Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα! Μάλλον είσαι πολυ έγκυος!!!! Χα χα χα χα χα χα!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Μια ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Ευχαριστώ πολυ💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 είσαι πολύ τυχερη που η δεύτερη εγκυμοσύνη σου δεν έχεις βαριά συμπτώματα όπως την πρώτη εύχομαι να συνεχίσεις έτσι για να μπορείς να είσαι ακόμα πιο άνετη με το μωρο 

οσο για την γκρίνια κορίτσι μου είναι λογικό θα υπάρχουν και περίοδοι που το μωρο  θα εχει  από όλα και κλάμα και γκρίνια εμένα ήταν από την αρχή έτσι γκρινιάρα αλλά εμένα το κακο ήταν και είναι πως  και έξω που βγαίνουμε ειναι γκρινιάρα φωναζει δεν κάθετε σε μαγαζί με τίποτα δεν έχει καθόλου υπομονή μόνο στην παιδική κάθεται 

η κοιλιτσα θα μεγαλώσει πιο γρήγορα αλλά θα βρεις τρόπο να την κρατάς ακόμα και εγω που είμαι 7ο μήνα έχω κοιλιτσα την κρατάω αγκαλιά βρίσκεις τρόπο προσαρμόζεσαι 😊

για τον θηλασμό σου είπε τίποτα ότι μετά την αυχενική θέλει να κοπεί ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μόλις τώρα με πήραν!!! Η χοριακή μου είναι 1.265. Πως γίνεταιιιιι?????????

Ωωωω νούμερο τούμπανο έχεις καλε εσυ μπράβο !!! Πολύ εγκυος 😊

καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι κορίτσι μου 

Πόσες μερες μετά την ωορρηξία 16 ήσουν ;

Εγω 17 ημέρα μετά την ωορρηξία είναι 412 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μόλις τώρα με πήραν!!! Η χοριακή μου είναι 1.265. Πως γίνεταιιιιι?????????

Πόσο τέλειο νούμερο!!!!! Περιμένουμε και το ακόμα πιο τέλειο νούμερο αύριο και έφυγες να δεις κουκκίδα. Με τέτοιο νούμερο βλέπεις σάκο και την όμορφη μικροσκοπική τελίτσα σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μπράβο @ΛΕΥΚΗ συγχαρητήρια με το καλό 🙏🫶🫶🫶 

 

Εγώ κοριτσια αύριο ΔΕΝ περιμένω...άντε να δούμε θα έρθει;;;αν δεν έρθει Σάββατο θα πάρω ξανά τεστ.....

Καλημέρα! Εγώ με βάση τη μια εφαρμογή αύριο, με βάση την άλλη μεθαύριο. Λογικά το Σάββατο όμως με βάση το τεστ ωορρηξίας. Έκανα ένα τεστακι σήμερα από τα φθηνά και ήταν αρνητικό άρα δεν περιμένω και πολλά. Νομίζω κάτι θα είχε δείξει. Και μπήκα χθες κ στο τρυπάκι να βλέπω βιντεάκια με γυναίκες που στις 12 μέρες είχαν αρνητικό τεστ και θετικό στις 13 και ελπίζω τζάμπα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μόλις είδα στο σκούπισμα κίτρινες πηχτες εκκρίσεις κι έχω αγχωθει. Δεν εχω καποιο πόνο ή κνησμό αλλά μου φανηκε περίεργο - η αλήθεια είναι ότι και μες τη μέρα είχα έτσι λίγο ανοιχτό κίτρινο αλλά δεν έδωσα σημασία. Τώρα μου φάνηκε πολύ σκούρο και πηχτό και θορυβήθηκα. Εστειλα στη γυναικολόγο μου αμέσως και μου είπε ότι πρέπει να με δει για καταλάβει αν είναι κάποια λοίμωξη... Θα πάω αύριο, αλλά μ έχουν ζώσει τα φίδια βραδιάτικα.... 😞😞

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Να πας να σε δει η γιατρός και να μας ενημερώσεις. Ότι κι ΑΝ είναι θα φτιάξει αμέσως!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μπράβο @ΛΕΥΚΗ συγχαρητήρια με το καλό 🙏🫶🫶🫶 

 

Εγώ κοριτσια αύριο ΔΕΝ περιμένω...άντε να δούμε θα έρθει;;;αν δεν έρθει Σάββατο θα πάρω ξανά τεστ.....

