη με το καλο!!

Προς το παρον πριν λιγο ελαβα τις επαναληπτικες γ την tsh κ την FT4 κ ηταν μια χαρα!!😁 υπομονη τωρα μια βδομαδα!!

Χρυσα μου απ οσο γνωριζω απ τις φιλες μου ολα τα πακετα της νιπτ εχουν κ το φυλο... βεβαια ξερω κ ελαχιστες περιπτωσεις που εχει βγει λαθος αποτελεσμα..🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!☀️❤️

Ειμαστε στο πλοιο κ φευγουμε διακοπουλες!!! Επιτελους ξεκουραση, ξεγνοιασια, ηλιος, θαλασσα!!!! Κ φσκ εγω κ το αγορι μου να  χαρουμε ο ενας τον αλλο (οσο μπορουμε 😜😇)

@annitakianna κοριτσι μου γλυκο πραγματικα αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες!!!🥹🥰 κ η διαφορα των κουκουνιων τεραστια συγκριτικα μ τον 1ο υπερηχο!!!!! 

Με το καλο να ερθει η μερα γ τις αυχενικες σας να χαρειτε κι εσεις τα μωρουδελια σας!!!❤️🙏🤰🧿 λιγο εμεινε!!! 😁

@Xrisa95 μου ειπαν σε μια εβδομαδα θα εχω τα αποτελεσματα!! Την αλλη παρασκευη με το καλο!!

Προς το παρον πριν λιγο ελαβα τις επαναληπτικες γ την tsh κ την FT4 κ ηταν μια χαρα!!😁 υπομονη τωρα μια βδομαδα!!

Χρυσα μου απ οσο γνωριζω απ τις φιλες μου ολα τα πακετα της νιπτ εχουν κ το φυλο... βεβαια ξερω κ ελαχιστες περιπτωσεις που εχει βγει λαθος αποτελεσμα..🥴

Πολύ ωραία να περάσετε τέλειαααα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μετά όταν θα έχετε τα μωρουλινια δεν θα είναι ίδια η χαλάρωση των διακοπών (δν θα είναι χαλάρωση δλδ 😂😂😂

τεράστια ευτυχία να έχεις τα μωράκια στην κοιλιτσα κ να είστε διακοπές με τον άντρα σου! ❤️

 

(εδώ σ εμάς είναι προαιρετικό το φύλο, εγώ θα το επιλέξω να το μάθω εννοείται αλλά δεν ξέρω πως είναι Ελλάδα γιατί δν έχω ξανά κάνει) 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...