Εγώ λογικά το Σάββατο αλλά έκανα ένα τεστακι σήμερα και ήταν αρνητικό :( μπήκα κ η χαζή στη διαδικασία να δω κάτι βιντεάκια με γυναίκες που στις 12 μέρες είχαν αρνητικό και στις 13 θετικό κ δυσκολεύομαι να το πάρω απόφαση :) αχχχχ καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@ΛΕΥΚΗ μου διάβαζα τα μνματα σου και ήμουν σίγουρη ότι είσαι έγκυος!!!! Έκανες χοριακη;;; Είναι καραθετικο το τεστακι σ!!! Ν μην σε αγχώνουν τ συμπτώματα με υγρά και στηθος ! Είναι όλα μέσα στο παιχνίδι!!! 
 

@ChrisElen θαρρώ πως είσαι η επόμενη!!!! Διάρροια είχα κ γώ δυο μέρες πριν κάνω τεστ αλλά δν έδωσα καμία σημασία μιας και τον είχα ξεγραμμένο το μήνα αυτόν! Επίσης στηθος ζελέ! Γενικά εγώ δν μπορώ ν πω ότι είχα κάνα συμπτώμα διαφορετικό , παίζει ν ήταν κ η μόνη φορά που είχα ελάχιστα συμπτώματα !!! Όποτε 🙏🙏🙏 

@Mpourmpoulo μπουρμπουλακι μου ολα συμβαίνουν για κάποιον λόγο , να το θυμάσαι αυτό ακόμα κ αν εμείς δν μπορούμε ν καταλάβουμε τον λόγο όταν το ζούμε και είμαστε με ένα γιατί στο στόμα! Το σώμα σου χρειαζόταν ξεκούραση, πήρε το χρόνο του και τώρα είναι έτοιμο ν αναλάβει δραση!!! Είμαι σίγουρη πως το θετικό θ ρθει τώρα! Γ ν μην πω πως είσαι ήδη έγκυος 🙏🧿❤️ ολα καλά θ πάνε καρδιά μου , υπομονή ν έχεις !!! 
 

εγω κορίτσια μου πήγα χθες ν μ κάνει ο γιατρός μια καλλιέργεια κολπική και τ λέω βάλε μ ν δω κ λίγο το ιπποκαμπακι μου! Και μ το έβαλε και γίναμε φασόλι γίγαντας τώρα και είχαμε 162 παλμούς!!!! ❤️❤️❤️ 8 και 5 μ έβγαλε χθες! Την άλλη βδομάδα θ κάνω κ γώ κάποιες εξετάσεις που μ έδωσε η αιματολόγος γ ν δούμε αν θ χρειαστεί ν κάνω ενέσεις αντιπηκτικές η όχι! Μ είπε ότι γίνονται 8η με 10η εβδομάδα ! 

Κι εγώ ξεγραμμένο τον έχω σαν μήνα στο μυαλό μου γιατί ένιωσα πολύ νωρίς συμπτώματα περιόδου (τσιμπήματα-πονάκια περιόδου αλλά όχι να κρατήσει ώρα 8 μέρες μετά την ωορρηξία, σπυράκι για μια μέρα🤦‍♀️ και διάρροια) , τα οποία έχουν χαθεί. Πρώτη φορά δεν έχω σκεφτεί, λες να είμαι;

Τι να πω μακάρι 🙏 Έχω σοκαριστεί πόσες είχατε διάρροια πριν το θετικό.

Εγώ το έχω σαν σύμπτωμα περιόδου χρόνια τώρα. 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μόλις τώρα με πήραν!!! Η χοριακή μου είναι 1.265. Πως γίνεταιιιιι?????????

συγχαρητήριαααααα :) μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωωωω νούμερο τούμπανο έχεις καλε εσυ μπράβο !!! Πολύ εγκυος 😊

καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι κορίτσι μου 

Πόσες μερες μετά την ωορρηξία 16 ήσουν ;

Εγω 17 ημέρα μετά την ωορρηξία είναι 412 😊

Ευχαριστώωωωωω

Ναι 16η μέρα ήμουν εχθές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Κι εγώ ξεγραμμένο τον έχω σαν μήνα στο μυαλό μου γιατί ένιωσα πολύ νωρίς συμπτώματα περιόδου (τσιμπήματα-πονάκια περιόδου αλλά όχι να κρατήσει ώρα 8 μέρες μετά την ωορρηξία, σπυράκι για μια μέρα🤦‍♀️ και διάρροια) , τα οποία έχουν χαθεί. Πρώτη φορά δεν έχω σκεφτεί, λες να είμαι;

Τι να πω μακάρι 🙏 Έχω σοκαριστεί πόσες είχατε διάρροια πριν το θετικό.

Εγώ το έχω σαν σύμπτωμα περιόδου χρόνια τώρα. 🙏

Εγώ είχα και έχω ακόμα κορίτσι μου!!!! Εύχομαι να είσαι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Κι εγώ ξεγραμμένο τον έχω σαν μήνα στο μυαλό μου γιατί ένιωσα πολύ νωρίς συμπτώματα περιόδου (τσιμπήματα-πονάκια περιόδου αλλά όχι να κρατήσει ώρα 8 μέρες μετά την ωορρηξία, σπυράκι για μια μέρα🤦‍♀️ και διάρροια) , τα οποία έχουν χαθεί. Πρώτη φορά δεν έχω σκεφτεί, λες να είμαι;

Τι να πω μακάρι 🙏 Έχω σοκαριστεί πόσες είχατε διάρροια πριν το θετικό.

Εγώ το έχω σαν σύμπτωμα περιόδου χρόνια τώρα. 🙏

Ποτε είναι να κανείς τεστ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ποτε είναι να κανείς τεστ ;

Τη Κυριακή αδιαθετώ βάση ωορρηξίας. Πρώτη φορά που δεν θα κάνω τεστ, απλά θα την περιμένω να έρθει.

Ωορρηξία, πιστοποιημένη με τεστ είχα Σάββατο 25/5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Τη Κυριακή αδιαθετώ βάση ωορρηξίας. Πρώτη φορά που δεν θα κάνω τεστ, απλά θα την περιμένω να έρθει.

Ωορρηξία, πιστοποιημένη με τεστ είχα Σάββατο 25/5.

Σε 3 μερες δηλαδή άντε θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι εύχομαι να είσαι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μιας και μου συμβαίνει το θαύμα για πρώτη φορά, και εύχομαι να έχουμε και αίσιο τέλος (είπαμε κρατάμε χαμηλά την μπάλα), θέλω να σας ευχαριστήσω για την συμπαράσταση και την δύναμη που μου δίνατε κάθε μήνα ΄΄εναν ολόκληρο χρόνο τώρα.

Επίσης ήθελα να πω το εξής σε όσες κοπέλες προσπαθούν, το άγχος ΟΝΤΩΣ παίζει ρόλο. Πραγματικά δεν ξέρω πως να το ερμηνεύσω και ίσως απλά να έτυχε, αλλά αυτόν και τον προηγούμενο μήνα έκανα ένα τεστ ωορρηξίας απλά γιατί είχα πολύ δυνατούς πόνους και ως εκεί. Είχαμε επαφές όποτε θέλαμε χωρίς να κάθομαι στο κρεβάτι με σηκωμένα πόδια χωρίς να έχουμε επαφή με συγκεκριμένο τρόπο ( όπως μας είχε υποδείξει ο γιατρός). Αλήθεια έγιναν όλα αυθόρμητα και πολύ πολύ όμορφα. Έναν χρόνο τώρα μας πέρασαν από το μυαλό 100 διαφορετικά σενάρια, στενοχωρηθήκαμε, αγχωθήκαμε και εγώ είχα ως δεδομένο πως λόγω ενδομητρίωσης δεν θα τα καταφέρναμε ποτέ!

Και ξαφνικά.........ΤΟ ΘΑΥΜΑ

Υστ: Από περιέργεια ξεκάθαρα έκανα εχθές ένα τεστ ωορρηξίας και ήταν πιο θετικό από το θετικό! Άρα ισχύει ότι δείχνει εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σε 3 μερες δηλαδή άντε θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι εύχομαι να είσαι 😊

Σ' ευχαριστώ. Τι να πω; Μακάρι να έχει πέσει έξω η διαίσθηση μου αυτή την φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια, μιας και μου συμβαίνει το θαύμα για πρώτη φορά, και εύχομαι να έχουμε και αίσιο τέλος (είπαμε κρατάμε χαμηλά την μπάλα), θέλω να σας ευχαριστήσω για την συμπαράσταση και την δύναμη που μου δίνατε κάθε μήνα ΄΄εναν ολόκληρο χρόνο τώρα.

Επίσης ήθελα να πω το εξής σε όσες κοπέλες προσπαθούν, το άγχος ΟΝΤΩΣ παίζει ρόλο. Πραγματικά δεν ξέρω πως να το ερμηνεύσω και ίσως απλά να έτυχε, αλλά αυτόν και τον προηγούμενο μήνα έκανα ένα τεστ ωορρηξίας απλά γιατί είχα πολύ δυνατούς πόνους και ως εκεί. Είχαμε επαφές όποτε θέλαμε χωρίς να κάθομαι στο κρεβάτι με σηκωμένα πόδια χωρίς να έχουμε επαφή με συγκεκριμένο τρόπο ( όπως μας είχε υποδείξει ο γιατρός). Αλήθεια έγιναν όλα αυθόρμητα και πολύ πολύ όμορφα. Έναν χρόνο τώρα μας πέρασαν από το μυαλό 100 διαφορετικά σενάρια, στενοχωρηθήκαμε, αγχωθήκαμε και εγώ είχα ως δεδομένο πως λόγω ενδομητρίωσης δεν θα τα καταφέρναμε ποτέ!

Και ξαφνικά.........ΤΟ ΘΑΥΜΑ

Υστ: Από περιέργεια ξεκάθαρα έκανα εχθές ένα τεστ ωορρηξίας και ήταν πιο θετικό από το θετικό! Άρα ισχύει ότι δείχνει εγκυμοσύνη.

❤️❤️❤️Να απολαύσεις ολόψυχα αυτό το ταξίδι κοριτσάρα μου και να μας δίνεται όλες θάρρος με τις ιστορίες σας.

Όλες εδώ μέσα αξίζουμε αυτή την χαρά!

Αχχχχχχχχ πως αποβάλλουμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αυτό το άγχος. Πες μας το μυστικό σου.

Καμία φορά λέω ααα κοίταμε είμαι χαλαρή και μετά λέω αφού να το σκέφτηκες τι είσαι χαλαρή. 🤣

ΥΓ έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

❤️❤️❤️Να απολαύσεις ολόψυχα αυτό το ταξίδι κοριτσάρα μου και να μας δίνεται όλες θάρρος με τις ιστορίες σας.

Όλες εδώ μέσα αξίζουμε αυτή την χαρά!

Αχχχχχχχχ πως αποβάλλουμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αυτό το άγχος. Πες μας το μυστικό σου.

Καμία φορά λέω ααα κοίταμε είμαι χαλαρή και μετά λέω αφού να το σκέφτηκες τι είσαι χαλαρή. 🤣

Είναι δύσκολο να μην το σκέφτεσαι, το ξέρω καλά. Εγώ να σου πω την αλήθεια επειδή συμπληρώθηκε ένας χρόνος τον Απρίλιο, είπα δεν πειράζει δεν μπορούμε μόνοι μας και θα πάμε με εξωσωματική.

Επίσης έγινα κουμπάρα στο γάμο μιας πολύ καλής μου φίλης και μέσα σε όλα είχα και εξεταστική στο μεταπτυχιακό μου. Άρα όπως καταλαβαίνεις είχα άγχος για όλα τα άλλα εκτός από το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια, μιας και μου συμβαίνει το θαύμα για πρώτη φορά, και εύχομαι να έχουμε και αίσιο τέλος (είπαμε κρατάμε χαμηλά την μπάλα), θέλω να σας ευχαριστήσω για την συμπαράσταση και την δύναμη που μου δίνατε κάθε μήνα ΄΄εναν ολόκληρο χρόνο τώρα.

Επίσης ήθελα να πω το εξής σε όσες κοπέλες προσπαθούν, το άγχος ΟΝΤΩΣ παίζει ρόλο. Πραγματικά δεν ξέρω πως να το ερμηνεύσω και ίσως απλά να έτυχε, αλλά αυτόν και τον προηγούμενο μήνα έκανα ένα τεστ ωορρηξίας απλά γιατί είχα πολύ δυνατούς πόνους και ως εκεί. Είχαμε επαφές όποτε θέλαμε χωρίς να κάθομαι στο κρεβάτι με σηκωμένα πόδια χωρίς να έχουμε επαφή με συγκεκριμένο τρόπο ( όπως μας είχε υποδείξει ο γιατρός). Αλήθεια έγιναν όλα αυθόρμητα και πολύ πολύ όμορφα. Έναν χρόνο τώρα μας πέρασαν από το μυαλό 100 διαφορετικά σενάρια, στενοχωρηθήκαμε, αγχωθήκαμε και εγώ είχα ως δεδομένο πως λόγω ενδομητρίωσης δεν θα τα καταφέρναμε ποτέ!

Και ξαφνικά.........ΤΟ ΘΑΥΜΑ

Υστ: Από περιέργεια ξεκάθαρα έκανα εχθές ένα τεστ ωορρηξίας και ήταν πιο θετικό από το θετικό! Άρα ισχύει ότι δείχνει εγκυμοσύνη.

Ακριβώς αυτό κορίτσι μου!! Έχεις απόλυτο δίκιο σ αυτό που λες! Πιστεύω είναι γενικώς κανόνας σε όλα τα πράγματα στη ζωή που έρχονται από εκεί που δε το περιμένεις. Συγχαρητήρια για τη χοριακή σου, το νούμερο είναι ακραία τεράστιο για 16η ΜΤΩ, λες να μας φέρεις τα πρώτα διδυμακια της χρονιάς;;; 🙏🙏🙏🙏 Όπως και να χει, σου εύχομαι μια ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη αγάπη 🥰  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στα επείγοντα της κλινικής γιατί η γιατρός μου σήμερα εφημερεύει εδώ οπότε μου είπε να έρθω εδώ για να με δει για το θέμα μου. Και ξαφνικά Μ έχει πιάσει ένας κόμπος στο στομάχι γιατί σ αυτό το χώρο πέρυσι είχα έρθει για να επιβεβαιώσουμε την παλινδρόμηση της πρώτης μου εγκυμοσύνης... Ο χώρος που 3 γυναικολόγοι κοιτούσαν και ξανά κοιτούσαν τον υπέρηχο για να επιβεβαιώσουν πριν κάνουμε το οτιδήποτε... Πφφφ 

Σόρρυ που φέρνω μαυρίλα, ήθελα να το βγάλω από μέσα μου κάπως 😞

Προσεύχομαι να είναι κάτι αντιμετωπισιμο και να είναι καλά το μωράκι μου 🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ακριβώς αυτό κορίτσι μου!! Έχεις απόλυτο δίκιο σ αυτό που λες! Πιστεύω είναι γενικώς κανόνας σε όλα τα πράγματα στη ζωή που έρχονται από εκεί που δε το περιμένεις. Συγχαρητήρια για τη χοριακή σου, το νούμερο είναι ακραία τεράστιο για 16η ΜΤΩ, λες να μας φέρεις τα πρώτα διδυμακια της χρονιάς;;; 🙏🙏🙏🙏 Όπως και να χει, σου εύχομαι μια ομαλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη αγάπη 🥰  

Σκέφτομαι πως ίσως είναι εγκυμοσύνη του Απριλίου. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Σκέφτομαι πως ίσως είναι εγκυμοσύνη του Απριλίου. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό.

Πότε θα πας για πρώτο υπέρηχο; Εκεί θα σου πει κι ο γιατρός ανάλογα με τις μετρήσεις του σάκου και θα ξεδιαλύνει κάπως η εικόνα πότε έγινε η σύλληψη ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Πότε θα πας για πρώτο υπέρηχο; Εκεί θα σου πει κι ο γιατρός ανάλογα με τις μετρήσεις του σάκου και θα ξεδιαλύνει κάπως η εικόνα πότε έγινε η σύλληψη ☺️

Αύριο το απόγευμα έχουμε ραντεβού!!!

Κορίτσι μου έχε πίστη, αισιοδοξία και εμπιστοσύνη στο σποράκι σου. Θα πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη πως θα γεννηθεί αυτό το φασολάκι🙏💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...